Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Click image for larger version

Name:	3BBB47A2-0008-45C6-AE8E-68783E47D9C0.jpeg
Views:	92
Size:	393,4 kB
ID:	1690750Click image for larger version

Name:	D2EDD1E4-095D-4F38-A3CC-58E5ECB56931.jpeg
Views:	85
Size:	299,5 kB
ID:	1690751

    Comment


      /\ Atrodytų geriau, jeigu ta dalis kabėtų ore Bent kažkiek.

      Comment


        Erzina, kad ir vėl buvo nusipiginta ir ne iki galo padaryta. Kaip suprantu, juodų kolonų jau nebebus

        Comment


          Gal samoningai. Naturalus betonas prie skaidraus stiklo.

          Comment


            Vizulkėse buvo juoda...

            Comment


              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
              Gal samoningai. Naturalus betonas prie skaidraus stiklo.
              Kad čia ne betonas, o šviesios plokštės. Buvo apdengta. Derinasi, matyt, prie pirmo aukšto stiklų rėmų. Plius gal kiek lengviau atrodo, nes juodos kolonos duotų irgi savo masyvumo.

              Comment


                Parašė TheNewYork_er Rodyti pranešimą
                Erzina, kad ir vėl buvo nusipiginta ir ne iki galo padaryta. Kaip suprantu, juodų kolonų jau nebebus

                Yomayo, kalbant apie projektą kaštus, tai centai, kalbant pinigais tai šimtų € klausimas, ne milijono, nėra kur piginti, bet viską turbūt pasako "one word" Hanner
                Aviate, navigate, communicate

                Comment


                  Na pilka gal mažiau matosi ir labiau paryškina kabančią dalį. Abejoju, jog pagailėjo teptuko ir skarbonkės dažų

                  Comment


                    Be reikalo kabinejates prie spalvos. Juoda butu buvusi blogiau, tamsi, sunki, depresyvi, tuomet jau likes pastatas "nebekabetu".

                    Comment


                      Parašė TheNewYork_er Rodyti pranešimą
                      Erzina, kad ir vėl buvo nusipiginta ir ne iki galo padaryta. Kaip suprantu, juodų kolonų jau nebebus

                      Na man kažkodėl kreivai sudėtos šaligatvio plytelės į akis krenta labiau už tas kolonas. Nėr ko norėt iš hanerio.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Tai nėra vien Hanner problema, kreivai sudėtos plytelės pamažu tampa nauju Vilniaus standartu, pažiūrėkit į savivaldybės naujai sutvarkytus šaligatvius kitose miesto vietose (Lukiškių aikštė, Vytauto gatvė, takas aplink Lazdynus, rajonų kiemai, nauji skverai), jos būna kreivos dar iki Šimašiui pasigirus facebook. O šviesios kolonos, manau, kaip tik geriau, suteikia lengvumo ir šiokią tokią iliuziją, kad ta pastato dalis kabo ore, kai vidus bus apšviestas atrodys dar geriau. Tik va žiūrint į nuotraukas kyla abėjonių dėl medžiagų kokybės...

                        Comment


                          Tai ar kolonų apdaila juoda ar pilka tai visai nekeičia jų kainos. Čia tik architektūrinis sprendimas. Aš visai laukiu kol pasimatys ar pavyko kažką gražaus išgauti šioje vietoje, nes iš vizualizacijų atrodė įdomiai.

                          Comment


                            Na, tai, kad viršutinių aušktų langų pavadai nupiginti (irgi centai), tai net neabejoju, kad ir kolonos ir visa kitą bus pamesta.
                            Čia gal ryšium, kad sumokėjo milijoną už taikos sutartį su ŽT?

                            Comment


                              Parašė TheNewYork_er Rodyti pranešimą
                              Na, tai, kad viršutinių aušktų langų pavadai nupiginti (irgi centai), tai net neabejoju, kad ir kolonos ir visa kitą bus pamesta.
                              Čia gal ryšium, kad sumokėjo milijoną už taikos sutartį su ŽT?
                              Kokiu būdu pilka kolonų spalva pigesnė už juodą? Nesuprantu čia kai kurių logikos.

