Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kam Europoje antrą Čikaga? Visi pirma JAV ir Europos mentalitetas skyriasi. Varšuva niekada nebus Čikaga. Kodėl? Todėl kad ten visai kita atmosferą ir kiti žmonės. Miestą sudaro ne tik pastatai,bet ir daugybė kitų detalių.

    Comment


      Parašė DJ+ Rodyti pranešimą

      Nesuprantu kam reikia ant žmogaus nusišikti kai parašė labai normalų ir geranorišką komentarą.
      Be to, esminė to komentaro mintis mano nuomone gera – didesnis NMC tankumas.
      Ir artimiausiu metu nusimato nemažai pastatų kurie stipriai prisidės prie tankinimo.
      iš niko ir komentarų apie lauko tualetus aišku, kad nieko ten geranoriško nėra. aplamai lauko tualetų mažiau būtų ir tankumas didesnis jei visi esami NMC pastatai būtų per pus mažėsi, kas yra priešinga pagrindiniai minčiai.

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

        kai visa pasaulėžiūra iš JAV filmų tai gal. lauko tualetai žinoma blogai, bet kai tu darai kažkokia nesamonė, ne todėl kad tau reikia, o todėl kad matei filmuose tai ir gaunasi šudinos kokybės kamščių mazgai su 8 juostų lenkiško greitkelio gabalų ir kurie po 17 val. yra vaiduoklių miestas. dangoraižiai yra, dėl to kad metro arėja turi labai daug žmonių ir žeme labai brangi, tik tada jie reikalingi, visa kita yra maža pimpių kompleksai. kad turėt Čikaga reik 3mln gyventojų mieste ir 9 metro arejoi.
        oho.. piktas ir nelaimingas tu kažkoks. Iš karto loji ir įžeidinėji.
        Ne aš čia dariau, pagal filmus, o dirbtinis intelektas iš to kas yra internete. Ir nei aš referavau, kad tai ofisai (kurie bus tušti po 17 val), nei kad ten kažkoki lenkiški greitkeliai turi būti.
        Dabar Europos sostinės centre yra tuščia 40 ha teritorija, kurios Roterdamas ar Kopenhaga galėtų tik pavydėti. Bet per tokius pat ambicijų impotentus, tampa antra Pilaite su polistiroliniais penkaukščiais.
        Miestai statomi šimtmečiams. Statistiškai, metro nuo idėjos iki atidarymo yra įgyvendinamas per 30 metų - po kurių, prie dabartinio prieaugio rodiklių, Vilniuje galimai gyvens dvigubai daugiau žmonių. Ir nebūtina statyti 15 linijų (9 mln metro area) - Vilniui su tokiu 15 min gyvenamuoju/komerciniu centru užtektų ir 3-4 linijų, kurios plačiuose miegamuosiuose rajonuose galėtų būti antžeminės. Ir jei tai darytų ne tie patys žmonės, kurie LT stadionus stato, tai normali įgyvendinama idėja, kokia ne viename Europos mieste įgyvendinta dar prieš šimtą metų, kai ten nebuvo tiek gyventojų, kiek dabar Vilniuje.

        Mažas pimpis yra geriau nei mažos smegenys.

        Comment


          Dangoraižistas atsikėlė iš numirusių su savo Burj Khalifom Šnipiškėse.

          Comment


            Koks skirtumas kas rašo? Įžvalgos teisingos.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Koks skirtumas kas rašo? Įžvalgos teisingos.
              Kas ten teisingo? Galima sutikt tik su tuo, kad Šnipiškių potencialas neišnaudotas. Bet stikliniai aukšti dangoraižiai (XX a. 3 dešimtmečio urbanistika) tikrai nėra tai, ką turėtume daryti XXI amžiuje. Beje, nė vienas iš tų AI sugeneruotų vaizdų nėra gatvės lygyje...
              100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

              Comment


                Tokiam dangoraižių miškui nėra poreikio.
                Tam reiktų sukišti vos ne visą Vilniaus verslą į NMC.
                ​​​​​Nukentėtų likęs miestas. Jau geriau po truputį gaivinti, plėsti ir tankinti Naujamiestį, Viršuliškes, Vilkpėdę, stoties prieigas, nei viską sukišti į amerikietiško tipo centrą.

                Comment


                  Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                  tai ir gaunasi šudinos kokybės kamščių mazgai su 8 juostų lenkiško greitkelio gabalų ir kurie po 17 val. yra vaiduoklių miestas. dangoraižiai yra, dėl to kad metro arėja turi labai daug žmonių ir žeme labai brangi, tik tada jie reikalingi, visa kita yra maža pimpių kompleksai. kad turėt Čikagą reik 3mln gyventojų mieste ir 9 metro arejoi.
                  Kai buvau Varšuvoje pernai tai centrinė dangoraižių dalis tikrai nebuvo tuščia vakarais. Na bent jau tais 2 vakarais kai aš ten buvau. Gatvių tinklas tai tikrai buvo nelabai malonus.

