Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Komercinės patalpos yra komercinės patalpos. Atsidarys kokia eko krautuvėlė ir veš šeštadienį pilnu tempu. Ar gali būt garantuotas, kad nesurinks 50%+1 balsų kabakui? Aplinkiniai nuomotojai ir kaimynai iš kito namo galo bei viršutinių aukštų pasirašys ir galėsi mėgautis diskanu bei perekūro pletkais

    Nesakau, kad paslaugos pirmam aukšte yra katastrofa. Bet yra n+k argumentų kodėl nemažai daliai žmonių numuštų projekto vertę.

    Comment


      Perkant butą man buvo vienas pagrindinių prioritetų, kad ne virš komercinių patalpų. Tikiu toks tikrai ne vienas esu.

      Comment


        Kad taip nebūtų, jei komercinės patalpos nuperkamos pirmiau ar vienos pirmų, visiem likusiems prie sutarčių įrašoma kas čia bus ir pirkdami butą sutinka pas notarą. Iš mano pačio praktikos, kai gyvenau Oslo namuose, komercinės įsirengė vienos paskutiniųjų ir gyventojai kryžium gulėsi prieš Coffee inn'o atidarymą.
        Paskutinis taisė Garbanius; 2019.05.08, 10:41.

        Comment


          Aš tik džiaugčiaus Coffee inn'u pirmame aukšte, bet kaip sakiau, tai tėra mano nuomonė, nes nelabai suprantu kas tame blogo. Bet kartu mano nuomonė yra ta, kad daug geriau būtų, jeigu žmonės ne Akropoliuose sėdėtų, o po miestą vaikščiotų, kur komercinės patalpos būtų įkurtos pirmuose gyvenamųjų pastatų aukštuose.

          Mano įsivaizdavimas kaip turėtų atrodyti tobulas miestas, kur žmonės ne akropoliuose sėdi ir nebijo, kad pirmame aukšte komercinės patalpos įsikurs.

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Kad taip nebūtų, jei komercinės patalpos nuperkamos pirmiau ar vienos pirmų, visiem likusiems prie sutarčių įrašoma kas čia bus ir pirkdami butą sutinka pas notarą. Iš mano pačio praktikos, kai gyvenau Oslo namuose, komercinės įsirengė vienos paskutiniųjų ir gyventojai kryžium gulėsi prieš Coffee inn'o atidarymą.
            Mano tupa galva neišveža kas čia tokio... Aš galiu suprast kai gulasi dėl kokio baro ar Čili/CanCan'o ar kitos skylės...Bet jei įstaigėlė dirba, dažniausia, nuo 10 iki kokių 20h, tai kodėl ne, aš net pats ten apsilankyčiau

            Comment


              Aš irgi džiaugčiaus, bet visi pirmo aukšto gyventojai (komercinės ten kaip ir cokolyje) labai problematiški. Butai pirmam aukšte buvo pigiausi, bet gyventojai ten nuolat pabrėždavo, kad tokį kosmosą sumokėjo, vos ne brangiausiai Vilniuje, kodėl turi kęst visokius coffee inn'us, patys šienautis terasas, kodėl autobusai važinėja, reikia uždraust juos ir panašaus lygio baimės. Naujų laikų paveldo draugai...

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                Aš tik džiaugčiaus Coffee inn'u pirmame aukšte, bet kaip sakiau, tai tėra mano nuomonė, nes nelabai suprantu kas tame blogo. Bet kartu mano nuomonė yra ta, kad daug geriau būtų, jeigu žmonės ne Akropoliuose sėdėtų, o po miestą vaikščiotų, kur komercinės patalpos būtų įkurtos pirmuose gyvenamųjų pastatų aukštuose.
                Kai turėsite vaikų suprasite, nors ir be jų čia nieko gero. Man asmeniškai irgi jokio malonumo gyventi, kai po langais groja muzika, garsiai kalba žmonės, pro ventiliaciją pučia iš visokių virtuvių įv. kvapus, nėra jokio saugaus vidinio uždaro kiemo ir t.t.
                Flickr

                Comment


                  Diskusija įdomi ir nereiktų nusverti visko vienai ar kitai pusei. Iš tiesų, koncepcija, kuomet pirmas aukštas tampa komercinis yra nebloga, bet ne visur ji tinka. Kodėl žmonės neprieštarauja, kuomet pirmam aukšte daugiabučiuose įrengia odontologijas klinikas, kažkokį mažą osifą, kirpyklą, bet prieštarauja, kai norima įrengti kavinę? Nematote skirtumo? Reiktų kiekvieną atvejį vertinti atskirai, o ne galvoti, kad jeigu nenori kavinės po langais, tampi homo sovietiku.

