Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip, nuotolinis darbas tikrai populiarės, bet aš nesu tikras, jog daug įmonių pereis prie random darbo vietos principo, tam kad sumažinti nuomuojamo ploto kiekį. Skaityti ta tema daug neteko, bet kaip matės buvo mados banga užėjusi, bet greit išgaravo.
    Sorry už offtopic.

    Comment


      Aš irgi labai skeptiškai žiūriu į prognozes, kad mažės paklausa biurams. Su sąlyga, kad virusas praeis, aišku.

      Comment


        Galvojau į kurią temą talpinti, nes tai ne renovacija ir ne naujas daugiabutis, bet toks, sakykime, atnaujinimas: Visuomenės informavimas apie numatomą daugiabučio gyvenamojo namo Pamėnkalnio g. 20, Vilniuje, rekonstravimą.

        https://vilnius.lt/wp-content/upload...alizacijos.pdf

        Comment


          Labai smagus projektas, o ir vieta puiki. Vis sugeba tie vystytojai atrasti plotelį kokį centre/senamiestyje nors kogero čia Naujamiestis jau skaitosi?

          Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
          Galvojau į kurią temą talpinti, nes tai ne renovacija ir ne naujas daugiabutis, bet toks, sakykime, atnaujinimas: Visuomenės informavimas apie numatomą daugiabučio gyvenamojo namo Pamėnkalnio g. 20, Vilniuje, rekonstravimą.

          https://vilnius.lt/wp-content/upload...alizacijos.pdf
          lukasluk.com

          Comment


            Kudirkos g. 5 namukas baigtas.

            Click image for larger version

Name:	1B1A623C-E8D0-4BD0-A44A-166C2639FF88.jpeg
Views:	2143
Size:	181,1 kB
ID:	1836183 Click image for larger version

Name:	91E8EC2A-AE5A-42B4-833E-C02B9DCFF365.png
Views:	2135
Size:	1,54 MB
ID:	1836184

            Comment


              Mindaugo 12A / https://citify.eu/mindaugo-12a/

              Click image for larger version

Name:	Mindaugo 12A.jpg
Views:	1563
Size:	1,52 MB
ID:	1836736

              Comment


                Uptown Loft 2 etapas:

                https://citify.eu/uptown-loft-2-etapas/

                Comment


                  Papildau viršutinį post'ą: https://vilnius.lt/wp-content/upload...tapas20PP1.pdf

                  ADMINISTRACINIS PASTATAS, KAUNO G 32A, VILNIUS. STATYBOS PROJEKTAS.

                  Comment


                    Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                    Papildau viršutinį post'ą: https://vilnius.lt/wp-content/upload...tapas20PP1.pdf

                    ADMINISTRACINIS PASTATAS, KAUNO G 32A, VILNIUS. STATYBOS PROJEKTAS.
                    Grotų ant langų betrūksta ir turėsim tikrą įkalinimo įstaigą miesto centre.
                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                    Comment


                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą

                      Grotų ant langų betrūksta ir turėsim tikrą įkalinimo įstaigą miesto centre.
                      Nu jau kaip sudramatizuota viskas... Vieni is geriau atrodanciu nauju daugiabuciu miesto centre, bet kadangi skiriasi nuo tu kurie jums artimi dusiai (linksmasis kvartalas and friends), tai reiskia kalejimas ir “akmenu maisas”.

                      Comment


                        Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą

                        Nu jau kaip sudramatizuota viskas... Vieni is geriau atrodanciu nauju daugiabuciu miesto centre, bet kadangi skiriasi nuo tu kurie jums artimi dusiai (linksmasis kvartalas and friends), tai reiskia kalejimas ir “akmenu maisas”.
                        Neklaidink, PP aiškiai parašyta, kad tai "Administracinis" pastatas, tad jis jau nebegali būti vienu geriausiai atrodančių daugiabučių. Aš per daug nesikišu į pastato architektūrą, vertinant Naujamiesčio kontekste, tai tikrai nėra blogiausios architektūros pavyzdys, bet kartu ir nėra geriausios architektūros pavyzdys. Plano prasme net neverta diskutuoti, nes ten geriausiu atveju skandinaviško lygio kalėjimo celės, ir aš tikrai nekritikuoju projektuotojų, nes užsakovai sprendžia ką daryti su pastatais ir man pačiam teko susidurti su tokiais investuotojais, bet žvelgiant iš žmogiškosios pusės, tai liūdnas toks konvejerinis vaizdas.
                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                        Comment


