Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    spekas
    Jau atsibodo jūsų demagogija. Tai imk pinigus iš gynybos biudžeto, kas yra apie 2000 milijonų per metus, ir pirk oro gynybos sistemas ir įrenginėk bunkerius. Kas trukdo? Eik į gynybos skyrelį ir kritikuok Krašto Apsaugos ministeriją kad ne ten lėšas leidžia.

    Comment


      Parašė B.S. Rodyti pranešimą
      spekas
      Jau atsibodo jūsų demagogija. Tai imk pinigus iš gynybos biudžeto, kas yra apie 2000 milijonų per metus, ir pirk oro gynybos sistemas ir įrenginėk bunkerius. Kas trukdo? Eik į gynybos skyrelį ir kritikuok Krašto Apsaugos ministeriją kad ne ten lėšas leidžia.
      O kas atsakingas už civilinę saugą Vilniaus mieste?

      O man atsibodo kas daroma su biudžetu, saugumu ir Vilniumi. Gal nori parodyti gerą iniciatyvą ir eiti pradėti spręsti?

      Comment


        Parašė spekas Rodyti pranešimą

        O kas atsakingas už civilinę saugą Vilniaus mieste?

        O man atsibodo kas daroma su biudžetu, saugumu ir Vilniumi. Gal nori parodyti gerą iniciatyvą ir eiti pradėti spręsti?
        Tamsta siūlo, tamsta ir pradėk. Dabar atėjęs į su apsauga nesusijusią temą terši ją savo pageidavimais ir dar kitiems siūlai eiti kovoti už tamstos idėjas.

        Comment


          Diskusiją kaip ir baigiu, nes savo poziciją išsakiau. Ji sutrumpintai tokia:

          1. Esu prieš stadiono komplekso statybą iš biudžeto tol kol nebus bent elementariu kariniu saugumu pasirūpinta, ar bent civiliniu. Jei pinigai privatūs ir atsakomybė už eksploatavimą neužkraunama ant biudžeto - tuomet pirmyn.
          2. Esu už stadiono statybą nesvarbu pinigai privatūs ar biudžeto.

          Comment


            Parašė spekas Rodyti pranešimą
            Diskusiją kaip ir baigiu, nes savo poziciją išsakiau. Ji sutrumpintai tokia:

            1. Esu prieš stadiono komplekso statybą iš biudžeto tol kol nebus bent elementariu kariniu saugumu pasirūpinta, ar bent civiliniu. Jei pinigai privatūs ir atsakomybė už eksploatavimą neužkraunama ant biudžeto - tuomet pirmyn.
            2. Esu už stadiono statybą nesvarbu pinigai privatūs ar biudžeto.
            Stadionas niekaip nesusijęs su saugumu. Jo "pirkimas" bus išskirstytas ant n metų. Kokį nacionalinį saugumą tu ketini nupirkti už 10 ar 15 mln? Vieną ar pusantro tanko per metus? Visokios oro apsaugos priemonės, kaip kad NASAMS ar Patriot kainuoja šimtus ar net milijardą. Ir dar užima kelis metus pagaminti, nes stojiesi į eilės galą. Tai gali eiti protestuoti prie Krašto Apsaugos ministerijos kad perka tankus ir kitus ginklus, o ne stato bunkerius ir raketas. Prie ko čia sportas/stadionas? Su ta pačia logika gali pasirinkti nupjauti išlaidas mokytojams, policininkams, teisėjams, medikams, pensininkams, keliams, renovacijai, energetikai ir tt. Ir vis vien neturėsi oro apsaugos iki kol pagamins už poros metų.

