Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė filthy
    Tokioj situacijoj, kai projektai keiciami pries pat ar net statybos metu, dazniausiai kaltininku reik ieskot tarp uzsakovu, architektas tikrai nesugalvotu paskutine minute "dastatyt ka nors geriau"
    savaime suprantama. Architektu, manau, tokiais atvejais niekas ir nekaltina(na, nebent del spalvu )

    Comment


      Dėl aukštuminio pastato formos pakeitimo - nepergyvenkit. Kaip "Masyvui" čia būtų per didelė prabanga. Visų pirma dėl to, kad reiktų perskaičiuoti visas gelžbetonio konstrukcijas ir neduok Dieve tektų stiprinti pamatus.
      Beje, teko kalbėtis su Akropolio dangoraižį projektavusiu konstrukturiumi, tai va, statybų eigoje VP marketas įsigeidė perkelti liftą į kitą pastato vietą. Šis malonumas Akropolio dangoraižio sąmatą padidino keliais apgailėtinais milijonais .
      sigpic
      Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

      Comment


        Beje, Jums neatrodo, kad nekurios Helios dangoraižio kolonos kreivos? Ty. kolona virš perdangos nesutampa su kolona po perdanga?
        sigpic
        Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

        Comment


          Gal taip ir atrodo, bet taip greiciausiai nera, nebent labai mazas skirtumas. Per visa auksti eina armatura.

          O uzsakovas yra "Via Sportas" ir jis viska moka $, o ne "Masyvas".

          Comment


            OK Edd, galbūt "Masyvas" yra tik rangovas, tačiau kad ir kas būtų šio objekto užsakovas, vistiek objektas statomas pardavimui (ar aš klystu?). Reiškias su tikslu užsikalti kuo daugiau $$$, o ne priešingai. Tokie pakeitimai gali baigtis tuo, kad objektas gali tapti nuostolingas .
            sigpic
            Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

            Comment


              Net nustebau, kad jie jau 9-ą aukštą lipina













              Kyla ir žemutinė dalis


              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Statybos tikrai vyksta greitai, jau ir stikla "klijuoja"?

                Gaila, kad tik viena nuotrauka su tuo stiklu ir nelabai aisku kas cia per stiklas ir kokia jo spalva.

                Comment


                  Toks melsvas, pakankamai skaidrus
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Aisku, tikesimes, kad viskas su juo bus daugmaz gerai, nors kaip matau jie labai skuba ir kolonos kai kur pereina is apvaliu i keturkampes ir atvirksciai

                    Comment


                      dar metala ar kazka pan. planavo naudoti apdailai. Nors kas ten juos zino - gal pakeite ka nors.

                      Comment


                        Na,bent pagal renderius,turetu buti kol kas graziausias Vilniaus dangoraizis. Gaila tik,kad sioj vietoj jis stoves vienas...

                        Comment


                          Taigi, kad vieta nelabai gerai parinkta. Galima būtų nebent duonos kombinatą nugriaut, nes jis ir atrodo ne kaip, ir daug vietos užima. Tuomet ir daugiau dangoraižių vietos atsirastų
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Tai gi,bijau,skandalas dar didesnis butu,nei del NMC...
                            Arciau Senamiescio,ir pan.

                            Comment


                              Parašė dr.Jackal
                              Tai gi,bijau,skandalas dar didesnis butu,nei del NMC...
                              Arciau Senamiescio,ir pan.
                              Kaži, man regis ten virš 1 km dar skiria teritorijas, be to iš senamiesčio joks dangoraižis nesimatytų. Kitavertus iš Gedimino pilies matytųsi
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Na,velnias zino. Gal ir neblogai butu tenai dar viena klasteri pastatyti...

                                Comment


                                  man siaip gaila, kad jie "apkarpe" tuos pastato uzapvalinimus... Nors idomu butu pamatyt ir dabartinio pastato renderi, gal atrodytu visai nieko

                                  Comment


                                    Kaip galvojat kokia šitos šachtos matomos iš vienos dangoraižio fasado pusės http://img.miestai.net/2005/IMGP1080.JPG
                                    / paskirtis ? Kažkaip neatrodo, kad čia būtų laiptai arba liftas ...
                                    sigpic
                                    Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

                                    Comment


                                      Parašė Limpopo
                                      Kaip galvojat kokia šitos šachtos matomos iš vienos dangoraižio fasado pusės http://img.miestai.net/2005/IMGP1080.JPG
                                      / paskirtis ? Kažkaip neatrodo, kad čia būtų laiptai arba liftas ...
                                      na kodel... cia gali buti kokie "avariniai" laiptai imho...

                                      Comment


                                        Duonos kombinata ten manau griaus 100%, kitaip niekas nepirks ten butu. Gyvendamas uz 600 metru girdziu triuksma tai isivaizduoju koks triuksmas bus gyvenant tiesiai virs jo. Beje stato kiek per greitai, betonui ypac ziema reikia duoti laiko sukietet, o ten varo diena nakti be sustojimu, bijau kad tik nenugriutu.

                                        Comment


                                          Parašė Gladiator
                                          Duonos kombinata ten manau griaus 100%, kitaip niekas nepirks ten butu. Gyvendamas uz 600 metru girdziu triuksma tai isivaizduoju koks triuksmas bus gyvenant tiesiai virs jo. Beje stato kiek per greitai, betonui ypac ziema reikia duoti laiko sukietet, o ten varo diena nakti be sustojimu, bijau kad tik nenugriutu.
                                          Bet užtat duonelė gardžiai kvepia O dėl tempų tai pritariu, esant -12C geriausiai būtų visai nestatyt
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X