Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nezinau ar buvo kalbeta cia apie si projekta, 'Lietuvos' viesbucio konferenciju pastatai .

    Gal kas turi daugiau informacijos .





    Comment


      vizulkes graziai atrodo. nepatinka man zaliosios zonos prie neries sprendimas. pernelyg griezta ir formalu. jei idomu nueikit i www.palekas.lt

      Comment


        Del to krumu isdestimo nepergyvenk, tikrai taip nebus, cia tik siaip papaisyta...

        Comment


          Prekybos centras BIG

          Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

          Comment


            Mikalojaus žiedas senamiestyje. Sovietukas jau beveik nugriautas.






            Vienuolyno pastatas šalia buv. Subačiaus vartų

            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Parašė Mantaz
              Mikalojaus žiedas senamiestyje. Sovietukas jau beveik nugriautas.
              Tokie dalykai man labai patinka. Dar labiau patiktų, jei nugriautų tą "Respublikos laikraščio" pastatą Pilies gatvėje ir kažką vietoj jo atstatytų (jei kažkas ten buvo) arba kad ir pastatytų naują pastatą.

              Comment


                Kazkaip nelabai atsimenu ta deze, bet dziaugiuosi kad viena maziau bus Vilniuje !

                Comment


                  Parašė Edd
                  Tokie dalykai man labai patinka. Dar labiau patiktų, jei nugriautų tą "Respublikos laikraščio" pastatą Pilies gatvėje ir kažką vietoj jo atstatytų (jei kažkas ten buvo) arba kad ir pastatytų naują pastatą.



                  Visa informacija yra cia http://www2.lrs.lt/kt_inst/pamink/poses/r12684.htm
                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                  - George W. Bush President of the USA

                  Comment


                    Ačiū už info, tikiuosi, kad jį atstatys vietoj tos komiblokinės nesamonės.

                    Comment


                      Girdejau, kad Sv. Mikalojaus gatveje lygtai ruosiasi statyti viesbutuka ( ant tuscio kampo, priesais baznycia), bet niekur neradau jokiu planu, gal kas ka zino?
                      beg, borrow and steal

                      Comment


                        Parašė Edd
                        Ačiū už info, tikiuosi, kad jį atstatys vietoj tos komiblokinės nesamonės.
                        Is esmes net projektas(renovacijos) buvo paruostas kiek skaiciau, bet kazkodel nugriove ir pastate sovietini monstra. Tarp kitko po siuo sovietiniu pastatu yra islike gotikiniai rusiai
                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                        - George W. Bush President of the USA

                        Comment


                          Parašė Edd
                          Tokie dalykai man labai patinka. Dar labiau patiktų, jei nugriautų tą "Respublikos laikraščio" pastatą Pilies gatvėje ir kažką vietoj jo atstatytų (jei kažkas ten buvo) arba kad ir pastatytų naują pastatą.
                          Sutinku - ir reikia nugriauti ta bjauru pastata Vilniaus gatveje (pries Radvilu rumus). Be to, butu grazi aikste.

                          Comment


                            Pastatas Čiurlionio gatvėje


                            Pastatas Ozo gatvėje prie Zymenso
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Kažkokios transporto įstaigos priestatas Basanavičiaus gatvėje


                              Šiek tiek Šnipiškių modernizacijos pavyzdžių


                              Verslo centro statybos Sėlių gatvėje


                              Turbūt biurų pastato statybos šalia Panoramos ir Žaliojo Hanerio.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Parašė Budulis
                                Girdejau, kad Sv. Mikalojaus gatveje lygtai ruosiasi statyti viesbutuka ( ant tuscio kampo, priesais baznycia), bet niekur neradau jokiu planu, gal kas ka zino?
                                Ziurint i berods Sv. Mikalojaus Nr. 8 po desine, tarp darzelio ir banycios yra (ar buvo )zvirgzdu papilta aikstele. Kuri laika buvo diskusija - ar daryti parkeli, ar atstatyti buvusi pastata. Kiek girdejau ruosesi atstatineti, daryti kazkoki viesbutuka. Idomu, kokia stadija dabar.
                                beg, borrow and steal

                                Comment


                                  Čia ne į temą, bet kažkada Liutass stebejosi, kad Vilniuje pastatytas paminklas Kiprui Petrauskui, nes jis nieko bendro su Vilnium neturejo. Tai va už šio pastato stovi namas, kuriame gyveno Kipras Petrauskas. Jame dar iki šiol gyvena girtuoklis jo anūkas.
                                  http://img231.imageshack.us/img231/2268/dsc51850zi.jpg

                                  Parašė Mantaz
                                  Kažkokios transporto įstaigos priestatas Basanavičiaus gatvėje
                                  Čia Lietuvos automobilių kelių direkcijos naujasis pastatas, košmariškai nesiderinantis nei su senuoju, nei su aplinka.

                                  Comment


                                    Statybos už Žaliojo Hanerio (jau pastatė kraną)


                                    Daugiabutis Čiurlionio gatvėje (kažkodėl neįdėjau į daugiabučių temą, tad dabar nebenoriu naujo pranešimo rašyti )



                                    Ir ruošiama duobė jo kaimynui (vaizdinių galima pažiūrėti www.palekas.lt)

                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      /\ vakar apie 6 valandą ten jau darbavosi poliakalė

                                      Comment


                                        Na bet prisipazinsiu, kad kai pamaciau ta pastata Seliu gatveje, tai kazkoks kosmaras , toks jausmas, kad sklypo uzstatymas 120%, labai ziauriai atrodo atvaziuojant Kestucio gatve , gaila po ranka neturejau fotosautuvo.
                                        gera gyventi gerai

                                        Comment


                                          Vakar

                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X