            Comment


              Parašė B.S. Rodyti pranešimą
              Stadionas niekaip nesusijęs su saugumu. Jo "pirkimas" bus išskirstytas ant n metų. Kokį nacionalinį saugumą tu ketini nupirkti už 10 ar 15 mln? Vieną ar pusantro tanko per metus? Visokios oro apsaugos priemonės, kaip kad NASAMS ar Patriot kainuoja šimtus ar net milijardą. Ir dar užima kelis metus pagaminti, nes stojiesi į eilės galą. Tai gali eiti protestuoti prie Krašto Apsaugos ministerijos kad perka tankus ir kitus ginklus, o ne stato bunkerius ir raketas. Prie ko čia sportas/stadionas? Su ta pačia logika gali pasirinkti nupjauti išlaidas mokytojams, policininkams, teisėjams, medikams, pensininkams, keliams, renovacijai, energetikai ir tt. Ir vis vien neturėsi oro apsaugos iki kol pagamins už poros metų.
              Berods jau norima išskirstyti per 2 metus. Ar ne?

              Comment


                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                Berods jau norima išskirstyti per 2 metus. Ar ne?
                Net jei ir sumokės per 2 metus, iš kur ims pinigus? Pasiims paskolą n metų.

                Comment


                  Parašė spekas Rodyti pranešimą
                  Diskusiją kaip ir baigiu, nes savo poziciją išsakiau. Ji sutrumpintai tokia:

                  1. Esu prieš stadiono komplekso statybą iš biudžeto tol kol nebus bent elementariu kariniu saugumu pasirūpinta, ar bent civiliniu. Jei pinigai privatūs ir atsakomybė už eksploatavimą neužkraunama ant biudžeto - tuomet pirmyn.
                  2. Esu už stadiono statybą nesvarbu pinigai privatūs ar biudžeto.
                  Karinis Lietuvos saugumas nuo ruskyno yra vienas - atominė bomba. Stadione jos nėra. Eik ieškoti kitur. Visos kitos priemonės tik kompresai numireliui. Jas reikia daryti tik tam, kad pasiteisintum po to, jog nesedėjai rankų sudėjęs, o kažką darei dėl saugumo. Kol nebus atominės bombos Lietuvoje (lietuviškos ar sąjungininko) tol grėsmė bus ir jos neišvengsi.
                  Aš neliūdnas - aš blaivus

                  Comment


                    Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                    Net jei ir sumokės per 2 metus, iš kur ims pinigus? Pasiims paskolą n metų.
                    Bet gi sakė, kad 40mln pabrangus kainai tuos pačius 40mln sutaupysim dėl palūkanų kai išsimokėsim per 2 metus. Tai visgi sumokėsim ir +40mln kainą, 40mln palūkanas papildomai paskolai ir dar palūkanas nuo tų +40mln?
                    Paskutinis taisė mantasm; 2024.05.12, 08:48.

                    Comment


                      Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                      Karinis Lietuvos saugumas nuo ruskyno yra vienas - atominė bomba. Stadione jos nėra. Eik ieškoti kitur. Visos kitos priemonės tik kompresai numireliui. Jas reikia daryti tik tam, kad pasiteisintum po to, jog nesedėjai rankų sudėjęs, o kažką darei dėl saugumo. Kol nebus atominės bombos Lietuvoje (lietuviškos ar sąjungininko) tol grėsmė bus ir jos neišvengsi.
                      1. Ukrainos patirtis karinės technikos prasme preištarauja jūsų teiginiui.
                      2. Lietuvos, NATO kariškių teiginiai irgi prieštarauja jūsų teiginiui.
                      3. Yra visiškai skirtingos grėsmes - atominė ir konvencinio karo.

                      Comment


                        Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                        Stadionas niekaip nesusijęs su saugumu. Jo "pirkimas" bus išskirstytas ant n metų. Kokį nacionalinį saugumą tu ketini nupirkti už 10 ar 15 mln? Vieną ar pusantro tanko per metus? Visokios oro apsaugos priemonės, kaip kad NASAMS ar Patriot kainuoja šimtus ar net milijardą. Ir dar užima kelis metus pagaminti, nes stojiesi į eilės galą. Tai gali eiti protestuoti prie Krašto Apsaugos ministerijos kad perka tankus ir kitus ginklus, o ne stato bunkerius ir raketas. Prie ko čia sportas/stadionas? Su ta pačia logika gali pasirinkti nupjauti išlaidas mokytojams, policininkams, teisėjams, medikams, pensininkams, keliams, renovacijai, energetikai ir tt. Ir vis vien neturėsi oro apsaugos iki kol pagamins už poros metų.
                        Kodėl nusukote nuliuką - nes mušti šiaudines baidykles lengviau nei mano argumentus?

