Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šeimyniškių g. tarp Žirmūnų tilto ir buv. stadiono - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė googleLT Rodyti pranešimą
    Kalbate ne kaip standartinis kuklus ramus Lietuvis, gal ilgai gyvenote užsienyje ir ten pasiliko šios savybės. Nemanau, kad mums reikia "wow" pastatų (kurie tokiais išbus vos 15 metų, o po 30metų jau erzins), paprastumas yra didelė vertybė.

    Kalbant apie įspūdį tai abejoju ar šis pastatas toks ir originalus, manau tokią nuomonę suformuoja būtent blizgančios globalizacijos nes tai tiesiog stiklinis stačiakampis gretasienis su kūgio formos išpjova. Kūgio detalę jau senai statytoje sodroje puikiai įžvelgiama.
    O tai lietuvis privalo būti kuklus, bijoti išsišokti, sublizgėti ir dar priedo mėgti nuobodžią architektūrą? Ai, gal dar nuolat dejuoti ir skųstis viskuo? Ne, ačiū, aš tai manau kad Lietuva turi būti drąsi, ryški, optimistiška ir COOL. Ir tai turėtų atsispindėti netgi architektūrinėje išraiškoje. Verkšlenimas, pesimizmas, negatyvas ir pilkuma užkniso juodai. Užsienyje ilgiausiai esu buvęs savaitę.

    Pastatas palyginus su 90% to ką turime Vilniuje, tikrai yra originalus.

    Parašė Irma Irma Rodyti pranešimą

    Hmm... Ar čia vis dar apie architektūra kalbame?
    Aš tai apie architektūrą, o tamstai kas pasirodė?

    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
      Aš tikiuosi, kad čia dalis trolina su tais narkomanais ir valkatų prausimais... Kai nėra argumentų tai visokių nesąmonių prisigalvoja.
      Cia tiesa uzfiksuota https://www.youtube.com/watch?v=fPVagav6w5g

      Comment


        Tiesmai turėtų būti COOL ir ryškūs. Kaip ir jų sprendimai. Be verkšlenimų ir negatyvo Kuo originaliau - tuo geriau. Pradžiai reiktų teisėjų uniformas pakeist. Prisegt kokią raudoną nosį.

        Kaip ten vadinami tokie žmonės, kurie savaitėlę pabūna užsienyje ir po to visus vadina baudžiauninkais ir t.t.?

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
          Kaip ten vadinami tokie žmonės, kurie savaitėlę pabūna užsienyje ir po to visus vadina baudžiauninkais ir t.t.?
          Tai čia išdavikai turbūt. Medinukų jiems nereikia, prišnerkštų šabakštynų nereikia, kuklumo nereikia - tik pastatų mandrų jiems duok. Nu kaip ne pas žmones, visai.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

            Čia jau baudžiauninko vidinės problemos, kad jis jaučiasi niekingas, o ne pastato. Aš irgi iš baudžiauninkų, neturiu nieko bendro su svarbiomis institucijomis ar didele įtaka, bet man kelia džiaugsmą kad mano mieste statomi tokie pastatai. Ir aš tikrai nenoriu, kad būtų statoma kažkas kuklaus, derinantis prie manęs, baudžiauninko, kad tik manęs vargšo neužgožtų - ne, iš tik už tai kad Vilniuje būtų statomi KIETI pastatai. Dideli, galingi ir originalūs.

            Tikrai niekas neperspausta - kaip tik tai, ko reikia. O ramumo Vilniuje ir taip užtenka. Šalia kaip tik Žirmūnų daugiabučiai - jau tiek ramūs, kad net bloga.
            Apie baudžiaunininkus ir bažnyčių baroką, tai buvo tik metafora. kalba apie architektūros psichologinį poveikį. Pastatas gali būti paprastas, bet ne prastas. Beveik visa skandinavų architektūra tokia. (nors kartais ten ir perlenkia lazdą).
            O mes statysim pagal Pakistano pavyzdį. Na tikrai didinga, ką čia dar be pridėsi.


