Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Užliedžiai kažkokie
    Show must go von!

    Comment


      Namai-Kintai visai ok atrodo, o turint omeny kas statoma aplink tai net sakyčiau gerai atrodo, nepaisant to kad ten kotedžams ir ne vieta.

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Namai-Kintai visai ok atrodo
        Sutikčiau, jeigu kalba būtų apie Pilaitės galą, ten tokie pastatai tikrai atrodo visai ok.

        Comment


          Man tai stilingai atrodo tiek Namai-Kintai, tiek Aurea. Kaip ir Edd man gal tik tie sublokuoti namai nelabai vietoj, bet tiek to. Nežinau kokių sprendimų čia jūs tikitės. Komercijos, kuri neišsilaikytų? Ar kad fasadai tinkuoti?

          Comment


            Namai-Kintai baigiama paskutinė dalis
            Click image for larger version

Name:	P20207-171242.jpg
Views:	1509
Size:	1,23 MB
ID:	1948365 Click image for larger version

Name:	P20207-171258.jpg
Views:	1521
Size:	1,33 MB
ID:	1948363 Click image for larger version

Name:	P20207-171421.jpg
Views:	1535
Size:	1,20 MB
ID:	1948362 Click image for larger version

Name:	P20207-171342.jpg
Views:	1520
Size:	1,27 MB
ID:	1948364

            Comment


              Gal nebesigilinkit į niujorkus, nes pasiklysit tarp trijų pušų. Užliedžius man primena tie daugiabučiukai ir trobelės. Jokiu būdu ne manhetenus. Aš tik paklausiau gal vadint niujorku šituos namukus, nes pamačiau, kad žmogus įsižeidė. Taisiau padėtį. Čia tik mano nuomonė.

              Click image for larger version

Name:	giraite-5f1700fa5f424.jpg
Views:	2294
Size:	86,8 kB
ID:	1948398
              Show must go von!

              Comment


                Galima lyginti nebent su užbliedžiais, nes Užliedžiai tai atrodo daug geriau.

                Comment


                  Cozy Life
                  Click image for larger version

Name:	P20207-171605.jpg
Views:	1753
Size:	1017,5 kB
ID:	1948467 Click image for larger version

Name:	P20207-171642.jpg
Views:	1734
Size:	1,17 MB
ID:	1948468 Click image for larger version

Name:	P20207-171621.jpg
Views:	1740
Size:	1,02 MB
ID:	1948469

                  Comment


                    Cozy Life man visiškai nesižiūri. Kaip būtų projektavęs ne architektas, o matematikas ar informatikas. Nei medžiagos, nei formos, nei spalvos. Ir gaila, jog šiais laikais negalima projektuoti normalaus perimetrinio užstatymo, kur dabar ugniasienia susijungtų su jų antru etapu, o dabar tarp pastatų bus niekam nereikalingi tarpai su nuvažiavimu į parkingą.

                    Comment




                      Kas tai per vamzdis? Tokius teko matyt tik prastesnės kokybės sovietiniuose daugiabučiuose.

                      Comment


                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą


                        Kas tai per vamzdis? Tokius teko matyt tik prastesnės kokybės sovietiniuose daugiabučiuose.
                        Dujų. Jie turi būti išorėje.

                        Comment


                          Turi? Kodėl tada absoliučioje daugumoje projektų jų nesimato?

                          Comment


                            Dujų vamzdžiai taip neturi eiti - jie turi būti po žeme ir išlysti iš po žemių tik ties ta vieta, kur yra mažiausias atstumas iki patalpos į kurią vedamas vamzdis ir tai tik pirmame aukšte taip reikia daryti (bet ir to reikėtų vengti). Toks vedimas matomas foto yra tipinis dujininkų ,,mum viskas px'' tiesimo būdas: gauna užsakymą nutiesti dujas ir veda bilekaip. Man pačiam teko tokius genijus sustabdyti bandant Vilniuje fasadu(!) nuvesti vamzdį tarp pirmo ir antro aukštų ant šviežiai renovuoto daugiabučio. Jie neturėjo nei projekto, nei daugiabučio savininkų leidimo - o šių abiejų dalykų reikia legaliam vedimui (senamiestyje dar ir paveldosauga). Ir nepasiduokite eiliniam ,,čia neįmanoma kitaip pravesti'' leksikai - jie bando maksimaliai tiesiog išsisukti nuo darbų, savininkui nesuprantančiam irgi plauna smegenis - prisako oi kiek čia jums brangiau kainuos vesti tarkime po žeme ir dar neįmanoma...

                            Comment


                              Andrum Metropolis
                              Attached Files

                              Comment


                                Ačiū už nuotraukas, bet spaust patinka pirštas nekrypsta. Kažkoks rusiškas 2000uju šlamštas.

                                Nors kita vertus… hanneris rinktinės gatvėj sugeba dar baisesnius štampuot, tai oh well.

                                Comment



                                  Iš pliusų man patinka gerokai paaukštintas pirmas aukštas. Lietuvoje tai dar pakankamai retas dalykas netgi naujuose a la lux klasės projektuose, išskyrus mega-daugiabučius, tokius kaip Helios ar Tower. Faina, kai įeini į 1 aukšto erdvią laiptinę-vestibiulį, dideliais langais. O jei dar konsjeržas pasisveikina Tada ir žmogumi labiau jautiesi nei tose ankštose tamsiose tipinėse laiptinėse.

                                  P.S. patikrinau - Andrum Metropolyje pirmo aukšto lubų aukštis 6 metrai (!) - man tai būtų labai didelis pliusas jei dabar ieškočiau buto. Juk į laiptinę įeiname kiekvieną dieną po kelis kartus, solidi laiptinė suteiktų visai kitą patirtį gyvenant daugiabutyje.
                                  Paskutinis taisė Saliamonas; 2022.02.14, 16:27.

                                  Comment


                                    Jeigu baigtų statę ties antru aukštu, gautųsi visai neblogas projektas

                                    Comment


                                      Mūsų mylimiausia Anreka <3
                                      Click image for larger version  Name:	P20207-172619.jpg Views:	0 Size:	1019,9 kB ID:	1949175 Click image for larger version  Name:	P20207-172623.jpg Views:	0 Size:	922,5 kB ID:	1949177 Click image for larger version  Name:	P20207-172636.jpg Views:	0 Size:	874,7 kB ID:	1949178 Click image for larger version  Name:	P20207-172706.jpg Views:	0 Size:	867,2 kB ID:	1949176

                                      Comment


                                        Tamsoj, per telefono ekrana ir fotografuojant is toliau - ne taip ir baisiai

                                        Comment


                                          Iš principo tai jeigu nebūtų tų tinklelių balkonuose, tai beveik atrodytų ne taip ir blogai. Geriau atrodo ta pusė su raudona spalva.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X