Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šv. Jokūbo ligoninės kvartalas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O jei dar tie geltoni veidrodiniai stiklai butu, isvis baisokas variantas.

    Comment


      Uz tuos nekaltus namukus reiktų šaudyt be teismo prie tos pačios bažnyčios tvoros.
      Bet juk “NT jums ne labdaros organizacija, jie daro pinigus, taip kad kaštai minimalūs, pelnai maksimalūs, geros architektūros nesitikėkite”.

      Comment


        Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
        Uz tuos nekaltus namukus reiktų šaudyt be teismo prie tos pačios bažnyčios tvoros.
        Bet juk “NT jums ne labdaros organizacija, jie daro pinigus, taip kad kaštai minimalūs, pelnai maksimalūs, geros architektūros nesitikėkite”.
        Tai ziuriu skauda vis dar kepenis, kad taip tampaisi.Siulyk savo varianta, apsvarstysim
        O jei griztant prie temos, kodel tie namukai mazai turi sansu, tai tikriausiai pernelyg smulkus ju isskaldymas. Licejus+viesbutis, tai greiciausiai bus 1+1 pastatas.
        Sitas irgi realus

        Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.10.03, 07:44.

        Comment


          Šitas, turbūt, geriausias variantas iš to ką turime.

          Comment


            Kada paskelbs išrinktąjį?

            Comment


              Šitas variantas yra ir geriausias, ir plius man tai super žiūrisi.

              Comment


                Tik turiu abejonių dėl fasado apdailos, kad tik nenusipigintu

                Comment


                  O man tai ir šis patinka:



                  Taip, matytos vertikalės, bet kažko tokio pačio (raityto) Vilniuje lyg ir nėra.

                  Comment


                    Man patinka šitas raitytas, tada ketvirtas (atrodo 082009) ir pirmas.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      O man tai ir šis patinka:



                      Taip, matytos vertikalės, bet kažko tokio pačio (raityto) Vilniuje lyg ir nėra.
                      Bet čia projektas Saltoniškių g. ar kokio šiaurės miestelio lygio, ar pačiame centre reprezentacinėje gerai matomoje vietoje užtenka tokio lygio projekto?
                      Flickr

                      Comment


                        Aš vėl pasikartosiu dėl vertikalios fasado fraktūros. Na tai nedera su baroku, jam būdinga didesnės plokštumos. Bent jau vėyvojo baroko Jokūbo ir Pilypo bažnyčiai.

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Bet čia projektas Saltoniškių g. ar kokio šiaurės miestelio lygio, ar pačiame centre reprezentacinėje gerai matomoje vietoje užtenka tokio lygio projekto?
                          Nežinau kaip tu tą lygį nustatai. Man jis tikrai atrodo tinkantis tokioje vietoje. Ne mažiau nei koks Live Square.

                          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                          Aš vėl pasikartosiu dėl vertikalios fasado fraktūros. Na tai nedera su baroku, jam būdinga didesnės plokštumos. Bent jau vėyvojo baroko Jokūbo ir Pilypo bažnyčiai.
                          Dėl to gerai, kad nesu vertinimo komisijoje Tikiuosi, kad bus atsižvelgta į visus aspektus.

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Bet čia projektas Saltoniškių g. ar kokio šiaurės miestelio lygio, ar pačiame centre reprezentacinėje gerai matomoje vietoje užtenka tokio lygio projekto?
                            Viskas priklauso nuo to, kaip įgyvendintų. Jeigu Green Hall 2 lygyje, tai būtų net labai cool.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Nu aš pabūsiu paveldo nacių šalinininkas iš paveldo Reicho ir pirmoje vietoje balsuočiau už mažiausiai invazinį 03. 017056 (trečias variantas architektų sąjungos puslapyje).
                              Antroje vietoje - 11. 000014, kurį minėjo Milwaukee.
                              Fingers crossed, kad nelaimėtų stiklinės barankos, Saltoniškių verslo centrai ir pan. prakutusių kaimiečių karą prieš Vilniaus baroką simbolizuojantis š.
                              P.S. už tą raudoną pastatą tikrai reiktų atimti diplomą.


                              Comment


                                Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                Tie nekalti namukai turi sansu. Bet koki futuristini stiklaini uzsipuls tam tikros grupeles, o cia toks win win - gauna ir kvadratu ir projektas neslegiantis, neblogai isipaisantis i aplinka.
                                Mano nuomone tai vienas blogiausių projektų. Atrodo kaip dar vieni pigūs Hanner daugiabučiai, o ir išmėtyti belekaip kreivai kaip vištos prišikeliota, kai tuo tarpu visur aplinkui yra tik perimetrinis užstatymas.
                                Manau geriausiai ir įdomiausiai atrodytų 4 arba 7 pasiūlymai, nors 5 ir 7 fasadų apipavidalinimas visai patinka.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  Bet čia projektas Saltoniškių g. ar kokio šiaurės miestelio lygio, ar pačiame centre reprezentacinėje gerai matomoje vietoje užtenka tokio lygio projekto?
                                  Deja tokio lygio projekto Saltoniškėse nėra, šitas net įdomesnis nei visi Green Hall'ai, tad taip, pilnai užtenka, tai vietai būtų net labai gerai, bet dar kartą pasikartosiu, prisiminkime apie kurį miestą kalbame ir pamirškime apie tai (jūsų atveju "apsidžiaukime"), jo tikrai neišrinks.

                                  Comment


                                    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                    Deja tokio lygio projekto Saltoniškėse nėra, šitas net įdomesnis nei visi Green Hall'ai, tad taip, pilnai užtenka, tai vietai būtų net labai gerai, bet dar kartą pasikartosiu, prisiminkime apie kurį miestą kalbame ir pamirškime apie tai (jūsų atveju "apsidžiaukime"), jo tikrai neišrinks.
                                    Jis iš viršaus atrodo labai gerai, tuo tarpu nuo gatvės lygio tas formų žaismas dingsta. O ir renederiai kažkokie nuo gatvės netikę.

                                    Comment


                                      Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                                      Jis iš viršaus atrodo labai gerai, tuo tarpu nuo gatvės lygio tas formų žaismas dingsta. O ir renederiai kažkokie nuo gatvės netikę.
                                      Kur ten kas dingsta?







                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                        Na tai yra ten ta raudoniji dežė, jau buvau įkėlęs į forumą, skirsis tik spalvom.
                                        Čia pastatas šalia Ueberwasser bažnyčios Miunsteryje (Vokietija). Pastatytas iš tokio paties smiltainio kaip bažnyčia. Atrodo puikiai.

                                        Comment


                                          Tai kad tas lankstytas stiklainiukas su sidabrinėmis vertikalėmis šiaip nėra ypač gražus, o dar tokioje jautrioje vietoje tikrai nėra darniai įsiliejantis į aplinką. Pats maloniausias akiai ir geriausiai tinkantis aplinkoje atrodo 10. 011001 tai tarsi nuoseklus senojo komplekso praplėtimas, o ne koks dominuojantis išsišokėlis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X