            Comment


              O cia Ashabado pasididziavimas

              Comment


                Kaip įdėti visą nuotrauką į postą? Gal tik Ashabado taip praeina?

                Comment


                  Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                  Kaip įdėti visą nuotrauką į postą? Gal tik Ashabado taip praeina?
                  copy/paste. Praeina viskas, netgi toks zaksas





                  Comment


                    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                    Apie baudžiaunininkus ir bažnyčių baroką, tai buvo tik metafora. kalba apie architektūros psichologinį poveikį. Pastatas gali būti paprastas, bet ne prastas. Beveik visa skandinavų architektūra tokia. (nors kartais ten ir perlenkia lazdą).
                    O mes statysim pagal Pakistano pavyzdį. Na tikrai didinga, ką čia dar be pridėsi.
                    Nelabai suprantu kas konkreciai negerai su didingais teismo rumais? Teismas ir turi buti didingas.
                    Aschabado viesbutis vidury dykumos prie ko?
                    Nesakau jog su situ projektu viskas gerai, bet jei kritikuojam, tai gal kritikuojam konstruktyviai o ne "pakistanas", "aschabadas", "valaktos su narkomanais" ir pan.

                    Comment


                      Nežinau, kaip Jums, bet man tai yra galios ir naujos krypties konceptas. O jei kalbant apie panašumus, tai pirma mintis buvo ši:

                      Aviate, navigate, communicate

                      Comment


                        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                        Nežinau, kaip Jums, bet man tai yra galios ir naujos krypties konceptas. O jei kalbant apie panašumus, tai pirma mintis buvo ši:

                        Ir?
                        Valstybinis Vokietijos herbas, kabantis visuose ju teismuose.

                        Comment


                          Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                          Nelabai suprantu kas konkreciai negerai su didingais teismo rumais? Teismas ir turi buti didingas.
                          Aschabado viesbutis vidury dykumos prie ko?
                          Nesakau jog su situ projektu viskas gerai, bet jei kritikuojam, tai gal kritikuojam konstruktyviai o ne "pakistanas", "aschabadas", "valaktos su narkomanais" ir pan.
                          Sunparkio myletojams a.k.a visokioms Irmoms, kuriu drauge psichologe (beje ji desto psichologams) bandom paaiskint, kad lai dziaugiasi, nes buna ir taip, kaip Ashabade.ir panasiai.

                          Comment


                            Tradiciškai visame pasaulyje teismų pastatai buvo dideli ir įspūdingi ir taip rodydavo valstybės galią.

                            Palais de Justice Briuselyje pvz.

                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Parašė index Rodyti pranešimą
                              Tradiciškai visame pasaulyje teismų pastatai buvo dideli ir įspūdingi ir taip rodydavo valstybės galią.

                              Palais de Justice Briuselyje pvz.

                              Koks naglumas. Galėjo gi pasistatyti kokį medinuką, bet ne - vaikosi didingumo, efektingumo, pretenzingumo, galios demonstravimo. Ir kaip prie tokio jaustis vargšui žmogeliui... Ką apie tatai pasakytų Irmos draugė?
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Koks naglumas. Galėjo gi pasistatyti kokį medinuką, bet ne - vaikosi didingumo, efektingumo, pretenzingumo, galios demonstravimo. Ir kaip prie tokio jaustis vargšui žmogeliui... Ką apie tatai pasakytų Irmos draugė?
                                Jei klasikinius statytu, o ne stiklo kubelį tai žmonių pasipriešinimas būtų beveik nulinis (daugiausiai išskyrus architektus ar architektūros kritikus).

                                Comment


                                  Parašė googleLT Rodyti pranešimą
                                  Jei klasikinius statytu, o ne stiklo kubelį tai žmonių pasipriešinimas būtų beveik nulinis (daugiausiai išskyrus architektus ar architektūros kritikus).
                                  Klasikinius XXI amziuje... Hahahahahaha =)
                                  (Tai vadinama kicu)

                                  Comment


                                    Parašė googleLT Rodyti pranešimą
                                    Jei klasikinius statytu, o ne stiklo kubelį tai žmonių pasipriešinimas būtų beveik nulinis (daugiausiai išskyrus architektus ar architektūros kritikus).
                                    Na jo, statys kas klasikinį XXI amžiuje Ne, aš nesakau kad negalima, bet... Tas atrodytų labai keistai, ir gautųsi tokia PSEUDOklasika. Praėjo laikmetis ir praėjo. Kitos technologijos, kitos galimybės, kita architektūra.

