Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos centras „Panorama“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pasidalinu ir aš savo įspūdžiais. Taip buvau šiandien nuėjęs į Panoramą, kur nenueisi Įspūdžiai nerealūs, iš tikrųjų prekybcentris labai fainas, pardės aišku pagrinde tos pačios kaip visur, bet kas iš tiesų patiko, tai kartingai Gaila nepasidomėjau kokia kaina jais pasivažinėti. Interjeras super, dydis super, 3 aukštai, žodžiu, Akropoliui labai rimtas konkurentas (bent interjero prasme, tai Akropoliui nosis nušluostyta). 10 balų Gaila kad fotiko nepaėmiau, bet nuotraukų šioje temoje ir taip yra nemažai, ką aš ten naujo būčiau nufotkinęs. Geriau 1 kartą pamatyti realybėje, nei 10 kartų nuotraukose
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      http://fun2go.lt/batterykartodromas/kainos/
      va kainos jei ka, tokios pacios kaip ir plytinej (sauletekis). esu kartu megejas, bet manau vilniuj vieno kartodromo per akis. Vienas is ju tures uzsidaryt (abieju savininkas Jonusis)

      Comment


        Parašė John
        Gal kas su placiakampiu galetu ten apsizvalgyti? Sprendziant is nuotrauku ir atsiliepimu, tai turetu buti No.1 prekybos centras Vilniuje... dar idomu, ka pasiuys "Ozas"...
        Bejokios abejonės geriausias, užtenka ir tik planus pažiūrėti. Europa geresnė tik kai kuriais aspektais, ji mažesnė, todėl joje yra viena bendra erdvė, tad vertinti iš nuotraukų Panoramą sunku. Bet geriausia pačiam pamatyti.
        Flickr

        Comment


          Buvau jau ir aš ten ir dedu jam didelį pliusą. Labai rimtas konkurentas Agropoliui vien pramogų sferoje. Na kad ploto mažiau ar parduotuvių tai nieko tokio, bet dizainu jis lenkia Agropolį *n kartų. O dar tas kartingas, 4D teatras ar lošimo automatų vieta...
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Buvau jau ir aš ten ir dedu jam didelį pliusą. Labai rimtas konkurentas Agropoliui vien pramogų sferoje. Na kad ploto mažiau ar parduotuvių tai nieko tokio, bet dizainu jis lenkia Agropolį *n kartų. O dar tas kartingas, 4D teatras ar lošimo automatų vieta...
            Turi omeny Vilniaus Akropoli?

            Comment


              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
              Turi omeny Vilniaus Akropoli?
              Kas be ko.
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Na pabuvojau ir aš atidarymo dieną. Nusivyliau Mano akimis eilinis prekybcentris Na galbūt nuomonė kažkiek pasikeis apsilankius eilinę dieną, kai nebus tiek žmonių. Bet kokiu atveju kolkas mano akimis Lietuvoje be konkurencijos geriausias PC - Europa. O Akropoliai, Mega ir Panorama man maždaug vienodo lygio
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                  Koks plotas? Ir kas, beje, antroje vietoje būtų?
                  Parkingo plotas 60 000 m2, o kas būtų antroje vietoje neįsivaizduoju.

                  Visi prekybcentriai daugmaž vienodi: skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, boulingas/kino teatras/kartingai/ir pan., skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, hyper rimi/hyper maxima, skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, technikos prekių parduotuvė, skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, tele2/omnitel/bite aptarnavimo skyrius, skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, keli restoranai/picerijos/ ir pan., skudurai skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, skudurai, skudurai...

                  Dažniausiai mane juose domina tik technikos prekių parduotuvės, knygynai, pramogų zonos. Technikos prekių parduotuvės, pramogų zonos, bei knygynai dažniausiai būna pakankamai apgailėtini savo pasiūla, o norėdamas iki jų nusigauti turi pereiti skudurus, skudurus, skudurus, skudurus, skudurus... Todėl turbūt patogiausia ieškoti reikiamų prekių internete.

                  Comment


                    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                    O man būnant šnd Panoramoj jau nesklandumai prasidėjo. Aišku nieko nekaltinu, nes bet kokia technika sustreikuotų kai tiek žmonių. Iš 3 aukšto vežantys laiptai sugedo, tai dėdė liepė eiti pro atsarginius laiptus, kurie, deja, buvo užrakinti, vėliau žmonės žemyn leido pro tuos laiptus kurie veža į viršų Tai buvo drama "Įkalinti III aukšte"
                    reikia priesgaisrine apsauga pasiust. jei is trecio auksto negalejot nusileist zemyn, tai gaisro atveju oi auku butu
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      Kaip ten su įvažiavimu / išvažiavimu iš parkingo?

