Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos centras „Panorama“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Labai jau ilgai statys ta Panorama. Dar metus...
    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

    Comment


      Šiandien


      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Jau norėjau atnaujinti, bet žiūriu vaizdai dar visai neseni
        O kas dėl projekto tai man įspudį daro statybų eikštelės plotas:

        Comment


          Galite žiūrėti gyvai !

          Vilnius / Prekybos Ir Pramogu Centras (Panorama)

          Comment


            Ash 2006.11.24, 14:40
            Prekybos Ir Pramogų Centro "Panorama" statybos realiu laiku (neskaitant baisiai lėto vaizdo atnaujinimo)

            http://www.kameros.com/wbc_index.php?lang=lt&pid=2597
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Grazu tai grazu,bet teko girdeti,kad pamatai i zeme smenga,. !!!

              Comment


                /\
                Kaip žiūriu, ko ne apie visus didesnius projektus Lietuvoje, tokie gandai sklando...

                Comment


                  Sklando vienoki ar kitoki. Girdėjau ir aš šitą. Girdėjau kad Rentinys atsisako toliau dirbti.

                  Comment


                    Dėl to smigimo, tai keista, nes čia ne koks dangoraižis, o tik kelių aukštų pastatas.

                    Comment


                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      Dėl to smigimo, tai keista, nes čia ne koks dangoraižis, o tik kelių aukštų pastatas.
                      Net nuosavą namą statant taip pasitaiko. Esu pats tokiose statybose dalyvavęs. Tikiuosi nesu to kaltininkas
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        Dėl to smigimo, tai keista, nes čia ne koks dangoraižis, o tik kelių aukštų pastatas.
                        Nekeista Edd. Priklauso ne nuo pastato aukščio, o nuo grunto.

                        Comment


                          Aukštį paminėjau ta prasme, kad aukštesniam pastatui reikia geresnių pamatų.

                          Comment


                            Parašė Edd Rodyti pranešimą
                            Aukštį paminėjau ta prasme, kad aukštesniam pastatui reikia geresnių pamatų.
                            Ne geresnių, bet didesnio tūrio t.y. gilesnių bei didesnio diametro, bet gruntas gali padaryti savo. Dėl jo negali būti toks užtikrintas kaip dėl pastato konstrukcijų.


                            Visgi jei Rentinys atsisakys toliau daryti pamatus, tuomet nežinau kas jį pakeis, nes tokio lygio įmonės darančios pamatus Lietuvoje nėra.

                            Comment


                              Parašė deep'as
                              Ne geresnių, bet didesnio tūrio t.y. gilesnių bei didesnio diametro
                              Sakydamas "geresnių" būtent tą ir turėjau omeny.

                              Comment


                                kazkaip daabar pristabde statybas "Panorama", nelabai kas pakito

                                Comment


                                  Vakarykštė būsena

                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Aciu uz atnaujinimus kazko letai stato, o gal taip atroda

                                    Comment


                                      As tai sitoje vietoje biski nepagaunu kampo. Ar jie cia ruosiasi visa kelio danga ant tiek pakelti ar cia kazkokios estakados pradzia, nors apie ja lyg ir nebuvo kalbeta?

                                      gera gyventi gerai

                                      Comment


                                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                        /\
                                        Kaip žiūriu, ko ne apie visus didesnius projektus Lietuvoje, tokie gandai sklando...
                                        Tai ne gandas. Tai faktas...
                                        Te visad šviečia saulė...

                                        Comment


                                          /\
                                          Reiktų įrodymų tada, o ne kažkas kažkam kažkur kažką sakė... Man ir toliau tai lieka tik gandai .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X