Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą

    Klausimas, kodėl VMS nac. stadiono projekte atstovauja verslų, ne vilniečių interesus, lieka atviras.
    Nes nu gi LABAI reikia vilniečiams stadiono!

    Comment


      Teisingai, reikia. Ir atstovaujant daugumos Vilniečių interesą, siekiama nenužudyti projekto prisiimant dalį statybų kainos padidėjimo.

      Comment


        Parašė Agas Rodyti pranešimą
        Teisingai, reikia. Ir atstovaujant daugumos Vilniečių interesą, siekiama nenužudyti projekto prisiimant dalį statybų kainos padidėjimo.
        Jei realiai reiktų stadiono, jis jau būtų stovėjęs. Jo reikia tiek pat kiek pvz. valdovų rūmų. Yra puiki proga viską nutraukt ir kažkiek prisiteist iš baltcap. Vilnius tik išloš - už dyką nugriautas stadionas. Taip pat būtų parodytas savivaldybės stuburas. O šnekos, kad ateityje bus brangiau, nieko nereiškia. Ateityje viskas bus brangiau, savivaldybė gi neturi 100 mln kišenėj, kad kuo skubiau juos reiktų išleist, kol nenuvertėjo pinigai. Ar normalu, keičiant esmines sutarties sąlygas, be konkurso leisti Avuliui statyti?

        Comment


          Parašė Agas Rodyti pranešimą
          Teisingai, reikia. Ir atstovaujant daugumos Vilniečių interesą, siekiama nenužudyti projekto prisiimant dalį statybų kainos padidėjimo.
          Man jau nebereikia, jeigu dėl to tokios korupcinės schemos vyksta tai geriau tada jokio stadijono.

          Comment


            Parašė Stigas1 Rodyti pranešimą

            Jei realiai reiktų stadiono, jis jau būtų stovėjęs. Jo reikia tiek pat kiek pvz. valdovų rūmų. Yra puiki proga viską nutraukt ir kažkiek prisiteist iš baltcap. Vilnius tik išloš - už dyką nugriautas stadionas. Taip pat būtų parodytas savivaldybės stuburas. O šnekos, kad ateityje bus brangiau, nieko nereiškia. Ateityje viskas bus brangiau, savivaldybė gi neturi 100 mln kišenėj, kad kuo skubiau juos reiktų išleist, kol nenuvertėjo pinigai. Ar normalu, keičiant esmines sutarties sąlygas, be konkurso leisti Avuliui statyti?
            Nieko sau koks nerštas
            Realiai stadiono reikia. Jeigu to nežinai - nesupranti, tai manau nesugebės paaškinti niekas, nes tu tuo tiesiog tiki. Vilnius be stadiono pralošime visais atžvilgiais. Ir kam tau stuburas jeigu nesugebi nieko padaryti (pastatyti)? Gal tik prišikt didelę krūvą su tokiu rimtu stuburų gali, tai gal nereikia tada tokio stuburo? Valdovų rūmai yra vienas iš nedaugelio da;ykų per neprikalusomybę kas geriausio nutiko Vilniuje, dar reikia pastatyti ir pagaliau pilį ant kalno. O sąlygos iš esmės nepasikeitė. Pasikeitė tik vieno iš statinių vidaus išplanavimas. Ką čia konkursinsi? Indeksavimą juk sugeba pagrįsti visos pusės (iškyrus Nemunaitį). Tegu projektas tęsiasi toliau
            Aš neliūdnas - aš blaivus

            Comment


              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

              Man jau nebereikia, jeigu dėl to tokios korupcinės schemos vyksta tai geriau tada jokio stadijono.
              Man dar reikia. O kame buvo korupcija įrodyta?
              Aš neliūdnas - aš blaivus

              Comment


                Įdomu kokiu būdų buvo 5000 vietos arenos kaina suskaičiuota ir suindeksuota? Per savaitę, iš lubų?

                Tas pats galioja ir kitiems objektams, kuriems neišduoti leidimai, neparuošti TP (TDP).

                Comment


                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                  Man dar reikia. O kame buvo korupcija įrodyta?
                  Sakykim galimai korupcija. Dar tik vyksta ikiteisminis tyrmas ir geriausiu atveju reiks sulaukt ntosios instancijos teismo kur kaip tyčia teisėjas ruošiasi į užtarnautą poilsį.

