Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apartamentai „Nida“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    2006 09 14



    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #62
      Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
      Jei turi omenyje tą dešimtaukštį priešais Nidą, tai ne. Tačiau galėtų ir jį sutvarkyti.
      O kas ten įsikūrę tame kitame pastate? Ten ir žemutinė dalis gan didelė.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        #63
        Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
        O kas ten įsikūrę tame kitame pastate? Ten ir žemutinė dalis gan didelė.
        Tiksliai negaliu atsakyti, tačiau man atrodo kažkokie biurai... Įdomu, kam tas pastatas priklauso...?

        Comment


          #64
          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
          O kas ten įsikūrę tame kitame pastate? Ten ir žemutinė dalis gan didelė.
          Nežinau visų ten reziduojančių institucijų, bet nemažą dalį pastato užima Generalinė miškų urėdija.
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            #65
            Šis projektas turėtų būti labai neblogas

            Comment


              #66












              ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

              Comment


                #67
                nesąmonė, kažkokie pagerinti komiblokai prie pat Gedimino pilies... Ir dar priedo ant buvusių žydų kapinių teritorijos - visai šalia stovi paminklas sunaikintoms kapinėms... Nepatinka man tokių daugiaukščių invazija prie senamiesčio.

                Comment


                  #68
                  Atrodo kad bus dar vienas komplikuotas griozdas .

                  Comment


                    #69
                    /\ tikrai panašu, gerai tik, kad sutvarkys tą vietą.
                    Ir kažkaip, maniau, kad čia bus didesnis kompleksas, o ne 2 namai.

                    Comment


                      #70
                      Bet uztai kokie tie namai, beveik visa teritorija uzstatys.

                      Comment


                        #71
                        O man tai visai patinka. Primena olandišką architektūrą, kuria aš labai žaviuosi. Jei išpildys neblogiau, nei šiose vizualizacijose (turiu mintyse spalvų bei medžiagų žaismą) bus tikrai moderniai įdomus daugiabučių kompleksas. Kaži ar galima kažko daugiau reikalauti iš gyvenamųjų daugiabučių? Aišku tokioje vietoje norėtųsi matyti komercinius ar visuomeninius pastatus.

                        Comment


                          #72
                          Kontekstas miesto makete
                          Foto iš parodos "Miestas 2006"

                          Comment


                            #73
                            Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                            O man tai visai patinka. Primena olandišką architektūrą, kuria aš labai žaviuosi. Jei išpildys neblogiau, nei šiose vizualizacijose (turiu mintyse spalvų bei medžiagų žaismą) bus tikrai moderniai įdomus daugiabučių kompleksas. Kaži ar galima kažko daugiau reikalauti iš gyvenamųjų daugiabučių? Aišku tokioje vietoje norėtųsi matyti komercinius ar visuomeninius pastatus.
                            Smarikiai abejoju ar atrodys kaip dabar parodyta, ypac langu isdestymas raudonu plytu korpusuose ir ar bus butent tokia stikline apdaila visur kitur...

                            Comment


                              #74
                              Parašė taimis Rodyti pranešimą
                              Smarikiai abejoju ar atrodys kaip dabar parodyta, ypac langu isdestymas raudonu plytu korpusuose ir ar bus butent tokia stikline apdaila visur kitur...
                              Nematau nieko dėl ko negalėtų būti toks langų išdėstymas. Manau toks ir bus. Labiau domina kaip atrodys tos raudonos plokštės ir kas ten per plokštės. Taip pat kokie bus stiklų atspalviai realybėje ir kaip pavyks suderinti į Žirmūnų pusę žiūrinčio fasado spalvas.

                              Comment


                                #75
                                Dar viskas tures susiderinti. Tiesiog bus idomu paziureti kaip viskas atrodys kai bus pabaigta, dar idomiau bus palyginti su siomis vizualijomis.

                                Comment


                                  #76
                                  Tikriausiai visa Neries krantine nuo Zaliojo tilto iki Mindaugo bus uzpildyta tokiais projektais.

                                  Comment


                                    #77
                                    2006.11.17




                                    2006.11.21
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #78
                                      20061206

                                      Comment


                                        #79
                                        Visai patinka tie dideli tūriai. Kažko būtent tokio ir trūksta Vilniaus centrinei daliai. Tik gaila, jog čia daugiabutis, o ne visuomeninis ar komercinis pastatas.
                                        http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                        Comment


                                          #80
                                          O man tai gargarų gargaras. Be jokios minties. Prigrūdo dėžių kiek tik galėjo. Vienintelis džiaugsmas tai, kad medžiai krantinėje kiek uždengs.
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X