Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu ir nepasiseke naujakuriams, reik per purva rytais i darba varyt

    Comment


      Paskutinėje nuotraukoje matosi, kad tas pastelinis Naujųjų Šnipiškių koloritas atrodo niūriai ir nejaukiai. Galbūt nauji projektai įneš daugiau spalvų, ne tik pilkos, baltos ir rudos.

      Comment


        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
        Anreka panasu jau atidengineja sedevra
        Geriau jau nebūtų, nes dabar net iš taip toli kaip Burės matosi pigiausios baltos plastmasinės ortakių grotelės iš Senukų, užvakar buvau ten pravažiavęs, negalėjau patikėti nusipiginimo mastu...

        Comment



          Mano supratimu mes turime bėdą, kada Šnipiškėse ir apskritai centre skverbiasi sovietinis statybų raugas. Tas labai dvokia iš Hannerio Žvėryno namų ir Centro rezidencijos. Anrekos projektui turiu priekaištų, kaip kad neaiški pieva priešais pastatus, bet iš esmės - tai yra daug aukštesnis lygis. Ir man truputi nesuprantama, kada mes geresnius Šnipiškių užstatymo pavyzdžius paverčiame pačiais blogiausiais.
          Paskutinis taisė Eidvis; 2020.07.22, 23:28.

          Comment


            Kažką primena...

            Aviate, navigate, communicate

            Comment


              Parašė ttttt Rodyti pranešimą

              Geriau jau nebūtų, nes dabar net iš taip toli kaip Burės matosi pigiausios baltos plastmasinės ortakių grotelės iš Senukų, užvakar buvau ten pravažiavęs, negalėjau patikėti nusipiginimo mastu...
              Groteles visame grazume.

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                Mano supratimu mes turime bėdą, kada Šnipiškėse ir apskritai centre skverbiasi sovietinis statybų raugas. Tas labai dvokia iš Hannerio Žvėryno namų ir Centro rezidencijos. Anrekos projektui turiu priekaištų, kaip kad neaiški pieva priešais pastatus, bet iš esmės - tai yra daug aukštesnis lygis. Ir man truputi nesuprantama, kada mes geresnius Šnipiškių užstatymo pavyzdžius paverčiame pačiais blogiausiais.
                Anrekos projektas su chruščiovkių dydžio langais, renovacijos lygio tinku, pigiausiais plastmasiniais ortakiais kiekvienam fasado aukšte iš visų pusių (kurių, beje, vizualizacijose nėra), neaiškiom pievom ir autostradų atitvarais yra aukštesnis lygis ir geresnis užstatymo pavyzdys? Šitame projekte realiai nėra absoliučiai nieko gero apart perimetrinio užstatymo ir komercijos pirmam aukšte, pabaigus jį bus labai geras piguvos ir normalaus projekto kitoje gatvės pusėje kontrastas, parodantis, kad toje pačioje vietoje galima pastatyt žymiai kokybiškiau, o piguva atsiranda ne dėl to, kad "mes ne Danija ar Švedija, nereikia tikėtis kažko gero, kai nėra pinigų", o dėl to, kad vystytojas pasirenka statyt piguvą.

                Click image for larger version

Name:	Citify-K17-01.jpg
Views:	1191
Size:	182,2 kB
ID:	1816496

                Comment


                  Man tai vis dar labiausiai intriguoja kaip bus su balkonais.

                  Beje, langai juodi? Kažkas naujo Anrekai.

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    Man tai vis dar labiausiai intriguoja kaip bus su balkonais.

                    Beje, langai juodi? Kažkas naujo Anrekai.
                    Spėju bus kažkas tokio:



                    Maždaug kaip Suomijoj po renovacijos...

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                      Mano supratimu mes turime bėdą, kada Šnipiškėse ir apskritai centre skverbiasi sovietinis statybų raugas. Tas labai dvokia iš Hannerio Žvėryno namų ir Centro rezidencijos. Anrekos projektui turiu priekaištų, kaip kad neaiški pieva priešais pastatus, bet iš esmės - tai yra daug aukštesnis lygis. Ir man truputi nesuprantama, kada mes geresnius Šnipiškių užstatymo pavyzdžius paverčiame pačiais blogiausiais.
                      Tai kad ne, Anreka yra toks š, kad net Hannerio išvardinti projektai yra aukštas lygis.

