Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Mantaz
    Parašė Sula
    Teko susidurti
    O šiaip gal atidarom rubriką: "Statom patys"
    Bet tikriausiai tai ne visai į forumo temą ir nelabai daug dalyvių susiję
    Ai, turi omeny tikriems architektams? Galima bus pamąstyt, tik apibūdink kaip turėtų atrodyti forumas ir jo suskirstymas
    Ne - turiu omenyje, ar kas nors stato pats Na, aišku, gal su statybininkų ir architektų pagalba.

    Comment


      #42
      Johnai, yra nemazai tiesos tu senuku sapaliojimuose!
      Vilniaus urbanistinis planavimas neegzistuoja, tai atsilieps ateity, nes miestas atrodys baisiai.
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #43
        Įdomu kiek laikys tie stikliniai pastatai
        Kažkur girdėjau, kad ~100 metų. bet vistiek tai yra labai mažai
        www.donatas-mazeika.lt

        Comment


          #44
          Tikiuosi kad Delfinas ir Vyrokas laikysis nuo dvieju iki triju dienu po pastatymo, o tada atvarys ateiviai ir paims juos i kosmosa kaip chrenovos statybos zemeje pavizdzius, o Vilniuje ju neliks nei pedsako!!!!!

          Oi, vel uzsisvajojau.
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #45


            pritariu blitz
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Parašė blitz
              Tikiuosi kad Delfinas ir Vyrokas laikysis nuo dvieju iki triju dienu po pastatymo, o tada atvarys ateiviai ir paims juos i kosmosa kaip chrenovos statybos zemeje pavizdzius, o Vilniuje ju neliks nei pedsako!!!!!

              Oi, vel uzsisvajojau.
              kuo jums neitinka tas vyrokas? Man jis visai nieko...originalii atrodo, o ne kokia nors deze ar stulpas...

              Comment


                #47
                ...dauguma nauju pastatu tarnavimo laikas apie 50 metu, pastatu ale hyper maxima tipo - apie 20 metu.....kuo greicia pastatas pastatomas, tuo labiau pazeidziamos normos ir technologijos, tuo trumpiau jis turetu stoveti, teoriskai. Pvz . daugelis dabartiniu monolitiniu konstrukciju taupant pinigelius laikomos klojiniuose ir ant ju pilama kita konstrukcija po 10-15 dienu, kur pagal viska turetu buti 21 diena....taigi taigi.....

                Comment


                  #48
                  Dėkui už foto. Hehe, Iš dangraižių aukščio ko gero galim spręst ne apie ekonomikos lygį, o apie korupcijos lygį Lietuvoje
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #49
                    Parašė John

                    tokios korupcijos kuo daugiau, tuo geriau
                    Tau tik vienas galvoj
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #50
                      Parašė John

                      tokios korupcijos kuo daugiau, tuo geriau
                      Jei lietuva korupcija visada reikstusi dangoraiziu pavidalu, tai musu didieji miestai jau seniai NYC primintu

                      Comment


                        #51
                        Parašė John
                        Parašė Darius_
                        Parašė John

                        tokios korupcijos kuo daugiau, tuo geriau
                        Jei lietuva korupcija visada reikstusi dangoraiziu pavidalu, tai musu didieji miestai jau seniai NYC primintu
                        idomu, kaip atrodytu Rusija? turbut kaip issipletes HonKongas nuo Kaliningrado iki Sachalino

                        Comment


                          #52
                          Siandien praejau pro statybu aikstele, tai darbai vyksta ispudingu tempu . Jie turbut labai viska paskubom daro, nes bijo, kad sustabdys ju statybas . Surinkinejamas antras kranas - maciau, kaip atveze jo streles (ar kaip ten vadinasi) dalis.

                          Comment


                            #53
                            Smagu girdėt
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #54
                              Grazus tas helios bokstas Man tai isiws Wilnius , nauju galimybiu miestas
                              "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                              Comment


                                #55
                                Parašė John
                                Siandien buvau prie Helios statybos, antras kranas jau sumontuotas, panasu, kad butent tas kranas bus skirtas aukstuminei statybai (pirmasis buvo skirtas zemaaukstei statybai), darbai verda, betonuojami nauji poliai, betonas liejasi laisvai, viskas atrodo
                                O nuotraukos?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #56
                                  Tai kas ten per nerealus tempas ?
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #57
                                    Ačiū, Johnai,

                                    Labai graži (ir be to bokšto) gatvių vingio nuotrauka.
                                    Tik kažkas neužsidarė mašinos durelių ...

                                    Comment


                                      #58
                                      Dėkui už nuotraukas
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #59
                                        Kaip tik norėjau klausti, ar niekas prie Helios nebuvo pažiūrėt
                                        O šiaip per 3 mėnesius jau galėjo pradėt kažką rimčiau daryt
                                        Kad tik rimtai nebūtų kokios problemos su biurokratija...

                                        Comment


                                          #60
                                          dekui uz photo. siaip niekada pats neprisiruosiu nueiti paziureti, tai bent jau forume galima paziureti progresa. Idomu kaip ten baigesi su tais pensininku protestais? Tikiuosi niekas rimtai nekreipe demesio

                                          Comment

                                          Working...
                                          X