Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kaid Rodyti pranešimą

    Ar kas žinot, ar galima skųsti architektūrinio konkurso sprendimą ir jo skaidrumą? Kaip tai galima dabar daryti dėl projektinių pasiūlymų
    Man tas irgi labai įdomu. Vienas dalykas turbūt galima visada parašyt į žiniasklaidą su aplinkybėm ir tikėtis, kad jie paklibins. Tada turbūt gal galima kreiptis į Architektų rūmus - jie yra oficialiausi "architektūros prižiūrėtojai".

    Turbūt visada galima ir į STT parašyt šiaip

    Comment


      Parašė R.D. Rodyti pranešimą
      Norėčiau pamatyti argumentus, kodėl šis variantas laimėjo.
      Didžiausias parduodamo ploto tankis.

      Pigiausia statybų kaina.

      Šitų dviejų santykis.

      Parašė rmss Rodyti pranešimą
      O ar tikrai yra poreikis kiekviename daugiabutyje turėti komercines patalpas?
      Kodėl ne? Hibridinis pastatų naudojimas yra labai naudinga ir skatina smulkų verslą, vietines paslaugas, didesni kelionių kieki pėsčiomis (nes nereikia važiuoti iki prekybcentrio) ir t.t. Ypač naudinga rajone esančiame miesto centre.

      Comment


        Merko bent jau nustojo trinti komentarus pas save, matyt, pagalvojo, kad PR nelabai gerai. Na, vyručiai perspjaunam like'us su piktais veidukais.
        Click image for larger version

Name:	image_127480.jpg
Views:	3912
Size:	97,7 kB
ID:	1999501

        Comment


          Tai nors nuorodą įpeistink.

          Comment


            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Tai nors nuorodą įpeistink.
            FB parašyk MERKO Lietuva.

            Comment


              Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

              FB parašyk MERKO Lietuva.
              Aš jau parašiau. Atrašė, bet tiesiog įmetė durnių ir atsimazino.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Aš jau parašiau. Atrašė, bet tiesiog įmetė durnių ir atsimazino.
                Tai prieš tai trynė komentarus, dabar nuorodą deda, bet bent jau iš reakcijų žinos, kad ne visi durni.
                Paskutinis taisė RokasLT; 2022.10.17, 13:07.

                Comment


                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                  Tai prieš tai trynė komentarus, dabar nuorodą deda, bet bent jau iš reakcijų žinos, kad ne visi durni.
                  Jep, nebe visus trina. Aš per AŽ taip ir paklauisiau, kodėl trina komentarus. Atsakė, kad trina tik tuos, kurie prieštarauja FB taisyklėms. Kai paaiškinau, kad mano komentarai tikrai jokioms FB taisyklėms neprieštarauja, parašė kažkokią generinę paklodę apie tai, kaip jie tariamai taiko aukščiausius kokybės starndartus ir bla bla bla bla.

                  Comment


                    Mane tik nervina kad visokiuose markuciuose kur yra praktiskai miesto sikna (nors ir arti centro) stato kaip mieste, o vat Snipiskese net nedatraukia iki Pilaites lygio o tiesiog stato kaip Bajoruose. Manufakturu gatve jau dabar atrodo daug miestiskiau nei pvz Kernaves ar net Zalgirio g.

                    Comment


                      Dėl šiknos, tai kaip proktologas proktologui pasakysiu. Vilnius be Centro ir Senamiesčio visur buvo šikna su medinėmis bakūžėmis ir sandėliukais. Kaip ne keista, Antakalnio rajonas iki nugriovimo buvo tokių padoresnių medinukų rajonas, beveik Žvėryno lygio. O visur kitur zhopa, dabar - eurozhopa.
                      Markučiuose buvo parduotos didelės gamyklos, jų buvo vienas šeimininkas, tas turi kažkokį sunkiai paaiškinamą efektą kokybei. Gaunasi geresnė kokybė. Išskyrus atvejį kai ateina Vystytojas Armagedonas, Žalgirio stadiono skerdikas Hanneris. Na, bet ten jau nusikaltimai žmogiškumui, o ne NT vystymas gaunasi.

                      Comment


                        Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                        Mane tik nervina kad visokiuose markuciuose kur yra praktiskai miesto sikna (nors ir arti centro) stato kaip mieste, o vat Snipiskese net nedatraukia iki Pilaites lygio o tiesiog stato kaip Bajoruose. Manufakturu gatve jau dabar atrodo daug miestiskiau nei pvz Kernaves ar net Zalgirio g.
                        Markučiai nėra miesto šikna, atstumas iki katedros dar mažesnis nei iš šnipiškių vidurio.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Jep, nebe visus trina. Aš per AŽ taip ir paklauisiau, kodėl trina komentarus. Atsakė, kad trina tik tuos, kurie prieštarauja FB taisyklėms. Kai paaiškinau, kad mano komentarai tikrai jokioms FB taisyklėms neprieštarauja, parašė kažkokią generinę paklodę apie tai, kaip jie tariamai taiko aukščiausius kokybės starndartus ir bla bla bla bla.
                          Aš irgi rašiau komentarą tą pačią dieną kai jie patalpino naujieną, rašiau kultūringai, sulaukiau nemažai like ir paskui ištrynė, galimai ir užblokavo.

                          Ok, ką dar be angry veidukų dėliojimo galime suorganizuoti?

