Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
    Rase anksciau, kad labai daug kas nenorejo rupintis dsr stadionu 22 metus po jo statybos. Butu Butu daugiau, jei butu tik reikeje pastatyti
    Man toks reikalavimas iš viso mistinis. Nes "rūpintis" gali norėti tik tas, kas turi tam paruoštas struktūras, nelabai susijusias su pačia statyba. Čia panašiai, kaip įpareigoti Scania rūpintis viešojo transporto organizavimu Vilniaus mieste.

    Comment


      Šaukštai po pietų.
      Dabar galimi du variantai:
      1. statyti vienintelį turimą variantą,
      2. viską nukelti 3-4 metams, bei prarasti $40mln ES pinigų.
      Akivaizdu kad galėjo būti geriau. Visi sutinka jog lengvai galima numarinti turimą variantą. Tik ar to tikrai norime?
      Geriausias variantas būtų jei Icor kažkiek nusileistų, uždirbtų mažiau, tačiau laimėtų visuomenės prielankumą ir pasitaisytų savo reputaciją. Tai irgi verta didžiulių pinigų. Na bet aš čia užsisvajojau, Lietuvoje taip nebūna.

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą

        Man toks reikalavimas iš viso mistinis. Nes "rūpintis" gali norėti tik tas, kas turi tam paruoštas struktūras, nelabai susijusias su pačia statyba. Čia panašiai, kaip įpareigoti Scania rūpintis viešojo transporto organizavimu Vilniaus mieste.
        Lyg nežinotumėm kokias struktūras jie turi - nuo pastatų valymo, o neseniai ir apsaugos paslaugas teikt pradėjo...
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Dabartinė situacija yra akivaizdus konkurso sąlygų pakeitimas ir tokia sutartis negali būti pasirašyta. Konkursas vyko mažiausios kainos principu, tuo tarpu mokėjimo sąlygų keitimas pakeičia situaciją 12 mln. EUR. ICOR net neslepia, kad , nepakeitus sąlygų pasiūlymas būtų ant tiek brangesnis. Jei savivaldybė pasirašo sutartį - pati kalta, kad atsidavė. Manau tikėtina , kad Šimašiui gali turėti ilgalaikių politinių pasėkmių. Nenustebsiu, kad kažkurie konkurentai paduos į teismą dėl konkurso sąlygų keitimo arba VPT imsis nagrinėti.

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą

            Man toks reikalavimas iš viso mistinis. Nes "rūpintis" gali norėti tik tas, kas turi tam paruoštas struktūras, nelabai susijusias su pačia statyba. Čia panašiai, kaip įpareigoti Scania rūpintis viešojo transporto organizavimu Vilniaus mieste.
            Kokia problema pasamdyti priežiūros įmonę?
            Flickr

            Comment


              Niekas dar nieko nepasirašo. Deryboms dabar bus laiko apsčiai.

              Stadioną nori statyt ir valstybė ir privati įmonė. Jeigu nesutars, tai abu pralaimės. Galiausiai įmonė jau yra įnešusi užstatą.

              Comment


                Ištikro gaila dėl jo dydžio ;/ iš 30tūkst. teliko tik 15tūks. Ir tai dar reiks laukti minimum 5metus kol pastatys ,kai kitose šalyse 80tūks. pastato per mažiau nei 2metus.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Kokia problema pasamdyti priežiūros įmonę?
                  Sunku kažką pašalinį pasamdyti iš anksto, kai tie 22 ateities metai dar stipriai šakėmis ant vandens rašyti.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą

                    Sunku kažką pašalinį pasamdyti iš anksto, kai tie 22 ateities metai dar stipriai šakėmis ant vandens rašyti.
                    Juk nebūtina sutartis 22 metams, gali nors ir kasmet keisti priežiūros įmonę, norinčių manau tikrai daug būtų.
                    Flickr

                    Comment


                      Šimašius minėjo, kad kasmet savivaldybė mokės po 500 tūkst. už išlaikymą viso komplekso. Tai neatrodo kaip kažkoks kosmosas. Per tą laikotarpį gaunasi ~12 mln. eurų.

                      Comment


                        Aš vis bandau žiūrėti į "vizualizacijas", bet nematau bėgimo takų, nes bent jau aš nacionalinį stadioną suprantu, kaip mišrų, t.y. pritaikyta ne tik futbolui, bet ir atletikai, koncertams ir Dainų šventei. O gal aš čia kažko nesuprantu?
                        Aviate, navigate, communicate

                        Comment


                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                          Aš vis bandau žiūrėti į "vizualizacijas", bet nematau bėgimo takų, nes bent jau aš nacionalinį stadioną suprantu, kaip mišrų, t.y. pritaikyta ne tik futbolui, bet ir atletikai, koncertams ir Dainų šventei. O gal aš čia kažko nesuprantu?
                          O bėgimo takelių reikia Dainų šventei ir koncertams? Tam jį galima bus pritaikyti. O lengvosios atletikos bus greta.

