Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dubajus
    jo is toli pastatas turetu atrodyti neblogai
    reik tiketis, kad ir is arti
    O siaip, matyt oro salygos trukde, kad tik viena auksta tesugebeje.

    Comment


      Parašė Mantaz
      Per 13 dienų pasistūmėjo tik per 1 aukštą
      Monolitinė šachta yra labai didelė (matomai 4 liftai), - daug žaidimo su klojiniais, kranas (aptarnaujantis aukštybinį pastatą) - vienas.
      sigpic
      Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

      Comment


        Bet iki šiol jis gan sparčiai kilo
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz
          Bet iki šiol jis gan sparčiai kilo
          Didėjant aukštų skaičiui, pagal tave, proporcingai didėja ir krano krovinio kėlimo greitis ?
          sigpic
          Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

          Comment


            Čia buvo klausimas ar atsakymas? ne šiaip tikrai įdomu, ar didėjant aukščiui, gali taip sparčiai greitis krist? Tarkim, kai buvo gal 10 aukštų tai per 1,5 savaitės 2 aukštus uždėjo. Dėl to ir keista
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Abejou, kad į 12 aukštą krovinį kranas užsikeltų lygiai per tiekpat laiko nei į pvz 4 .
              Nežinau, kokius jie klojinius ten naudoja (Bauma, Peri, Docka), bet jie betkokiu atveju juos ruošia šalia objekto ir kiekvienam klojinių kvadratui susikelti užima pakankamai nemažai laiko.
              O kur dar armatūra... Jei ją ruošia apačioje, tai vienu metu pasikeliama vieno ilgio tos paties rūšies. Jei ją ruošia viršuje (kas būtų neracionalu), tada vienu pakelimu būtų galima pasikelti vienos rūšies standartinio (12 m.) ilgio armatūrą.
              Paprastai sienų armavimui reikia 2 rūšių armatūros, kolonoms - vienos rūšies + žiedai iš gamyklos, perdangai, mano praktikoje pasitaikė net ir 7 rūšių armatūros.
              O jei dar objektas užstoja kranininkui vaizdą - tada išvis nedarbas. Tenka statyti tiems atvejams apmokytą darbininką, kad neįvyktų avarija. Bet viso to rezultate dar labiau sulėtėja krano darbas.
              sigpic
              Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

              Comment


                Hehe, tai čia savaime suprantama, tik mano klausimas buvo, ar tai kardinaliai įtakoja statybos greitį. Kaip supratau, įtakoja
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Kai Europos biuru pastata state, tai mazdaug tiek pat prireikdavo laiko dviem aukstam pastatyti virs 20 auksto kaip ir virs 5 auksto, tikrai laikas labai nesiskirdavo.

                  Comment


                    Parašė Edd
                    Kai Europos biuru pastata state, tai mazdaug tiek pat prireikdavo laiko dviem aukstam pastatyti virs 20 auksto kaip ir virs 5 auksto, tikrai laikas labai nesiskirdavo.
                    Kiek pamenu ten dirbo 2 bokštiniai kranai ir rodos dar buvo keltuvas (dėl jo neesu tikras). Ir dar rodos, kad visos kolonos buvo apvalaus skerspjūvio, bei perdangos plotas kurkas mažesnis.
                    sigpic
                    Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

                    Comment


                      Ir dar, pagrindinis dalykas. Kur perdangą betonuoti su "šteteriu", o kur su bokštiniu kranu kilnojantis 1,1 kūb. m. bunkerį...

                      Jūsų dėmesiui "šteteriai" (automobiliniai betono siurbliai) http://www.markuciai.lt/index.php?pid=24.
                      sigpic
                      Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

                      Comment


                        Pirmiausia as manau tai itakojo, jog penktadienis buvo kovo11 (nedarbo diena) + kovo 12 te niekas nedirbo, nes buvo aukstinamas kranas, taip jau prarandamos dvi dienos (per tiek galima suarmuot vieno auksto perdanga)
                        O siaip buvo kalba del kelimo greicio, tai vat teko matuot su chronometru per kiek laiko yra pripildomas bunkeris su betonu (2 kubai) jis pakeliamas i 14 auksta (buvo dirbama tokiu pat kranu KB-573) suklojamas betonas (buvo betonuojama perdanga) ir bunkeris nuleidziamas atgal i pakrovimo vita. Laikai tokie: bunkerio pakrovimjas betonu is autobetono maisykles 1min, bunkerio pakelimas ir nuleidimas i 14 auksta 10min, betono klojimas ant perdangos 2min. Taigi viso 13min. Siuo atveju pagrindinis veiksnys tampa kranas... Kuo auksciau tuo ilgiau tas procesas uztrunka...
                        Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                        Comment


                          Parašė Limpopo
                          O jei dar objektas užstoja kranininkui vaizdą - tada išvis nedarbas. Tenka statyti tiems atvejams apmokytą darbininką, kad neįvyktų avarija. Bet viso to rezultate dar labiau sulėtėja krano darbas.
                          Ponas nebukite tokis gobsus isigykite racijas, nes daug reiks zmogeliu statyt su veliavelem
                          Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                          Comment


                            Parašė skunk
                            Ponas nebukite tokis gobsus isigykite racijas, nes daug reiks zmogeliu statyt su veliavelem
                            Taip taip , po to kas vienam pasirodys kairė, kitam - dešinė, kas vienam pasirodys tiesiai - kitam atgal.
                            Rezultate vienam - Lukiškės, kitam - Rasos.
                            sigpic
                            Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

                            Comment


                              Limpopo, galėtum karts nuo karto paprasciau/suprantamiau rasyti tiem kas nesigaudo statybu technologijose ? Butu tikrai idomu suprasti kas kaip ir del ko ka kada itakoja.
                              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                              Comment


                                Parašė keen
                                Limpopo, galėtum karts nuo karto paprasciau/suprantamiau rasyti tiem kas nesigaudo statybu technologijose ? Butu tikrai idomu suprasti kas kaip ir del ko ka kada itakoja.
                                Pasistengsiu ... .
                                sigpic
                                Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

                                Comment


                                  Vienintelė šiandienos nuotrauka. Šiuo metu statomas 14-asis aukštas.
                                  Attached Files
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    kazkas man sake kad cia bus tik ofisai , bet pasirodo nuo 7 auksto bus yrenginejami apartamentai

                                    Comment



                                      taigi VPM MARKET pranese kad vilniaus officu rinka jau perpildyta ir kad mazdaug offisu pastatu vilniuje jau nebereikia, kiek man teko nugirst, tai gal delto ten gyvenamuosius irengs ?

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė jozikas

                                        taigi VPM MARKET pranese kad vilniaus officu rinka jau perpildyta ir kad mazdaug offisu pastatu vilniuje jau nebereikia, kiek man teko nugirst, tai gal delto ten gyvenamuosius irengs ?
                                        Tai, kad is pat pradziu jau ten planavo pusiau biurus, pusiau butus irengineti.

                                        Comment


                                          Parašė Marius
                                          Sitas pastatas turi buti skirtas komerciniams tikslams - taigi bus ofisai
                                          man rodos seniau zadejo daryti ofisus, bet dabar nuomones pasikeite

                                          Comment

                                          Working...
                                          X