                  Comment


                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                    kai visa pasaulėžiūra iš JAV filmų tai gal. lauko tualetai žinoma blogai, bet kai tu darai kažkokia nesamonė, ne todėl kad tau reikia, o todėl kad matei filmuose tai ir gaunasi šudinos kokybės kamščių mazgai su 8 juostų lenkiško greitkelio gabalų ir kurie po 17 val. yra vaiduoklių miestas. dangoraižiai yra, dėl to kad metro arėja turi labai daug žmonių ir žeme labai brangi, tik tada jie reikalingi, visa kita yra maža pimpių kompleksai. kad turėt Čikagą reik 3mln gyventojų mieste ir 9 metro arejoi.
                    Kas apie Čikagą svajoja, o aš apie Amsterdamą ar Vieną.

                    Click image for larger version  Name:	artwork (5).png Views:	0 Size:	1,57 MB ID:	2099633
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                      Kai buvau Varšuvoje pernai tai centrinė dangoraižių dalis tikrai nebuvo tuščia vakarais. Na bent jau tais 2 vakarais kai aš ten buvau. Gatvių tinklas tai tikrai buvo nelabai malonus.
                      na Varšuva kitam lygyje su apylinkėmis 3mln, bet ir šiaip gal labiau yra apgalvota (esu ofisinė buvęs ten, tik sekmadieni ryte tai mačiau tik mišias pro ofisų langus, todėl negaliu vertinti) ir nenumiršta jis lygiai 17:00 kas diena kaip Vilniuje (beje pirminiam komentare aš tik Vilnių ir turėjau omenyje).

                      Comment


                        Jūs kai rašot apie "numirimą" 17:00 valandą tai rašot neteisybę. Pridėkit bent 1,5-2 valandas prie šio skaičiaus (17:00), bus arčiau tiesos. Sakyčiau 17:00 yra pats gyvybės pikas Konstitucijos pr. ir aplink, o sąlyginė ramybė ten įsivyrauja tik apie 19:00 valandą.

                        Comment


                          Parašė DJ+ Rodyti pranešimą
                          Padariau Wiki puslapį mūsų NMC:
                          https://en.wikipedia.org/wiki/Vilniu...iness_District

                          Manau kad labai reikėjo. Long overdue, taip sakant.
                          Ir manau kad visai neblogai padariau.

                          Kai supratau kad praktiškai niekas nežino kas tas NMC ar Vilnius CBD, tai susiparinau, priesėdau ir padariau per vieną kartą.
                          Darau žiūrėdamas ir kopijuodamas kitus pavyzdžius (Zuidas, Noordwijk, ir kitus) ir aiškindmasis visokius Wikipedia template kaip šitas. Šiaip nėra sunku, bet truputį užtrunka. Belekiek užtrukau, bet padariau.

                          Esu tikras kad turim forumiečių kurie Wikipedia yra redagavę daug daug daug daugiau nei aš.
                          Jeigu matot ką tvarkyti – feel free, taip sakant.
                          Trinkit, keiskit, pridėkit kad būtų geriau.

                          Ir jeigu turit istorinės informacijos ar nuotraukų, čia būtų aukso vertės.
                          Ar yra kas turi istorinės informacijos ar nuotraukų?



                          Click image for larger version  Name:	Screenshot.jpeg Views:	1158 Size:	387,0 kB ID:	2099035



                          Ačiū už palaikymą




                          Comment


                            Romas Padovanok gi žmogui kokią nuotrauką senos Ukmergės g. tik su „Lietuvos“ viešbučiu ir be vandens ženklo.
                            ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                            Comment


                              Pridėjau pastraipą apie būsimus pastatus.
                              https://en.wikipedia.org/wiki/Vilniu...ture_buildings

                              Paskutinis taisė DJ+; 2023.12.28, 21:43.

                              Comment


                                DJ+, puiki iniciatyva! Dar reiktų foto Konstitucijos pr. 18B "Artery", Radisson blue šalia jo, šiaip ir Nacionalinė dailės galerija tinka, ypač tie palinkę pastatai ir visą kitą. Manau forumiečiai neprištaraus, kad bus panaudotos jų foto, juk jų čia galima rasti nemažai.

                                Comment


                                  Varšuvos NMC skiriasi tuo, kad visu pirma jų dangoraižiai yra po 40-50 aukštus ir architektūra aukštam lygyje ir plius matosi naudojamos medžiagos pastatų aukšto lygio kaip kokiam Frankfurte. Esu apsistojęs dangoraižio viešbutyje tenais sekmadienį judėjimas tikrai vyksta visą naktį kaip kokiam NY.Todėl jeigu lyginant ,tai Vilniaus NMC deje atrodo juokingas palyginus su ju,nekalbant,kad jie turi metro dar.P.S jau nekalbu kokio lygio kompanijos tenais įsikūrusios.
                                  Paskutinis taisė Edis; 2023.12.29, 11:13.

