Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žalgirio gatvės biurų projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ttttt Rodyti pranešimą
    Daug kartų sakiau, kad iš šitos pusės pastatas atrodys siaubingai, bet net negalvojau, kad bus taip blogai... Galvojau ten 2 aušktai parkingo, o ten net 3 (+ketvirtas po žeme) ir dar kažkoks gynybinis griovys Kad ir kiek čia kai kuriems nepatiktų mano kritika savivaldybei ir kiek jie begintų jos veiklą, paaiškinkite man kaip yra įmanomas tokio monstro atsiradimas, jeigu VMS tikrai atlieka tą darbą (kelia aukštesnius arch. reikalavimus, vykdo kontrolę ir t.t.), apie kurį skelbia viešai savo reklaminiuose post'uose facebook ir apie ką meras ir vyr. architektas kalba kiekvieną kartą, kai ateina į kokią nors laidą? Tik nepasakokite man tokių nesąmonių kaip "O vat Aurea home pirminio projekto nepraleido kol jie nesutiko padaryt vieną sieną iš klinkerio o ne šiaip tinkuotą! Todėl matai, VMS viską kontroliuoja", nes tai yra visiškas bullshit'as ir lašas į jūrą, o ne aukštesni standartai, reikalavimai ir kontrolė. Kaip tada praeina tokie monstrai? Tai nėra Senas projektas ®, tai yra 2019 metais VMS patvirtintas projektas, tais pačiais metais, kai meras prirašė visą straipsnį apie Šnipiškes, kuriame pasakojo koks blogis yra tokie parkingai ir kaip jų daugiau nebeatsiras. Taip kaip tada atsirado? Ar čia vėl yra tos asmenybės sutrikimų problemos ir kitą kartą pas Ramanauską apie Videniškių gatvę, kuri yra pilnai suprojektuota per šios savivaldybės kadencijas, sakys "Blemba, nū ta Videniškių gatvė kažkaip manęs neįkvepia..." O gal šita kontrolė ir aukšti reikalavimai yra taikomi tik pasirinktinai?
    Paaiškinu trumpai. Architektūra atspindi vyraujantį visuomenės mentalitetą.

    Comment


      Parašė Zygis Rodyti pranešimą
      Eilinį sykį nusipiginta ir vietoj gražaus pastatyta š***. Tie balti plastikiniai langų rėmai aplamai kažkas nesuvokiamo.

      Click image for larger version  Name:	07ACCDC0-746E-4F7A-A29D-D07DA7D86C15.jpeg Views:	2086 Size:	87,2 kB ID:	1931813
      Viskas ten gerai su tuo pastatu. Apie jo tariamą "baisumą" man negalvoti padeda iliuzija (o gal čia ir faktas) jog tie apatiniai betoniniai monstrai (požeminės aikštelės ar kas ten) ateityje bus kuo nors apdengti, apipavidalinti ar kitaip paslėpti ir to pilko-pliko betono nebesimatys. Man rodos tas pastatas dar nėra baigtas statyti, nes kone kiekvieną savaitę tenka girdėti, kaip testuojama priešgaisrinė sistema, vaikšto statybininkai.
      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2021.12.13, 23:28.

      Comment


        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
        Inrealas ir Zalgirio g. state verslo centra - is graziu vizualizaciju gavos kazkoks skarda apkaltas pastatas, kuri tik naktinis apsvietimas gelbeja.
        Inreal projektai man tokie vidutiniški, nieko labai gero bet tuo pačiu bent jau ir nieko labai blogo. Nežinau apie kokias gražias Žalgirio verslo centro vizualizacijas eina kalba, bet tarkim, čia vizualizacija:



        O čia kaip gavosi realybėj:



        Man atrodo kad gan panašiai gavosi kaip ir vizualizacijose. Kita vertus aišku norėjosi kažko geresnio bet tarkim yit ofisų projektai šalia yra prastesni. Žalgirio g. bendrai tai išvis nuvilianti.

        Šiuo atveju kad ir tie prasčiausi [Krokuvos 24-26] konkursiniai variantai man atrodo visai ok, nebent po konkurso juos suprastins ar išvis bus dar kitas konkursas kuriame kažką blogesnio išrinks. O dėl realizacijų matysim, visko gali būti.
        Paskutinis taisė Romas; 2022.02.03, 21:47. Priežastis: Kopija iš temos "Krokuvos 24-26"

        Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą
          Įdėjau palyginimui senas šios vietos nuotraukas, nes, atrodo, kažkas juda su "Domus galerijos" / "Domus centro "pastatu.

          Beje, tas Domus centras, ypač viršutinė dalis, ir dabar atrodo geriau nei visi Žalgirio gatvės naujieji ofisai.
          Paskutinis taisė Romas; 2022.02.16, 08:58. Priežastis: Pridėta citata

          Comment


            Kol pakalnis vadovaus tas senas tarybinis krienas tol tokius ir statys zalgirio g.

