Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Komercinėms patalpoms pirmame aukšte aš visai pritarčiau, bet džiaugiuosi bent jau už tai, kad pats projektas atrodo kur kas geriau, nei šalia Hanerio štampuojami sovietmečio dvasios daugiabučiai. Ta aukštais laiptuota priekinė pusė turėtų gerai nuo Gedimino kalno žiūrėtis.

    Comment


      Parašė MindaugasR Rodyti pranešimą
      gyvas pirmas aukštas muštu kainą viso projekto, tai manau logiškai palieka jį tylų
      Nelabai suprantu kaip muštų kainą, bet OK. Dabar ten gyvenantys turės sėsti į automobilį dėl menkiausios paslaugos. Gauna vaizdą ir vietą centre, bet vis vien bus priversti naudotis auto?..

      Comment


        Parašė B.S. Rodyti pranešimą
        Nelabai suprantu kaip muštų kainą, bet OK. Dabar ten gyvenantys turės sėsti į automobilį dėl menkiausios paslaugos. Gauna vaizdą ir vietą centre, bet vis vien bus priversti naudotis auto?..
        Ar kilometro spinduliu nėra paslaugų?

        Įstaigos pirmame aukšte matomos kaip būsima problema. Daugiau pašalinių aplink namą, daugiau įrangos triukšmo.

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

          Ar kilometro spinduliu nėra paslaugų?

          Įstaigos pirmame aukšte matomos kaip būsima problema. Daugiau pašalinių aplink namą, daugiau įrangos triukšmo.
          Niekas neis kilometro tam kad isgerti kavos ar i restorana. Karts nuo karto-gal, bet bendrai paemus ne. Ypac kai Lietuvos klimatas yra labai "dekingas". Didesnis automobilizmas yra didesne problema. Jei tai butu pastatas giliai kvartale, tuomet tokius paaiskinimus dar pateisinciau. Cia ne miegamasis rajonas ir miestas turetu reikalauti jog pirmi aukstai butu skirti paslaugoms. Ypac pastatams kurie formuoja kvartalo isores ribas.

          Comment


            Parašė B.S. Rodyti pranešimą

            Niekas neis kilometro tam kad isgerti kavos ar i restorana. Karts nuo karto-gal, bet bendrai paemus ne. Ypac kai Lietuvos klimatas yra labai "dekingas". Didesnis automobilizmas yra didesne problema. Jei tai butu pastatas giliai kvartale, tuomet tokius paaiskinimus dar pateisinciau. Cia ne miegamasis rajonas ir miestas turetu reikalauti jog pirmi aukstai butu skirti paslaugoms. Ypac pastatams kurie formuoja kvartalo isores ribas.
            Kad vaikšto žmonės. Tiek nuo VT stotelių, tiek nuo parkingų. Man būtų didesnis klausimas kas eis nuolat tik į vieną ir tą patį restoraną. Net ir retsykiais apsilankant - kokia tikimybė, kad kabokas atitiks tavo asmeninį skonį? Kad kirpykloj dirbs tinkama kirpėja? O problemų tikimybė n kartų didesnė.

            Miestas ir žmonės gyvenantys bala žino kur gali daug ko reikalauti. Aš tik sakau kodėl žmonės priima paslaugas pirmam aukšte kaip trūkumą.

            Comment


              Parašė B.S. Rodyti pranešimą
              Niekas neis kilometro tam kad isgerti kavos ar i restorana.
              Jei Jūs neinate, tai nereiškia, kad kiti irgi neina. Viskas ant nosies ten aplink, paeina žmonės ir daugiau ir ne tik kavos ar pavalgyt,

              O projektas iš tie gerai žiūrisi, gaila, kad tik medžiagos nelabai aiškios iš vizualizacijų.

