Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujos ugdymo įstaigos Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Globalus
    replied
    Apribojus galimybę žmonėms pailsėti, žmones masiškai lipdavo per tą tvorą. Ir maži ir dideli. Pagaliau susiprotėjo. Šiandien:
    Click image for larger version  Name:	P30904-170610.jpg Views:	0 Size:	1,26 MB ID:	2073498

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Jei jums saugumas nesvarbu, tai nereiškia, kad ir kitiems ant to nusispjaut.
    Tvoros saugumo neprideda.

    Komentuoti:


  • Nitro
    replied
    Man buvo kilusi mintis, kad šitą aptvėrimo projektą pralobino tų žalių segmentinių tvorų, kuriomis visoje Lietuvoje dabar tveriamos tvoros aplink mokyklas ir darželius, importuotojai ar gamintojai.

    Pavyzdys iš mano gimtojo miesto - https://goo.gl/maps/N4QKiTErSKdTAbEcA

    Šis darželis dar nuo CCCP laikų (statytas kažkur apie 1988) buvo aptvertas neaukšta tvorele ir gyvatvore. Net mano vaikystėje, o tai buvo prieš 30 metų, mes per tą tvorą nelipdavome, nors ji buvo ir neaukštą - nes elementariai trukdė gyvatvorė. Prieš keletą metų sugalvojo seną tvorą išmontuot ir dviejų metrų naują tvorą pastatyt. Mano akimis tai elementariausias lėšų švaistymas.

    Komentuoti:


  • TrippleA
    replied
    As jau nebelabai pagaunu, apie ka cia diskusija. Kaip suprantu, eina kalba apie tvoras apie mokyklas. Bent pagal mane tai yra normali vakrietiska praktika, nes yra tada teritorija tam aiskia kazkam pavaldi ir nustoja galiot principas "benrai, tai niekeno". Tada mokykla jau negali nesirupinti savo teritoija, jos prieziura, saugumu ir pan. Kiek suprantu, tai problema ta, kad tveriama tvora belenkaip, nukertant takus, o aptverus, nei vaikai, nei vietines bendruomenes nariai nebegali patekti i stadionus ir sporto aiksteles. Bet siuo atveju manau sprendimas paprastas- tverti tvoras logiskai, esant reikalus takus perkelti uz tvoros ir leisti zmonem ateiti pasportuot, uzrakint teritorija tik velai vakare/ nakti. Del saugumo, taip prideda saugumo, prideda ir svaros, ir tvarkos, kad neateitu kazkas pagert i kokia pavesine ir buteliu neprimetu, ar kampu nenumyztu, tai cia manau irgi visi pritartu tvoru logikai.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė abruo Rodyti pranešimą

    Kiek nusikaltimų įvykdoma mokyklų teritorijose? Ar tai padidinto nusikalstamumo vietos? Kaip tvora padeda išvengti nusikaltimų? Ar pamatęs tvorą potencialus nusikaltėlis sako „Oj, viskas, be šansų man čia užpulti tuos mokinukus“? O gal jis tiesiog palaukia, kol mokinys palieka tą teritoriją? Ai, ką aš čia, jau kartojuosi...
    Esmė, kad neadekvatuolis aba net neskaitė savo pateikto pavyzdžio teksto, o tik pateikia jį iš pavadinimo, arba nesupranta apie ką jame yra rašoma, nes ten net nėra nieko bendro su mokykla, Paribio gatvėje net nėra mokyklos, štai ištrauka iš straipsnio:

    Delfi pavyko sužinoti, kad mergaitė ėjo iš mokymo įstaigos namo. Nieko blogo neįtarusi nepilnametė buvo užpulta Paribio gatvėje, čia į esantį mišką ją ir nusitempė įtariamasis.
    Pagal neadekvatuolio logiką reikia skubiai užtverti tvoromis Paribio gatvę ir šalia esančius miškus, kaip ir visas kitas gatves, miškus ir viską, ką tik įmanoma užtverti, nes nū saugu gi taip bus...

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Nu bet jei bent 1% sumažėja tikimybė, tai reikia tverti!

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Jei jums saugumas nesvarbu, tai nereiškia, kad ir kitiems ant to nusispjaut.

    https://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=92425663



    Ne tėvai sprendžia dėl tvorų, o mokyklos vadovybė, nebent manot, kad visi kvailiai nesuprantantys, ką daro, nes nusikalstamumas pagal jūsų ironiją neegzistuoja?
    Kiek nusikaltimų įvykdoma mokyklų teritorijose? Ar tai padidinto nusikalstamumo vietos? Kaip tvora padeda išvengti nusikaltimų? Ar pamatęs tvorą potencialus nusikaltėlis sako „Oj, viskas, be šansų man čia užpulti tuos mokinukus“? O gal jis tiesiog palaukia, kol mokinys palieka tą teritoriją? Ai, ką aš čia, jau kartojuosi...

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Turbūt neveltui privačios mokyklos tveriasi, kurios pačios sprendžia, ką daryti ir savo pinigus investuoja? Ar manot, kad saugumas ne visų privilegija?
    Aš nesuprantu ar jūs iš tikrųjų esat toks kvailas neadekvatuolis ar tiesiog einat full retard vien tam, kad įrodyt kažkokį keistą point'ą...

