Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Senamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vienoj tv laidoj šito wunder stogo architektas(gal Ambrasas) pasakojo kokį jie čia originalų stoga suprojektavo, terasa - stogas ar pan. Žmonės galės sėdėt turbūt panašiai kaip atnaujintoje "laiptuotoje"Neries krantinėje

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
      Šlaitinius neleido statyti paveldas nes "nesimato bažnyčios" tai čia projektuotojai taip parodė vidurinį pirštą.
      Šlaitinius būtų leidę statyt sumažinant aukštų. Ką ir turėjo priverst „paveldas“ padaryti. Bet laimėjo „kvadratai“.

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą
        Šlaitinius būtų leidę statyt sumažinant aukštų. Ką ir turėjo priverst „paveldas“ padaryti. Bet laimėjo „kvadratai“.
        O kam tų aukštų mažint?
        Kas būtų buvę negerai su dabartiniais 5 aukštais + 2 šlaitiniais aukštais?

        Bažnyčia nesimato? Rimtai?
        Susigalvojam belekokį reikalavimą kurio nesugebam pagrįsti logika ir tada per prievartą verčiam jo laikytis?
        Be to, ta bažnyčia ir taip nesimato. Ir niekas ten eidami gatve ar važiuodami mašina neieško tos bažnyčios ir į ją nežiūri.

        Comment


          Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

          O kam tų aukštų mažint?
          Kas būtų buvę negerai su dabartiniais 5 aukštais + 2 šlaitiniais aukštais?

          Bažnyčia nesimato? Rimtai?
          Susigalvojam belekokį reikalavimą kurio nesugebam pagrįsti logika ir tada per prievartą verčiam jo laikytis?
          Be to, ta bažnyčia ir taip nesimato. Ir niekas ten eidami gatve ar važiuodami mašina neieško tos bažnyčios ir į ją nežiūri.
          Miestų planavimas ir yra „prievarta“. Koks jis bebūtų. Leidimas užstatyt bilekokio aukščio pastatais yra prievarta (dalies) gyventojų atžvilgiu.

          Man asmeniškai daug geresnis jausmas matyt perspektyvą su įvairiais pastatais ir žaliom kalvom fone nei kai žvilgsnis atsiremia ties pirmu pastatu.

          Comment


            Parašė mantasm Rodyti pranešimą

            Miestų planavimas ir yra „prievarta“. Koks jis bebūtų. Leidimas užstatyt bilekokio aukščio pastatais yra prievarta (dalies) gyventojų atžvilgiu.

            Man asmeniškai daug geresnis jausmas matyt perspektyvą su įvairiais pastatais ir žaliom kalvom fone nei kai žvilgsnis atsiremia ties pirmu pastatu.
            Kokių žalių kalvų ir įvarių pastatų čia nebematytum jeigu padarytų architektūriškai gražesnį pastatą ir padidintų miesto centro tankumą pridėję du šlaitinius aukštus?


            Comment


              Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

              Kokių žalių kalvų ir įvarių pastatų čia nebematytum jeigu padarytų architektūriškai gražesnį pastatą ir padidintų miesto centro tankumą pridėję du šlaitinius aukštus?
              Kitoj tavo pačio idėtoj nuotraukoj puikiai matosi.

              Comment


                Man įlenktas stogas patinka. Silpniausia vieta tos naujos dvi dėžės šalia numatomos.

                Comment


                  Idomu tai, kad jau nemažai šito pastato pastatyta

                  Comment


                    O tai tie kušplaukiai ant stogo, tai jau čia viskas OK paveldo gestapui? Pievos ant stogų - tai charakteringa ir organiška senojo Vilniaus savybė?

                    Comment


                      Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                      O tai tie kušplaukiai ant stogo, tai jau čia viskas OK paveldo gestapui? Pievos ant stogų - tai charakteringa ir organiška senojo Vilniaus savybė?
                      Parodyk man projektą Vilniuje kuris vizulkėse buvo su apželdintais stogais/fasadais/balkonais ir realiai taip buvo įgyvendinta.