                  Comment


                    Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                    Realiai stadiono reikia.
                    O tramvajaus Vilniuje nereikia? Mokyklų, sporto salių (o ne dar vienos niekaip nereikalingos arenos), teniso kortų, suremontuotų gatvių ir šaligatvių? Stadionas pagal reikalingumą atsiduria šio sąrašo gale.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Agas Rodyti pranešimą
                      Teisingai, reikia. Ir atstovaujant daugumos Vilniečių interesą, siekiama nenužudyti projekto prisiimant dalį statybų kainos padidėjimo.
                      Toks objektas niekaip neatitinka daugumos intereso. Atitinka gal mano, kartais nueinančio į futbolo ar krepšinio rungtynes, interesą, ir kitų panašių į mane. Bet mes tikrai daugumos nesudarom. Todėl aš gana ramiai žiūriu. Taip, stadiono reikia, bet ar tikrai reikia „nacionalinio“? Anaiptol nesu tikras. Jei užsimanysiu, ir į Kauną nuvažiuosiu rinktinės pasižiūrėti, ten visai Lietuvai patogiau. Geriau gal tegul savivaldybė rimčiau užsiima darželių, mokyklų statybomis, nesukabindama visko su amžiaus projektais. Šiuokart išvalėme statybų aikštelę, kaip suprantu, iš esmės nemokamai, ir jau neblogai.

                      PS.: Tarp kitko, Avulio dalyvavimas šiame projekte tik dar labiau atgraso. Aš jam savo piniginės nepatikėčiau, ką jau kalbėti apie viešus pinigus.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        O tramvajaus Vilniuje nereikia? Mokyklų, sporto salių (o ne dar vienos niekaip nereikalingos arenos), teniso kortų, suremontuotų gatvių ir šaligatvių? Stadionas pagal reikalingumą atsiduria šio sąrašo gale.
                        Tai būtent, kad visko reikia. Ir reikia statyti, o ne blaškytis. Kadangi dabar stadionas jau statybos fazėje, tai ir pabaikim. Po to einam prie tramvajaus ir t.t.
                        Aš neliūdnas - aš blaivus

                        Comment


                          Parašė Kecal Rodyti pranešimą

                          Toks objektas niekaip neatitinka daugumos intereso. Atitinka gal mano, kartais nueinančio į futbolo ar krepšinio rungtynes, interesą, ir kitų panašių į mane. Bet mes tikrai daugumos nesudarom. Todėl aš gana ramiai žiūriu. Taip, stadiono reikia, bet ar tikrai reikia „nacionalinio“? Anaiptol nesu tikras. Jei užsimanysiu, ir į Kauną nuvažiuosiu rinktinės pasižiūrėti, ten visai Lietuvai patogiau. Geriau gal tegul savivaldybė rimčiau užsiima darželių, mokyklų statybomis, nesukabindama visko su amžiaus projektais. Šiuokart išvalėme statybų aikštelę, kaip suprantu, iš esmės nemokamai, ir jau neblogai.

                          PS.: Tarp kitko, Avulio dalyvavimas šiame projekte tik dar labiau atgraso. Aš jam savo piniginės nepatikėčiau, ką jau kalbėti apie viešus pinigus.
                          Nu bl. Koks čia nacionalinis? Paprastas stadionas tik žiniasklaidos išpūstas iki nacionalinio idiotiškumo viršūnės.
                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                          Comment


                            Parašė Stigas1 Rodyti pranešimą
                            Jei realiai reiktų stadiono, jis jau būtų stovėjęs. Jo reikia tiek pat kiek pvz. valdovų rūmų. Yra puiki proga viską nutraukt ir kažkiek prisiteist iš baltcap. Vilnius tik išloš - už dyką nugriautas stadionas. Taip pat būtų parodytas savivaldybės stuburas. O šnekos, kad ateityje bus brangiau, nieko nereiškia. Ateityje viskas bus brangiau, savivaldybė gi neturi 100 mln kišenėj, kad kuo skubiau juos reiktų išleist, kol nenuvertėjo pinigai. Ar normalu, keičiant esmines sutarties sąlygas, be konkurso leisti Avuliui statyti?
                            Aš manau, kad taip, deja, pagal laikų skaičių, dauguma forumiečių mano, kad nenormalu. Gaila, jei ir kokia VPT taip pat manys ir galutinai sustabdys projektą.

