Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Vaidas
    Per TV3 žinias buvo reportažas apie Helios dangoraižį. Aplinkiniai gyventojai baisiai nepatenkinti statybomis ir pakėlė ant kojų visas antikorupcines komisijas. Gali būti, kad statybos bus sustabdytos
    Emm, nu kad gyventojai protestuoja, tai dar nereiškia, kad tai korupcija. Tikimės viskas išeis į gerą
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Tai kad tos tarnybos jau atrado "nešvarumų". Reikia tikėtis, kad viskas baigsis gerai, bet visko gali būt

      Comment


        #23
        Hm, reiks aprsisiųst žinias, kažkaip neramu
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Parašė John
          tokius "protestuotojus" reikia gaudyti ir uz koju lukiskiu aiksteje pakabinti x x x
          Geriau nekomentuosiu
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            "Geriausia" vienos protestuotojos frazė: "pažiūrėkit kas darosi Vilniuje - visi pastatai skirtingi" Neveltui suknistam komibloke gyvena

            Comment


              #26
              Parašė Vaidas
              "Geriausia" vienos protestuotojos frazė: "pažiūrėkit kas darosi Vilniuje - visi pastatai skirtingi" Neveltui suknistam komibloke gyvena
              Tokių niekas neklausys, reiks laukt teisėsaugininkų komentarų
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Čia nieko stebėtino, kažkokiom komunistinėm bobutėm gražiau komiblokai. Matyt Vingis ir Hansabankas per daug akį rėžia
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Keletas nuotraukų, darytų prieš savaitę, 2004.08.15




                  Comment


                    #29
                    Tai gal nebus taip blogai, kad visiškai uždraus pastatą statyt
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Nesinervink taip, viskas bus gerai
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Na manau jie paskubės pastatyt pastatą, nes jau pastačius nieks tikrai jo nelieps nugriaut

                        Comment


                          #32
                          Ką tik pažiūrėjau reportažą. Na, kad kažkokia moterėlė ar senukas šneka apie tai, kas geriausia Vilniui gal ir šypseną kelia, bet kad pastatas aukštesnis (26 aukštai?) nei leidžiama teritorijoje nėra gerai. Juk pasakyta 23, tad ir turi būt 23, kad ir kokie ten danograižių fanai norėtų daugiau nei tiek

                          Visgi kad jei ir bus sustabdytos statybos, kažkas nusipirks sklypą su pamatais arba tas pats VIA "Sportas" parengs taisykles atitinkantį detalųjį planą ir naujas pastatas, geriau aišku tai būtų aukštuminis, vis tiek bus statomas.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            jei tie investuotojai, kurie stato Helios pastata, sugebejo pramust projekta, tai sugebes is visus aplinkinius i vieta padet. o jus spauda maziau tikekit, nes ten taip daznai gerai praskiedzia x

                            Comment


                              #34
                              Re: Kas bus su Helios bokštu?

                              [quote="Mantaz
                              Emm, nu kad gyventojai protestuoja, tai dar nereiškia, kad tai korupcija. Tikimės viskas išeis į gerą [/quote]

                              Korupcijos faktas dar nereiškia, kad statoma neteisėtai.
                              Teko susidurti, kai be kyšio niekas net kalbėtis nepradeda
                              Man tai keista, kodėl Vilniaus plėtros departamentas taip principingai kovoja už 1 m sodo namelio kur nors Salininkuose, o miesto centre plius minus 4 aukštai susiderina kaip mat .

                              Kolegos, aš ne už tai, kad mieste neleisti statybų, bet kiek žinau N sklypų yra tuščių ir neužsatytų vien tik dėl miesto ir apskrities "atrankos" politikos. x x
                              Ar žinote, kad žemės sklypų formavimas Vilniuje praktiškai suspenduotas, nors ir prieš tai buvo stipriai stabdomas?

                              Comment


                                #35
                                ^ Tu šiaip čia ką nors dirbi su ta sritim, ar tik šiaip žinai? Jei tokie dalykai vyksta, tuomet aišku reikia, kad kas įsikištų
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  Teko susidurti
                                  O šiaip gal atidarom rubriką: "Statom patys"
                                  Bet tikriausiai tai ne visai į forumo temą ir nelabai daug dalyvių susiję

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Sula
                                    Teko susidurti
                                    O šiaip gal atidarom rubriką: "Statom patys"
                                    Bet tikriausiai tai ne visai į forumo temą ir nelabai daug dalyvių susiję
                                    Ai, turi omeny tikriems architektams? Galima bus pamąstyt, tik apibūdink kaip turėtų atrodyti forumas ir jo suskirstymas
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      hm reikia ir visiems skyscraperiu fanams tada susivienyti ir irgi surengt koki mitingas ir duoti atkirti pencininku savivaliai

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė jozikas
                                        hm reikia ir visiems skyscraperiu fanams tada susivienyti ir irgi surengt koki mitingas ir duoti atkirti pencininku savivaliai
                                        Beviltiška. Jų visur pilna
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė jozikas
                                          hm reikia ir visiems skyscraperiu fanams tada susivienyti ir irgi surengt koki mitingas ir duoti atkirti pencininku savivaliai
                                          turi omeny pradet padeginet seniu xatas,a?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X