Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš tai norėčiau, kad apstatytų stambiais kaip Dubajuje dangoraižiais įvairios architektūros.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Aš tai norėčiau, kad paliktų šiferines kamūrkes.

      Comment


        O aš norėčiau, kad būtų stambiais ir smulkiais daugiabučiais apstatomas šis rajonas. Jeigu dar kas ko nors norėtumėt, nesikuklinkit ir rašykit savo norus čia, nes tikrai visiems labai įdomu.

        O šiaip rimčiau, tai Cozy life atrodo gana gerai, nors dėl laminato sutikčiau. Geriau jo tiesiog nebūtų. Dar įdomi šiaip pastato lokacija - apsupta medinukų. Bus vienas unikalesnių daugiabučių šiuo požiūriu Vilniuje. Ateityje, gerėjant viso rajono kontingentui, vienas geresnių apskritai.

        Comment


          Su laiku suviškins visą šitą Šanchajų. Ir tuo geriau, nebus medinių šikanų lauke už 200m nuo Konstitucijos prospekto.
          Yra dar kita kultinė vieta, abiejose kelio pusėse
          https://www.google.com/maps/@54.7024...7i13312!8i6656
          https://www.google.com/maps/@54.7036...7i13312!8i6656
          Seni kadrai tai kaip pasakų trobelės lyginant su dabartine realybe po gaisro ir su medžiais vietoje stogo.
          Paskutinis taisė Arunasx; 2021.04.02, 21:19.
          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

          Comment


            Ir kas įdomiausia - Kalvarijų g. mažiau naujų statybų judesio, negu rajono viduryje. Tiksliau, Kalvarijų g. visai niekas nevyksta.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              “ Dar įdomi šiaip pastato lokacija - apsupta medinukų. Bus vienas unikalesnių daugiabučių šiuo požiūriu Vilniuje.”
              Jo, tikrai, su tokia medinukų kaimynyste ten galima žuvų rūkyklas atidarinėti. Ir gatvės pavadinimas tinka - Kintų.

              Comment


                Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                “ Dar įdomi šiaip pastato lokacija - apsupta medinukų. Bus vienas unikalesnių daugiabučių šiuo požiūriu Vilniuje.”
                Jo, tikrai, su tokia medinukų kaimynyste ten galima žuvų rūkyklas atidarinėti. Ir gatvės pavadinimas tinka - Kintų.
                Palinkėkim jam kuo greičiau prarasti tokį unikalumą

                Comment


                  Parašė evvt Rodyti pranešimą

                  Palinkėkim jam kuo greičiau prarasti tokį unikalumą
                  Kodėl? Ateityje, susitvarkius gyventojams, tai būtų netgi labai didelis pliusas. Perkūnkiemių Vilniuje jau ir taip pakanka.

                  Comment


                    Kai kurie sako jau iš vizulkių matosi, kad k17 bus baisus. Nesutinku, va čia pažiūrėjus man visai neblogai atrodo tie įstiklinti balkonai ir stiklinės balkonų pertvaros. Deja galutiniam variante Anreka balkonus arba apkalė tos pigiom plokštėm arba kažkokia geltona faniera. Jau ne pirmas mano postas apie k17, bet tenka matyt beveik kasdien ir kaskart šlykštu pasidaro. Vėmalų maišą reikia nešiotis einant netoli.

                    Click image for larger version  Name:	vilnius-snipiskes-kernaves-g-2-kambariu.jpg Views:	0 Size:	200,9 kB ID:	1874942

                    Tai tikrai nėra normalu:

                    Click image for larger version  Name:	vilnius-snipiskes-kernaves-g-4-kambariu.jpg Views:	0 Size:	315,3 kB ID:	1874943

                    Čia išvis matyt pritrūko plokštės arba buvo atlikusi, tai ai - gerai bus ir taip, px, kad nesueina su viršuj esančia, vistiek pirkėjai akli buduliai perkantys belenką:

                    Click image for larger version  Name:	anreka.png Views:	0 Size:	579,7 kB ID:	1874945
                    Paskutinis taisė Zygis; 2021.04.03, 16:39.

