Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien praėjau, tai per 9 d. nė vienas aukštas neuždėtas. Vis dar tie patys 14
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      nu ir sh*****! tai kiek dar aukstu liko statyt? 10?

      Comment


        Regis 12
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Oi kaip atsiprašau Apsiskaičiavau šiek tiek dėl to aukšto, t.y. prieš 9 d. statė 13-ą, o dbr jau 14-ą

          Čia keletas naujausių nuotraukų

          Paskutinėje - vaizdas nuo Gedimino bokšto
          Attached Files
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            išgąsdinai šiek tiek , galvojau jau jiems ten "nenumatytos problemos" prasidėjo
            O šiaip, labai gražiai žiūrisi Dėkui
            PS. Ir vėl lados i kadrą lenda

            Comment


              neblogai atrodo net ir dabar! visas dangoraizis jau

              Comment


                Teko sekmadienį pro šalį praeit. Tikrai buvau nustebęs, kaip masyviai tas pastatas jau dabar atrodo. Kai bus užbaigtas, turėtų atrodyt tikrai super!

                Comment


                  Dabar konfidenciali informacija-"Vilniaus Duona" parduoda savo patalpas (kuriu niekam nereikia) ir,aisku,zeme po jomis (uz kuria planuoja gauti gero pinigo ir pasisstatyti naujus cechus priemiesty). Pirkejai statys kazka auksto. Taigi,Helios sulauks kompanijos

                  Comment


                    Sounds interesting... Ta miesto dali tikrai reikia pletoti, nes viskas pakankamai apleista atrodo.

                    Comment


                      Parašė dr.Jackal
                      Dabar konfidenciali informacija-"Vilniaus Duona" parduoda savo patalpas (kuriu niekam nereikia) ir,aisku,zeme po jomis (uz kuria planuoja gauti gero pinigo ir pasisstatyti naujus cechus priemiesty). Pirkejai statys kazka auksto. Taigi,Helios sulauks kompanijos
                      O kuria kepykla parduoda??? Konarkio g ar Savanoriu pr. (Vivulskio g.) ar abi???
                      Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                      Comment


                        Tikriausiai savanoriu :/

                        Comment


                          Mano trigrašis
                          Fotografuota prieš porą savaičių






                          O čia - prieš savaitę


                          Perspektyva iš Raseinių g.


                          Perspektyva iš Basanavičiaus - Konarskio - Savanorių pr. skverelio

                          Comment


                            kyla auga pastatai...

                            Comment


                              @ Romas
                              kažkaip tavo "skverelis" aukštokai, kokiam 6-7 aukšte B-)
                              Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                              Comment


                                Parašė skunk
                                @ Romas
                                kažkaip tavo "skverelis" aukštokai, kokiam 6-7 aukšte B-)
                                Kai persivers kitas puslapis Nuo stogų pasižvalgius temoje, bus ir daugiau nuotraukų nuo to "skveriuko"

                                Comment


                                  beje, šitoj skverelio nuotraukoj, matosi "Vyroko" dar vienas šedevras, atseit laivo formos daugiabutis...
                                  Idesiu kada to namo fotkę iš kitos pusės, bo iš kitos pusės pas jį yra medinė apdaila, nors namas priduotas prieš 3-3,5 metų, tačiau jo medinė apdaila jau labai varganaiatrodo, nublukus visa....
                                  Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                  Comment


                                    Nuotraukos iš Helios bokšto 8 aukšto įdėtos temoje Nuo stogų pasižvalgius

                                    Comment


                                      Tai kas atsitiko su Helios bokstu? Kodel statybos visai nevyksta?

                                      Comment


                                        Vyksta, kodėl nevyksta?
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė Mantaz
                                          Vyksta, kodėl nevyksta?
                                          Man atrodo, kad jau kelios dienos kaip nevyksta. Siandien praejau pro sali - nei vieno statybininko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X