              Comment


                Kiti specialiai prasivaikšto, ir kur kas daugiau nei apgailėtinas 1 km, pakeliui užeina kur nors. Taigi sveika. Aš jeigu turiu laiko, tai 10 - 20 km padarau. Važiuoti dėl 1 km? Nebent daug reikia pirkti ir maišai sunkaus. Važiuoti 1 km tik kavutės pagerti tai čia kažkas nesuvokiamo sveikiems žmonėms Taigi 10 minučių kelio. Su šviesoforais ir vietos prisiparkuoti ieškojimais dar su mašina gali gautis ilgiau.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                  Kiti specialiai prasivaikšto, ir kur kas daugiau nei apgailėtinas 1 km, pakeliui užeina kur nors. Taigi sveika. Aš jeigu turiu laiko, tai 10 - 20 km padarau. Važiuoti dėl 1 km? Nebent daug reikia pirkti ir maišai sunkaus. Važiuoti 1 km tik kavutės pagerti tai čia kažkas nesuvokiamo sveikiems žmonėms Taigi 10 minučių kelio. Su šviesoforais ir vietos prisiparkuoti ieškojimais dar su mašina gali gautis ilgiau.
                  Aš esu UŽ pasivaikščiojimą. Faktas tas, kad ten gyvens "ponai", tad smulkaus verslo nebuvimas juos skatins vairuoti. Didesnis pasirinkimas kažkur toliau nėra pasiteisinimas. Faktas, jog nuimtų bent kelis procentus eismo. O gal viską norit sukoncentruoti tik Senamiestyje? Be to, norėčiau jog žmonės vaikščiotų ne tik IŠ tos vietos, bet ir Į ten. Atitvertas miegamasis rajonas pačiame centre yra absurdas. Skamba vos ne kaip googlo pasvarstymai apie kaimą mieste.

                  Comment


                    Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                    Aš esu UŽ pasivaikščiojimą. Faktas tas, kad ten gyvens "ponai", tad smulkaus verslo nebuvimas juos skatins vairuoti. Didesnis pasirinkimas kažkur toliau nėra pasiteisinimas. Faktas, jog nuimtų bent kelis procentus eismo. O gal viską norit sukoncentruoti tik Senamiestyje? Be to, norėčiau jog žmonės vaikščiotų ne tik IŠ tos vietos, bet ir Į ten. Atitvertas miegamasis rajonas pačiame centre yra absurdas. Skamba vos ne kaip googlo pasvarstymai apie kaimą mieste.
                    Nu tie "ponai" norės ramybės aplink savo namus todėl parduotuvėlės o juo labiau kavinės ar bariukai nepageidautini. Ir vabšče apsitvert tvora ir ant vidinių gatvių pastatyt šlagbaumus būtų variantas geras.
                    Paskutinis taisė evvt; 2019.05.07, 23:24.

                    Comment


                      Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                      Aš esu UŽ pasivaikščiojimą. Faktas tas, kad ten gyvens "ponai", tad smulkaus verslo nebuvimas juos skatins vairuoti. Didesnis pasirinkimas kažkur toliau nėra pasiteisinimas. Faktas, jog nuimtų bent kelis procentus eismo. O gal viską norit sukoncentruoti tik Senamiestyje? Be to, norėčiau jog žmonės vaikščiotų ne tik IŠ tos vietos, bet ir Į ten. Atitvertas miegamasis rajonas pačiame centre yra absurdas. Skamba vos ne kaip googlo pasvarstymai apie kaimą mieste.
                      BS... Pusės kilometro spinduly ten jau yra 2 geros vietos pavalgyt (be Marriott, dar nesu buvęs, negaliu teigt) ir viena vieta nusipirkt kavos. Kai viską užstatys, tokių vietų bus kelis kartus daugiau ir tai tikrai bus traukos centras, bent jau Žirmūnų/Šnipiškių. Ko ten dabar trūksta, tai parduotuvės, bet tikrai atsiras kokia Maxima ar Rimi.
                      Paskutinis taisė ttttt; 2019.05.08, 09:53.

