Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šv. Jokūbo ligoninės kvartalas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Truputį jau atsidengė. Pilkas skardinis stogas, baltos sienos. It’s so romantic.

    Click image for larger version

Name:	E647605A-CCE3-4EF0-A5FF-C529C3EB42E6.jpeg
Views:	1095
Size:	889,5 kB
ID:	2063197

    Comment


      Renovuotas dviaukštis daugiabutis kažkur Vilkaviškio centre
      Paskutinis taisė justinas adam; 2023.07.15, 11:13.

      Comment


        Tikiuosi Jokūbo vystytojams ir architektams pragare paruoštas specialus dervos katilas

        Comment


          Man tai juokinga kiek forume buvo verkiama, kad projektas per daug issisoka, kad sugadins "unikalu" barokini ansambli. Dabar kai baigia igyvendint si projekta vel forumieciai verkia, kad projektas per daug nykus, ir nuobodus.

          Comment


            Buvo kritikuojamas tas pirminis variantas, kur baisi stiklo dėžė. Toliau buvo konkursas, buvo daug projektų ir šitas nebuvo bent jau mano favoritas.

            Comment


              Ko reikėtų, kad šis projektas nebūtų nykus?
              Atsakymas aiškus: raudono stogo ir geltonų sienų.
              Ar ne taip pseudo architektai?

              Comment


                Parašė Diogenas Rodyti pranešimą
                Ko reikėtų, kad šis projektas nebūtų nykus?
                Atsakymas aiškus: raudono stogo ir geltonų sienų.
                Ar ne taip pseudo architektai?
                Ir dar melynu langiniu. Auksines kolonos irgi visai nieko butu.

                Comment


                  Nezinau apie ka jus, man viskas atrodo svariai ir graziai. Beje kokia tu tureklu ant stogo funkcija? As galvociau kad gal stabilizuoti sniega kuris gali susikaupti ziemos metu? Bet kodel tada tokiu dalyku praktiskai nepamatysi kitose siaures salyse?

                  Comment


                    Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                    Nezinau apie ka jus, man viskas atrodo svariai ir graziai. Beje kokia tu tureklu ant stogo funkcija? As galvociau kad gal stabilizuoti sniega kuris gali susikaupti ziemos metu? Bet kodel tada tokiu dalyku praktiskai nepamatysi kitose siaures salyse?
                    Priešgaisrinė tvorelė kartu su sniego užtvara (dalis apačioje). Tikrai pamatysi šiaurės šalyse, ypač naujos statybos namuose, tik ten dažniausiai ne tokios aukštos statomos (be priešgaisrinės funkcijos), o tik sniego užtvara. Todėl ne taip akivaizdžiai pastebimos.

                    Random stogas Norvegijoje:

                    Comment


                      Parašė justinas adam Rodyti pranešimą

                      Priešgaisrinė tvorelė kartu su sniego užtvara (dalis apačioje). Tikrai pamatysi šiaurės šalyse, ypač naujos statybos namuose, tik ten dažniausiai ne tokios aukštos statomos (be priešgaisrinės funkcijos), o tik sniego užtvara. Todėl ne taip akivaizdžiai pastebimos.

                      Random stogas Norvegijoje:
                      Taip ir galvojau, bet kuo jos yra priesgaisrines? Sniegui suvaldyti paprastai buna slidus remas kad sniegas tiesiog nuslystu o nesikauptu ant stogo.

                      Comment


                        Parašė Diogenas Rodyti pranešimą
                        Ko reikėtų, kad šis projektas nebūtų nykus?
                        Atsakymas aiškus: raudono stogo ir geltonų sienų.
                        Ar ne taip pseudo architektai?
                        O tai gal galit parodyti, ką jūs, kaip tikras, ne pseudo architektas, esat suprojektavęs?

                        Comment


                          Aš, asmeniškai, senuose projekto pastatuose tikėjausi tokių sprendimų kaip atidengtos originalios pastato plytos, neidealiai lygus pastato dažymas ir karnizo restauracija, pabrėžianti pastato amžių ir taip, raudonų čerpių stogas šioje vietoje turėtų būti būtinas. Ko nenoriu tai idealiai, euroremonto būdu, nudažytų ir restauruotų dėžių su pilkais skardiniais stogais. Tad taip - rezultatas kol kas yra kiek nuviliantis, bet dar ne viskas prarasta ir, kol nematau galutinio vaizdo, per daug kritikuoti nenoriu.
                          Paskutinis taisė VLR; 2023.07.16, 09:22.