                  Comment


                    Paimkim kad ir tuos pačius Pilies apartamentus, kur pirmuose aukštuose įsikūrė komercinės patalpos. Nei ten kokia muzika groja, barams atsidaryti neužtenka 50+1 namo balso, nei ten kažkas garsiai triukšmauja, nei vaikams trukdo, nei juo labiau kažkokius kvapus skleidžia ir yra saugus vidinis kiemas. Ir pamėginkim įsivaizduoti kaip ten atrodytų, jeigu pirmame aukšte ne komercinės patalpos, o butai būtų. Norint pirmame aukšte turėti butus ir kad juos kažkas pirktų - reikia didelės apsauginės zonos, kurioje žmonės nesilankytų, o centrinėje miesto dalyje tai yr sunkiai įmanoma, nebent mes miesto centre norim Pilaitė tipo užstatymo arba centrinę dalį subjauroti su mašinų aikštelėmis pirmuose aukštuose.

                    Comment


                      Mes kalbam apie centrinę miesto dalį, kur siauri kai kurių gyventojų interesai neturėtų būti aukštesni už daugumos. Protingumo ribos būtinos, bet kavinė, tai ne naktinis kabokas

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Mes kalbam apie centrinę miesto dalį, kur siauri kai kurių gyventojų interesai neturėtų būti aukštesni už daugumos. Protingumo ribos būtinos, bet kavinė, tai ne naktinis kabokas
                        Kavinė dabar suteikia teorinę galimybę, kad bus naktinis kabokas vėliau. O siauras gyventojų interesas yra pirkti arba nepirkti. Arba numušinėti kainą dėl, jų nuomone, trūkumų. Ar reiktų priversti žmones mokėti brangiau už NT, kuris jiems mažiau patinka?

                        Comment


                          Niekas neverčia žmonių pirkti. Kai aš pirkau butą, aš irgi rinkausi kad jis būtų kuo aukštesniame aukšte, kur ir triukšmo iš gatvės kiek mažiau ateina, saulės daugiau ir vaizdas geresnis. Taip pat žiūrėjau, kad langai į pietinę pusę išeitų, bet tai nereiškia, kad dabar visi turi statyti namus, kur butai prasidėtų tik nuo penkto aukšto ir su langais į pietus. Žmonės turi įvairių poreikių, bet kuo aš esu tikras, kad absoliuti dauguma nenori buto pirmame aukšte, kai šalia yra šaligatvis ir tai dešimtis kartų blogiau, nei komercinės patalpos pirmame aukšte.

                          Comment


                            Matyt vystytojas paskaičiavo, kad geriau pigiai parduot butus pirmam aukšte nei mažinti visų butų kainą dėl paslaugų pirmam aukšte.

                            Comment


                              Šiaip, kiek aš žinau iš vystytojo, Kauno / Algirdo kvartalui pirmame aukšte esantis turgus kaip tik labai atsipirko ir žmonių labai vertinamas. Virš jo esančius butus pirko net pagyvenę žmonės ir dėl to problemos nematė. Kita pusė tokių butų iš viso į kiemą išeina, kur vaikų žaidimo aikštelė. Visi mes skirtingi, bet miestas yra miestas ir jis turi būt gyvas. Netinka, nepatinka - gyvenam užmiestyje.

                              Comment


                                Sako miestą reikia tankinti ir užmiestyje gyvent negerai O kai miestiečiai užsimano bent dalies užmiesčio privalumų - vėl negerai

                                Comment


                                  K-A kvartalas kaip tik tai ir yra rodiklis, kuomet zmones pirmiausia ispirko butus tuose dviejuose vidiniuose bokstuose, o prasciausiai ejo su langais i IKI parduotuve ir i ta bazaar. Neisivaizduoju, koks gali but privalumas turet kazkokia smukle po langais, kaip pvz Snipiskese. Man kaip lankytojui - ok., bet kaip gyventojas, dairyciaus buto i kita puse. Nesinoretu kas vakara klausyt, ka ten kas kalba su cigarete rankose