                        Kodėl ignoruojate civilinę saugą?

                        Jei jūs nesusiejate pvz civilinės saugos ir tokių objektų statymo naudojant biudžeto lėšas prieš pasirūpinant civiline sauga - jūsų reikalas. Tikiuosi tie kas atsakingi civiliniu saugumu, kitu saugumu, nesivadovauja tokia ar panašia logika, nors matant kas (ne)daroma šiais klausimais tokios galimybės neatmesčiau.

                        O dabar tikiuosi laikytis savo žodžio baigti šią diskusiją.

                        Comment


                          Parašė spekas Rodyti pranešimą

                          1. Ukrainos patirtis karinės technikos prasme preištarauja jūsų teiginiui.
                          2. Lietuvos, NATO kariškių teiginiai irgi prieštarauja jūsų teiginiui.
                          3. Yra visiškai skirtingos grėsmes - atominė ir konvencinio karo.
                          Nukrypstant dar toliau nuo temos, tai visi pavardinti teiginiai niekaip neatgrasins ruskyno nuo konvencinio įsiveržimo. Pofig visi tie apkasai ir minų laukai, jei jų fiureris sugalvos, kad reikia eiti į karą prieš Baltijos šalis, tai jie ir eis. Ir per minų laukus ir per apkasus. Tai tik padidins jų nuostolius, bet neatgrasys nuo puolimo. Va atomas tai manau ordą atgrasytų net pagalvoti į čia eiti. Ir jo, aš irgi nebenorių su tamsta čia ginčytis, nes su nesuprantantis stadioniškų reikalų žmogus yra neįdomus pašnekovas kalbant apie stadionus.
                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                          Comment


                            Parašė spekas Rodyti pranešimą

                            Kodėl nusukote nuliuką - nes mušti šiaudines baidykles lengviau nei mano argumentus?
                            Jau rimtai pabodo atsakinėti žmonėms kurie arba nesupranta kaip veikia biudžetas, arba nesupranta kaip veikia matematika.
                            Kokį nuliuką aš tamstai nusukau? Gynybos biudžetas KASMET yra apie 2000mln. Už kelių metų planuoja bus ir visi 3000mln. KASMET. Stadiono kaina kokia, KASMET? Jei išmokės per du metus, tai po to bus nulis plius išlaikymas. *Greičiausiai* ims paskolą, kurią išmokės per n metų. Mes lyginam obuolius su obuoliais, ar su apelsinais? Tarkim, kiek bus išleista stadionui per 10 ar 20 metų? Kiek gynybai per tą patį laikotarpį? 100, 200, ar 500 kartų daugiau? Tai kas yra tos stadiono išlaidos, jei per 10 metų jos nesieks nė 1% gynybos išlaidų?

                            @mamtasm
                            O koks skirtumas? Jei savivaldybė ims paskolą, tai ji mokės mažesnius procentus nei privatininkas. Ar gal siūlai tegu paskolą ima Avulis, už didesnes palūkanas nes verslas o ne valstybė, o po to tas išlaidas perkelia į stadiono kainą, plius nuo palūkanų sumos pasiima pelno ir rizikos maržą? Taip būtų geriau, taip?
                            Paskutinis taisė B.S.; 2024.05.13, 09:13.

