Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Senamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Gali būti tie rėmai ir iš baltojo aukso, bet atrodo kaip balti plastmasiniai.
    Nežinau, nebent nematėt gyvai, man jie yra aiškiausiai pilki/sidabriniai ir atrodo tikrai nepigiai ir kokybiškai.

    Comment


      Vieną, gal du kartus ėjau pro ten. Stengiuosi vengti tos vietos, nes tiesiog negaliu žiūrėt ramiai į tą sugadintą kvartalą.

      Comment


        Aš irgi atkreipiau, kad ne balti ir kokybiški tie langai..
        Projekto įgyveninimo rezultatas aišku labai diskutuotinas, bet ganėtinam užkampy jis, mažai kam matomas ir įdomus.

        Comment


          Dar vienas užkampis, dar vienas panašus kvazi-brutalizmo egzempliorius. Nors šitas man žymiai labiau vykęs, tiek langų ritmika, tiek proporcijos, fasado faktūra. Proj. autoriai ir nuotr šaltinis Archihalė

          Click image for larger version

Name:	Lydos 7.jpg
Views:	3012
Size:	76,4 kB
ID:	2044065

          Comment


            Šitas man yra THE baisiausias visame Senamiestyje, ypač ta absoliuti nesąmonė su -0.5 aukštu vietoje to, kad padaryti normalų europinį komercinį aukštą gatvės lygyje.

            Comment


              Kiek suprantu, ten paveldo saugomos rūsių liekanos. Sugalvojo "eksponuoti", o ne rekonstruoti, nes gal duomenų nėra, arba rekonstruoti ir pritaikyti komercijai per brangu pasirodė mūsų developeriams.

              Comment


                Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                Šitas man yra THE baisiausias visame Senamiestyje, ypač ta absoliuti nesąmonė su -0.5 aukštu vietoje to, kad padaryti normalų europinį komercinį aukštą gatvės lygyje.
                Taip tas pusinis aukštas yra žiauru. Ten kartais ne parkingas? Jei ne parkingas - man jis automatiškai su juo asocijuojasi.

                Comment


                  Parašė spekas Rodyti pranešimą

                  Taip tas pusinis aukštas yra žiauru. Ten kartais ne parkingas? Jei ne parkingas - man jis automatiškai su juo asocijuojasi.
                  Dalyje parkingas, bet dabar lyg ir aptraukė stiklus matine plėvele, nes nebesimatė nieko kai paskutinį kart ėjau pro ten.

                  Comment


                    Parašė spekas Rodyti pranešimą

                    Taip tas pusinis aukštas yra žiauru. Ten kartais ne parkingas? Jei ne parkingas - man jis automatiškai su juo asocijuojasi.
                    Kiek aš mačiau tai ten yra labai nekokios darbo vietos, kur tu sėdi žemiau gatvės lygio ir barely gauni šviesos.

                    Comment


                      Gali apžiūrinėt merginų kojas iš apačios. Darbo vieta su privalumais

                      Comment


                        Laukiau ilgai šio pastato rekonstrukcijos tikėdamasis, kad jie bent tą karpą nugriaus taip sumažindami šito sovietinio brutalizmo invaziją į šią vietą. Ta karpa dar ir taip atgrasiai įsirėžusi prie naujojo namo...

                        Administracinio pastato, J. Basanavičiaus g. 7, Vilniuje, rekonstravimo projekto projektinių pasiūlymų pristatymas

                        https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...pristatymas-2/

                        Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	1 Size:	188,1 kB ID:	2047292
                        Click image for larger version  Name:	Capture3.JPG Views:	1 Size:	26,7 kB ID:	2047293
                        Click image for larger version  Name:	Capture2.JPG Views:	1 Size:	28,1 kB ID:	2047294

                        Comment


                          .Click image for larger version

Name:	Capture4.JPG
Views:	1625
Size:	278,5 kB
ID:	2047299

                          Comment


                            Pradėjo judėti Žygimantų 13 ar 12 ar kaip jis ten vadinasi

                            Veiksmas jau gerą savaitę vyksta.

                            Comment


                              Žygimantų 13 ar 12 - labai geros naujienos. O čia tas, kur užstojo Katedros bokštą, ar kitas šalia.

                              Comment


                                Atrodo, kad tas, kuris užstojo

                                Comment


                                  Parašė Azejam Rodyti pranešimą
                                  Atrodo, kad tas, kuris užstojo
                                  Tas užstojimas, man yra toks primityvus - jei ne karas, ta visa linija būtų buvus užstatyta išlaikant perimetrą ir vienodo aukščio.

                                  Gal reikia atgal supilti Kalvarijų bokštelį, kad visi matutų tą bokštą nuo kitos upės pusės, o ne stogo "rampas" daryti.

                                  Aviate, navigate, communicate

                                  Comment


                                    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

                                    Tas užstojimas, man yra toks primityvus - jei ne karas, ta visa linija būtų buvus užstatyta išlaikant perimetrą ir vienodo aukščio.

                                    Gal reikia atgal supilti Kalvarijų bokštelį, kad visi matutų tą bokštą nuo kitos upės pusės, o ne stogo "rampas" daryti.

                                    tai ir bus supiltas atgal
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      Jau ta koplyčia tai tikrai neturėtų būti atstatymo objektų sąrašo viršuje.
                                      Sutvarkius laiptus ir aikštę apačioje galėtume turėti mini Ispanijos aikštę.

                                      Click image for larger version

Name:	836FE502-6EAF-4F59-BCB7-2080599D70C0.jpeg
Views:	1100
Size:	50,1 kB
ID:	2054603

                                      Comment


                                        Koplytėlės atkūrimas visai netrukdytų laiptams, o koplytėlė yra labai istoriškai svarbus objektas. Joje buvo garsusis Šnipiškių Jėzus, kuris savu laiku buvo vienas iš miesto simbolių. Tokie objektai ir yra miestas, ne tik namų ir gatvių rinkinys

                                        Comment


                                          Būtų idealu ir kleboniją atstatyti, ta, kur kairėje nuo bažnyčios. Gana įdomus pastatas, turinti klasicizmo ar net vėlyvojo baroko elementų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X