                      Comment


                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                        BS... Pusės kilometro spinduly ten jau yra 2 geros vietos pavalgyt (be Hilton, dar nesu buvęs, negaliu teigt) ir viena vieta nusipirkt kavos. Kai viską užstatys, tokių vietų bus kelis kartus daugiau ir tai tikrai bus traukos centras, bent jau Žirmūnų/Šnipiškių. Ko ten dabar trūksta, tai parduotuvės, bet tikrai atsiras kokia Maxima ar Rimi.
                        Aš nelabai suprantu ką jūs ginat? Ponų ramybę Vilniaus centre? Glavojam apie miestiečių komfortą ir miesto vystymąsi ar apie 50-ies ten gyvenančių ramybę?
                        Bent pats paklausyk ką sakai. Šalia Konferencijų centro tūkstančiams žmonių bei krūvos viešbučių yra visi du restoranai ir net viena kavinė!

                        Comment


                          Tas naujas laiptuotas projektas primena sovietinį daugiabutį Antakalnyje Mildos g. Prisimenu kiek laiko ieškojau ten buto...

                          Comment


                            Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                            Aš nelabai suprantu ką jūs ginat? Ponų ramybę Vilniaus centre? Glavojam apie miestiečių komfortą ir miesto vystymąsi ar apie 50-ies ten gyvenančių ramybę?
                            Bent pats paklausyk ką sakai. Šalia Konferencijų centro tūkstančiams žmonių bei krūvos viešbučių yra visi du restoranai ir net viena kavinė!
                            Kai arsiras konferencijų centras, atsiras ir kavinės su restoranais.

                            Comment


                              Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                              Aš nelabai suprantu ką jūs ginat? Ponų ramybę Vilniaus centre? Glavojam apie miestiečių komfortą ir miesto vystymąsi ar apie 50-ies ten gyvenančių ramybę?
                              Bent pats paklausyk ką sakai. Šalia Konferencijų centro tūkstančiams žmonių bei krūvos viešbučių yra visi du restoranai ir net viena kavinė!
                              Kalba prasidėjo nuo to, kodėl paslaugos pirmam aukšte numuša projekto vertę. Ponas mokės daugiau pinigo už daugiau ramybės. Miestas gali bandyti uždrausti vystytojui orientuotis į tai kaip iš pono paimti daugiau litų. O ponas gali galvoti apie ramybės/pinigų/vietos santykį. Bet kalba ne apie tai.

                              Comment


                                Gal Jūs nuvažiuokit į vietą apsidairyt ir tada rašykit. Vien HANNER'io stadiono projektuose jau veikia Narvesen, Vero Cafe, iLunch, Eurovaistinė, gėlių parduotuvė, Thiery kepykla, kažkokia vyninė tuoj atsidarys, jau iškabos kabo ir dar yra keli laisvi plotai. Ir čia tik jau pastatytame verslo centre, dar vienas statomas ir keli suplanuoti. Pačiame viešbutyje (Marriot) yra tiek restoranas / baras / kavinė plius grožio salonas ir dar kažkokia dizaino / interjero / kitokių šūdniekių krautuvė. Kitapus Rinktinės gatvės - Viva Pizza / sushi / vok, VISĄ PARĄ veikianti maisto prekių krautuvėlė (convenience store), beje, su kavine išsinešimui, IBIS viešbučio restoranas, lošimų automatų salonas, notaras, dar kelios laisvos patalpos, kuriose taip pat kažkas bus. Nu ir dar iš anksčiau veikiantys pavieniai verslai šalia - MEAT Juozapavičiaus g., Pitarija Fire Place, ant Rinktinės / Šeimynikių kampo, PitStop Pizza Šeimyniškių 21, visokios draudimo kontoros, dviračių parduotuvė. Tuose pačiuose HANNER'io pilies apartamentuose - vaikų užimtumo centras, pora grožio salonų, odontologijos kabinetas, dar kažkas panašaus. Šeimyniškių 21B jau šį rudenį atsidarys ko gero didžiausia Lietuvoje privati mokykla-darželis Saulės Gojus, YIT projekte pirmuose aukštuose taip pat komercija kažkokia numatyta, galų gale tas pats Statoil'as visai netoli, o prie jo - vis dar Maximos sklypas, kuris irgi matyt nestovės 10 metų tuščias. O kur dar Hilton, tie patys sporto rūmai su savo potencialu, Lietuvos energijos teritorija, kuri irgi kažkada vystysis.