                      Comment


                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                        reikia priesgaisrine apsauga pasiust. jei is trecio auksto negalejot nusileist zemyn, tai gaisro atveju oi auku butu
                        Gal tokiu atveju atsirakina įėjimai į visas atsargines laiptines, o bet kokiu atveju eskalatorium nuliptum žemyn, kad ir kuria kryptim jis veikia ar neveikia...

                        Comment


                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                          Kaip ten su įvažiavimu / išvažiavimu iš parkingo?
                          Įvažiuoti- labai patogu: rampos nera stačios, į -1 ir į -2 aukštus važiojama tiesiai. Išvažioti- neitin. Teko apvažiuoti nemažą ratą, sekant nuorodas. Išvažiavimas- 2 juostu,nes išlenda abu išvažaivimai iš abiejų aukštų ir iškart susijungia į stumbrų gatvę, tad gaunasi kaip ir grūstis.

                          Comment


                            Kaip manot, požeminės perėjos ten ir liks tokios plikos?
                            Pirmą kartą ten vaikščiodamas turėjau dar pagalvoti, kur sukti, kad pataikyčiau į reikalingą išėjimą - trūksta nuorodų.
                            O ir šiaip norėtųsi kokios faktūros ar ornamento. Na, bendrai juos jaunimas su nitrūchom užpurkš
                            Blogas, kuris ♥ Vilnių: EziukasVilniuje.lt

                            Comment


                              Lyriniai nukrypimai apie drabužių parduotuves iškelti į atskirą temą
                              Diskusijos apie prekybą Vilniaus "Panoramoje" ir kitur
                              Paskutinis taisė Romas; 2008.11.09, 18:55.

                              Comment


                                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                Lyriniai nukrypimai apie drabužių parduotuves iškelti į atskirą temą
                                Diskusijos apie prekybą Vilniaus "Panoramoje" ir kitur
                                Šitas forumas ir taip jau turi per daug temų. Nori ką nors pasakyti, tai matai, jog gali vienodai į 6 temas parašyti.

                                Comment


                                  [QUOTE=Hunte-r;299391]Gal tokiu atveju atsirakina įėjimai į visas atsargines laiptines, o bet kokiu atveju eskalatorium nuliptum žemyn, kad ir kuria kryptim jis veikia ar neveikia...[/pagal priesgaisrines apsaugos taisykles ,visi isejimai turi but atrakinti. O eskalatorium, kylanciu i virsu , arba neveikianciua ( kad ir veikianciu), nevisi zmones gali nusileisti. Pensininkai tikrai nebegs greiciau kegu eskalatorius kyla, o be to grustys gaunasi. Tokia situacija ,kaip buvo aprasyta,nera gera.Taip atrodo kad nieko cia neatsitiks, daug erdves....bet uztenka vieno gaisro ir aukos neisvengiamos. Nereikai pamirst, ked ne tiek zmoniu sudega ,kai gaisras kyla parduotuvese, klubuose, viesbuciuose ir kitose panasiose istaigose, kiek vienas kita sumindo
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    Aš irgi šiandien apsilankiau šiame prekybos centre. Visų pirma krito į akį, kad interjeras visai neblogai padarytas, prekybos centras gavosi šviesus, patrauklus po jį vaikščioti. Tikrai smagiau nei tamsi Akropolio dėžė su savo begalinio ilgio "alėjomis" ir žmonių grūstimis. Na atidarymo dienomis žmonių masės neišvengė ir "Panorama". Kas krito į akį, kad dauguma net nesirengia nieko pirkti, o atėjo tik pažioplinėti, tad išvados mano būtų sekančios: "Panorama" bus patraukliausias prekybos turtingesniam nei vidutines pajamas uždirbančiam piliečiui, nes čia daugiausiai brangių (bet ne prestižinių) prekės ženklų, kaip Marco Polo, MEXX, Tommy Hilfiger ir t.t., kas neįperkama paprastam žmogui kaip man. Trūksta tokių parduotuvių kaip ZARA ar pan. Tad ilgainiui manau centras gerokai aptuštės, nes tiek turtuolių pas mus nebus, kad tokio dydžio PC užpildytų. Vienas i6 dviejų: arba „Europa“ arba „Panorama“ manau turės labai rimtų problemų, nes beveik visi prekės ženklai juose dubliuojasi. Pramogų zona talpina žymiai mažiau žmonių nei „Akropoly“: ten čiuožykloje, boulinge, kinoteatruose gali vienu metu pramogauti turbūt mažiausiai trigubai daugiau žmonių nei „Panoramoje“, todėl jis labiau panašus į „Europą“ nei „Akropolį“ ir jo gali nelabai ir įtakoti. Kas dar nepatiko – nedaug vietų kur atsisėsti tiesiog atsipūsti („Akropolyje“ visur pilna suoliukų) – kas labai nepatrauklu vyresniems žmonėms.

