Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Cyber City ("Spartos" kompleksas Švitrigailos g. 32)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Click image for larger version

Name:	111.jpg
Views:	2174
Size:	1,52 MB
ID:	2066939

    Comment


      Kažkokias klombas daro vidury šaligatvio.

      Click image for larger version

Name:	IMG_20230810_163109.jpg
Views:	1588
Size:	1,42 MB
ID:	2067748Click image for larger version

Name:	IMG_20230810_163122.jpg
Views:	1601
Size:	1,45 MB
ID:	2067749

      Comment


        Panašu, apželdinimas bus. Kaip tik galvojau, kad ten daugoka vietos ant to šaligatvio.

        Comment


          o ne per siauras praejimas bus?
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Man irgi jų vieta nelabai patinka, galbūt galėjo statyt arčiau kelio, bet vietoj kur sukrautos plytos, manau, užtektinai platu.

            Comment


              Turbūt arčiau kelio nedaro, kad būtų vietos VT sustot pagal poreikį.

              Comment


                Click image for larger version

Name:	IMG_7434.jpeg
Views:	1046
Size:	1,21 MB
ID:	2094262

                Comment


                  Geras ir miestui (ypač toms vietoms) naudingas projektas, bet aš tikėjausi truputį daugiau. Nuo projekto paskelbimo man keistai atrodė tai, kad projekto vizitinei kortelei buvo pasirinktos rudos plytos ir formos, kokių ten niekada nebuvo. Panašu, kad buvo siekiama sukurti tą senąjį industrinį vaizdą, koks dažnai yra matomas vakaruose. Tačiau Spartos fabrikas nebuvo to laikmečio, jis buvo modernistinis, lengvos industrijos, miesto fabrikas. Man sunku jausti kažkokį tęstinumą projekte - skirtumas tarp to kas buvo ir to kas yra yra kiek per didelis. Dar labiau abejotini man ir fasado sprendimai, kur nėra naudojamos rudos plytos.

                  Kalbant apie praeitį: vienintelis gerai matomas praeities akcentas yra kaminas, bet jis yra per daug mažas ir neįspūdingas, kad taptu pagrindiniu akcentu ir vienas pastovėtų už praeitį. Turint omeny, kad be jo daugiau, praktiškai, nebuvo palikta nieko, jis nuskęsta naujoje statyboje ir atrodo nevisai į temą, net kiek juokingai.

                  Pats rajonas 'jaučiasi' per daug kaip eilinis ofisinio planktono getas, tik įsiskverbęs į nelabai aiškų apvalkalą. Nėra blogai, bet tikėjausi kažko ypatingo ir landmarkinio. Deja Cyber City nėra tai.
                  Paskutinis taisė VLR; 2023.12.04, 20:00.

                  Comment


                    Parašė VLR Rodyti pranešimą
                    Geras ir miestui (ypač toms vietoms) naudingas projektas, bet aš tikėjausi truputį daugiau. Nuo projekto paskelbimo man keistai atrodė tai, kad projekto vizitinei kortelei buvo pasirinktos rudos plytos ir formos, kokių ten niekada nebuvo. Panašu, kad buvo siekiama sukurti tą senąjį industrinį vaizdą, koks dažnai yra matomas vakaruose. Tačiau Spartos fabrikas nebuvo to laikmečio, jis buvo modernistinis, lengvos industrijos, miesto fabrikas. Man sunku jausti kažkokį tęstinumą projekte - skirtumas tarp to kas buvo ir to kas yra yra kiek per didelis. Dar labiau abejotini man ir fasado sprendimai, kur nėra naudojamos rudos plytos.

                    Kalbant apie praeitį: vienintelis gerai matomas praeities akcentas yra kaminas, bet jis yra per daug mažas ir neįspūdingas, kad taptu pagrindiniu akcentu ir vienas pastovėtų už praeitį. Turint omeny, kad be jo daugiau, praktiškai, nebuvo palikta nieko, jis nuskęsta naujoje statyboje ir atrodo nevisai į temą, net kiek juokingai.

                    Pats rajonas 'jaučiasi' per daug kaip eilinis ofisinio planktono getas, tik įsiskverbęs į nelabai aiškų apvalkalą. Nėra blogai, bet tikėjausi kažko ypatingo ir landmarkinio. Deja Cyber City nėra tai.
                    Cia grynai viskas sugadinta del nepaaiskinamai prastai suprojektuotos aplinkos. Ipac is gatves puses, tokiu awkward sprendimu praktiskai niekada neesu mates. Pvz. kodel fasado permatomumas gatves lygyje mazesnis nei ofiso aukstuose? Pagal logika langai butu mazesni ofisuose del energetiniu ir apsaugos nuo triuksmo priezasciu, o gatves lygyje su gana svarbia VT stotele fasadas turetu atsivert komercijai, bet kazkaip viskas atvirksciai. Man is esmes patinka sitas projektas, bet gatves lygije ten labai nejauku.