                      Comment


                        Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                        O tai tie kušplaukiai ant stogo, tai jau čia viskas OK paveldo gestapui? Pievos ant stogų - tai charakteringa ir organiška senojo Vilniaus savybė?
                        Nu, kad taip - labai būdinga Vilniui. Pasivaikščiojus visai nemažai apleistų ir byrančių pastatų su berželiais augančiais ant stogų.

                        Comment


                          Viešbučio ir daugiabučių gyvenamųjų namų Sodų g. 23, Vilniuje rekonstravimo projekto projektinių pasiūlymų pristatymas

                          https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...u-pristatymas/

                          Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1218
Size:	189,9 kB
ID:	2087270
                          Click image for larger version

Name:	Capture2.JPG
Views:	1186
Size:	72,8 kB
ID:	2087271
                          Click image for larger version

Name:	Capture3.JPG
Views:	1192
Size:	95,2 kB
ID:	2087272

                          Comment


                            Man atrodo, kad viskas normaliai su tuo stogu.

                            Didžioji nelaimė tai tos baisios dėžės šalia. Pristatė tokių Šnipiškėse, nu ok. Bet čia tai jau beveik Senamiestis...

                            Click image for larger version

Name:	zygim.png
Views:	1216
Size:	770,8 kB
ID:	2087279

                            Comment


                              Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                              Cia prikalti kazkokie metalo(?) lakstai, paziurekite sitoje nuotraukoje.
                              Pasirodo šito licejaus dizainas dalyvauja lryto interjero dizaino konurse. Daugiau foto:
                              https://projektas.lrytas.lt/mano-erd...interjeras/242

                              Comment


                                Šiaip tai krematoriumas Klaipėdoje interjeras, kuris beje dalyvauja tame pačiame konkurse, kur kas linksmiau atrodo :
                                https://projektas.lrytas.lt/mano-erd...interjeras/239

                                Ps. Akivaizdu kad gyvenimo pabaiga kur kas geresnis biznis nei jauno žmogaus paruošimas gyvenimui. Akivaizdu sakau pamatęs ir palyginęs kiek pinigų norima skirti vidaus apdailai licėjuje ir kiek krematoriume

                                Ps Ps Arba vieni labiau gobšūs
                                Paskutinis taisė evvt; 2023.11.05, 08:59.

                                Comment


                                  natkeviciaus biuras jau pagarsejes krematoriumo stiliaus mokymo istaigu projektavimu. Zmogus visiskai nesupranta vietos ir laiko, konteksto. Pati sau faina architektura

                                  Comment


                                    Man to licėjaus interjeras primena morgą.

                                    Comment


                                      Parašė liootas Rodyti pranešimą
                                      Man atrodo, kad viskas normaliai su tuo stogu.

                                      Didžioji nelaimė tai tos baisios dėžės šalia. Pristatė tokių Šnipiškėse, nu ok. Bet čia tai jau beveik Senamiestis...
                                      Ten visiškas senamiestis: https://www.google.lt/maps/place/Vil...dzho?entry=ttu
                                      ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                      Comment


                                        Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                                        Pasirodo šito licejaus dizainas dalyvauja lryto interjero dizaino konurse. Daugiau foto:
                                        https://projektas.lrytas.lt/mano-erd...interjeras/242
                                        Prie tokio interjero labai derėtų tie antivandaliniai metaliniai tualetai ir kita santechnika. Nenustebčiau jei tokie ir pastatyti

                                        Click image for larger version

Name:	antivandaliniai-prietaisai-e1618406633479.png
Views:	881
Size:	154,1 kB
ID:	2087712

                                        Comment


                                          Nesueina galai man biški. Ypač žinant kokie reiklūs būna turtingi super tėveliai. Gal čia kokia mintis, kad vaikai galės paišyt ant sienų, o po to užglaistys. Nes dabar taip blogai, kad sunku patikėti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X