                                Comment



                                  Jei nebūtų tų komercinių patalpų pirmuose aukštuose, tai Rinktinės gatvė atrodytų kiek be dvasios. Dėl to būtų gerai, jeigu Olimpiečių 3A projekte pirmame aukšte taip pat būtų komercinės patalpos, nes jos tai vietai suteiktų gyvybės. Kad tai numuštų būtų kainas - tai čia nesąmonė, tiesą sakant gyvenimas virš komercinių patalpų man atrodo netgi kaip pliusas, nes gali būti tikras, kad naktį niekas netriukšmaus. Bet problema matyt tame, kad toje vietoje ir taip jau yra daug komercinių patalpų ir kol kas trūksta gyventojų ir lankytojų. Pilies apartamentų pirmuose aukštuose taip pat yra komercinės patalpos ir be jų tas projektas taip pat prastesnis būtų, tik kažin kaip joms ten komerciškai sekas, visgi pas mus gaji kultūra gyvenimą mieste iškeisti į visokius Akropolius.

                                  Comment


                                    Būtent dėl galimai didelės konkurencijos aplink, vystytojui greičiau ir labiau apsimoka išparduot butus nei komercines patalpas. Nebent parkavimo vietos komercinėms patalpom nereikalingos?

                                    Comment


                                      Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                                      Aš nelabai suprantu ką jūs ginat? Ponų ramybę Vilniaus centre? Glavojam apie miestiečių komfortą ir miesto vystymąsi ar apie 50-ies ten gyvenančių ramybę?
                                      Bent pats paklausyk ką sakai. Šalia Konferencijų centro tūkstančiams žmonių bei krūvos viešbučių yra visi du restoranai ir net viena kavinė!
                                      Matau problemos su teksto suvokimu, dar kartą - aš parašiau apie geras vietas (turėjau omeny MEAT ir Fireplace maistui ir Vero Cafe kavai), o ne visas, kurios ten yra. Apie kokį konferencijų centrą ir tūkstančius žmonių jūs kalbat? Kur jie? Po kiek laiko jį bent pradės rekonstruot? Jūs nors kiek suprant kaip veikia verslas? Jūs rimtai galvojat, kad dabar vidury statybų turi atsidaryt dar kokie 5 nauji restoranai ir dirbt į minusą dar porą metų, kol pilnai nesusitvarkys aplinka, nepastatys likusių verslo centrų, neapgyvendins visų daugiabučių ir vieta netaps patraukli?

                                      Comment


                                        Esant komercinėm patalpom visada yra tikimybė, kad anksčiau ar vėliau atsidarys kabokas ar kitokia įstaiga su ilgesnėm darbo valandom. Parduotuvių šaldytuvai veikia kiaurą parą. Prekių pristatymas šeštadienį ryte irgi nėra didelis malonumas. Net ir nežiūrint į darbo valandas, sakykim netvarkinga ventiliacijos sistema nesuteikia komforto.

                                        Kokie tavo argumentai, kad nenumuštų kainų apart "man atrodo netgi kaip pliusas"? Nes kiek girdžiu aplink iš žmonių nesenai pirkusių būstą tai paslaugų nebuvimas pirmam aukšte vertinamas kaip pliusas. Kaip ir prekybcentrio nebuvimas šalia. Geriau paeiti kelis šimtus metrų nei turėti rampos malonumus panosėj.

                                        Comment


                                          Prekių šeštadienio rytais dažniausiai niekas nepristatinėja, ypač į tokias komercines patalpas, kokios kuriasi aplink Žalgirio teritoriją. Norint atidaryti kabaką, kuris veiktų ilgiau ar apskritai prekiautu alkoholiu - reikalinga gauti to namo gyventojų sutikimą. Aš nežinau kaip yra su kitais žmonėmis, aš tik pasakiau savo nuomonę, kad asmeniškai man komercinės patalpos po mano butu nesudarytų jokios problemos, o jeigu dar tai būtų kažkokios paslaugos, kuriomis naudojuosi, tai išvis gerai būtų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X