                    Comment


                      Man tai kiemuose kažko trūksta. Kažkoks yra plyno betoninio lauko pojūtis.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Plikos sienos, ta pati tekstūra per visą ilgį. Iš esmės tas pats nuobodus ir pasikartojantis minimalizmas. Erdvės pagrinde darbuotojams parūkymui. Kai kažkoks privatus vystytojas pretenduoja sukurti naują erdvęė rajonui, 9 atvejais iš 10 tai baigiasi šnipštu (gerasis pavyzdys - Swedbank terasa).
                        Be to nežinau koks čia tęstinumas, iškyrus tą kaminą. Net ir visiems vilniečiams pažįstamą Spartą pervadino Vienaragiais. Kažkoks infantilus milennialsų simbolinės galios demonstravimas.

                        Comment


                          Na čia skonio dalykas, man Vienaragiai (ypač turint omenyje prasmę šiame kontekste) skamba žymiai geriau.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Na čia skonio dalykas, man Vienaragiai (ypač turint omenyje prasmę šiame kontekste) skamba žymiai geriau.
                            Čia ne skonio, o tapatumo dalykas. su panašia logika po karo neliko ir visokių mėsines gatvės ar dalies pastatų, nes tiesiog vietinių nebuvo pakankamai kuriems jie būtų svarbus.

                            Comment


                              O nuo kada tas fabrikas gavo Spartos pavadinimą?

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                O nuo kada tas fabrikas gavo Spartos pavadinimą?
                                1945. Todėl, ko gero, vertėjo pagalvoti apie senesnį „Vilniaus karūnos“ pavadinimą. Bet nueita hipsteriniu keliu, kas gal nėra blogiausias įmanomas variantas.

                                Comment


                                  Jo, Vienaragių skamba kažkaip cheap. Na maždaug kažkas, ką galėjo sugalvoti Armonaitė ar Šimašius t.y. višta/asilas, kurie yra nelabai protingi, bet mėgsta naudoti naujus buzzwords ir šiaip nelabai turi ką pasakyti, kai nėra šparalkės po ranka. You get the idea
                                  Buvo galima naudoti kažkokį neutralų, bet daugmaž besisiejantį pavadinimą, kaip Industrijos ar Technologijų stotelė.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Jo, Vienaragių skamba kažkaip cheap. Na maždaug kažkas, ką galėjo sugalvoti Armonaitė ar Šimašius t.y. višta/asilas, kurie yra nelabai protingi, bet mėgsta naudoti naujus buzzwords ir šiaip nelabai turi ką pasakyti, kai nėra šparalkės po ranka. You get the idea
                                    Buvo galima naudoti kažkokį neutralų, bet daugmaž besisiejantį pavadinimą, kaip Industrijos ar Technologijų stotelė.
                                    t.y. tiesiog buvo galima palikti žodi sparta.

                                    Comment


                                      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                      t.y. tiesiog buvo galima palikti žodi sparta.
                                      Su Sparta problema ta, kad tai tėra sovietmečio, bet ne ankstesnio laikotarpio heritage. Ar tikrai reikia tai kaip nors įtvirtinti, yra atviras klausimas.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą

                                        Su Sparta problema ta, kad tai tėra sovietmečio, bet ne ankstesnio laikotarpio heritage. Ar tikrai reikia tai kaip nors įtvirtinti, yra atviras klausimas.
                                        na didesnė dalis visko kas grinai lietuviška Vilniuje yra iš sovietmečio, visokiu Cvirkas reik mest lauk, bet neutralius dalykus reik pasilikt nes nieko neliks, ypač įmonės kuri pergyveno sovietmeti ir jei viskas gerai po 12 metų bus ilgiau dirbusi nepriklausomoje Lietuvoje nei TSRS. kas dėl spartos tai čia iš principo labai buvo geras variantas būtent stotelei a istorinis inkliuzas b technologinis inkliuzas ,c su judėjimu susijęs inkliuzas (žinant vt lygi dar ir ironiškas) d kaip mėgsta mūsų kompleksuoti kaimiečiai dar ir užsieniečiui nebus labai sudėtinga.

                                        Comment


                                          Pats žodis "sparta" gal visai tinkamas net neatsižvelgiant į istoriją, gali asocijuotis su inovacijų sparta, įmonių augimo sparta, ar net su paprasčiausia kompiuterių/serverių sparta turint omeny kokios įmonės ten įsikūrė... Bet jei patys Cyber city darbuotojai turėjo įtakos renkant "Vienaragių" pavadinimą, kažkur lyg ir šioje temoje apie tai buvo užsiminta, tai aš nieko labai prieš neturiu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X