Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip ir sakiau, antras spekas , bet gaila, kad tokie paprastai nesupranta....

    Comment


      Parašė B.S. Rodyti pranešimą

      Tai gal tamsta apsispręsk? Pirma rašai jog alus ar saldainiai niekaip nesusiję su megaprojektu. O kelioms pastraipomis žemiau rašai jog kai stogas griūna neperki nei saldainių, nei alaus.
      Aš tik ieškau skylių jūsų argumentacijoje. Man stadionas nėra nedidelė smulkmenėlė, bet net jei ji tokia būtų (for argument sake), niekas griūnant stogui neleistų pinigų tokioms smulmenėlėms: vaikams saldainiams, sau - alui o uošvienei šampanui. Kitaip tariant, stadiono nereikia either way, ar tai būtų smulkmena, ar ne.

      Parašė B.S. Rodyti pranešimą
      Tad pirmyn! Kastuvą į rankas, ir eik "gesinti stogo." Bepigu čia malti liežuviu ir kitus vadinti marozais. Tamsta yra lygiai toks pats marozas kuris dalina kitų pinigus tau rūpimai infrastruktūrai. Aš pavyzdžiui norėčiau kad tokie pseudopatrijotai savo alaus ir saldainių pinigus, pinigus kurie nėra skirti pirmo būtinumo prekėms, persiųstų valstybei, dronų, tankų ir bunkerių finansavimui. Ir pinigų būtų surinkta gerokai daugiau nei iš vargano stadiono po 10-15 milijonų per metus. Iš stadiono gausi/sutaupysi tik pusantro tanko per metus. Iš alkoholio ir saldainių išeis kelios dešimtys.
      Na, viskas vėl susiveda ad hominem, kaip ir tikėjausi. Bet jeigu jau prakalbome apie mane, tai aš kiekvieną mėnesį gesinu tą stogą pervesdamas Ukrainai pinigų ir pakankamai rimtom sumom. Specialiai neskaičiavau, bet per visą karą jai pervedžiau sumoje gal kokius 7-8 tūkst eur. Ir čia nekalbant apie tai kad aš ir prie Lietuvos gynybos dar papildomai prisidedu. Bet į tai gilintis nenoriu, nes kaip jau kalbėjau, tai ad hominem, t.y. demagogijos forma. Gaila kad "laisvo oro direktorius" nuo 2004-tų to vis dar nesuprato.

      Comment


        Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
        Na, viskas vėl susiveda ad hominem, kaip ir tikėjausi. Bet jeigu jau prakalbome apie mane, tai aš kiekvieną mėnesį gesinu tą stogą pervesdamas Ukrainai pinigų ir pakankamai rimtom sumom. Specialiai neskaičiavau, bet per visą karą jai pervedžiau sumoje gal kokius 7-8 tūkst eur. Ir čia nekalbant apie tai kad aš ir prie Lietuvos gynybos dar papildomai prisidedu. Bet į tai gilintis nenoriu, nes kaip jau kalbėjau, tai ad hominem, t.y. demagogijos forma. Gaila kad "laisvo oro direktorius" nuo 2004-tų to vis dar nesuprato.
        Tai žinok, kad šitame forume po šita tema yra jau tiek ašarų išlieta, kad būtų galima pilną griovį palei sieną užpildyti. Verkė mokytojai, verkė medikai, verkė vaikai, verkė pencininkai, dabar verkia apkasų kasėjai. Tai va ką noriu pasakyti - stadiono nėra, bet ar tiem verkėjams pasidarė gyventi geriau? Nemanau. Tiesiog Lietuvoje yra didelė verkėjų kasta, kai kurie net profesionalai. Galiu lažintis iš ko nori, kad jeigu nebus stadiono, tai tie pinigai tikrai bus gražiai pravalgyti ir nebus nukreipti nei į slėptuves, nei į apkasus. Prapisti projekto pinigus irgi lietuviška savybė. Taip kad Malinauskai negadink čia kilobaitų ir nebarškink klaviatūros, ne čia reikia apkasų ieškoti. Oi ne čia.
        Aš neliūdnas - aš blaivus

