Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Hilton Garden Inn“ viešbutis Gedimino prospekte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    „Hilton Garden Inn“ viešbutis Gedimino prospekte

    Jau žinoma, kaip atrodys „Hilton“ viešbutis Gedimino prospekte

    Straipsnyje nurodoma, kad laimėjo Unitectus darbas. Tačiau kuris iš jų yra tas darbas, taip ir neaišku (bent jau man). Tačiau straipsnio pagrindinė nuotrauka yra šio projekto:


    #2
    Nugalėjo verčiausias

    Comment


      #3
      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
      Nugalėjo verčiausias
      Taip ir galvojau kad šitas nugalės nes jis atrodo pigiausiai įgyvendinamas, dėžutė ir tiek, galutiniam variante tikriausiai dar ir tą stogą ekonomijos pagrindais nuims. Panašus į Basanavičiaus Namus ir tą naują Merko projektą. Nieko blogo bet nieko ir gero, nuobodi architektūra.

      Comment


        #4
        Derės prie Seimo rūmų.
        Aviate, navigate, communicate

        Comment


          #5
          Na, turbūt kad šitas darbas labiausiai susiderins su kitoje Gedimino pr. pusėje esančiais Pirklių namais. Ir šiaip toks stilius galbūt labiau dera šiai vietai, negu mano anksčiau propaguotas stiklinis pastatas (3 ar kuris ten). Tad tikrai negaila.

          Comment


            #6
            man vis tiek neaišku kas ir kaip tose 'vizuelose', bet grynai ūkiškai nugalėtojo pliusą apibendrinčiau taip. Komplekso kompozicija bene adekvačiausia iš visų pretendentų: nėra nuokrypio į saldų provincialumą (atseit "ach, kokia faina gatvelė-pasažas" t.y. pusiau-dengtas/pusiau-uždaras nežinia kas); kita vertus išvengta šalto butikinio kraštutinumo (veidrodinio, sterilaus gatvės-tunelio sprendimo).
            blaivumas išlaisvina

            Comment


              #7
              Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
              Taip ir galvojau kad šitas nugalės nes jis atrodo pigiausiai įgyvendinamas, dėžutė ir tiek, galutiniam variante tikriausiai dar ir tą stogą ekonomijos pagrindais nuims. Panašus į Basanavičiaus Namus ir tą naują Merko projektą. Nieko blogo bet nieko ir gero, nuobodi architektūra.
              Bent jau man kiti variantai neatrodė geresni. Nesinorėjo grynai stiklinės dėžutės, stiklas man apskritai šiek tiek atgyvena atrodo, bent jau 'plynas', be jokių pribumbasų kaip kad K29 ar Green Hall 2. O viešbučio vieta ir Gedimino prospektas apskritai neturi tokių grynai stiklinių pastatų, tai kažkiek reikėtų derintis prie aplinkos. Nesakau, kad Gedimino prospekte negalėtų stovėti visiškai stiklinis pastatas, bet sakau, kad jeigu jau stiklins - tai turėtų būti super wow projektas, kuris būtų vertas to įsibrovimo į svetimą aplinką. Jeigu nėra wow, vadinasi geresnis tas projektas, kuris tinkamai dera prie aplinkos, kaip kad pasirinktasis.

              Comment


                #8
                O man "klasikiniai" atskiri langai fasade labai nuobodžiai atrodo... Vienintelis turėjęs ištisinio stiklo fasadą įdomiau atrodė (o dar ir stiklai nebuvo lygūs, ir spalvos skirtingos). Kita vertus, pats kvartalo suplanavimas neblogai atrodo.
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  #9
                  Man patinka, kad skirtingiems pastatams ieškota kad ir giminingo, tačiau skirtingo fasadų sprendimo. Ta didesnė įvairovė labai gerai ir nuobodumus mažina

                  Beje, šitas pastatas bus ne viešbutis, o ofisai.
                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Jau žinoma, kaip atrodys „Hilton“ viešbutis Gedimino prospekte[/B]
                  Viešbutis bus kiek giliau.


                  O gyvenamasis namas - dar giliau, matomas tik šitoj vizualizacijoj.

                  Comment


                    #10
                    Man tai klausimas kodėl vizualizacijose pas juos vienintelius buvusi poliklinika atrodo nepaliesta tuo tarpu kai kiti ją gan stipriai inkorporavo į savo projektus/vizualizacijas.

                    Dėl stiklinių Gedimino pr. tai Pirklių Namų priestatas stiklinis plius naujas Lord'su projektas greičiausiai bus visiškai stiklinis. Dargis Jr. per Panorama apie laimėtoja kalbėjo ir labai gyrė tai spėkit iš trijų kartų kas čia pasirinko, bet tai normalu jie gi ir investuoja 45 mil.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                      Man tai klausimas kodėl vizualizacijose pas juos vienintelius buvusi poliklinika atrodo nepaliesta tuo tarpu kai kiti ją gan stipriai inkorporavo į savo projektus/vizualizacijas.

                      Dėl stiklinių Gedimino pr. tai Pirklių Namų priestatas stiklinis plius naujas Lord'su projektas greičiausiai bus visiškai stiklinis. Dargis Jr. per Panorama apie laimėtoja kalbėjo ir labai gyrė tai spėkit iš trijų kartų kas čia pasirinko, bet tai normalu jie gi ir investuoja 45 mil.
                      Gal nekurk kazkokiu konspiracijos teoriju. Nugalejo geriausias. Saldainiu blizguciams vieta yra NMC. Tavo minimi Pirkliu Namai nera masyvus kampinis, pagrindineje sankryzoje esantis projektas. Be to, tai gana tamsus, ne vien stiklu apsiginklaves projektas.

                      Comment


                        #12
                        Kodel nenustebau...

                        Comment


                          #13
                          Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                          Kodel nenustebau...
                          Taip, primena Eikos paskutinius projektus.
                          Flickr

                          Comment


                            #14
                            Solidžiai atrodo. Teisingas sprendimas tai vietai.

                            Comment


                              #15
                              Reikėtų pataisyti temos pavadinimą - ne Hilton, o Garden Inn

                              Comment


                                #16
                                Visai neblogai, neaišku, kokia bus fasado medžiaga, bet iš vizualizacijos atrodo gerai. Man patinka ta gatvė tarp pastatų. Pirmuose aukštuose jei bus komercinės patalpos, atsigaus tas niūrokas kampas, kaip kad dešinėje pusėje atsigavo įsikūrus barams.
                                Na ir tikiuos tuos baisius gėlių bei paypost kioskus palei dabartinę tvorą išgyvendins.

                                Comment


                                  #17
                                  Ten šiaip priešais tą seną pastatą (buvusios ligoninės) kamurkes labai negražiai atrodo, štai ką reikėtų griauti

                                  Comment


                                    #18
                                    Tai tik laiko klausimas...

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
                                      Reikėtų pataisyti temos pavadinimą - ne Hilton, o Garden Inn
                                      Pavadinimas pakeistas.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        #20
                                        Garden in by Hilton. Šiaip ar taip visi šitie gardenai dažnai yra pakelių arba oro uostų viešbučiai, kaip Ibis ar Park Inn, net tas pats Suntree by Hilton yra vos vos geriau. Vis dėl to gaila, kad paties "tikrojo" Hiltono centre neturėsim, o bet tačiau, turbūt niekas atvykęs į Vilnių nenori mokėti 300 Eur. už naktį
                                        Aviate, navigate, communicate

                                        Comment

                                        Working...
                                        X