                                    Ir paskutinis dalykas - gal kas galėsit pakomentuoti. Pirmame aukšte stovint jaučiasi kaip vibruoja perdanga po kojomis. Ką tai galėtų reikšti? Ar tai normalu?

                                    Comment


                                      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                      Aš irgi šiandien apsilankiau šiame prekybos centre. Visų pirma krito į akį, kad interjeras visai neblogai padarytas, prekybos centras gavosi šviesus, patrauklus po jį vaikščioti. Tikrai smagiau nei tamsi Akropolio dėžė su savo begalinio ilgio "alėjomis" ir žmonių grūstimis. Na atidarymo dienomis žmonių masės neišvengė ir "Panorama". Kas krito į akį, kad dauguma net nesirengia nieko pirkti, o atėjo tik pažioplinėti, tad išvados mano būtų sekančios: "Panorama" bus patraukliausias prekybos turtingesniam nei vidutines pajamas uždirbančiam piliečiui, nes čia daugiausiai brangių (bet ne prestižinių) prekės ženklų, kaip Marco Polo, MEXX, Tommy Hilfiger ir t.t., kas neįperkama paprastam žmogui kaip man. Trūksta tokių parduotuvių kaip ZARA ar pan. Tad ilgainiui manau centras gerokai aptuštės, nes tiek turtuolių pas mus nebus, kad tokio dydžio PC užpildytų. Vienas i6 dviejų: arba „Europa“ arba „Panorama“ manau turės labai rimtų problemų, nes beveik visi prekės ženklai juose dubliuojasi. Pramogų zona talpina žymiai mažiau žmonių nei „Akropoly“: ten čiuožykloje, boulinge, kinoteatruose gali vienu metu pramogauti turbūt mažiausiai trigubai daugiau žmonių nei „Panoramoje“, todėl jis labiau panašus į „Europą“ nei „Akropolį“ ir jo gali nelabai ir įtakoti. Kas dar nepatiko – nedaug vietų kur atsisėsti tiesiog atsipūsti („Akropolyje“ visur pilna suoliukų) – kas labai nepatrauklu vyresniems žmonėms.

                                      Ir paskutinis dalykas - gal kas galėsit pakomentuoti. Pirmame aukšte stovint jaučiasi kaip vibruoja perdanga po kojomis. Ką tai galėtų reikšti? Ar tai normalu?
                                      Stovint Vilniaus vartų prekybos centre/alėjoje irgi vibruoja, nes po ja yra tunelis, kur važiuoja mašinos. Po panorama taip pat važiuoja mašinos tik gal mažesniu greičiu. Tačiau vibracijos neišvengsi. Miestuose turinčiuose metro kartais einant šaligatviu jaučiasi nejaukus virpėjimas, nepaisant to jog metro gal kokių 30m gylyje.
                                      Dear Sir,