                      Comment




                        Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama ir man labai nepatinka vertinti dar nepastatytą pastatą, bet vertinant vien tik vizualizacijas, tai mano skoniui Anreka tinka kur kas labiau, nei Hanneris:





                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                        Anrekos projektas su chruščiovkių dydžio langais, renovacijos lygio tinku, pigiausiais plastmasiniais ortakiais kiekvienam fasado aukšte iš visų pusių (kurių, beje, vizualizacijose nėra), neaiškiom pievom ir autostradų atitvarais yra aukštesnis lygis ir geresnis užstatymo pavyzdys?]
                        Tikrai taip. Man sunku vertinti 'tinko kokybę', tie 'chruščiovkių dydžio langai' kaip suprantu yra tik keli, nes fasado pagrindą sudarys įstinklinti balkonai, neaiškios pievos priešais pastatą yra nesąmonė, bet Centro rezidencijoje tai yra dešimt kartų blogiau, nes ne tik kad nereikalingos pievos aplink namus, bet dar ir tvoromis aptverta. Ortakiai fasade yra nesąmonė, bet jie yra smulkmena lyginant su tuo, kad Centro rezidencijos visas pastatas tragiškai atrodo, o kas dar blogiau - jų prištampuota vienodų, kaip tų pačių chruščiovkių. Mano supratimu mes kalbame apie du visiškai skirtingo lygio projektus, tačiau aš nesakau, kad Anrekos projektas yra kažkoks superinis ir pasikartosiu, kad nemėgstu vertinti projektų, kol jie dar nėra užbaigti, nes daug kas priklausys nuo to, kaip jie realizuos 'paradinę' pusę.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                          Tikrai taip. Man sunku vertinti 'tinko kokybę', tie 'chruščiovkių dydžio langai' kaip suprantu yra tik keli, nes fasado pagrindą sudarys įstinklinti balkonai, neaiškios pievos priešais pastatą yra nesąmonė, bet Centro rezidencijoje tai yra dešimt kartų blogiau, nes ne tik kad nereikalingos pievos aplink namus, bet dar ir tvoromis aptverta. Ortakiai fasade yra nesąmonė, bet jie yra smulkmena lyginant su tuo, kad Centro rezidencijos visas pastatas tragiškai atrodo, o kas dar blogiau - jų prištampuota vienodų, kaip tų pačių chruščiovkių. Mano supratimu mes kalbame apie du visiškai skirtingo lygio projektus, tačiau aš nesakau, kad Anrekos projektas yra kažkoks superinis ir pasikartosiu, kad nemėgstu vertinti projektų, kol jie dar nėra užbaigti, nes daug kas priklausys nuo to, kaip jie realizuos 'paradinę' pusę.
                          Mes nekalbam apie 2 skirtingo lygio projektus, nes aš išvis kalbu tik apie vieną. Niekur nelyginau Anrekos su Žirmūnuose esančia Centro rezidencija, kuri yra vienas prasčiausių projektų visame Vilniuje. Man visiškai nesuprantama ta logika, kai giriamas prastas projektas ir piguva vadinama aukštesnio lygio projektu ir geresnio užstatymo pavyzdžiu, vien dėl to, kad kažkur yra dar prastesnių. Čia kaip lygintis į valkatas ir praustis kartą per savaitę, nes nu jie juk vistiek labiau dvokia... Chruščiovkės virtuvės dydžio langų bus ne keli, o literally visi, kurie yra projekte:



                          Taip, dauguma jų bus už įstiklintų balkonų, bet 2020 metais už tokius pinigus pardavinėti butus su tokiais mažyčiais langais ir dar už įstiklintų balkonų, kas dar labiau pablogina buto insoliaciją, yra vystytojų nusipiginimo viršūnė. Tas pats ir su atidengta fasado dalimi - grynai komibloko renovacija, prie to dar iš tų pigesnių. Na tiesiog neturi taip atrodyti Šiaurės Europos valstybės sostinės naujajame miesto centre pastatyto naujo namo fasadas, net toj pačioj Centro rezidencijoj, nors projektas ir yra siaubingas, viskas neatrodo ant tiek pigiai. Aišku galima tikėtis, kad galutinis vaizdas bus geresnis, bet toliau prasidės žaidimas su spalvom, o manau šitam forume visi žino kas būna, kai Anreka pradeda žaisti su spalvom...