        Comment


          Maalinauskas
          Įdomiai jūs čia išvartėt. Futbolo fanus jūs pirmas pavadinot marozais, bet va atgal gauti grąžos tai jau ad hominem ataka prieš jus.
          Sveikinu jūsų paramą Ukrainai, bet stadionas čia ne prie ko. Kai ginybai yra išleidžiama 2000+ milijonų per metus, tai 10 milijonų per metus stadionui šitame kontekste yra juokinga suma. Mano moralas buvo toks, kad neverta atsisakyti visų mažų gyvenimo malonumų, kaip alus ir saldainiai, stadionas, pramogos, nes po to nebus dėl ko kovoti. Ir užteks spardyti stadioną kaip atpirkimo ožį, lyg jo nestatymas išspręs nors vieną problemą.

          Comment


            Parašė B.S. Rodyti pranešimą
            Maalinauskas
            Įdomiai jūs čia išvartėt. Futbolo fanus jūs pirmas pavadinot marozais, bet va atgal gauti grąžos tai jau ad hominem ataka prieš jus.
            Sveikinu jūsų paramą Ukrainai, bet stadionas čia ne prie ko. Kai ginybai yra išleidžiama 2000+ milijonų per metus, tai 10 milijonų per metus stadionui šitame kontekste yra juokinga suma. Mano moralas buvo toks, kad neverta atsisakyti visų mažų gyvenimo malonumų, kaip alus ir saldainiai, stadionas, pramogos, nes po to nebus dėl ko kovoti. Ir užteks spardyti stadioną kaip atpirkimo ožį, lyg jo nestatymas išspręs nors vieną problemą.
            Labai teisinga mintis, jog normalus gyvenimas turi išlikti ir ginkluojantis. Tą puikiai supranta ir ukrainiečiai, vedantys futbolo čempionatą ir karo metu.

            Duonos ir žaidimų norisi, nesvarbu, kad ir kokia kareiviška košė skalsi.
            Paskutinis taisė Sklansky; 2024.05.10, 10:13.

            Comment


              Parašė B.S. Rodyti pranešimą
              Maalinauskas

              Įdomiai jūs čia išvartėt. Futbolo fanus jūs pirmas pavadinot marozais, bet va atgal gauti grąžos tai jau ad hominem ataka prieš jus.
              Sveikinu jūsų paramą Ukrainai, bet stadionas čia ne prie ko. Kai ginybai yra išleidžiama 2000+ milijonų per metus, tai 10 milijonų per metus stadionui šitame kontekste yra juokinga suma. Mano moralas buvo toks, kad neverta atsisakyti visų mažų gyvenimo malonumų, kaip alus ir saldainiai, stadionas, pramogos, nes po to nebus dėl ko kovoti. Ir užteks spardyti stadioną kaip atpirkimo ožį, lyg jo nestatymas išspręs nors vieną problemą.
              Pirmiausiai tai rekomenduoju paskaityti kas yra ad hominem, prieš rašant (ad hominem, anot wikipedia, yra dėmesio nukreipimas nuo žmogaus pozicijos į jį patį, t.y. jūsų nukreipimas į mane yra klasikinis ad hominem, o mano gi futobolo sirgalių vadinimas marozais yra geriausiu atveju, spalvų sutirštinimas). Dėl viso kito jau parašiau - man jau geriau trys nauji tankai per metus, nei nedidelės saujelės žmonių (ok vadinkime juos sirgaliais, ne marozais, nors forume visų vadinimas į kairę ir į dešinę "automarozais" kažkodėl niekam nekliūna) užgaidžiai pora kartų per metus pažiūrėti kaip dvidešimt milionierių spardo guminę pūslę. Įdomu būtų sužinoti statistiką, kiek bendrai procentaliai vilniečių iš viso vaikšto į panašius sporto renginius, nes pvz mano aplinkoje tokių nėra nei vieno. Nereprezantyvu, suprantu, dėl to ir norėčiau kažkokios objektyvios statistikos.