                          Comment


                            Parašė Edd Rodyti pranešimą

                            Aš irgi rašiau komentarą tą pačią dieną kai jie patalpino naujieną, rašiau kultūringai, sulaukiau nemažai like ir paskui ištrynė, galimai ir užblokavo.

                            Ok, ką dar be angry veidukų dėliojimo galime suorganizuoti?
                            Rašyti Pakalniui emailą ir reikalauti nepraleisti tokio šūdo.

                            Comment


                              Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                              Dėl šiknos, tai kaip proktologas proktologui pasakysiu. Vilnius be Centro ir Senamiesčio visur buvo šikna su medinėmis bakūžėmis ir sandėliukais. Kaip ne keista, Antakalnio rajonas iki nugriovimo buvo tokių padoresnių medinukų rajonas, beveik Žvėryno lygio. O visur kitur zhopa, dabar - eurozhopa.
                              Markučiuose buvo parduotos didelės gamyklos, jų buvo vienas šeimininkas, tas turi kažkokį sunkiai paaiškinamą efektą kokybei. Gaunasi geresnė kokybė. Išskyrus atvejį kai ateina Vystytojas Armagedonas, Žalgirio stadiono skerdikas Hanneris. Na, bet ten jau nusikaltimai žmogiškumui, o ne NT vystymas gaunasi.
                              Paupyje buvo noras pademonstruoti, kaip galima statyti patrauklų šiuolaikinį kvartalą, ne per tankų, su daugybe komercijos ir t.t. (ko pasekoje galima gerokai užkelti turto kainą).
                              Šnipiškės tiesiog atskyrų sklypų kratinys be jokios išankstinės vizijos. Nėra blogai kad tas kvartalas bus daugiau mažiau ekonominės klasės. Blogiau kad planavimas sklypo pagrindu nepadaro jokio gėrio kvartalo atžvilgiu. Supirkti ir sujungti sklypai leidžia statyti didesnius pastatus, kurie krenta iš ankstesnio konteksto. Na arba buvusių gamyklų vietoje statyti naujus eurokomiblokus (be visa ko, aptvertus) kaip antai Naujasis Skansenas

                              Comment


                                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                FB parašyk MERKO Lietuva.
                                Man reikia atskirai atsidaryti FB, kažką rašyti - per daug darbo. Nuorodą paspausti lengviau, todėl, jei nori geresnio rezultato, siūlyčiau nepatingėti ir atsiųsti nuorodą (nebent nemoki).

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Man reikia atskirai atsidaryti FB, kažką rašyti - per daug darbo. Nuorodą paspausti lengviau, todėl, jei nori geresnio rezultato, siūlyčiau nepatingėti ir atsiųsti nuorodą (nebent nemoki).
                                  https://www.facebook.com/MERKOLT

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Rašyti Pakalniui emailą ir reikalauti nepraleisti tokio šūdo.
                                    Galima bandyti, nors ir abejoju ar bus efektyvu, bet viską galima išbandyti, gal kažkas suveiks. Dar variantas: žiniasklaida. Sukurti straipsnį ar kelis, patalpinti internete ir pasiūlyti pasidalinti delfi/madeinvilnius ir t.t. Pavadinimas vieno iš straipsnių galėtų būti toks: "Merko tęsia centrinės Vilniaus miesto dalies perkūnkiemizaciją". Dar bus visokie svarstymai, pristatymai ir t.t., tik nežinau ar daug kas iš mūsų norės dalyvauti, o pavienius galimai "nugesins".

                                    Comment


                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą

                                      Galima bandyti, nors ir abejoju ar bus efektyvu, bet viską galima išbandyti, gal kažkas suveiks. Dar variantas: žiniasklaida. Sukurti straipsnį ar kelis, patalpinti internete ir pasiūlyti pasidalinti delfi/madeinvilnius ir t.t. Pavadinimas vieno iš straipsnių galėtų būti toks: "Merko tęsia centrinės Vilniaus miesto dalies perkūnkiemizaciją". Dar bus visokie svarstymai, pristatymai ir t.t., tik nežinau ar daug kas iš mūsų norės dalyvauti, o pavienius galimai "nugesins".
                                      Klausimas ar čia yra žurnalistų, urbanistų ar architektų kurie tuo norėtu užsiimti.

                                      Comment


                                        Reikėtų užsiimt ne žaidimais, jeigu norima kažką sustabdyt. Kaip minėjau, reikėtų kreiptis į Architektų rūmus (ne sąjungą), galima į STT (turi internete paprastą formą, nieko blogo neatsitiks, jeigu nepasitvirtins), žiniasklaidą. Žiniasklaidai reikia ne straipsnius siųst, o prašyt, kad jie patys pasidomėtų. Jie tada gali ir Pakalnį pakalbint ir Architektų rūmus.

                                        Įdomu, kad kol kas tyli Miesto planavimo diskusijų grupė FB (https://www.facebook.com/groups/MiestoPlanavimas). Ten jie paprastai reiškiasi dėl visko, o ten sėdi ir komentuoja pats Pakalnis, yra ir žurnalistų. Galima būtų ten pabandyt postą parašyt detaliai. Aš negaliu, nes esu išmestas.

                                        Comment


                                          Ir labai būtų įdomu išgirst komentarą iš vyriausio savivaldybės šūdarankio, kodėl šitas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X