                          Comment


                            @Eidvis: Ne vizualizacijas, o realybę vertink, statybos, medžiagų kokybę, išplanavimus ir t.t. Pažiūrėk kokius š Anreka metų metus statė, jau vien iš paskutinės nuotraukos matosi kad nekas, mažiukai langiukai, šleivai tinkuoti-dažyti fasadai, baltos plastikinės grotelės, butų išplanavimai su boulingo takeliais ir t.t. Tu tai vadini daug aukštesniu lygiu? Šitą š?:



                            Tau tai "žymiai aukštesnis lygis" nei Žvėryno namai?:





                            Ar centro rezidencija?:








                            Tiek Žvėryno namai, tiek centro rezidencija, ypač žinant kokioj vietoj pastatyti yra blogis, bet Anreka netempia net tokio lygio.

                            Comment


                              Ar norėtumėt kad jūsų 2020 naujos statybos būsto, "naująjame miesto centre" svetainės langas būtų štai toks? Anyone?:

                              Comment


                                Anrekos šedevrų fasadų spalva nubluks po metų-pusantrų kaip visuose kituose jų projektuose, tada atrodys ne kaip renovuota chruščiovkė, bet kaip prieš 15 metų renovuota chruščiovkė.

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Ar norėtumėt kad jūsų 2020 naujos statybos būsto, "naująjame miesto centre" svetainės langas būtų štai toks? Anyone?:

                                  Tai čia gal virtuvės langas, svetainės šalia čiutačku didesnis. Bet vistiek, jausmas toks kad architektūriniams sprendimams galutinį žodį turėjo už langų mažesnė dujų silikato kaina
                                  Paskutinis taisė evvt; 2020.07.24, 08:31.

                                  Comment


                                    Jiegu tai būtų normalus išorinis langas, tada aš irgi visai nesuprasčiau. Bet kai čia į įstiklintą balkoną, tai jau yra ne tik minusai mažo lango. O šiaip dar kiek per anksti daryti galutinę išvada. Jog nebus Šnipiškių pažiba žinojom vos išgirdę vystytojo pavadinimą. Bet ir šalia Miesto ritmu ar Žalgirio namai ne pasaka. Jeigu savo laiku Schagen grupė būtų pastačiusi savo projektą ir užkėlusi kartelę, dabar gal Šnipiškės būtų kitokios.

                                    Comment


                                      Parašė evvt Rodyti pranešimą

                                      Tai čia gal virtuvės langas, svetainės šalia čiutačku didesnis. Bet vistiek, jausmas toks kad architektūriniams sprendimams galutinį žodį turėjo už langų mažesnė dujų silikato kaina
                                      Taip, pažiūrėjau butų planus - šitie maži langai yra miegamųjų, o svetainės tas langas-durys dešinėje, kažkodėl galvojau kad tiek tas langelis, tiek ir tos durys yra svetaineje. Beje, pertvaros vizualizacijoje atrodo storesnės nei realybėje, gal dar kažką darys? Nes jei tik tinkuos/dažys...:

                                      Comment


                                        turi apšildinti iš visu pusių

                                        Comment


                                          Man tai keista kodėl puolama vertinti projektą iš nuotraukų, kur nesimato jokios apdailos. Gal kažkada sulauksim laikų kai visiems objektams bus privalomi Paupio lygio architektūriniai konkursai, bet aš nemtyčiau prasmės džiaugtis šitų teritorijų konservavimu, kol tie geresni laikai ateis ir šito rajono sparti plėtra (kuri panašu netgi lenkia paklausą) net ir su esamo lygio projektais yra naudingesnė miestui nei visokios Bajorų alėjos ant miesto ribos ir dykros/griuvėsiai/lušnynai prie pat NMC.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X