Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelegalūs statiniai ir valstybinės žemės grobimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Turbūt vienintelis garažo masyvas, kurio VMS visiškai nepajegė išstumti. Garažų iškelimas net nepradėtas.

    Kernavės 45. Regis apie planuojamą parką artimiausiu metu galima pamiršti.
    Click image for larger version

Name:	P10102-112658.jpg
Views:	1492
Size:	4,43 MB
ID:	1853791

    Comment


      #62
      Ten problemos su bendrijos pirmininku, kuris neleidzia isvezt garazu, pleso lapukus, uzvercia rastais savivaldybe, gal dabar netgi kur toliau pazenges gincas

      Comment


        #63
        Parašė Globalus Rodyti pranešimą
        Turbūt vienintelis garažo masyvas, kurio VMS visiškai nepajegė išstumti. Garažų iškelimas net nepradėtas.

        Kernavės 45. Regis apie planuojamą parką artimiausiu metu galima pamiršti.
        Click image for larger version

Name:	P10102-112658.jpg
Views:	1492
Size:	4,43 MB
ID:	1853791
        Iš kur tokios žinios, kad ten turėtų būti parkas?
        Nes kiek aš iš nuogirdų girdėjau, šioje vietoje ir kitapus gatvėje, kur jau yra nukeldintų garažų turėtų būti daugiabučiai

        Comment


          #64
          Parašė narkase Rodyti pranešimą

          Iš kur tokios žinios, kad ten turėtų būti parkas?
          Nes kiek aš iš nuogirdų girdėjau, šioje vietoje ir kitapus gatvėje, kur jau yra nukeldintų garažų turėtų būti daugiabučiai
          Aš kiek žinau parkelis buvo/yra planuotas Kernavės g. 82 (o ne 45). Ten ir paskirtis visuomeninė ir sklypas valstybinis.
          O Kernavės g. 45 daugiabučius planavo dar Molesta senai senai.
          Paskutinis taisė AllFOLK; 2021.01.15, 11:42.

          Comment


            #65
            Ar yra naujienų dėl metalinių garažų šalinimo? Man susidarė įspūdis, kad kažkaip nutilo. Ar taip nėra?

            Comment


              #66
              Mažėja jų vis po truputį, kiek matau.

              Comment


                #67
                Parašė spekas Rodyti pranešimą
                Ar yra naujienų dėl metalinių garažų šalinimo? Man susidarė įspūdis, kad kažkaip nutilo. Ar taip nėra?
                Bent jau keliose specifinėse vietose, kurias reguliariai matau (Kernavės g.), tai vaizdas nelabai keitėsi nuo vasaros. Gal atšilus orams judins toliau?

                Comment


                  #68
                  Kas iš to kad mažėja? Jaigu vietoje jų nieko nėra suplanuota,tai nekėlus 8 iš 10 garažų vaizdas tampa apokaliptis. O pas mane rajone būtent taip ir yra. Pro garažus kelias link rekreacines zonos. Savivaldybė įpareigoja nukelti garažą bet aplinkos sutvarkyti nereikalauja. Po kiekvienu garažu yra duobė, joje savininkai palieką viską pradedant padangom,auto detalėm ir baigiant tuščias degtinės buteliais ir autochemijos tarą .

                  Comment


                    #69
                    Sutvarkyt reikalaujama. Jeigu nukelia savanoriškai ir iki kažkurios datos, tai savivaldybė sutvarkys aplinką. Jeigu ne - tai savininkų prievolė.

                    Comment


                      #70
                      Prie aplinkkelio nukėlė ir viską sutvarkė. Už Antakalnio ligoninės nukėlė, bet nieko nesutvarkė, duobių neužlygino.

                      Comment


                        #71
                        Jeigu tikėt pačia VMS, tai kolkas iškelė tik 43% planuotų ir yra apie1400 atvejų, kai savininkai delsia ar atsisako nukelti garažus. Bet žinant vilnius.lt svetainėje esančios informacijos patikimumą ir aktualumą, skaičiai gali būti absoliučiai kitokie, nes ten nepažymėta informacijos paviešinimo data.

