Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula
    Aš kažkur skaičiau, kad net Didžiąją Sinagogą atstatinės (ten kur vaikų darželis už stalininių namų)
    Įdomu ar jie brėžinius turi? Kiek atsimenu iš senų nuotraukų, tai ta sinagoga iš visų pusių buvo namais užstatyta ir matėsi tik stogas- nieko įspūdingo žodžiu. Nors interjeras buvo tikrai gražus.
    Iš kitos pusės- ką žydų bendruomenė darys su ta sinagoga? Jei neklįstu ir į dabar esančią retai susirenka tikinčiųjų skaičius reikalingas pamaldoms...
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      Parašė DeSadas
      vilniaus senamiestyje nebuvo viesuju erdviu isskyrus rotuses katedros aikstes, sereikiskiu parkas, visa kita atsirado po karo netgi dauguma atveju rusams nugriovus pastatus
      aš ir noriu pasakyt, ar tikrai verta jį atsatinėti ''tokį kaip buvo'', ypač, kai nėra tikslių duomenų. ir keista, kodėl taip bijoma senamiestyje modernių sprendimų.

      Comment


        todel kad i pasauliop pavelda irasytas
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          Parašė DeSadas
          todel kad i pasauliop pavelda irasytas
          Tik neaišku, kurio pavyzdžio 1990, ar 2000? Įsivaizduoju, kai mano proanūkius vedžios po Vilnių kokiais 2100-aisias ir su pasididžiavimu sakys: "štai koks buvo Vilniaus Senamiestis 1990."

          Comment


            Parašė DeSadas
            todel kad i pasauliop pavelda irasytas
            it meant to be ironic
            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


            - George W. Bush President of the USA

            Comment


              PST statys prekybos-komercinį pastatą „BIG“ Vilniuje
              http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=8656984
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                O cia to statomo BIG vizualizacijos http://www.baltinvest.lt/?lt=1117522090
                gera gyventi gerai

                Comment


                  Hehe

                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Nekenčiu tokių centrų. Nieko šlyščiau negali būt (čia mano asmeninė nuomonė) baisiniai angarai ir begalinio ploto automobilių stovėjomo aikštelės darko miesto vaizdą. Galėjo daryt kaip Europa arba kaip tas Rubikono kur ruošiamas statyt, bet ne taupo pinigus požeminei aikštelei. Gerai tik kad miesto pakrašty, toj pusėj būnu tik kartą per 2 metus

                    Comment


                      Ai tai, kad visai normaliai atrodo. Spalvos tokios zaismingesnes parinktos (vizualizacijoje). Netokios niurios. Nors nedezute, o sukarpyta dezute

                      Comment


                        Iprasta deze. Man idomiau butu suzinoti kas atsitiko su prekybos centru "Panorama"? Tikiuosi Zuokas neuzspaude ju i kampa vien tam, kad planuojamam Rubikono prekybcentriui butu geriau. Buvo sukurtas interneto puslapis www.panorama.lt , bet ir ta jau pasalino.

                        Comment


                          http://www.ozas.lt/default.asp
                          P.

                          Comment


                            Nežinau, ar gerai ar nlogai, bet kuo toliau tuo labiau Vilnius plečiasi į aną pusę, dabar dar tas Bigas...

                            Comment


                              eikos biuru pastatelis siaures miestelyje:


                              http://www.eika.lt/lt.php/butai/kome...biliaus_g/2119

                              Comment


                                Ehem... Su visa pagarba Eikai, turiu pasakyti, kad šis projektas yra gaidžių gaidys- eilinė beveidė niekuo neišsiskirianti dėžė. Kur nors Paneriuose ar Savanorių prospekte ji gal dar neiškristų iš konteksto, bet ŠM galėjo nors kiek dailesnį daiktą suprojektuoti...
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Nu jo, jis panasus i tarybini vaiku darzeli, konfliktuoja su aplinkiniais pastatais
                                  ir apskritai geriau tada jokio cia pastato nebutu.

                                  Comment


                                    Tikrai šis pastatas tarp buvusiu kareivinių kažkaip iškrenta... Nežinau koks veikėjas jį prastūme, bet manau, kad studentas vidutiniokas ir tai geresnį suprojektuotų
                                    Parašas :)

                                    Comment


                                      Mažesni projektai Vilniuje
                                      Mažesni statomi pastatai Vilniuje
                                      Nauji daugiabučiai namai Vilniuje
                                      Statomi daugiabučiai namai Vilniuje

                                      /
                                      Daug kas painioja šitas temas. Po to jei sugalvoji susirasti matytą projektą tai turi versti per visas temas. Nors šiaip man tai viskas aišku jei naujas projektas tai prie naujų projektų jei statomo objekto nuotrauka tai prie statomų.

                                      Na o šitą projektą reikėjo patalpinti prie Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

                                      Comment


                                        Parašė Llinass
                                        Mažesni projektai Vilniuje
                                        Mažesni statomi pastatai Vilniuje
                                        Nauji daugiabučiai namai Vilniuje
                                        Statomi daugiabučiai namai Vilniuje

                                        /
                                        Daug kas painioja šitas temas. Po to jei sugalvoji susirasti matytą projektą tai turi versti per visas temas. Nors šiaip man tai viskas aišku jei naujas projektas tai prie naujų projektų jei statomo objekto nuotrauka tai prie statomų.

                                        Na o šitą projektą reikėjo patalpinti prie Nauji daugiabučiai namai Vilniuje
                                        Nu ko gero reikejo patalpinti i "Mažesni statomi pastatai Vilniuje" , nes pries kiek laiko pravaziuodamas maciau kad ji jau baigineja, o ir antra - tai ne daugiabutis

                                        Comment


                                          Tas teisybė, reikėtų iš 4 temų padaryti 1.
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X