                          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą

                          Neklaidink, PP aiškiai parašyta, kad tai "Administracinis" pastatas, tad jis jau nebegali būti vienu geriausiai atrodančių daugiabučių. Aš per daug nesikišu į pastato architektūrą, vertinant Naujamiesčio kontekste, tai tikrai nėra blogiausios architektūros pavyzdys, bet kartu ir nėra geriausios architektūros pavyzdys. Plano prasme net neverta diskutuoti, nes ten geriausiu atveju skandinaviško lygio kalėjimo celės, ir aš tikrai nekritikuoju projektuotojų, nes užsakovai sprendžia ką daryti su pastatais ir man pačiam teko susidurti su tokiais investuotojais, bet žvelgiant iš žmogiškosios pusės, tai liūdnas toks konvejerinis vaizdas.
                          Tai nekeicia esmes.

                          Comment


                            Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą

                            Grotų ant langų betrūksta ir turėsim tikrą įkalinimo įstaigą miesto centre.
                            Siaip pastatas visai nieko, gerai isipaiso i aplinka. Cia der nepalyginsi su tuo kad kazkokie runkeliai gavo leidima statyti automobiliu plovykla senamiestyje.

                            Comment


                              Nežinau ką jūs ten blogo sugebėjot įžiūrėt. Ir kas yra "skandinaviškos kalėjimo celės"?
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Nežinau ką jūs ten blogo sugebėjot įžiūrėt. Ir kas yra "skandinaviškos kalėjimo celės"?
                                Spėju kalba apie šitas

                                Click image for larger version

Name:	skandinaviškos.png
Views:	2740
Size:	203,9 kB
ID:	1837410

                                Comment


                                  Uptown Loft... O ką bendro šitas bendrabutis turi su loftais? Man šita nauja mada vadinti loftais bet kokią 20 kvadratų kamurkę su lovą virš WC kelia vien juoką, nes šiaip loftai yra "large adaptable open space" ir ne naujai pastatytas, o perdarytas iš negyvenamosios paskirties pastato. Na o dėl fasado tai labai gaila, pirminiam variante buvo klinkeris:



                                  Paskui 1 etapas nusipigino iki dažyto tinko, o antras yra toks pat kaip pirmas, tad turėsim panašų grožį:

                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                  Comment


                                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                    Spėju kalba apie šitas

                                    Click image for larger version  Name:	skandinaviškos.png Views:	19 Size:	203,9 kB ID:	1837410
                                    Tai čia tiesiog nuomojami butai. Jaunimui, kol pinigų sutaupys ir nusipirks ką normalesnio.

                                    Kažkada pats tokį niomavausi, tik seną, naujas būtų buvęs geriau.
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Man tai patinka galutinėje versijoje viršutinė dalis. Tik gaila, jog didieji stiklai sudalinti. Jeigu būtų ištisi ~5m. stiklai, tai iš vidaus atrodytų žiauriai gerai (ypač kampinis butas). Kiek gaila, jog jį pražiopsojau, nes ir išplanavimas man visai tiktų.

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą

                                        Tai čia tiesiog nuomojami butai. Jaunimui, kol pinigų sutaupys ir nusipirks ką normalesnio.

                                        Kažkada pats tokį niomavausi, tik seną, naujas būtų buvęs geriau.
                                        Kažkada teko dirbti per dvi vietas tarp kliento ir kompanijos ofiso, tai man prie kliento tuometinis darbdavys Londone va tokį butą pusmečiui išnuomavo. Tikrai negaliu skųstis, labai geras variantas buvo ta kalėjimo celė.

                                        Taip, kad tokiems butams tikrai yra paklausa, užtai juos ir stato.

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą

                                          Tai čia tiesiog nuomojami butai. Jaunimui, kol pinigų sutaupys ir nusipirks ką normalesnio.

                                          Kažkada pats tokį niomavausi, tik seną, naujas būtų buvęs geriau.
                                          Aš pritariu, bet matomai Aleksui matyt trūksta erdvės. Dydis tikrai panašus į kokio norvegiško kaleimo vienutę.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X