                        Comment


                          #72
                          Tai įsivaizduokite jai prieš pusę metų, kaip buvo prašoma,visame Vilniuje žmonės tvarkingai ir laiku nukeltu visus garažus bei paliktu kas buvo po jais,- purvą, duobės, šiukšlės, stambiagabarites atliekas, užterštą gruntą.. Ar visi butu patenkinti?? Nežinau. Mano manymu Šimašiui reikėjo šią problemą spręsti kitokiai budais. Pirmiausia nuspresti kas vietoje garažų turėtų būti (parkas, daugiabučiai, kelias), o tik vėliau veikti kaip numato įstatymai. Gal ir ryžtingumo ir pačios savivaldybes veiksmų daugiau būtų, nes dabar, kai visi įmanomi nukėlimo terminai yra pasibaigė savivaldybė dar klijuoja informacinius pranešimus.

                          Comment


                            #73
                            Nereikia pirmiausia nuspręsti, kas vietoje garažų turėtų būti, o kuo greičiau juos nukėlinėti. Galėjo net ir anksčiau.
                            Praėjau ką tik Viršuliškėse - Ąžuolyno gatvėje liko 11, Tujų-Sugiharos kampe - 5 nenukelti garažai. Visai neblogai.

                            Comment


                              #74
                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              Nereikia pirmiausia nuspręsti, kas vietoje garažų turėtų būti, o kuo greičiau juos nukėlinėti. Galėjo net ir anksčiau.
                              Praėjau ką tik Viršuliškėse - Ąžuolyno gatvėje liko 11, Tujų-Sugiharos kampe - 5 nenukelti garažai. Visai neblogai.
                              Beda ta, kad jie ten stovi jau mėnesius. Nepamenu, kada paskutinį kartą mačiau iš ten išvežamą..

                              Comment


                                #75
                                Su tais, kurie stovi, ko gero bus teismai arba kitos sudėtingos priemonės.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Nereikia pirmiausia nuspręsti, kas vietoje garažų turėtų būti, o kuo greičiau juos nukėlinėti. Galėjo net ir anksčiau.
                                  Praėjau ką tik Viršuliškėse - Ąžuolyno gatvėje liko 11, Tujų-Sugiharos kampe - 5 nenukelti garažai. Visai neblogai.
                                  Dvarčionyse 2 metus nukeltu garažų vietoje nieks net padangų neišveža, nekalbu jau apie duobės ir stambiagabarytes atliekas. Pacius sklypus po nukėlimo tiek pat laiko nesėkmingai žmonės bando parduoti.

                                  Comment


                                    #77
                                    Iš privačių sklypų savivaldybė man rodos nieko ir neiškėlinėja.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                                      Beda ta, kad jie ten stovi jau mėnesius. Nepamenu, kada paskutinį kartą mačiau iš ten išvežamą..
                                      Sumažėjo jų per du mėnesius tikrai. Prieš 2 mėnesius buvo daugiau. Aš turiu foto darytas skirtingu metu, labai norint galima lyginti.

                                      Comment


                                        #79
                                        Liepkalnyje, palei Minsko pl jau gal tik keli likę, o Liepkalnio g, link Lydos, sakyčiau dauguma dar stovi.

                                        BET progresas akivaizdus, tikėtis, kad viskas vyks sklandžiai, nebus prisirakinusių prie tų garažų ir dar šiūkšles susirinks, mažų mažiausiai naivu.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          Sumažėjo jų per du mėnesius tikrai. Prieš 2 mėnesius buvo daugiau. Aš turiu foto darytas skirtingu metu, labai norint galima lyginti.
                                          Nenoriu ginčytis, tik aš ten bent kartą per savaitę praeinu ir vizualiai skirtumo didelio nesimato. Seniau reguliariai sutiktdavau ir sunkvežimius, dabar ramu. Kai buvo sniegas aiškiai matėsi, kad iki daugumos garažu neišvažinėti keliai, o keliuose žmonės dar kažką ir daro, kas nėra kraustymasis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X