                            Comment


                              Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                              Nu bl. Koks čia nacionalinis? Paprastas stadionas tik žiniasklaidos išpūstas iki nacionalinio idiotiškumo viršūnės.
                              Pats tikriausias nacionalinis. Išmatavimai pilnai atitiks kepurinės ir klumpakojo šokėjų kolektyvų išsidėstymo erdves dainų šventėse. Ar jūs žinote kokį didesnį nacionalinį renginį kuriam reikėtų stadiono?

                              Comment


                                Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                                Tai būtent, kad visko reikia. Ir reikia statyti, o ne blaškytis. Kadangi dabar stadionas jau statybos fazėje, tai ir pabaikim. Po to einam prie tramvajaus ir t.t.
                                Puiku, skelbiam konkursą ir statom stadioną už 50 mln. Eur, o kitus 100 mln. Eur galima tikrai efektyviau panaudoti nei atkatams, arenoms ar sporto muziejams. Dar kokius 50 mln. eur netgi būtų galima uždirbti iš to pačio Avulio leidus jam vystyti multifunkcinį kompleksą šalia stadiono.
                                Flickr

                                Comment


                                  Dominykas Vanhara

                                  16 min. ·
                                  Dar grįžkime prie taip vadinamo Nacionalinio stadiono:
                                  Kaip gerbiamas Šiaulių meras Artūras Visockas informavo visuomenę, Šiaulių miestas irgi yra sudaręs koncesijos sutartį dėl Šiaulių arenos operavimo. Tik niuansas: ten koncesininkas moka pinigus miestui už tai, kad naudojasi Šiaulių miesto nuosavybe.
                                  Dabar dar ir Kauno miestas paviešino sąlygas dėl koncesijos sutarties dėl naujai pastatyto Kauno Dariaus ir Girėno stadiono, kartu su Kauno sporto hale, sudarymo. Ten koncesininkas irgi ne tik mokės pinigus savivaldybei, bet dar ir įsipareigoja investuoti savo lėšas į šiuos objektus ir, jei koncesininko pelningumas viršys sumą X, viskas, kas virš sumos X, bus dalinama per pusę tarp koncesininko ir Kauno miesto.
                                  Vilniaus meras Valdas Benkunskas: "O ką, taip galima buvo?"

                                  Comment


                                    Kaip čia netyčia gavosi nepaminėt paprasto fakto, kad Vilniuje koncesininkas valdys viso 8 statinius, tarp kurių yra tokie puikų pelną nešantys objektai, kaip vaikų darželis, biblioteka, informacijos centras, muziejus, apšilimo aikštės ir pan.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Kaip čia netyčia gavosi nepaminėt paprasto fakto, kad Vilniuje koncesininkas valdys viso 8 statinius, tarp kurių yra tokie puikų pelną nešantys objektai, kaip vaikų darželis, biblioteka, informacijos centras, muziejus, apšilimo aikštės ir pan.
                                      Būtų įdomu pamatyt formulytę kaip išskaičiuota, kad darželio su biblioteka (kurie pastatyti už savivaldybės pinigus) priežiūra kainuos tokius kosminius pinigus, kad pelnas iš stadiono niekaip jų nepadengs.

                                      Comment


                                        Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                        [
                                        Dabar dar ir Kauno miestas paviešino sąlygas dėl koncesijos sutarties dėl naujai pastatyto Kauno Dariaus ir Girėno stadiono, kartu su Kauno sporto hale, sudarymo. Ten koncesininkas irgi ne tik mokės pinigus savivaldybei, bet dar ir įsipareigoja investuoti savo lėšas į šiuos objektus ir, jei koncesininko pelningumas viršys sumą X, viskas, kas virš sumos X, bus dalinama per pusę tarp koncesininko ir Kauno miesto.
                                        Šiek tiek užkrito, o kokios ten koncesijos sąlygos dėl Žalgirio arenos?

                                        Comment


                                          Parašė nesekasi Rodyti pranešimą

                                          Šiek tiek užkrito, o kokios ten koncesijos sąlygos dėl Žalgirio arenos?
                                          Žalgirio arenos koncesijos sutartis berods dar tęsiasi nuo ankstyvųjų pokrizinių laikų? O naujųjų laikų sutartis kaip matom labai kitokia. O Vilniaus stadiono atveju po senovei vis dar kriziniai tarifai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X