Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žiū, atsirado rengiamas naujas detalusis planas ten, kur kažkada buvo planuotas statyti verslo centras vėl pratęsiant tunelį virš GV. Rašo, kad pradėtas praėjusių metų gruodį derinimas. Tai gal atgijo mintys?

    Click image for larger version

Name:	Annotation 2019-05-16 185043.jpg
Views:	60
Size:	20,8 kB
ID:	1722454

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Žiū, atsirado rengiamas naujas detalusis planas ten, kur kažkada buvo planuotas statyti verslo centras vėl pratęsiant tunelį virš GV. Rašo, kad pradėtas praėjusių metų gruodį derinimas. Tai gal atgijo mintys?

      Click image for larger version

Name:	Annotation 2019-05-16 185043.jpg
Views:	60
Size:	20,8 kB
ID:	1722454
      Labai patogu, žemės pirkti nereikia. Čia kaip suprantu derinimas su savivaldybe ne su visuomene? Gal yra info kas derina? Anksčiau Borisovo sūnus stumė.

      Comment


        Jeigu gerai interpretuoju, tai UAB Novecorum.

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Jeigu gerai interpretuoju, tai UAB Novecorum.
          Yep čia Borisovo firma.

          Comment


            Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
            nesu tikras ar geriausia tema, taciau:


            [LEFT]Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1145536?copied

            Click image for larger version

Name:	a01-6-plansetai-_-layout-5cdd0eb7aed3f.jpg
Views:	152
Size:	57,2 kB
ID:	1722323
            Įvažiavimas į požeminį garažą iš Kudirkos gatvės "truputį" ne vietoje. Ypač turėtų būti "linksma" lyjant ir žiemą...

            Comment


              Parašė ttttt Rodyti pranešimą

              Jeigu sako, kad ligoniams reiktų užsipirkt alprazolamo, tai gal pagaliau nugriaus kažką dvasingo? Labai norėtųsi, kad nebeliktų šitų Krasnojarsko barakų.
              Kai bus Kranojarsko barakai, jau kalbesim apie defibriliatorius, tam tikrai pilieciu grupei

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Žiū, atsirado rengiamas naujas detalusis planas ten, kur kažkada buvo planuotas statyti verslo centras vėl pratęsiant tunelį virš GV. Rašo, kad pradėtas praėjusių metų gruodį derinimas. Tai gal atgijo mintys?

                Click image for larger version

Name:	Annotation 2019-05-16 185043.jpg
Views:	60
Size:	20,8 kB
ID:	1722454
                Vilniaus apygardos administracinis teismas 2019-02-11 nutartimi nutarė sustabdyti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo 2018-12-20 įsakymą Nr. A30-2927/18(2.1.22E-TD2) „Dėl leidimo koreguoti sklypo Gynėjų g. 14 ir teritorijos virš Geležinio Vilko gatvės detalųjį planą sklype A. Tumėno g. 6 inicijavimo pagrindu“ iki kol bus priimtas galutinis teismo sprendimas administracinėje byloje.

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                  Neuzilgo bus naujienu ir is Kauno gatves. Ir netgi ne viena. Ir visai nesmulkios, pakankamai gerai matomoj vietoj.
                  Something interesting for the panoramic view from my window?

                  I place my bet on: 1) Zemaitijos pienas factory; 2) Neste gas station between Kauno g. and Svitrigailos g.

                  ---------------------------------------------------------------------------------------
                  "I'm Italian, I live in Vilnius I can read Lithuanian, I will write in English"

                  Comment


                    Parašė giuffro Rodyti pranešimą

                    Something interesting for the panoramic view from my window?

                    I place my bet on: 1) Zemaitijos pienas factory; 2) Neste gas station between Kauno g. and Svitrigailos g.

                    ---------------------------------------------------------------------------------------
                    "I'm Italian, I live in Vilnius I can read Lithuanian, I will write in English"
                    Deja

                    Comment


                      Negaliu patiket, kad sulauksiu sios dienos, maniau tai mitas, legenda ir padavimas. JUK TAI DIDZIOJI PASILAICIU KRAUTUVE
                      https://citify.eu/medeinos-g-8/

                      Comment


                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                        Negaliu patiket, kad sulauksiu sios dienos, maniau tai mitas, legenda ir padavimas. JUK TAI DIDZIOJI PASILAICIU KRAUTUVE
                        https://citify.eu/medeinos-g-8/
                        Oho Neblogai atrodo, dar ir aplinką sutvarkys.

                        Comment


                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                          Negaliu patiket, kad sulauksiu sios dienos, maniau tai mitas, legenda ir padavimas. JUK TAI DIDZIOJI PASILAICIU KRAUTUVE
                          https://citify.eu/medeinos-g-8/
                          Na, projektas 2016 metų. Tai atsargiai taip.

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                            Na, projektas 2016 metų. Tai atsargiai taip.
                            Tai net vizulkėje nupaišyti žmonės laimingi vaikščiodami po parkingą. Daugiau net galima ir nežiūrėt.

                            Comment


                              Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                              Tai net vizulkėje nupaišyti žmonės laimingi vaikščiodami po parkingą. Daugiau net galima ir nežiūrėt.
                              Lietuviui nieko nera maloniau nei didelis parkingas.

                              Comment


                                Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                                Lietuviui nieko nera maloniau nei didelis parkingas.
                                Jūs man paaiškinkite šitą isteriją dėl parkingų t.y. stovėjimo aikštelių (!) prie parduotuvių? Jei man reikia apsipirkti tokioje parduotuvėje, vadinasi pirksiu daug, vadinasi bus sunku nešti, vadinasi geriau važiuoti su mašina. Man šeimai vienu kartu parduotuvėje išeina didelis maišas viso ko, kartais ir daugiau. Šita konkrečiai, parduotuvė, yra mikrorajono centre, tai aikštelė gali būti nedidelė, bet prie kiekvienos parduotuvės ji turi būti, kitaip joje žmonės ateis pirkti tik pienuko ir batono, o tai nuostolis, o tai - uždarom krautuvę.