                            Comment


                              Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                              @mamtasm
                              O koks skirtumas? Jei savivaldybė ims paskolą, tai ji mokės mažesnius procentus nei privatininkas. Ar gal siūlai tegu paskolą ima Avulis, o po to tuos procentus perkelia į stadiono kainą plius nuo procentų sumos pasiima pelno maržą? Taip būtų geriau, taip?
                              Tiesiog žmonių apgaudinėjimas. Nes realybėje nebus „čia nebrangsta“. Pritariu, kad tokia schema tikėtina būtų šiek tiek pigesnė nei skolintis per Avulį ar Baltkapą. Bet vistiek kainuos nepigiai ir dabartinės kalbos. kad čia nebrangsta ir net atpinga ant kelių tūkstančių yra elementarus lochų apipisinėjimas.

                              Aš tai siūlau raukt visą projektą, susirinkt baudas iš Baltkapo ir daryt teisingai nuo nulio. Atskirai konkursas stadionui, atskirai statybos leidimai, atskirai rangos darbų pirkimas ir atskirai valdymas. Tuo pačiu kitais projektais tvarkant aplinką. Vienas iš aplinkos tvarkymo būdų - parduot dalį sklypo Avuliui su leidimu statyti daugiabučius ir taip prafinansuot dalį stadiono.

                              Comment


                                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                Tiesiog žmonių apgaudinėjimas. Nes realybėje nebus „čia nebrangsta“. Pritariu, kad tokia schema tikėtina būtų šiek tiek pigesnė nei skolintis per Avulį ar Baltkapą. Bet vistiek kainuos nepigiai ir dabartinės kalbos. kad čia nebrangsta ir net atpinga ant kelių tūkstančių yra elementarus lochų apipisinėjimas.

                                Aš tai siūlau raukt visą projektą, susirinkt baudas iš Baltkapo ir daryt teisingai nuo nulio. Atskirai konkursas stadionui, atskirai statybos leidimai, atskirai rangos darbų pirkimas ir atskirai valdymas. Tuo pačiu kitais projektais tvarkant aplinką. Vienas iš aplinkos tvarkymo būdų - parduot dalį sklypo Avuliui su leidimu statyti daugiabučius ir taip prafinansuot dalį stadiono.
                                Jeigu užsirauks šitas projektas, kitas nežinia kada atsiras. Manau kokie 5 merai į priekį nesiims stadiono
                                Aš neliūdnas - aš blaivus

                                Comment


                                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                                  Jeigu užsirauks šitas projektas, kitas nežinia kada atsiras. Manau kokie 5 merai į priekį nesiims stadiono
                                  Jei nesugeba daryti skaidriai, tegu nesiima. Gal vilniečiai pasimokys ir nustos rinkti partinius nevykėlius.

                                  Comment


                                    Parašė ifl Rodyti pranešimą

                                    Jei nesugeba daryti skaidriai, tegu nesiima. Gal vilniečiai pasimokys ir nustos rinkti partinius nevykėlius.
                                    O tai kas neskaidru? Jau taip čia viskas išnarstyta, kad joks projektas nebuvo tiek kartų narstytas. Nerado jokio šešėlio nei viena komisija. Skaidriau neįmanoma.
                                    Aš neliūdnas - aš blaivus

                                    Comment


                                      Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                                      O tai kas neskaidru? Jau taip čia viskas išnarstyta, kad joks projektas nebuvo tiek kartų narstytas. Nerado jokio šešėlio nei viena komisija. Skaidriau neįmanoma.
                                      Neskaidru (neefektyvu, nereikalinga) yra prielipų statymas ir nenoras statyti vien stadioną.

                                      Comment


                                        Tai kad reikalinga.

                                        Comment


                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          Tai kad reikalinga.
                                          Kas nusprendė? Žmonės nori stadiono, ok, fair enough, sutinku, kad Vilniuje nėra normalaus. Negirdėjau, kad žmonės norėtų sporto muziejaus, bibliotekos ar dar vienos naujos kašio arenos ar tarptautinių standartų vis vien neatitinkančio lengvosios atletikos maniežo (statom papildomus objektus, nes dar daugiau ištaškysim pinigų -> neskaidru).
                                          Paskutinis taisė ifl; 2024.05.14, 08:12.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X