Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos centras „Panorama“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Reikės apsilankyti gal Akropolyje. Tada galėsiu ir aš pasakyti, ar jie panašūs
    N N N

    Comment


      Reikia uždengti tuos panoraminius stoglangius, kad būtų kaip Cazino, kad žmonės nežinotų, kad jau sutemo, kad nejaustų laiko tėkmės, kad daugiau pinigų išleistų...

      Comment


        Kiek susidariau vaizdą iš šių foto ir kitų prekybcentrių pavyzdžių, tai Megos interjeras man šilčiausias ir jaukiausias. Šitas kaip ir Europos: plytelės, betonas, metalas ir stiklas...

        Prie progos reikės nueiti patikrinti ir įvertintititi...

        Comment


          Na bet žmonių tai ne bilijonas, kaip čia kažkas sakė
          gera gyventi gerai

          Comment


            Dar viens zmogus, dar viena nuomone.. Man tai kai kurios foto uznesa "Saules miesta"

            Comment


              Aj ten vilniečiams stebuklas tokį garažą tik Kaune buvo matę akre

              Comment


                Šiaip jau garažų Vilniuje tikrai ne vienas ir ne du, tad nemanau, kad čia kažkas nematyto ar naujo. Šis gal ypatingas nebent tuo, kad didžiausias požeminis garažas Baltijos šalyse. Kas dėl prekybos centro, iš nuotraukų atrodo neblogai, tačiau kalbant apie naujos statybos prekybcentrius (o ne senų pastatų rekonstrukcijas), atrodo, kad "Europai" dar niekas neprilygsta. Aišku dydis ir su tuo susiję pliusai yra šio prekybcentrio ir akropolio privalumai.

                Comment


                  http://www.klubas.lt/party/article.php?id=19173402

                  Comment


                    ''Panorama'' paliko tikrai puikų įspūdį. Labai jauki aplinka, interjeras. Taip pat įdomus dalykas kartodromas. Nežinau ar tai geriausias prekybos centras Lietuvoje, tačiau maloniai nustebino. Gaila fotiko nebuvau pasiėmęs

                    Comment


                      Gal kas nufotografavote kartodroma? o jis veikia jau ar gal veluoja kartais atidarymas jo?
                      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                      Comment


                        Pataikiau grįžti kaip tik į Lietuvą, tai apžiūrėjau šiandien ir aš "Panoramą". Na įspūdis neblogas, bet kad labai super būtų tai nepasakyčiau. Kažkodėl man "Europa" vis dar numeris 1 man Vidus "Panoramos" gražus, kokybiškas. Kartodromas - originalus sprendimas. Sriubų restoranas patiko (berods mano buvusio dėstytojo, tai smagu matyti, kad apie tai, ką šneka dėstytojas, jis tai taiko ir realybęje ) Šiaip kas tikrai patiko tai parkingas. Rodyklės, informacija, kryptys - viskas puikiai ir aiškiai. Linkiu sėkmės "Panoramai" išgyventi dabartinę ekonominę situaciją

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Šiaip jau garažų Vilniuje tikrai ne vienas ir ne du, tad nemanau, kad čia kažkas nematyto ar naujo. Šis gal ypatingas nebent tuo, kad didžiausias požeminis garažas Baltijos šalyse. Kas dėl prekybos centro, iš nuotraukų atrodo neblogai, tačiau kalbant apie naujos statybos prekybcentrius (o ne senų pastatų rekonstrukcijas), atrodo, kad "Europai" dar niekas neprilygsta. Aišku dydis ir su tuo susiję pliusai yra šio prekybcentrio ir akropolio privalumai.
                          Koks plotas? Ir kas, beje, antroje vietoje būtų?

                          Comment


                            Kai kurios nuotraukos tikrai primena SM, tačiau tikrai kiek matau iš nuotraukų tai vykęs projektas.
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              Projektas tikrai vykes. žmonių susirinko daugybė dar prieš atidarymo koncertą. Europa negali prilygti Panoramai savo dydžiu. Viskas puiku kiek pastebėjau.
                              http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                              Comment


                                pozemine aikstele gal ir nieko, tik siandien toks smogas tvyrojo tenais. ventiliuot galetu geriau... arba prie kiekvienos stovejimo vietos dujokaukiu padet: imeti lita pasiimi dujokauke, girzes padedi i vieta

                                Comment


                                  Parašė ragutis Rodyti pranešimą
                                  pozemine aikstele gal ir nieko, tik siandien toks smogas tvyrojo tenais. Ventiliuot galetu geriau... Arba prie kiekvienos stovejimo vietos dujokaukiu padet: Imeti lita pasiimi dujokauke, girzes padedi i vieta

                                  Comment


                                    O man būnant šnd Panoramoj jau nesklandumai prasidėjo. Aišku nieko nekaltinu, nes bet kokia technika sustreikuotų kai tiek žmonių. Iš 3 aukšto vežantys laiptai sugedo, tai dėdė liepė eiti pro atsarginius laiptus, kurie, deja, buvo užrakinti, vėliau žmonės žemyn leido pro tuos laiptus kurie veža į viršų Tai buvo drama "Įkalinti III aukšte"

                                    Comment


                                      Savo interjeru Panorama (nuotraukose) Vilniuje primena man Arkadia Varšuvoje, kuriame New Yorker yra mano mėgiama parduotuvė. Žinau, kad ir Panoramoje tokia yra, tik įdomu kaip ten su drabužių kokybe...Lietuviai kartais bando prastumti firminius, bet brokuotus rūbus už normalią kainą.

                                      Comment


                                        Parašė arun' Rodyti pranešimą
                                        Savo interjeru Panorama (nuotraukose) Vilniuje primena man Arkadia Varšuvoje, kuriame New Yorker yra mano mėgiama parduotuvė. Žinau, kad ir Panoramoje tokia yra, tik įdomu kaip ten su drabužių kokybe...Lietuviai kartais bando prastumti firminius, bet brokuotus rūbus už normalią kainą.
                                        Man irgi pirma sąsajos kilo su Varšuvos prekybos centrais. Tik pirma mintis buvo "Zlote Terasy" (pats stilius viduje turiu omenyje), bet gal tiksliai - labiau gal i "Arkadia" panašu

                                        Comment


                                          Ir aš prisidėsiu







                                          Kartodromas










                                          Avarija
                                          Why visit Vilnius?

                                          Galerija

                                          Comment

                                          Working...
                                          X