                          Comment


                            Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                            Bet kodel tada tokiu dalyku praktiskai nepamatysi kitose siaures salyse?
                            Kažkaip man atrodo tokių kaip šitie ir Lietuvoje nepamatysi, nes pirmą kartą matau tokius aukštus. O šiaip tai yra visiškai normalus ir pakankamai dažnas dalykas, tik kad jie būna žymiai žemesni.

                            Comment


                              Parašė VLR Rodyti pranešimą
                              Aš, asmeniškai, senuose projekto pastatuose tikėjausi tokių sprendimų kaip atidengtos originalios pastato plytos, neidealiai lygus pastato dažymas ir karnizo restauracija, pabrėžianti pastato amžių ir taip, raudonų čerpių stogas šioje vietoje turėtų būti būtinas. Ko nenoriu tai idealiai, euroremonto būdu, nudažytų ir restauruotų dėžių su pilkais skardiniais stogais. Tad taip - rezultatas kol kas yra kiek nuviliantis, bet dar ne viskas prarasta ir, kol nematau galutinio vaizdo, per daug kritikuoti nenoriu.
                              Naivumas žmogaus. Jis tikėjosi. Kokie čerpiniai stogai? Net Bokšto g jų nėra. Jūs gal dar tikite, kad egzistuoja fejos ir Santa Klausas?

                              Comment


                                Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                                Naivumas žmogaus. Jis tikėjosi. Kokie čerpiniai stogai? Net Bokšto g jų nėra. Jūs gal dar tikite, kad egzistuoja fejos ir Santa Klausas?
                                Žinau žmonių (net ne iš pačiu turtingiausiųjų), kurie čerpes sugebėjo ir ant savo namuko įsidėti, tai taip, naiviai tikėjausi Bet mikrorajonas gonna mikrorajon ir Vilniaus centre.

                                Comment


                                  Parašė VLR Rodyti pranešimą

                                  Žinau žmonių (net ne iš pačiu turtingiausiųjų), kurie čerpes sugebėjo ir ant savo namuko įsidėti, tai taip, naiviai tikėjausi Bet mikrorajonas gonna mikrorajon ir Vilniaus centre.
                                  Labai teisingai pastebėjote susidėjo čerpes ant SAVO namuko.
                                  Čia juk ne sau darom.

                                  Comment


                                    Parašė TrippleA Rodyti pranešimą
                                    Man tai juokinga kiek forume buvo verkiama, kad projektas per daug issisoka, kad sugadins "unikalu" barokini ansambli. Dabar kai baigia igyvendint si projekta vel forumieciai verkia, kad projektas per daug nykus, ir nuobodus.
                                    Tikrai taip, kai kuriems truputi auksines zuvytes sindromas, pamirso ka rase pries menesi ir dabar jau kitaip galvoja. Tradiciskai, kritikuoju - bet nezinau kaip geriau butu.

