Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektas „Vilniaus Vartai"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pradedu galvoti, kad visai nieko butu visas gatves paversti i tunelius, ir taip atsirastu "laisvas sklypas" naujoms statyboms. Jeigu zemes laisvos nera centre, tai kodel gi ne, atsipirktu... Monopolis atsiperka. Gautusi infrastruktura ant infrastrukturos
    :dumas:

    Comment


      Kelios foto nuo tauro kalno:



      Comment


        So many great projects in Vilnius. It's pretty impressive, really.

        Can anyone tell how many people live in the inner-city area of Vilnius?

        Comment


          553 061 in Vilnius municipality (data from 2005 year)

          Comment


            Parašė Molo
            So many great projects in Vilnius. It's pretty impressive, really.

            Can anyone tell how many people live in the inner-city area of Vilnius?
            It is very impressive .

            And 553 061 seems like such a small number.

            Comment


              Turiu ir aš keletą šiandienos nuotraukų



              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                Comment


                  Negaliu sulaukti kada ji baigs pabaigti statyti.

                  Comment


                    Vakarykštė nuotrauka. Spėju su didele rizika kranų nelaikytų, tad turėtume sulaukti paaukštinimo.

                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Wow! Keista, bet cia pirmas kartas kai matau VV nakti . Super nuotrauka!

                      Comment


                        Nu Mantaz tu ir "pavarai"
                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                        Comment


                          Jo, super atrodo, mesk tą nuotrauką į konkursą!

                          Comment


                            Ačiū už pagyras. Šios nuotraukos nematau kaip konkursinės, tad nemesiu
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Kad nerodo man tos nuotraukos..

                              Comment


                                Parašė Mantaz
                                Ačiū už pagyras. Šios nuotraukos nematau kaip konkursinės, tad nemesiu
                                Kuklumas žmogų puošia Šiap tai norėčiau sutikt su Mantu ir man ta nuotrauka, nors ir gražiai atrodo, bet į konkursą nedėčiau. Geriau dar luktelt iki kol pabaigs VV ir tada jau visu grožiu, patį visą šviečiantį, o ne kitų apšviestą ir stovintį visu ūgiu nominuot

                                P.S. Man nuotrauką puikiausiai rodo
                                Paskutinis taisė pauliaK; 2006.04.08, 21:51.

                                Comment


                                  Sutinku bus Mantui uzduotis nufotografuot, bet as ir dabar balsuociau .

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Ačiū už pagyras. Šios nuotraukos nematau kaip konkursinės, tad nemesiu
                                    Gerai pagaves kampą ir išvengias pašalinių obejktų tikrai iš šitos vietos neblogą nuotrauką galėtum padaryti. Trumpai sakant padaryk konkursine

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      Parašė Ežiukas
                                      Gerai pagaves kampą ir išvengias pašalinių obejktų tikrai iš šitos vietos neblogą nuotrauką galėtum padaryti. Trumpai sakant padaryk konkursine
                                      Be to, kad naktinė, šioje daugiau nelabai ko ir yra
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        siaip tai tikrai ispudingai gavosi ta nuotrauka!

                                        Comment


                                          Jei pilkos fasadinės plokštės būtų baltos,viskas būtų daugmaž O.K.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X