Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos centras „Panorama“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nepamaciau to, aciu Edd, tikrai man labai patinka!

    Comment


      Architektas, projektaves Panorama, karjera turbut pradejo krovininius konteinerius projektuodamas

      Comment


        Parašė Quack
        Architektas, projektaves Panorama, karjera turbut pradejo krovininius konteinerius projektuodamas

        Comment


          Blin, turejau sitas vizualijas bet pamirsau ir dbr tik prisiminiau

          Joa, man ir atrodo nuo kontineiriu

          Comment


            Architektai - suomiai, tie patys, kurių darbelis yra ir "Viru keskus" Taline.

            Comment


              Tai va ką ta ,,Panorama" primena, o man tie ,,krovininių konteineriai" visai patinka

              Comment


                Parašė Edd
                Architektai - suomiai, tie patys, kurių darbelis yra ir "Viru keskus" Taline.
                Na tada dar ner pats blogiausias variantas, nes mano subjektyvia nuomone Viru Keskus yra katastrofa.

                Comment


                  Man irgi Viru Keskus nekaip atrodo, o įspraustas pačiame miesto centre. P.S. Kiek prisimenu, Viru Keskus yra ch1les pasididžiavimas. Jis mėgdavo jį liaupsinti ir vis kur nors paminėti.
                  Tikėsimės, kad Panorama bus geresnė, bent iš vizualizacijų man visai nieko atrodo.

                  Comment


                    Viru Keskus kazkas panasaus i 5, viena su kitu ivairiais budais suklijuotus senuosius VCUP'us Atnaujinta VCUP geriau atrodo, nes daugiau stiklo turi
                    Paskutinis taisė Quack; 2006.05.11, 22:48.

                    Comment


                      Parašė Edd
                      Man irgi Viru Keskus nekaip atrodo, o įspraustas pačiame miesto centre. P.S. Kiek prisimenu, Viru Keskus yra ch1les pasididžiavimas. Jis mėgdavo jį liaupsinti ir vis kur nors paminėti.
                      Tikėsimės, kad Panorama bus geresnė, bent iš vizualizacijų man visai nieko atrodo.
                      Iš vizualizacijų Panorama tikrai gerai atrodo, matosi iš kart kad ne lietuviška kūryba.

                      Comment


                        Statybvietės plotas išties įspūdingas


                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Ačiū už atnaujinimą, vaizdelis neblogas

                          Comment


                            Atsiprasau jei pasikartosiu, bet kas bus didesnis? Vilniaus AKROPOLIS ar PANORAMA? Aciu

                            Comment


                              Na aš dar šiek tiek atnaujinsiu
                              panorama išties greit dygsta:




                              Comment


                                Prekybos centru statybos pacios greiciausios Lietuvoje , aciu uz foto.

                                Comment


                                  /\ tai, kad lipdo juos iš popieriaus...

                                  Comment


                                    Nieko daugiau jiems ir nereikia !

                                    Comment


                                      Parašė taimis
                                      Prekybos centru statybos pacios greiciausios Lietuvoje , aciu uz foto.
                                      Tai jau tiesa - atsimenu, kai buvo statomas "Mandarinas", eidavau pro jį kiekvieną dieną į mokyklą. Tai pvz. po velykų atostogų vaizdas buvo sunkiai atpažįstamas - per pusantros savaitės spėjo lygtai visą stogą uždengti, ar kažkas panašaus

                                      Comment


                                        Pažiūrėjus į datas, atrodo, kad pakankamai ilgai jį statys. Bet čia gal todėl, kad viskam vadovauja estai.
                                        Nors aišku pvz. tokio dydžio požeminio parkingo statyba turbūt atima nemažai laiko.

                                        Comment








                                          Comment

                                          Working...
                                          X