                                  Comment


                                    Parašė Edis Rodyti pranešimą
                                    Varšuvos NMC skiriasi tuo, kad visu pirma jų dangoraižiai yra po 40-50 aukštus ir architektūra aukštam lygyje ir plius matosi naudojamos medžiagos pastatų aukšto lygio kaip kokiam Frankfurte. Esu apsistojęs dangoraižio viešbutyje tenais sekmadienį judėjimas tikrai vyksta visą naktį kaip kokiam NY.Todėl jeigu lyginant ,tai Vilniaus NMC deje atrodo juokingas palyginus su ju,nekalbant,kad jie turi metro dar.
                                    Labai geras "reality check" komentaras.
                                    Galiu dar šiek tiek pridėti. Dangoraižiai yra nuo 150 metrų, Vilniuje neturime nei vieno. Ir turime tik du pastatus virš 100 metrų – Europa (bokštas) yra 129 metrų (be antenos) ir Arfa (Tower) – 104 metrai. Visi kiti žemesni, dauguma ženkliai žemesni nei 100 metrų, pvz Swedbank ir Quadrum yra 60-65 metrai.


                                    Pastatai virš 100 metrų Varšuvoje:
                                    30 pastatų jau yra, 9 statomi, 12 gavę statybos leidimus ir dar 15 planuojami.
                                    Suma: 66
                                    Pas mus 2, bus gal 3-4.


                                    Ir plotai kitokie (tūkstančiais m2)
                                    Varso Tower: 140
                                    Warsaw Spire: 130
                                    Flow: 20
                                    Trečia burė: 18
                                    Paskutinis taisė DJ+; 2023.12.29, 11:27.

                                    Comment


                                      Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                                      DJ+, puiki iniciatyva! Dar reiktų foto Konstitucijos pr. 18B "Artery", Radisson blue šalia jo, šiaip ir Nacionalinė dailės galerija tinka, ypač tie palinkę pastatai ir visą kitą. Manau forumiečiai neprištaraus, kad bus panaudotos jų foto, juk jų čia galima rasti nemažai.
                                      Mintis labai gera, bet nenoriu nuotraukų "vogti".
                                      Šita tema gausiai skaitoma.

                                      Klausimas visiems:
                                      1. Gal turi gerų NMC nuotraukų kurios tiktų Wiki straipsniui?
                                      2. Dedam jas į Wiki?

                                      Galėčiau parašyti kaip įkelti nuotraukas į Wiki arba įkelti pats.
                                      Neesu įkėlęs jokių nuotraukų, bet galėsiu išsiaiškinti.
                                      Nuotraukos dabartiniame straipsnyje – Augusto Didžgalvio.


                                      Paskutinis taisė DJ+; 2023.12.29, 14:05.

                                      Comment


                                        Parašė DJ+ Rodyti pranešimą

                                        Labai geras "reality check" komentaras.
                                        Galiu dar šiek tiek pridėti. Dangoraižiai yra nuo 150 metrų, Vilniuje neturime nei vieno. Ir turime tik du pastatus virš 100 metrų – Europa (bokštas) yra 129 metrų (be antenos) ir Arfa (Tower) – 104 metrai. Visi kiti žemesni, dauguma ženkliai žemesni nei 100 metrų, pvz Swedbank ir Quadrum yra 60-65 metrai.


                                        Pastatai virš 100 metrų Varšuvoje:
                                        30 pastatų jau yra, 9 statomi, 12 gavę statybos leidimus ir dar 15 planuojami.
                                        Suma: 66
                                        Pas mus 2, bus gal 3-4.


                                        Ir plotai kitokie (tūkstančiais m2)
                                        Varso Tower: 140
                                        Warsaw Spire: 130
                                        Flow: 20
                                        Trečia burė: 18
                                        Ar logiška lyginti Lenkija su Lietuva? Estija,Latvija ,Slovėnija,Slovakija, Kroatija man rodos reikia žiūrėti į šias šalis o ne šalį kuri 10 kartų didesnė nei Lietuva.

                                        Comment


                                          Parašė alchsh Rodyti pranešimą
                                          Ar logiška lyginti Lenkija su Lietuva? Estija,Latvija ,Slovėnija,Slovakija, Kroatija man rodos reikia žiūrėti į šias šalis o ne šalį kuri 10 kartų didesnė nei Lietuva.
                                          Tebūnie.
                                          Bet pradeda darytis atotrūkis iki Lenkijos ir ne tik "meaningless internet points" dalykuose kaip miesto "skyline".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X