              Parašė geriantis Rodyti pranešimą

              Tai žinok, kad šitame forume po šita tema yra jau tiek ašarų išlieta, kad būtų galima pilną griovį palei sieną užpildyti. Verkė mokytojai, verkė medikai, verkė vaikai, verkė pencininkai, dabar verkia apkasų kasėjai. Tai va ką noriu pasakyti - stadiono nėra, bet ar tiem verkėjams pasidarė gyventi geriau? Nemanau. Tiesiog Lietuvoje yra didelė verkėjų kasta, kai kurie net profesionalai.
              Ne mano adresu, nei verkiau tada, nei dabar. Tik sakau kad šiuolaikinėse geopolitinėse realijose už tokią kainą daryti keliems procentams skirtus megaprojektus netikslinga. Ar tai verkimas? Man atrodo kaip akivaizdus dabar jau jūsų spalvų sutirštinimas.

              Parašė geriantis Rodyti pranešimą
              Galiu lažintis iš ko nori, kad jeigu nebus stadiono, tai tie pinigai tikrai bus gražiai pravalgyti ir nebus nukreipti nei į slėptuves, nei į apkasus.
              Netinkama argumentacija. Ar tai reiškia kad palaikytumėte idėją visiems valstybės tarnautojams, nepriklausomai nuo jų rango, pačių brangiausių superautomobilių užpirkimą, nes gi vistiek tiek kitu atveju pinigai būtų pravalgyti?

              Parašė geriantis Rodyti pranešimą

              Taip kad Malinauskai negadink čia kilobaitų ir nebarškink klaviatūros, ne čia reikia apkasų ieškoti. Oi ne čia.
              Labai nemėgstu tos frazės (nes ji rodo nepagarbą oponentui), bet jūsų atveju tenka ją prisiminti - nesakykite ką man daryti ir aš *********************
              Paskutinis taisė Maalinauskas; 2024.05.10, 10:50.

              Comment


                Parašė Sklansky Rodyti pranešimą

                Labai teisinga mintis, jog normalus gyvenimas turi išlikti ir ginkluojantis. Tą puikiai supranta ir ukrainiečiai, vedantys futbolo čempionatą ir karo metu.

                Duonos ir žaidimų norisi, nesvarbu, kad ir kokia kareiviška košė skalsi.
                Aha, labai teisingai. Beveik visos savanorių grupės, su kuriomis dirbu, nesveikai piktinasi tuo, kad jie čia dronais po dešimt eurų iš žmonių surinkinėja, kai Kijevo valdžia už šimtus milijonų megaprojektus karo metu daro. Ir ne transporto megaprojektus, kuriuos būtų galima pateisinti, o plytelių centre perklojimą.

                Comment


                  Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
                  Įdomu būtų sužinoti statistiką, kiek bendrai procentaliai vilniečių iš viso vaikšto į panašius sporto renginius, nes pvz mano aplinkoje tokių nėra nei vieno. Nereprezantyvu, suprantu, dėl to ir norėčiau kažkokios objektyvios statistikos.
                  Tai kad nėra kur vaikščioti - stadionas dar nepastatytas. Čia tas pats, kai EksValdas sako, jog tramvajaus neverta statyti, nes nėra pakankamo žmonių srauto besinaudojančiu viešuoju...

                  Comment


                    Parašė Agas Rodyti pranešimą

                    Tai kad nėra kur vaikščioti - stadionas dar nepastatytas. Čia tas pats, kai EksValdas sako, jog tramvajaus neverta statyti, nes nėra pakankamo žmonių srauto besinaudojančiu viešuoju...
                    Yra stadionas Kaune, yra mažesnis stadionas Vilniuje. Galų gale, yra stadionai kitose šalyse. Būtų įdomu bendrai sužinoti (kokią apklausą ar pan.), kokiam gyventojų procentui tai aktualu. Nes mano draugai, visi su šeimom ir pan., į tokias vietas ir nemokamai neitų.