                              Comment


                                Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                                Kokiu būdu pilka kolonų spalva pigesnė už juodą? Nesuprantu čia kai kurių logikos.
                                Nežinau, kaip statybose, bet kitose srityse kaina priklauso nuo pigmento. Pavyzdžiui: violetinė / purpurinė ne veltui monarchų spalva, nes tiesiog sunkiau senovėje buvo išgauti pigmentus; baltas naujas autotransportas irgi pigesnis, nes tiesiog jokio pigmento nereikia dėti, todėl komercinis transportas dažnai būna būtent baltas; nuėjus nusipirkti profesionalios akvarelės atskiromis spalvomis, kiekviena spalva bus už visiškai skirtingą kainą (tarkim nuo keliasdešimt Lt centų iki kelių litų (senąją valiuta)).
                                ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                Comment


                                  Parašė dondc Rodyti pranešimą

                                  Nežinau, kaip statybose, bet kitose srityse kaina priklauso nuo pigmento. Pavyzdžiui: violetinė / purpurinė ne veltui monarchų spalva, nes tiesiog sunkiau senovėje buvo išgauti pigmentus; baltas naujas autotransportas irgi pigesnis, nes tiesiog jokio pigmento nereikia dėti, todėl komercinis transportas dažnai būna būtent baltas; nuėjus nusipirkti profesionalios akvarelės atskiromis spalvomis, kiekviena spalva bus už visiškai skirtingą kainą (tarkim nuo keliasdešimt Lt centų iki kelių litų (senąją valiuta)).
                                  Tai sakot, kad Hanneris bandė sutaupyti 1-2 eurus ir dėl to nudažė pilkai?

                                  Comment


                                    Aš sakiau, kad kaina kai kurių produktų (minėjau ne statybos) gali skirtis kelis šimtus procentų. Kiek kvadratinių metrų, tiek ir tūkstančių, o ne 1-2 € (bent jau automobilių kainos anksčiau skirdavosi tūkstančiais), tai galima prilygint pastatų kolonų kvadratinius metrus. O kam tam avuliui (iš mažosios "a") daryt brangiau, jei gali pigiau? Dvirtakio net nenutiesė, nepažeisdamas įstatymų (teisiškai ten vis dar "laikina danga" palei gatvę).
                                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                    Comment


                                      Nežinau, jei tarkim nuo manęs asmeniškai priklausytų kokių nors pastatų statyba, tai aš neleisčiau jokių nupiginimų ir supaprastinimų. Kodėl? Nes tai būtų ir mano, arba mano įmonės įvaizdžio dalis, atitinkamai ir noras nesusigadinti "markės" esamų ar būsimų klientų akyse, netgi prieš visuomenę, besidominčią naujais pastatais. Juk elementaru. Netgi savo kasdieniniame darbe neleisčiau sau chaltūros, nes tai yra mano, kaip darbuotojo įvaizdis, netgi galima sakyti brendas, kurį reikia kurti diena iš dienos su mąstymu į ateitį.
                                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.01.07, 21:43.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Nežinau, jei tarkim nuo manęs asmeniškai priklausytų kokių nors pastatų statyba, tai aš neleisčiau jokių nupiginimų ir supaprastinimų. Kodėl? Nes tai būtų ir mano, arba mano įmonės įvaizdžio dalis, atitinkamai ir noras nesusigadinti "markės" esamų ar būsimų klientų akyse, netgi prieš visuomenę, besidominčią naujais pastatais. Juk elementaru. Netgi savo kasdieniniame darbe neleisčiau sau chaltūros, nes tai yra mano, kaip darbuotojo įvaizdis, netgi galima sakyti brendas, kurį reikia kurti diena iš dienos su mąstymu į ateitį.
                                        Lietuvoje tai beveik neaktualu, svarbu kad pigesnę prekę ar paslaugą pasiūlytų.

                                        Comment


                                          Na jei tokių būdu buvo bandoma išlaikyti pastatą levituojanti, tai mano nuomone nepavyko.
                                          Paskutinis taisė Ciurlionis; 2019.01.08, 10:28.
                                          Aviate, navigate, communicate

                                          Comment

                                          Working...
                                          X