                                      Comment


                                        …. Kažkas bando lyginti su vienu ar kitu centru - taip, ir vienų ir kitų palyginimuose tikrai tiesos yra. Po jį vaikščiodamas pirmiausiai bandai lyginti su „Europa“ ir su „Mega“, nes sprendimuose turi kažką panašaus, gal dar bandai įterpti ir „Ozą“ bent pagal tas vizualizacijas kurios buvo publikuotos. Pačių erdvių sprendimai žiūrisi gan neblogai, nors kaikuriose vietose toks įspūdis kad pilnam išbaigimui pritrūko vietos. „Akropolio“ kažkaip net neprisimeni, nes jie visai skirtingi.
                                        Galima dėti didelį pliusą, tikrai neblogas konkurentas „Europai“ kaip „Prekybos centras“ bet ne „Pramogų“. Viskas išspresta taip, kad pralėkiai pro parduotuves nesustodamas, nes pakeliui nėra kur sustoti , bent jau atsisėsti, ir jei dar turi jėgų nusigauti į trečią aukštą, tai gerai. Nebent pradėsi nuo viršaus .
                                        Kaip „Pramogų centrui“ ..... sunku kažką ir pasakyti, jų ten beveik ir nėra. Restoranai, kavinės, barai – jei priskirti prie pramogų tai pagal mane, tikrai iki „Europos“ tolokai, labiau primena vieną maitinimo įmonę su skirtingom kabinom pagal pavadinimus (toks pirmas įspūdis). Kaip tokiam centrui jų ten tikrai per mažai ir ypač antrame ir pirmame aukštuose . Susidaro įspūdis kad prisiminė paskutinę minutę, tai dalypdė trečiame aukšte plotelį.
                                        Daugiau pramogų? ..... sunku .... nes su elektro-kartais negali padaryti pramogos nei sau, nei kitiems. Važiavimas sauru koridoriumi vienas paskui kitą, tai ne pramoga (lenkimas įmanomas beveik tik per kitą perlipant) kitokių beveik nemačiau, jei neišstumsi kito į trasos bortą šansų aplenkti nedaug. Todėl bortai beveik visi išstumdyti, vietomis beveik nebepravažiuojami, o vietomis jau ir suskalditi nuo smugių.
                                        Dėl pinigų net gi patys organizatoriai savų taisyklių nesilaiko – gali važiuoti bet kokie pypliai, net ir tie kurie vairo normaliai nepasiekia, vaizdas kraupus (pagrinde jie ir daužosi į bortus visu greičiu, kitaip nemoka ). Aišku, tėveliai (be smegenų) gal ir nori atrakciją savo atžalai padaryti, bet tegul tai daro ne kitų sąskaita. Aplamai, tai smarkiai permaža teritorija tiek pačiai trasai, tiek žiūrovams (nes tai irgi pramoga ). Būtų buve viskas savo vietoje, jei elektro-kartai (pagal tą teritoriją) būtų mažesni, ir amžiaus cenzas buvęs iki 7-ių – 10-ies metų. Tada nors tiems būtų buvusi tikra pramoga.
                                        Kažkas minėjo apie orą parkinge, taip jis tikrai baisus, toks įspudis kad neveikia ventiliacija ir tikrai gaila to aptarnaujančio personalo. Ten tikrai greit bus naujų darbo vietų (manau kad tik savižudžius ten turėtų priimti ). O šiaip įvažiavimas, pats parkavimas ir išvažiavimas tikrai gan neblogi ir aiškus. (Gal tik didokas ratas išvažiavus kol susigaudai).

                                        Comment


                                          Mano įspūdžiai. Teko apsilankyti šeštadienio vakarą. Su sąlyga, kad į parkingą nepapuolėm, nes buvo nemaža eilė, auto numetėm gretimame kieme. Pirmas dalykas, kuris nepatiko, tai požeminė perėja. Nežinau, kokiu būdu jie ten statė, bet atrodo labai nejaukiai. Prikasinėta landų į visas puses, ėjom pagal intuiciją ir tai ne ten pataikėm. Gal vėliau bus ir viduje nuorodų. Bet pati parėja siaurais kolidoriukais, vietomis sienos pabetonuotos, vietomis kažkoks surūdijęs gofruotas metalas. Toliau. Toje stiklinėje dalyje kažko trūksta, nepatiko. Na aišku, žmonių bilijonas, 90 % atėjo atsiimti savo baliono, kiti apsipirkti. Dar juokingai atrodė iš Rimi skubantys pilnais Maximos, Norfos mašeliais. Antrame aukšte laisviau, kai kurių skyrių pardavėjos ramiai galėjo rakinėti dantis. Iki trečio aukšto jau nelipom, pažiūrėjom iš apačios. Mano akimis, Panorama, tai viduriukas tarp Akropolio ir Europos. Tiesa, labai man nepatinka keliavimai per aukštus, geriau kai viskas viename lygyje.
                                          Taigi, pabaigai. Tikriausia šitas antplūdis atslųgs po savaitės-dviejų, paskui vėl žmonių padaugės prieš šventes, o po jų galima bus plačiai prasegtu lietpalčiu, vaikščioti špagatais tuščiomis alėjomis .
                                          gera gyventi gerai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X