                    Comment


                      Nu super vertinimas ir skaičiavimas. Sako "yra stadionas Kaune". Tai man iš Vilniaus į renginį Kauno stadione, nuvažiuoti su viešuoju transportu reikėtų 3+ val., dar apie 3 val. grįžti atgal. Kai Vilniuje tam užtektų po ~1 val. prieš ir po. Ar čia adekvatu išvis kalbėti apie tokius palyginimus?

                      Comment


                        Overall, nematau daugiau prasmės diskutuoti, nes viską ką norėjau pasakyti jau išsakiau. Kitą nuomonę pripažįstu kaip galimą, bet lieku prie savosios - man stadionas yra per brangus (ir aktualus tik mažam gyventojų skaičiui) žaisliukas, dėl ko tas lėšas būtų geriau panaudoti gynybai. Nebent kažkas išsakytų tikrai svarų argumentą, nes kol kas išgirdau tik štai ką:

                        - "stadiono statyba yra smulkios išlaidos, kaip vaikui nupirkt saldainių" - ne, nesmulkios.
                        - "kiek tu pats prisidėjai" - ad hominem, bet ir į tai atsakiau.
                        - "tie pinigai bet kokiu atveju būtų pravalgyti" - nebūtinai. Ir šiaip, tai neteisinga argumentacija, su ja galima pateisinti bet kokį išlaidavimą.
                        - "kiek šiame forume jau buvo ašarų išleita" - forumas ir yra (forgive me for stating the obvious), kad diskutuoti. Kitaip reikia jį iš viso uždaryti.
                        - "futbolo fanatus išvadinai marozais" - man, kaip neseniai žiūrėjusiam apie juos dokumentinį filmą, liko būtent toks įspūdis. Jei jis neteisingas ir kažką įžeidžiau, tai atsiprašau, tikrai nenorėjau.
                        - "normalus gyvenimas turi išlikti ir ginkluojantis" - IMHO normalus gyvenimas man buvo 30 metų iki stadiono. Visa kita perteklius; Beje, ukrainiečius daug kas dabar kritikuoja, kad jie perdėtai išlaidauja karo metu.
                        - "tu kaip antras spekas" - čia iš viso be komentarų.

                        Ties tuo iš diskusijos pasitraukiu, ačiū visiems už dalyvavimą.

                        Comment


                          Stadionas yra objektas, kuris leidžia organizuoti įvairias veiklas. Jei veiklos susijusios su stadionu nėra kažkam asmeniškai aktualios, tai nereiškia, kad nėra gaunama netiesioginė nauda, nes: didelis renginys (stadione) pritraukia daug žmonių, o tai reiškia generuoja pridėtinę vertę, pajamas, mokesčius, kas netiesiogiai teigiamai įtakoja Lietuvos respublikos piliečius, o šiuo atveju ypač vilniečius. Taigi, "MAN" reikia naudoti atsargiai.

                          Comment


                            Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
                            Overall, nematau daugiau prasmės diskutuoti, nes viską ką norėjau pasakyti jau išsakiau. Kitą nuomonę pripažįstu kaip galimą, bet lieku prie savosios - man stadionas yra per brangus (ir aktualus tik mažam gyventojų skaičiui) žaisliukas, dėl ko tas lėšas būtų geriau panaudoti gynybai. Nebent kažkas išsakytų tikrai svarų argumentą, nes kol kas išgirdau tik štai ką:

                            - "stadiono statyba yra smulkios išlaidos, kaip vaikui nupirkt saldainių" - ne, nesmulkios.
                            - "kiek tu pats prisidėjai" - ad hominem, bet ir į tai atsakiau.
                            - "tie pinigai bet kokiu atveju būtų pravalgyti" - nebūtinai. Ir šiaip, tai neteisinga argumentacija, su ja galima pateisinti bet kokį išlaidavimą.
                            - "kiek šiame forume jau buvo ašarų išleita" - forumas ir yra (forgive me for stating the obvious), kad diskutuoti. Kitaip reikia jį iš viso uždaryti.
                            - "futbolo fanatus išvadinai marozais" - man, kaip neseniai žiūrėjusiam apie juos dokumentinį filmą, liko būtent toks įspūdis. Jei jis neteisingas ir kažką įžeidžiau, tai atsiprašau, tikrai nenorėjau.
                            - "normalus gyvenimas turi išlikti ir ginkluojantis" - IMHO normalus gyvenimas man buvo 30 metų iki stadiono. Visa kita perteklius; Beje, ukrainiečius daug kas dabar kritikuoja, kad jie perdėtai išlaidauja karo metu.
                            - "tu kaip antras spekas" - čia iš viso be komentarų.

                            Ties tuo iš diskusijos pasitraukiu, ačiū visiems už dalyvavimą.
                            Nu bro tu čia suvarei visas nuomones kaip menkavertes, o savo uždėjai ant viršaus kaip kozirį. Visi supranta, kad krašto gynybą yra prioritetas. Tam yra skiriamas biudžetas, tam dirba samdyti profesionalai, treniruojasi kariai ir t.t. Toks bėgiojimas po forumus ir sakymas, kad stadionas brangus ir tai žaisliukas, o visi jūs nieko nesuprantant, nu sakyčiau panašėja į trydą. Apkasus iškasti ir sudėlioti minas yra mėnesio darbas, ir tikrai nebrangus. Tas Baltijos sienos reikalas juda labai lėtai ir ne stadionas tam trukdo. Nesigilinsiu į tai. Stadionas yra nedidelis ir miestui reikalingas daiktas. Stadione žais futbolą, tikiuosi formuosis bendruomenė, bendruomenė prisiriš prie klubo ir miesto bei norės ginti savo bendruomenę. Pavyzdys tam yra futbolo Žalgirio bendruomenė, kuri nesėdi rankų sudėję. Renka aukas, tarnauja Tėvynei ir nepabėgs kai reikės.
                            Aš neliūdnas - aš blaivus

                            Comment


                              Parašė sleader Rodyti pranešimą
                              Nu super vertinimas ir skaičiavimas. Sako "yra stadionas Kaune". Tai man iš Vilniaus į renginį Kauno stadione, nuvažiuoti su viešuoju transportu reikėtų 3+ val., dar apie 3 val. grįžti atgal. Kai Vilniuje tam užtektų po ~1 val. prieš ir po. Ar čia adekvatu išvis kalbėti apie tokius palyginimus?
                              O man labai patinka jūrų muziejus, kodėl jo neturime Vilniuje? Juk į jį važiuoti iš viso, kokios 6 valandos į vieną pusę, dar blogiau nei su tuo stadionu Kaune.
                              O jei rimtai - aš nesakau kad stadionas kažkam nebūtų patogu, aš tik sakau kad jis yra per brangus malonumas dėl tų kelių procentų žmonių, kurie juo naudosis.

                              Parašė Kitas Rodyti pranešimą
                              Stadionas yra objektas, kuris leidžia organizuoti įvairias veiklas. Jei veiklos susijusios su stadionu nėra kažkam asmeniškai aktualios, tai nereiškia, kad nėra gaunama netiesioginė nauda, nes: didelis renginys (stadione) pritraukia daug žmonių, o tai reiškia generuoja pridėtinę vertę, pajamas, mokesčius, kas netiesiogiai teigiamai įtakoja Lietuvos respublikos piliečius, o šiuo atveju ypač vilniečius. Taigi, "MAN" reikia naudoti atsargiai.
                              Apie tai aš ir kalbu, kad be konkrečių skaičių nėra prasmės diskutuoti (dėl to traukiuosi iš disusijos). Kiek žmonių bus pritrauka, kiek bus sugeneruota pridėtinės vertės, ar tai atpirks stadiono statybos/priežiūros kainą. Be skaičių viskas ką darome tai pilstome iš tuščio į kiaurą.