            Comment


              "Cloud biurai" ir "Cloud namai" iš pietryčių pusės, nuo Šilutės gatvės
              Foto 2022.02

              Comment


                Žalgirio g. 114 juda, statys:



                Comment


                  Pagrindinis klausimas, kiek fasado apdaila realybėje skirsis nuo vizulkių. Dėl medžių, tai neabejoju, kad jų ten nebus.

                  Comment


                    Projektas atrodo tikrai neblogai, bet kaip ir jau buvo pasakyta, viskas priklausys nuo fasado. Jeigu bus kaip vizualizacijose - bus vienas geriausių projektų Šnipiškėse ir by far geriausias ir Likmenų ir Žalgirio gatvėse. Jeigu bus dažytas betonas ar tinkas - bus šūdas.

                    Dar žinant Vilniaus aklinų sienų fetišo lobistus, norėtųsi pamatyt projektą iš visų pusių, nes kažkaip įtartinai nėra vizualizacijų iš svarbiausio taško...

                    Comment


                      Prasta kokybė, bet kažkas matos
                      Click image for larger version

Name:	7B7273DA-DC87-48DF-B7FA-ADC23BF75706.jpeg
Views:	1910
Size:	44,2 kB
ID:	1983045

                      Comment


                        Man kiek gal kliūna pastato skalė: su tokiu pločiu norėtųsi, kad jis būtų vienu aukštu žemesnis, o idealiu atveju, ir padalintas vizualiai (vertikaliai) į dvi dalis. Bet čia (Vilniaus kontekste) yra mažos detalės, visa kita atrodo gerai. Pastatas atrodo kaip solidus miesto centro filleris (ko Vilniuje labai trūksta), tikėkimės nenusipigins.

                        Comment


                          Man tai įdomiau ar ištikro paliks tokias vitrinas be jokių dalinimų. Nes gana jau stori stiklai turėtų būti (eur) ir mūsų tautiečių fetišas atsidarantiems langams.

                          Comment


                            Parašė Horn Rodyti pranešimą
                            Man tai įdomiau ar ištikro paliks tokias vitrinas be jokių dalinimų. Nes gana jau stori stiklai turėtų būti (eur) ir mūsų tautiečių fetišas atsidarantiems langams.
                            Na gal ne tiek tautiečių fetišai, bet ateis priešgaisrinė sauga ir pridarys atsidarančių langų dūmų šalinimui ir dar nuspręs, kad vertikalus atstumas tarp langų per mažas, ir dar ką nors.

                            Comment


                              Apie Ž114 geriau rašyti šioje temoje

                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Žalgirio g. 114 juda, statys:
                              https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...ektui-vilniuje

                              Comment


                                Žalgirio 112
                                Click image for larger version

Name:	P20720-115125.jpg
Views:	1795
Size:	1,12 MB
ID:	1983109 Click image for larger version

Name:	P20720-115153.jpg
Views:	1799
Size:	1,10 MB
ID:	1983108

                                Comment


                                  Dar vienas neblogai atrodantis biuras isdygo:

                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Va man kažkaip ir nesueina kai kurių verslininkų mąstymo vingiai. Šalia šio 6 aukštų verslo centro planuojama... 2 aukštų kebabinė. Atrodo nu taigi parduok tu tą savo kebabinės sklypą ir iš karto užsirezervuok naujame verslo centre patalpas pirmame aukšte. Ir dar pinigų liks kebabinei Mažeikiuose.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Va man kažkaip ir nesueina kai kurių verslininkų mąstymo vingiai. Šalia šio 6 aukštų verslo centro planuojama... 2 aukštų kebabinė. Atrodo nu taigi parduok tu tą savo kebabinės sklypą ir iš karto užsirezervuok naujame verslo centre patalpas pirmame aukšte. Ir dar pinigų liks kebabinei Mažeikiuose.
                                      O elementaraus miesto planavimo nebuvimas nestebina? Kodėl verslininkai turi tuo rūpintis, kai savivaldybei yra visiškai px?

                                      Comment


                                        Čia didelė bėda, kaip ir tas laikrodžių taisymo "ofisas" Žalgirio/Kalvarijų kampe - visą kampą būtų galima užstatyti iki Lidl.
                                        Aviate, navigate, communicate

                                        Comment


                                          Tikra tiesa - tokią plovyklą galima būtų įrengti prie kebabinės ir Lidlo parkingo.

                                          Ten galėtų netgi susiformuoti jauki miestiečių laisvalaikio erdvė - nusiplauni mašinytę, kebabą suvalgai, prekybos centre apsiprekini iki 20 val., ir toliau prie kebabinės stovi.
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2023.05.25, 06:33.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X