                          Comment


                            Lengvosios atletikos poreikius dabar puikiai tenkina sutvarkytas Vingio stadionas.
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                              O bėgimo takelių reikia Dainų šventei ir koncertams? Tam jį galima bus pritaikyti. O lengvosios atletikos bus greta.
                              Kam Dainų šventei bėgimo takeliai?(suplakėt pavyzdžius).

                              Lengvajai atletikai jie reikalingi. Deja Vingio stadionas tikrai neatitinka visų poreikių.

                              Kitaip tariant rimtų lengvosios atletikos varžybų nebus, nes stadionas nebus pritaikytas Vilniuje, tik Kaune. Nes pirmojo projekto viena iš sąlygų buvo mišri paskirtis.

                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                Taigi šalia bus (dengtas?) stadionas lengvajai atletikai. Kame problema? Kaip tik geriau: futbolo metu nereikės stebėti varžybų iš už kilometro.

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  Taigi šalia bus (dengtas?) stadionas lengvajai atletikai. Kame problema? Kaip tik geriau: futbolo metu nereikės stebėti varžybų iš už kilometro.
                                  Šalia bus atviras LA stadionas su 3000 vietų, kuris realiai tiks max Lietuvos čempionatui surengti.

                                  Kad Pagrindinis stadionas nebus pritaikytas LA labai nuvilia, nes būtų galima rengti tarptautines varžybas.

                                  O šiaip Pagrindiniam šalies stadionui 15k vietų.... Bent jau džiaugiuosi, kad numatyta galimybė išplėsti stadioną esant reikalui. Bent jau taip minėjo.

                                  Comment


                                    Su tuo išplėtimu...
                                    Išplės lygiai taip pat kaip Siemens areną. Ten irgi yra galimybė išplėsti. Pradžiai užteks ir 15k. Didesnį stadioną reikėtų ir daugiau remti. Kasmet.

                                    Comment


                                      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                      Aš vis bandau žiūrėti į "vizualizacijas", bet nematau bėgimo takų, nes bent jau aš nacionalinį stadioną suprantu, kaip mišrų, t.y. pritaikyta ne tik futbolui, bet ir atletikai, koncertams ir Dainų šventei. O gal aš čia kažko nesuprantu?
                                      Seneli Mikalojau, jau senai niekas nestato ir nesiruošia statyti tokio objekto kaip Nacionalinis stadionas - su 30000 vietų, su bėgimo takais, su arka per vidurį ir t.t. Dabartinis daiktas yra įvairių pastatų kompleksas. Vienas iš to daugelio pastatų bus 15000 futbolo stadionas. Tai viskas. Tai jokiu būdu negali net pretenduoti į tokį skambų pavadinimą kaip nacionalinis stadionas, nes tai tiesiog eilinis nedidelis stadionas. Nacionalinio stadiono pavadinimą, jau kaip ir patys politikai minėjo, paliko tik dėl patogumo, kad pasakius būtų suprantama apie ką eina kalba. Nepajėgi kol kas Lietuva pasistatyti Nacionalinio stadiono.
                                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                                      Comment


                                        Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                        Seneli Mikalojau, jau senai niekas nestato ir nesiruošia statyti tokio objekto kaip Nacionalinis stadionas - su 30000 vietų, su bėgimo takais, su arka per vidurį ir t.t. Dabartinis daiktas yra įvairių pastatų kompleksas. Vienas iš to daugelio pastatų bus 15000 futbolo stadionas. Tai viskas. Tai jokiu būdu negali net pretenduoti į tokį skambų pavadinimą kaip nacionalinis stadionas, nes tai tiesiog eilinis nedidelis stadionas. Nacionalinio stadiono pavadinimą, jau kaip ir patys politikai minėjo, paliko tik dėl patogumo, kad pasakius būtų suprantama apie ką eina kalba. Nepajėgi kol kas Lietuva pasistatyti Nacionalinio stadiono.
                                        Dėl paskutinio sakinio: pajėgi, tik korupcija to neleidžia padaryti.

                                        Comment


                                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                          Dėl paskutinio sakinio: pajėgi, tik korupcija to neleidžia padaryti.
                                          kad ir pajėgi, koks tikslas statyt 30k vietų stadioną, kai tokius srautus Lietuvoje futbolas generuos...tikriausiai niekada? Dabartinė koncepcija leidžia visą kompleksą naudoti pastoviai, o ne surengt vieną renginį per mėnesį ir palikt vėl ramybėje. Išlaikymas tokiu atveju kainuotų daug daugiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X