    Prie ko čia tos privačios mokyklos? Ar jos yra statomos vidury 50-70 metų apgyvendinto rajono su esama dešimtmečiais vystyta infrastruktūra ir visiškai sugriauna ją aptverdamos savo privačią teritoriją? Ne? Tai kokio velnio jūs tai išvis traukiat į diskusiją kaip kažkokį kažko pavyzdį, matomai turintį kažką įrodyti? Jūs bent kiek sugebat sujungti A su B?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Gal galite paaiškinti, kaip mokyklos aptvėrimas būtų padėjęs šiuo atveju? Ar jūs norėtumėte ir visą kelią nuo mokyklos iki namų aptverti? Turbūt ir savo vaikus vežate automobiliu į mokyklas?
    Nežinau, bet kai matau prie privačių mokyklų tvoras tai natūraliai kyla klausimas, kad gal ne be reikalo stato, juolab tai kainuoja pinigus? Aš savo nevežu, bet jei reiktų vaikams vaikščioti į mokyklą miškais, tai turbūt tektų, kai tokie dalykai vyksta.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Jei jums saugumas nesvarbu, tai nereiškia, kad ir kitiems ant to nusispjaut.
    https://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=92425663
    Gal galite paaiškinti, kaip mokyklos aptvėrimas būtų padėjęs šiuo atveju? Ar jūs norėtumėte ir visą kelią nuo mokyklos iki namų aptverti? Turbūt ir savo vaikus vežate automobiliu į mokyklas?

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Man saugumas labai svarbu, bet tvorų aš nenoriu. Saugumui pasiekti yra kitų priemonių - pvz., kameros.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Nes, deja, tėvai tokie, čia manau koreliuoja su vaikų vežiojimu automobiliais į mokyklas. Aš, jei būčiau vedęs vaikus į privačias mokyklas ir būčiau galėjęs rinktis, tai rinkčiausi neaptvertą mokyklą.
    Jei jums saugumas nesvarbu, tai nereiškia, kad ir kitiems ant to nusispjaut.

    https://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=92425663

    Parašė abruo Rodyti pranešimą
    Ne visada tėvai žino, kas geriausia jų vaikui. Būna ir tokių tėvų, kurie mielai uždėtų vaikams apykojes ir sektų kiekvieną judesį, nes, neduokdie, dar nueis kur į gretimą miškelį, kur jų tik ir tyko pedofilai, barygos ir laukiniai žvėrys.
    Ne tėvai sprendžia dėl tvorų, o mokyklos vadovybė, nebent manot, kad visi kvailiai nesuprantantys, ką daro, nes nusikalstamumas pagal jūsų ironiją neegzistuoja?
    Paskutinis taisė Lettered; 2023.09.03, 16:05.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Turbūt Lettered tą ir daro.

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Ne visada tėvai žino, kas geriausia jų vaikui. Būna ir tokių tėvų, kurie mielai uždėtų vaikams apykojes ir sektų kiekvieną judesį, nes, neduokdie, dar nueis kur į gretimą miškelį, kur jų tik ir tyko pedofilai, barygos ir laukiniai žvėrys.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Turbūt neveltui privačios mokyklos tveriasi, kurios pačios sprendžia, ką daryti ir savo pinigus investuoja? Ar manot, kad saugumas ne visų privilegija?
    Nes, deja, tėvai tokie, čia manau koreliuoja su vaikų vežiojimu automobiliais į mokyklas. Aš, jei būčiau vedęs vaikus į privačias mokyklas ir būčiau galėjęs rinktis, tai rinkčiausi neaptvertą mokyklą.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Kaip ir nuosavi namai Balsiuose... apie ką jūs čia svaigstat? Ką darželiai ir privačios mokyklos turi bendro su aptarinėjama tema?
    Turbūt neveltui privačios mokyklos tveriasi, kurios pačios sprendžia, ką daryti ir savo pinigus investuoja? Ar manot, kad saugumas ne visų privilegija?





    Paskutinis taisė Lettered; 2023.09.03, 14:15.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Kaip ir privačios mokyklos.
    Kaip ir nuosavi namai Balsiuose... apie ką jūs čia svaigstat? Ką darželiai ir privačios mokyklos turi bendro su aptarinėjama tema?

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Kaip ir privačios mokyklos.
    Prašau? 2012–2018 m. gatvės vaizdai:

    Click image for larger version  Name:	f.png Views:	0 Size:	2,42 MB ID:	2072864

    2023 m.:

    Click image for larger version  Name:	ff.png Views:	0 Size:	2,39 MB ID:	2072865

    Šiaip buvo atvejis, kai vienas gyventojas išėjo su virtuviniu peiliu ir nuvijo mane nuo suoliuko į gimnaziją, bet nors artėjo link mokyklos įėjimo, apsisuko ir grįžo namo. Esant tvorai, vis tiek bent valdiški praėjimai nerakinami dienos metu. Pašilaučiuose gal neįprato dar palikti atrakinta, kaip kitur įsipareigoja palikti prieinamumą sportuojantiesms stadijonuose.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Kaip ir privačios mokyklos.
    kaip ir kalėjimai

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Neadekvatūs yra tie, kurie per savo gyvenimą nepastebėjo, kad visi darželiai nuo jų pastatymo yra aptverti...
    Kaip ir privačios mokyklos.

    Komentuoti:

Working...
X