                                    Comment


                                      Parašė Sekai Rodyti pranešimą

                                      Tikrai taip, kai kuriems truputi auksines zuvytes sindromas, pamirso ka rase pries menesi ir dabar jau kitaip galvoja. Tradiciskai, kritikuoju - bet nezinau kaip geriau butu.
                                      Tokie pareiškimai tėra ad hominem iš serijos 'jūs nežinot ko norit' ar 'šis projektas vis tiek geresnis už kažkokią baisią dėžę, kurią pasiūlė kažkas gerai privalgęs grybų, tai negalima dabar nieko kritikuoti'. Kritika, bent iš mano pusės, yra gana aiški:
                                      • Nors kol kas yra per anksti spręsti, buvau išreiškęs baimę dėl pastato buko ir idealaus nudažymo (lyg jis būtų naujas) spalva, kuria jis niekada istoriškai nebuvo dažomas.
                                      • Norėčiau, kad fasado elementuose būtų pabrėžiamas pastato amžius galbūt vietomis atidengiant gražesnes plytas ar idealiai nerestauruojant dalies elementų (kaip pvz. karnizo). Pavyzdžių toli to nereikia ieškoti, jų galima rasti ir tų pačių DO Architects darytame Senatorių pasaže.
                                      • Projekte trūksta geriau į kontekstą pataikančių medžiagų - konkrečiai raudonų čerpinių stogų. Raudonas čerpes šioje vietoje sugebėjo sudėti net sovietai - žr aplinkinius 'stalinukus'.
                                      Kurioje čia vietoje tiksliai yra 'nežinoma ko norima'? Ir, kaip jau sakiau, galiu klysti dėl kai kurių iš šių teiginių, nes galutinio varianto dar nėra, tad visada esu pasiruošęs informacijai, kuri man paprieštarautų.
                                      Paskutinis taisė VLR; 2023.07.16, 10:34.

                                      Comment


                                        Praeitą savaitę eilinį kartą pakeliui į darbą apėjau projektą. Vaizdas nuo Vasario 16-osios gatvės pusės.

                                        Comment


                                          Parašė VLR Rodyti pranešimą

                                          Tokie pareiškimai tėra ad hominem iš serijos 'jūs nežinot ko norit' ar 'šis projektas vis tiek geresnis už kažkokią baisią dėžę, kurią pasiūlė kažkas gerai privalgęs grybų, tai negalima dabar nieko kritikuoti'. Kritika, bent iš mano pusės, yra gana aiški:
                                          • Nors kol kas yra per anksti spręsti, buvau išreiškęs baimę dėl pastato buko ir idealaus nudažymo (lyg jis būtų naujas) spalva, kuria jis niekada istoriškai nebuvo dažomas.
                                          • Norėčiau, kad fasado elementuose būtų pabrėžiamas pastato amžius galbūt vietomis atidengiant gražesnes plytas ar idealiai nerestauruojant dalies elementų (kaip pvz. karnizo). Pavyzdžių toli to nereikia ieškoti, jų galima rasti ir tų pačių DO Architects darytame Senatorių pasaže.
                                          • Projekte trūksta geriau į kontekstą pataikančių medžiagų - konkrečiai raudonų čerpinių stogų. Raudonas čerpes šioje vietoje sugebėjo sudėti net sovietai - žr aplinkinius 'stalinukus'.
                                          Kurioje čia vietoje tiksliai yra 'nežinoma ko norima'? Ir, kaip jau sakiau, galiu klysti dėl kai kurių iš šių teiginių, nes galutinio varianto dar nėra, tad visada esu pasiruošęs informacijai, kuri man paprieštarautų.
                                          Prie ko ko cia ad hominem ? Dangoraizistas pradejo forume aiskint kaip visi ji puola ad hominem, tai ir kiti forume pasigavo. Teisingai Sekai sako, nemazai forume nariu turi auksines zuvytes sindroma, ir as dar prideciau, kad nemazai forumo nariu tiesiog ateina pasiskust, kaip kazkas ne taip statoma, kaip vikas is esmes blogai.
                                          O griztant prie esamo projekto. Daug kas skundesi, kad nemazai konkusiniu prjektu issisoka, todel buvo pasirinktas nuosaikiausias variantas. Ko dabar skustis, as nesuprantu, nes tokia asaru pkalne vyko, kad naujas komleksas privalo buti nuosaikus, kad neissisoktu is bendros architechturos. Antra, skardiniai stogai yra ant pastatu staytu 19a. ir statytu su nauju projektu. Kadangi 19a. buvo paplite statyt namus su skardiniais stogais, tai viena vertus yra islaikoma autentika. Kita vertus, ant nauju pastatu skardiniai stogai irgi yra gerai, nes parodo, kad nauji pastatai yra skirtingo laikmecio negu baznycia ir originalus vienuolyno pastatai. Trecia, del spalvos. Nu ziurekit, viena namo siena atidenge ir spendziat, kaip viskas bus. Palaukit, kai bus viskas pilnai uzbaigta ir tada eikit ir varykit, kai blogai. Dabar tiesiog juokingai skamba.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X