                                Comment


                                  Parašė Kitas Rodyti pranešimą

                                  Jūs man paaiškinkite šitą isteriją dėl parkingų t.y. stovėjimo aikštelių (!) prie parduotuvių? Jei man reikia apsipirkti tokioje parduotuvėje, vadinasi pirksiu daug, vadinasi bus sunku nešti, vadinasi geriau važiuoti su mašina. Man šeimai vienu kartu parduotuvėje išeina didelis maišas viso ko, kartais ir daugiau. Šita konkrečiai, parduotuvė, yra mikrorajono centre, tai aikštelė gali būti nedidelė, bet prie kiekvienos parduotuvės ji turi būti, kitaip joje žmonės ateis pirkti tik pienuko ir batono, o tai nuostolis, o tai - uždarom krautuvę.
                                  Kai kurie žmonės norėtų Vilnių matyti kaip multimilijoninį megapolį. Kokiam Tokijuje yra normalu iki didelio prekybcentrio nueiti (nes dėl gyventojų tankio jie lengvai pasiekiami) ar blogiausiu atveju pavažiuot porą stotelių metro. O namo grįžti taksi (nes pigiau nei parkingas) ar užsisakyti prekių atvežimą namo (vėlgi pigiau nei parkingas ir pigiau nei specialus taksi jei krovinys didelis).

                                  Ar tai reikalinga mieste kur su tolimiausiais priemiesčiais žmonių kiekis nesiekia milijono ir nėra gamtinių kliūčių gyventi nesusigrūdus? Čia jau filosofinis klausimas.

                                  Comment


                                    Problema yra ne parkingas kaip toks, o jo išplanavimas. Jis turėtų būti ne prie gatvės, o kieme, tarp eilių turėtų būti šaligatviai pėstiesiems, taip pat ir atskiri šaligatviai kertantiems parkingą - jis turi būti suprojektuotas taip, kad nebūtų įstrižų pėsčiųjų trajektorijų, t.y. nereiktų kirsti automobilių eilių. Šaligatviai turėtų būti iškilūs arba atskirti kuoliukais ar kitom priemonėm. Bene blogiausias atvejis iš statysimų parduotuvių yra naujas Lidl Naujoje Vilnioje - tipiškas pavyzdys, kaip nereikia daryti. Iš esamų tai tiktų turbūt bet kuris prekybos centras su keliom išimtim.
                                    Paskutinis taisė abruo; 2019.05.21, 14:03.
                                    Lietuva visiems.

                                    Comment


                                      Parašė Kitas Rodyti pranešimą

                                      Jūs man paaiškinkite šitą isteriją dėl parkingų t.y. stovėjimo aikštelių (!) prie parduotuvių? Jei man reikia apsipirkti tokioje parduotuvėje, vadinasi pirksiu daug, vadinasi bus sunku nešti, vadinasi geriau važiuoti su mašina. Man šeimai vienu kartu parduotuvėje išeina didelis maišas viso ko, kartais ir daugiau. Šita konkrečiai, parduotuvė, yra mikrorajono centre, tai aikštelė gali būti nedidelė, bet prie kiekvienos parduotuvės ji turi būti, kitaip joje žmonės ateis pirkti tik pienuko ir batono, o tai nuostolis, o tai - uždarom krautuvę.
                                      Ar kas nors sako naikint parkingus prie parduotuviu? As pats i parduotuve viena kvartala vaziuoju su masina, nes tingiu nest maisus. Tai viskas normalu, bet man visiskai nera jokio skirtumo kur prisiparkuoti ar tarp gatves ir parduotuves, ar parduotuves pavadinkim, kieme. O vat kai esu pesciomis tai skirtumas yra didziulis. Nes pirmu atveju esu priverstas su maisias / vaikais tampytis tarp masinu ir eiti per parkinga ir jaustis nesaugiai. O kitu atveju as nueiciau saligatviu iki pat parduotuves duru. O parkingas galetu buti tiesiog is kitos puses. Bet dabar sventam verslui leidzia viska, tad turim kazkokius kolchozinius kaimo urbanistinio principo projektus vidury miesto.

                                      Comment


                                        Savanoriu 5

                                        Comment


                                          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                                          Ar kas nors sako naikint parkingus prie parduotuviu? As pats i parduotuve viena kvartala vaziuoju su masina, nes tingiu nest maisus. Tai viskas normalu, bet man visiskai nera jokio skirtumo kur prisiparkuoti ar tarp gatves ir parduotuves, ar parduotuves pavadinkim, kieme. O vat kai esu pesciomis tai skirtumas yra didziulis. Nes pirmu atveju esu priverstas su maisias / vaikais tampytis tarp masinu ir eiti per parkinga ir jaustis nesaugiai. O kitu atveju as nueiciau saligatviu iki pat parduotuves duru. O parkingas galetu buti tiesiog is kitos puses. Bet dabar sventam verslui leidzia viska, tad turim kazkokius kolchozinius kaimo urbanistinio principo projektus vidury miesto.
                                          Aaa... mmm... Dabar vėl galiu ramiai forumą skaityti, nes niekaip nesupratau kodėl parkingas prie parduotuvės blogai. Kai neteko (Lietuvoje) susidurti su tokia situacija, kai nereikia pėsčiomis eiti per parkingą, tai nė nepagalvoji, kad galėtų būti kitaip

                                          Comment

                                          Working...
                                          X