                                    EDIT: su BS pradžioj beveik žodis į žodį parašėm

                                    O šiaip tai, nesuprantu kodėl daug kas nenori teismų pastate galios demonstravimo. Nepatinka teisingumo galia? Man tai kaip tik atrodo, kad teismų pastatas netgi privalėtų demonstruoti galią. Kad žmogus pasąmoningai žinotų - jeigu tau kas pakenks, ta galia bus tavo pusėje, o jeigu tu kam nors pakenksi, tai pajausi tą galią ant savęs, ir geriau gal nereikia daryti kažko blogo
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė Irma Irma Rodyti pranešimą
                                      Rudenį teko lankytis Landsbergio-Žemkalnio darbų parodoje Kaune – labai įstrigo tai, kad jis du karus projektavo statinius šalia Karo muziejaus ir abu kartus bendruomenė (nepamenu tiksliai kokia – kažkokia susijusi su Karo muziejumi) neleido jų statyti ir argumentas buvo vienas – projektuojamas statinys yra per didelis.

                                      P.P.S. Jūsų forumą parekomenduosiu draugei kuri dėsto psichologams – tokio perversiško polinkio garbinti stiprius ir sėkmingus dar nesu niekur mačiusi Tikrų nevykėlių susirinkimas
                                      Išbaninsit?
                                      googleLT , na nejaugi sitaip nesigaudai situacijoje. Ne stilistika lemia nora/nenora turet kaiminystej bet koki nauja pastata. Ne kokybe, ne betonas, ne stiklas ar fasadas. Ne pseudoklasicizmo kolonos ar pseudogotikines smailios arkos. O sunparkio ir autoparkingo svarba ir ramybes nora turet miesto centre Isikalkit tai i galva syki ir visiems laikams. Jei po pastatu susiformuoja seselis, ten lekia heroino megejai, tikriausiai tiesiu reisu is taboro Net ir graziausias ever pastatas gali buti nuzudytas vietiniu arch ir urb korifeju as Irma ir jos drauges, kurias pazymejau linija

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                        Na jo, statys kas klasikinį XXI amžiuje Ne, aš nesakau kad negalima, bet... Tas atrodytų labai keistai, ir gautųsi tokia PSEUDOklasika. Praėjo laikmetis ir praėjo. Kitos technologijos, kitos galimybės, kita architektūra.
                                        Šiaip tai yra kas stato klasikinius pastatus ir XXI amžiure ir ne taip toli, Minskas:

                                        Prezidento rūmai:


                                        Teismų rūmai:


                                        Čia skonio reikalas ką labiau mėgsti ir gali būti atvejų, kad kažkam šūdas irgi skanus, tik galėtų tuo nesigirti ir nesiūlyti kitiems to.

                                        O kalbant apie šį teismų pastatą - tai aš iš tų, kur nemėgsta 'monumentalių' pastatų, į kokį atrodo šis turi pretenziją. Antra vertus jeigu jau turi pretenziją - tai jau geriau būna geras ir atrodo, kad iš 'savo klasės' jis tikrai yra geras. Man tik įdomu kaip jis bus techniškai realizuotas, nes tas vidury išlinkimas reikalauja vienetinių stiklų, kurių vos ne kiekvienas turės būti individualios formos - tai labai brangu, toks aprendimas buvo panaudotas Green Hall II pastato priekinėje dalyje ir kiek pamenu jį ten labai ilgai lipdė, o čia tų stiklų kur kas daugiau reikės.

                                        Comment


                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                          Na jo, statys kas klasikinį XXI amžiuje Ne, aš nesakau kad negalima, bet..
                                          Visi, kas tiem pastatams prieštatrauja, yra neišsilavinę žmonės.
                                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X