                    Comment


                      Šiaip didžiausias trūkumas (ir nukrypimas nuo vizualizacijos) yra pigiausios įmanomos medžiagos: vietoje tinko, kažkokia pigiausia banguota aliuminio plokštė; vietoje gero berėmio stiklo - kažkoks matyt šiltnamiams skirtas; vietoje normalių metalinių balkonų - vištinyko tinklas.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą
                        Šiaip didžiausias trūkumas (ir nukrypimas nuo vizualizacijos) yra pigiausios įmanomos medžiagos: vietoje tinko, kažkokia pigiausia banguota aliuminio plokštė; vietoje gero berėmio stiklo - kažkoks matyt šiltnamiams skirtas; vietoje normalių metalinių balkonų - vištinyko tinklas.
                        toks jausmas eme viska, kas buvo ta akimirka labiausiai nukainota.

                        Comment


                          Šitie "genijai" naudoja austinį vielinį tinklą?! http://ekodecor.lt/et/austinis-vieli...as-p14010-2-2/
                          Click image for larger version

Name:	LkAyPZb.jpg
Views:	2442
Size:	273,4 kB
ID:	1874950

                          Comment


                            Dar pagalvojau, kad vėjuotą dieną ten geri garsai bus nuo to tinklo. Pas mane jau normalūs metaliniai turėklai būna truputi zvimbia.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Jis turėtų metams bėgant labai gražiai išsilankstyti. Vistiek tai atsiremi, tai ką. Tačiau jis turi vieną didelį privalumą - yra pigus.

                              Comment


                                Jau matosi Šnipiškių perspektyvų fasadas. Daugėliškio gatvės pusė bus klijuota klinkeriu.
                                Attached Files
                                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                Comment


                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                  Šitie "genijai" naudoja austinį vielinį tinklą?! http://ekodecor.lt/et/austinis-vieli...as-p14010-2-2/

                                  Čia tas tinklas neva apdailos dalis? Nieko nebesuprantu.

                                  Comment


                                    Taigi tip top kaip iš vizualizacijų, ko čia nesuprast.

                                    Comment


                                      Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                      Kai kurie sako jau iš vizulkių matosi, kad k17 bus baisus. Nesutinku, va čia pažiūrėjus man visai neblogai atrodo tie įstiklinti balkonai ir stiklinės balkonų pertvaros. Deja galutiniam variante Anreka balkonus arba apkalė tos pigiom plokštėm arba kažkokia geltona faniera. Jau ne pirmas mano postas apie k17, bet tenka matyt beveik kasdien ir kaskart šlykštu pasidaro.
                                      Aš buvau tas, kuris pradžioje K17 vertino iš vizūlkių, kaip ir tas, kuris nenorėjo jo vertinti tol, kol neturime pilno vaizdo. Bet šiandien apžiūrėjau gyvai ir galiu patvirtinti - tai yra šykštu. Apskritai Šnipiškės labai sparčiai vystosi kaip pigus užmiesčio rajonas. Kažką su tuo reikia daryti, nes tai yra centrinė miesto dalis.

                                      Comment


                                        Cozy Life vieta Šnipiškėse visu gražumu (šiaip aš už tai kad visas Šnipiškes užstatytų tokio tipo namukais, o ne Anrekos ar "net" Lithome daugiabučiais). Šalia matosi Šnipiškių aikštės vieta (įdomu kokioj stadijoj ji yra?):



                                        Andrum metropolis:



                                        Šnipiškių perspektyvos, Naujasis skansenas tolumoj:



                                        O čia kampuke įžiūrėsit ir įžymiosios Anrekos kompleksą:



                                        Kintų namai, Kernavės gatvės tiesimas:

                                        Paskutinis taisė Edd; 2021.04.03, 23:39.

                                        Comment


                                          Labai įdomu žiūrėti į vaizdus iš drono, visai kita perspektyva. Ačiū!
                                          Lietuva visiems.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X