Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektas „Vilniaus Vartai"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nekritikuoju sio pastato, nepasakyciau jog jis jau toks ir neidomus. manau daug kas remesi i pinigelius. nors tai ir paprasta sovietine dezute tik kad ivilkta i stikla, bet manau tikrai pagyvins si rajona ir palyginus gan graziai isilies, tik manyciau jog sioje vietoje reikejo statyti ne toki auksta statini.... bet kiek ziurejau nuotraukas, tai is vieno tasko atrodo ok, is kito nelb, na ciau nieko nepadarysi, paziuresim kaip atrodys wisiskai ji pastatcius

    Comment


      Projektas labai vykes mano nuomone, laukiu kol sutvarkys visa aplinka ir pati pastata, turetu atrodyt labai graziai.

      Comment


        Parašė Sinouku
        Nekritikuoju sio pastato, nepasakyciau jog jis jau toks ir neidomus. manau daug kas remesi i pinigelius. nors tai ir paprasta sovietine dezute tik kad ivilkta i stikla, bet manau tikrai pagyvins si rajona ir palyginus gan graziai isilies, tik manyciau jog sioje vietoje reikejo statyti ne toki auksta statini.... bet kiek ziurejau nuotraukas, tai is vieno tasko atrodo ok, is kito nelb, na ciau nieko nepadarysi, paziuresim kaip atrodys wisiskai ji pastatcius

        Šis projektas tikrai geras. Nesutinku , kad tai sovietine dezute. Taip bet kuri pastata galima apsaukti "sovietine dezute"

        Sie pastatai gal yra nepakankamai fotogeniski, gal del apsiniaukusio oro neitin ispudingai atrodo, taciau realiai, gyvai jie atrodo ispudingai net dar nepabaigti. Ir gerai dera prie esanciu pastatu. Manau, kad su laiku sitas projektas bus pripazintas vienu is geresniu sio laikmecio projektu.
        Parašas :)

        Comment


          Man dabar įdomiau ne pastatų paaukštinimas, o tas klausimas dėl balkonų. Tos juodos angos fasade bent jau man atrodo, kad yra išdėstytos pernelyg tvarkingai, kad būtų tik atsitiktinumas. Balkonai gali visą vaizdą sugadinti. Aišku yra ir daugiau dalykų, kurie šį pastatą galėtų sugadinti, todėl manau, kad dar reiktų palaukti galutinio vaizdo prieš kažką vertinant.

          Comment


            Idomu,kokios plokstes panaudotos fasadu apdailai?Labai niuri spalva-gal ji keisis?

            Comment


              Bet kaip negraziai atrodo tos rudos linijos, tragedija kazkokia, geriau tvarkingai viska padarytu...

              Comment


                Parašė D.C.
                Idomu,kokios plokstes panaudotos fasadu apdailai?Labai niuri spalva-gal ji keisis?
                Spalva manau, kad nesikeis ir tai mano manymu yra labai gerai. Neniūrių spalvų (oranžinių, raudonų, žalių) Vilniuje jau ir taip per daug. Be to, labai gerai viskas priderinta prie aplinkos (Mažvydo bibliotekos).
                Parašė hronas.lt
                Komplekso solidumą ir prabangą atspindės žemutiniuose aukštuose fasadų apdailai panaudotas natūralus akmuo – granitas, o bendrą lengvumo įspūdį padės kurti Lietuvoje dar nenaudotos šlifuotos ir poliruotos keraminės plytelės. Patogiai montuojamos, šviesiai pilkos keraminės plytelės uždengs 6,8 tūkst. kv. metrų komplekso fasadų ploto.
                Čia iš arčiau sienų apdaila:

                Comment


                  Parašė Hunte-r
                  Bet kaip negraziai atrodo tos rudos linijos, tragedija kazkokia, geriau tvarkingai viska padarytu...
                  O man jos kaip tik graziai atrodo. Aisku visiems neitiksi, vieniems patiks kitiems ne.
                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                  Comment


                    Tikrai graziai atrodo. Naturoje dar geriau

                    Comment


                      Prie tokio tono stikliniu vitrinu geriau atrodytu baltos fasadines plokstes,nes tos pilkos is toli primena sovietiniu laiku apdaila.

                      Comment


                        Ta spalva nėra kažkokia jau super graži, bet akių nebado, o tokiam pastatui manau kažko tokio ir reikia...

                        Comment


                          Ir aš ten buvau, mačiau. Galingas kompleksas!







                          Nuotraukos darytos prieš 2 valandas

                          Comment








                            Comment










                              Comment


                                Dėkui, Nikai už atnaujinimą!
                                Puodukas tikrai gražiai atrodo, įsipaišo į aplinką.
                                O apskritai šis komplekstas man jol kas toks šaltas atrodo.

                                Comment


                                  Man tai patinka, o Nikas 'pouduko' foto neidejo, beje aciu.

                                  Comment


                                    Nežinau, gal aš visai neturiu skonio, bet man "Vilniaus vartai" atrodo kaip sovietinė atgyvena.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė taimis
                                      Man tai patinka, o Nikas 'pouduko' foto neidejo, beje aciu.
                                      Atidžiau žiūrėk, kolega(puslpais atgal)

                                      Comment


                                        Parašė Tomas
                                        Nežinau, gal aš visai neturiu skonio, bet man "Vilniaus vartai" atrodo kaip sovietinė atgyvena.
                                        Nedrįsčiau taip teigti, bet architektūros šedevru irgi nepavadinčiau, tiesiog kelios stačiakampės dėžės su "pribumbasais".

                                        Comment


                                          Parašė Uspaspsichas
                                          Atidžiau žiūrėk, kolega(puslpais atgal)

                                          Esi teisus kolega.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X