                                  Comment


                                    Lettered
                                    Kai turėsite vaikų suprasite, nors ir be jų čia nieko gero. Man asmeniškai irgi jokio malonumo gyventi, kai po langais groja muzika, garsiai kalba žmonės, pro ventiliaciją pučia iš visokių virtuvių įv. kvapus, nėra jokio saugaus vidinio uždaro kiemo ir t.t.
                                    Zygis
                                    Perkant butą man buvo vienas pagrindinių prioritetų, kad ne virš komercinių patalpų. Tikiu toks tikrai ne vienas esu.
                                    mantasm
                                    Esant komercinėm patalpom visada yra tikimybė, kad anksčiau ar vėliau atsidarys kabokas ar kitokia įstaiga su ilgesnėm darbo valandom. Parduotuvių šaldytuvai veikia kiaurą parą. Prekių pristatymas šeštadienį ryte irgi nėra didelis malonumas. Net ir nežiūrint į darbo valandas, sakykim netvarkinga ventiliacijos sistema nesuteikia komforto.
                                    Niekas nesiulo ten visur ikurti barus. Gali buti kirpyklos, vaistine, spa, dviraciu parduotuve, advokatu kontora, ir tt ir pan. Svarbu butu zmoniu eismas, ty gyva vieta. Gal nesutapatinam verslo pirmam aukste su triuksmu 20 valandu per para. Kita vertus, cia yra CENTRAS, o ne miegamasis rajonas. Gal ketinote ten pirkti buta? Uz pirmo auksto "nesugadinta" auksta kaina? Nepatinka CENTRAS-gyvenate miegamuosiuose rajonuose, bet neverskite miesto kaimu. Koks jusu ginco tikslas? Palaikote vystytojus CENTRE statancius kvartalus kurie bus mire? Ypac pagrindinese isorinese kvartalo gatvese? Juk niekas nesiule sugrusti kaviniu, baru, parduotuviu, diskanu ir stripbariu i kvartalo vidu.
                                    Paskutinis taisė B.S.; 2019.05.09, 03:54.

                                    Comment


                                      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                      K-A kvartalas kaip tik tai ir yra rodiklis, kuomet zmones pirmiausia ispirko butus tuose dviejuose vidiniuose bokstuose, o prasciausiai ejo su langais i IKI parduotuve ir i ta bazaar. Neisivaizduoju, koks gali but privalumas turet kazkokia smukle po langais, kaip pvz Snipiskese. Man kaip lankytojui - ok., bet kaip gyventojas, dairyciaus buto i kita puse. Nesinoretu kas vakara klausyt, ka ten kas kalba su cigarete rankose
                                      Ir ka? Tie su langais gauna nuolaida, vietiniai gauna restorana kuris mazina automobilizma ir kuria darbo vietas. Kas is viso to pralosia? Vystytojas? Svarbiausia, miestui geriau ar blogiau? Mes cia diskutuojame apie nauda vystytojams ar apie nauda miestui?

                                      Comment


                                        Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                                        Lettered

                                        Zygis

                                        mantasm

                                        Niekas nesiulo ten visur ikurti barus. Gali buti kirpyklos, vaistine, spa, dviraciu parduotuve, advokatu kontora, ir tt ir pan. Svarbu butu zmoniu eismas, ty gyva vieta. Gal nesutapatinam verslo pirmam aukste su triuksmu 20 valandu per para. Kita vertus, cia yra CENTRAS, o ne miegamasis rajonas. Gal ketinote ten pirkti buta? Uz pirmo auksto "nesugadinta" auksta kaina? Nepatinka CENTRAS-gyvenate miegamuosiuose rajonuose, bet neverskite miesto kaimu. Koks jusu ginco tikslas? Palaikote vystytojus CENTRE statancius kvartalus kurie bus mire? Ypac pagrindinese isorinese kvartalo gatvese? Juk niekas nesiule sugrusti kaviniu, baru, parduotuviu, diskanu ir stripbariu i kvartalo vidu.
                                        Vajej koks BS (pun intended). Turėk omeny tai, kad perkant butą sau, žmogus žiūri iš mikro perspektyvos, ne makro. Nepirkau pačiam centre, bet sakykim gana netoli jo - pirmame aukšte bus komercinės patalpos, todėl antrą aukštą ir pamiršau. Ir dzin man tie visi pabėdavojimai apie miesto vertimą kaimu, nes ieškau vietos, kur MAN bus gerai gyventi, o ne buto, kuris atitinka kažkieno forume miesto planavimo idealus. Vystytojai ne durni - jei jie daro premium klasės projektą, jiems jokios prasmės jo kainą mušti komercinėm patalpom.

                                        Ir net nesvarbu ar jūs sutinkate, kad komercinės patalpos pirmam aukšte kainą muša - money talks, BS walks.

                                        Comment


                                          Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                                          Ir ka? Tie su langais gauna nuolaida, vietiniai gauna restorana kuris mazina automobilizma ir kuria darbo vietas. Kas is viso to pralosia? Vystytojas? Svarbiausia, miestui geriau ar blogiau? Mes cia diskutuojame apie nauda vystytojams ar apie nauda miestui?
                                          Diskusija buvo apie tai, kad pirkėjai prasčiau vertina būstus su paslaugom pirmam aukšte. O vystytojai dirba pirkėjui. Apie naudą miestui nediskutavome. O būsto pirkėjui kas rūpi - pasitarnauti bendrąjam gėriui ar visgi jo pačio interesai? Pradedant nuo gyvenimo kokybės ir baigiant būsto išliekamąja verte.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X