                              Comment


                                Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                Nu super vertinimas ir skaičiavimas. Sako "yra stadionas Kaune". Tai man iš Vilniaus į renginį Kauno stadione, nuvažiuoti su viešuoju transportu reikėtų 3+ val., dar apie 3 val. grįžti atgal. Kai Vilniuje tam užtektų po ~1 val. prieš ir po. Ar čia adekvatu išvis kalbėti apie tokius palyginimus?
                                Didesnioji dalis LT gali mėtyt tokius argumentus kodėl Kauno stadionas tinkamesnis renginiams. Ir priminsiu, kad nacionalinis stadionas ne tik iš Vilniaus pinigų statomas.

                                Comment


                                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                  Didesnioji dalis LT gali mėtyt tokius argumentus kodėl Kauno stadionas tinkamesnis renginiams. Ir priminsiu, kad nacionalinis stadionas ne tik iš Vilniaus pinigų statomas.
                                  priminsiu didesnė Lietuvos dalys yra dotuojama Vilniaus sąskaita. ir man kaip Vilniečiui tų mirusių kaimų ir bažnytkaimių išlaikymas labiau skauda.

                                  Comment


                                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                    priminsiu didesnė Lietuvos dalys yra dotuojama Vilniaus sąskaita. ir man kaip Vilniečiui tų mirusių kaimų ir bažnytkaimių išlaikymas labiau skauda.
                                    Sovietai irgi sakė, kad Lietuva yra išlaikytinė didžiosios rusijos...

                                    Comment


                                      Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą

                                      Sovietai irgi sakė, kad Lietuva yra išlaikytinė didžiosios rusijos...
                                      čia jau jūsų reikalas.

                                      Comment


                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Kaip ir sakiau, antras spekas , bet gaila, kad tokie paprastai nesupranta....
                                        Būtų įdomu išgirsti kokia jūsų manymu yra mano pozicija, kurią kritikuojate, ar kaip pavadinti, kuri nepatinka?

                                        Iš kitos pusės - nesvarbu. Aš kaip ir baigiu šią diskusiją.
                                        Paskutinis taisė spekas; 2024.05.11, 20:34.

                                        Comment


                                          O čia šiaip pamąstymui apie prioritetų sumaišymą ir galimas to pasekmes:

                                          Klausiau maždaug 7-8 diskusijas su kariškiais ir susijusių profesijų žmonėmis (Neredaguota, 33 min su Anužiu) ir žinot ką ten išgirdau. Bent keletas kariškių, pašnekovų pasakė, kad oro gynyba LIetuvoje egzistuoja taip maždaug tik virš Šiaulių tam tikru spinduliu. Tai man kyla klausimas - kokie mūsų kaip šalies prioritetai - ar pirma statyti tokius, galimo karinio konflikto akivaizdoje, objektus beveik neturint net oro gunybos ar visgi tarkime pasirūpinti oro gynyba ir tik tada statyti tokius objektus (būtent kompleksą, o ne tik stadioną)? Raketėlė pokšt į stadioną ir...(Tas pats galioja tankams - kaip sakė vienas kariškis - tie tankai net iš garažų nespės išvažiuoti be oro gynybos)

                                          Per daug užgriebiau? Gerai - ar Vilnius bent turi civilinės saugos funkcionuojančią sistemą - slėptuvės, evakuacijos planai, instruktažas žmonėms ką daryti krizės metu? Jos nėra. Neturi net lankstinukų kiekvienas namų ūkis.

                                          Gal visgi būtų išmintingiau ne kompleksą statyti, o tik stadioną sutaupant 100 mln ir už tuos 100 mln bent jau padaryti funkcionuojančią civilinę saugą?..

                                          Beje, ar dar nebūtų taip, kad būtų pastatytas kompleksas, VMS ar susijusių karo metu (neduok Dieve) paskelbus kaip slėptuvę, suvaryti ten žmonės ir tada ta pati minėta raketėlė... Nes na kam ta oro gynyba, civilinė sauga...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X