Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apartamentai „Nida“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
    2006.11.21
    Tai man yra pati geriausia šiame forume matyta nuotrauka Nerealus vaizdas, mažasis Dubajus (Lietuvos mastais)... Pasidalinkit jomis su SSC forumo nariais, jei dar to nepadarėt
    Paskutinis taisė ; 2006.12.07, 23:48.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      #82
      Šviežiena:





















      Comment


        #83
        Kiek pamenu, jiems pastato aukštinti neleido
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #84
          Nuo Gedmino kalno

          2007.01.02
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #85
            Parašė vytauc Rodyti pranešimą
            O man tai gargarų gargaras. Be jokios minties. Prigrūdo dėžių kiek tik galėjo. Vienintelis džiaugsmas tai, kad medžiai krantinėje kiek uždengs.
            jus neteisus, kolega...
            viena mintis vis delto buvo: kaip cia kuo daugiau kvadratiniu metru parduoti...

            Comment


              #86
              Kvadratūros išspauda, dabar tik dėl apdailos įdomu.
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


                #87
                O ko jūs tikėjotės. Čia ne koks užkampis, kad paliktų pievas. Jei turi sklypą, tokioj vietoj, tai ir bandai išspausti kuo daugiau, nes kiekvienas m2 čia pakankamai vertingas. Apdailos pavyzdžiai jau senokai yra ir jie matosi nuotraukose.

                Comment


                  #88
                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  O ko jūs tikėjotės. Čia ne koks užkampis, kad paliktų pievas. Jei turi sklypą, tokioj vietoj, tai ir bandai išspausti kuo daugiau, nes kiekvienas m2 čia pakankamai vertingas. Apdailos pavyzdžiai jau senokai yra ir jie matosi nuotraukose.
                  Aš ne prieš kvadratūros išspaudimą- net už. Tūrio centre reikia. bet architektūrinė-estetinė šio reikalo dalis varo mane į frustraciją.
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #89
                    Nereiktų pamiršti, kad pagrindinis ir aukščiausias pastatas jau stovėjo, o iš jo kažką įspūdingo išspausti vargu ar buvo galima. Nauji, žemesni pastatai gal ir galėtų būti įdomesni.

                    Comment


                      #90
                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      Nereiktų pamiršti, kad pagrindinis ir aukščiausias pastatas jau stovėjo, o iš jo kažką įspūdingo išspausti vargu ar buvo galima. Nauji, žemesni pastatai gal ir galėtų būti įdomesni.
                      Edd, viskas įmanoma. Šalia kaip tik stovi LE pastatas- puikus pavyzdys to, ką galima iš sovietinės baidyklės išspausti.
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        #91
                        Kai LE taps privačiam verslui priklausančiu daugiabučiu būtinai pranešk.
                        Paskutinis taisė Edd; 2007.01.06, 22:26.

                        Comment


                          #92
                          Visai neblogas namas,kaip beje ir Delfinas(tiesa,šis kiek per didelis).Įdomūs fasadai,neagresyvūs tūriai.Namas prie Mindaugo tilto architektūrine prasme nuo minėtųjų atsilieka (kaip suprantu,šie namai-vienos arch. kompanijos darbai).

                          Comment


                            #93
                            to.DC

                            "Visai neblogas namas,kaip beje ir Delfinas(tiesa,šis kiek per didelis).Įdomūs fasadai,neagresyvūs tūriai"

                            Nu nesutinku. Absoliučiai brutualūs ir buki, ir fasadai ir turiai,
                            visiškas nesiskaitymas su aplinka.
                            www.dizonaurai.lt

                            Comment


                              #94
                              dabar atrodo per stambus, ateityje turetu buti sutankinta neries krantine, gal ir tiks tada, nieko as blogo jame nematau

                              Comment


                                #95
                                "Delfinas 2" kodiniu pavadinimu "Nida"...
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  #96
                                  Kalbant apie pastato tūrius. Jie projektuoti atsižvelgiant į būsimų gyventojų poreikius ir nepaisant aplinkos, tačiau nėra kažkuo blogi ir darkantys aplinką. Fasado apdaila - kiek galima suprasti iš renderių, tai ko gero bus NR.1 daugiabučio apdaila Vilniuje. Nors daugkam ir nepatinka, bet man netgi labai.

                                  Comment


                                    #97
                                    Šios dienos būsena


                                    Keletas vaizdų nuo 9 a. terasos.












                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #98
                                      Penktoje nuotraukoje šių metų laidos dar labiau pailginti Soliaris ir Volvo
                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        #99
                                        ne veltui butai viršutiniuose aukštuose milijonus kainuoja...

                                        Comment


                                          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                          Penktoje nuotraukoje šių metų laidos dar labiau pailginti Soliaris ir Volvo
                                          va kaip čia yra! aš žiūriu ir galvoju, ar man jau akys nebelaiko, kad vaizdas taip išsitempia... o daug tokių ilgiukų užvežė? kiek jie prailginti palyginus su ankstesniaisiais soliariais?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X