Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektas „Vilniaus Vartai"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o man labai nepatinka ta pilka apdaila (juostos), nors pats projektas tikrai neblogas...

    Comment


      Ne viskas,kas sena-nyku,bet ne viskas,kas nauja- gražu.Stai LNK būstinė,"Victoria","BMS Megapolis" yra tikrai gražūs pastatai.Kaip ir Nac.galerija(rekonstruojama),ŠMC,buv.Ryšių ministerija.

      Comment


        2006 09 14





        Šiandien

        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Nežinau kodėl, bet kuo toliau man šis kompleksas darosi grubus ir palyginus visai nederantis tiek gamtos tiek kitų pastatų atžvilgiu...

          Comment


            Deja jis toks ir yra.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Sitie pastatai labai gerai dera su vaizdu nuo seimo aikstes
              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

              Comment


                o man patinka Vilniaus vartai. Manau, kad šitoje vietoje jie yra optimalus variantas. Tik gaila, kad valdžia neleido pastatyti tokio aukščio kaip buvo suprojektuota, aukštesni būtų geriau atrodę.
                Parašas :)

                Comment


                  vaizdas prieš kelias dienas nuo Taurakalnio laiptų:

                  neblogos žinios ilgai laukusiems paaukštėjimo
                  o dėl derėjimo - jie toje vietoje sunkiai dera savo tūriu - netgi Mažvydo biblioteka, kuri anksčiau atrodė monstriškai, šalia VV dabar atrodo gan kukliai. va, jeigu VV stovėtų ku nors dešiniajam krante , pvz. prie moksleivių rūmų - projektas būtų tiesiog super

                  Comment


                    Pastebėjau, kad iš to aukštesniojo vėl pradėjo lysti armatūros, tai gal dar viena aukštą prilipdys? Arba tik techninės patalpos, liftų budelės ten bus.

                    Comment


                      Jou, gavo leidima dviem aukstam berods.

                      Comment


                        Kaip čia taip, iš kur tokios žinios?
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          susiginčijom su draugu ar tunelis po vilniaus vartais buvo ilginamas ar ne? ir kiek jis ilgesnis (jeigu ilgesnis) už kauno akropolio aikštelės tunelį?

                          Comment


                            Parašė batista Rodyti pranešimą
                            susiginčijom su draugu ar tunelis po vilniaus vartais buvo ilginamas ar ne? ir kiek jis ilgesnis (jeigu ilgesnis) už kauno akropolio aikštelės tunelį?
                            Jei neklystu, iki Vilniaus vartų statybų tunelio ilgis buvo 264 m. O statant VV tunelis buvo pratęstas dar 90m (nebuvo ko jums ginčytis, rangosIV tinklapyje parašyta). Tai gaunasi 354m.

                            O dėl Akropolio nežinau, gal jų tinklapyje yra kažkur ilgis nurodytas.

                            Comment


                              Sename "Statybų pilote" parašyta, kad Akropolio tunelis Kaune bus apie 250m, tai jei niekas nepasikeitė, tiek ir yra.

                              Comment


                                Susipainiojau, sorry - kažkaip susišvietė, kad iki 18 a. dar dviejų trūksta.



                                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                Kaip čia taip, iš kur tokios žinios?

                                Comment


                                  Vakar gražus oras buvo, tai keletą kadrų padariau:





                                  Comment


                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Geras vaizdelis,linksmai pasvirę
                                      Parašas :)

                                      Comment


                                        Kai kuriose nuotraukose atrodo gražiau nei realybėje
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Abejoju ar pats būdamas Kaune dažnai matai šį pastatą. Realybėje atrodo geriausiai. (bent jau iš šio kampo)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X