Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As kai ji kasdien matau, tai jis man nuo statybu pradzios atrodo ne kiek neugtelejes
    Tik vat del stiklo neaisku ar geriausia pasirinko

    Comment


      Del stiklo, tai turbut buvo galima geresni varianta pasirinkti, bet ir sis variantas man patinka, bent jau toje pritrauktoje nuotraukoje atrodo gerai. Ziuresim kaip bus toliau.

      Comment


        Dar pora šios savaitės nuotraukų
        Attached Files
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Keletas šiandieninių nuotraukų. Gražiai žiūrisi naujasis stiklas, laukiu nesulaukiu, kol padengs didesnę pastato dalį
          Attached Files
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Na dabar lauksim smagiausio, kiek gi visgi aukštų bus... nes jei aš teisingai suskaičiuoju tai jau 23 pradeda lipdyt, kuris ankščiau turėjo būt paskutinis, o Helios puslapyje suskaičiavau 26 gal visgi aš skaičiuot nemoku...
            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

            Comment


              Arciau priejus matosi tarp aukstu ten vietoj stiklu kazkoks kartonas sudetas - kazi kam?

              Comment


                Parašė Quack
                Arciau priejus matosi tarp aukstu ten vietoj stiklu kazkoks kartonas sudetas - kazi kam?
                Apsiltinimas

                Comment


                  Stiklas tai tamsesnis galetu but, kurkas graziau atrodytu manau :/

                  Comment


                    Na man stiklas kuo toliau, tuo labiau patinka
                    Attached Files
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Jo, panašu, kad Helios gali tapti geriausiai atrodančiu Vilniaus (gal net visų Baltijos šalių?) dangoraižiu

                      Ačiū už nuotraukas

                      EDIT: tik va, įdomu, kaip ta galinė dalis atrodys... Tikiuosi, nepagadins reikalo

                      Comment


                        Abejoju. Stiklas per daug permatomas. Kai atsikels gyventojai ir prisikabins ivairiausiu spalvu uzuolaidu ir isskalbtu baltiniu - vaizdas pasikeis.

                        Comment


                          Pirmasis trečdalis pastato bus biurai, o viršutiniai 2/3 - butai, tad galbūt žiūrint nuo gatvės blogai neatrodys
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            2005 07 08 23 aukštai jau baigti, bet stato toliau
                            Attached Files
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Grazus stiklai Kiek jis dar zada kilti i virsu (aukstais) ?
                              Westside is the best ! :jura:

                              Comment


                                Buvo minėta, jog bus 23 aukštai ir 2 pusaukščiai, bet būna, kad pastatas nepastebimai paaukštėja
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Laukiu kol jie prades aplinka tvarkyti, zadejo ten juk parkeli patvarkyti, gal bus ir kur atsisesti

                                  Comment


                                    atrodo labai neblogai, laukiu nesulaukiu galutinio varianto
                                    Beje, as dabar suskaiciuoju 20 "normaliu" aukstu + baziniai nestandartiniai aukstai apacioje. Tad gal jie is viso statys 23 "standartinius" aukstus...?

                                    Comment


                                      Cia jaigu neklystu Vilniui tai teko vaziot per ta vieta dar tik buvo puse pastato pastatyta ispudingai atrodo
                                      :buksvx:

                                      Comment


                                        Beje, kodėl nepavyksta rasti leidimo šiam pastatui statyti? Ar tai neturėtų būti Savanorių pr. 1?
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė Mantaz
                                          Beje, kodėl nepavyksta rasti leidimo šiam pastatui statyti? Ar tai neturėtų būti Savanorių pr. 1?
                                          Aha, o leidimas turi būti
                                          אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                                          אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X