Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    /\ Paskaityk komentarą dar kartą. Jis sakė, kad medinis fasadas, bet nudažytas tomis pačiomis spalvomis, būtų atrodęs geriau. Aš gal pritarčiau, nes medis ilgiau išsilaikytų gražių švarių spalvų. Tinkas apsineš greitai.
    Mintį aš supratau ir pirmąsyk ir pakartosiu, kad pasteliniai įvairiaspalviai fasadai atrodo geriau nei monotoniški mediniai fasadai. Mano replikoje buvo akcentuota mediena, nepriklausomai ar dažyta ar dar kokia, bet ji jau nepridėtų jokios įvairovės tame kontekste.
    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

    Comment


      Aš nelabai pagaunu kaip gali būti monotoniški mediniai dažyti (tomis pačiomis spalvomis) fasadai, o tinkuoti tokių spalvų fasadai - ne

      Comment


        Ten fontanas ar baseinas? Vaikas ten pasilenkęs ar maudosi?

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Aš nelabai pagaunu kaip gali būti monotoniški mediniai dažyti (tomis pačiomis spalvomis) fasadai, o tinkuoti tokių spalvų fasadai - ne
          AAAAaaaa! Gal jis suprato kad visi dazomi vienodai! As turejau omeny taip paciai - spalvotai, o ne visus ta pacia vientisa spalva. Gal is tikro nelabai aiskiai parasiau, nieko.

          Comment


            Kaip suprantu atiteka kanalas, paskui baseinėlis.

            Comment


              tikrai gražu ir primena man venecija italijoje,gal tą mintis ir buvo realiai,o medinių pastatų neteko matyt venecijoje,na bent dabartiniu laiku(2014 metų vasara)

              Comment


                Antrajame "KORIŲ" etape kyla bokštinis kranas.

                Comment


                  Parašė robkyte Rodyti pranešimą
                  tikrai gražu ir primena man venecija italijoje,gal tą mintis ir buvo realiai,o medinių pastatų neteko matyt venecijoje,na bent dabartiniu laiku(2014 metų vasara)
                  Tai tas kvartalas ir vadinasi "Venecija" ar "Venecijos namai"

                  Comment


                    Užupiečiai kyla: didžiulis projektas gali atverti Pandoros skrynią?

                    Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/nekilnoj....d?id=68782362
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      galvojau,kad dėl skambaus pavadinimo namus taip pavadino,bet prabėgau per foto ir žiūriu,net kanalai yra,čia tai geras)

                      Comment


                        Visuomenės informavimas apie numatomą daugiabučio gyvenamojo namo Gedimino pr. 47, Vilniuje, projektavimą



                        Comment


                          /\

                          pažiūrėjau, kas ten dabar stovi ir supratau, kad į šitą pastatą dar niekada nebuvau atkreipęs dėmesio ir net nežinojau kaip jis atrodo. Puikus pavyzdys kaip sovietinį 'nieką' galima paversti gulbe

                          Comment


                            Manau, kad ten ne sovietinis, o lenkiškas "niekas", tačiau negarantuoju.
                            Beje, manau, kad šis projektas kiek pagyvins tą ramią prospekto vietą.
                            Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                            Comment


                              Parašė lukass Rodyti pranešimą
                              Manau, kad ten ne sovietinis, o lenkiškas "niekas", tačiau negarantuoju.
                              Beje, manau, kad šis projektas kiek pagyvins tą ramią prospekto vietą.
                              Ir nugriaus ta (replikuota?) dali pastato is desines. Gal ir gerai.

                              Comment


                                Labai solidžiai atrodantis pastatas, laukiu kada prasides statybos

                                Comment


                                  Aš tai manyčiau, kad bent šią dalį pastato būtų galima palikti. Nesvarbu, kad dabar ji pavirtusi visišku bomžynu.

                                  Comment


                                    Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                    Aš tai manyčiau, kad bent šią dalį pastato būtų galima palikti. Nesvarbu, kad dabar ji pavirtusi visišku bomžynu.
                                    As irgi taip galvojau. Bet sita dalis yra mano manymu dalinai pastatytas ,panasaus dizaino kaip esantis is desines pastatas. To atveju gal ir logiska ji pasalinti, nes labai akivaizdziai ta "asimetrija" matosi.

                                    Comment


                                      Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                      As irgi taip galvojau. Bet sita dalis yra mano manymu dalinai pastatytas ,panasaus dizaino kaip esantis is desines pastatas. To atveju gal ir logiska ji pasalinti, nes labai akivaizdziai ta "asimetrija" matosi.
                                      Is viršaus gerai matosi:
                                      https://www.bing.com/maps/?v=2&cp=t3...=o&form=LMLTCC
                                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                      Comment


                                        Lazdynų g. 46 prasidės greitai ir statybos:

                                        Šią savaitę Lazdynų gatvėje bus vykdomi medžių šalinimo darbai

                                        Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad šią savaitę – nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 6 dienos – Lazdynuose bus šalinami 26 medžiai, trukdantys suprojektuoto daugiabučio namo adresu Lazdynų g. 46, statybos darbams. Leidimas kirtimo darbams išduotas suderinus su Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentu. Vystytojas projekto įgyvendinimo metu įpareigotas pasirūpinti teritorijos apželdinimu – pasodinti 12 naujų beržų, 4 šermukšnius ir 39 lanksvas.

                                        Comment


                                          Absurdas griauti griauti tą pastato dalį iš dešinės, suprantu griauti tą lenkmečio pastatą, bet carinuko korpusas turi vertingų architektūrinių savybių. Paliekant fasadinę sieną galima formuoti pastato tūrį įklijuotą į tą fasadą.
                                          Paskutinis taisė Aleksas666; 2015.08.31, 23:32.
                                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X