Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Davidas Rodyti pranešimą
    Ciurlionis, aciu uz nuomone. As ziuriu dabar i buto pirkima kaip i investicija, renkuosi tarp Basanaviciaus 9, Mindaugo 14 ir NR. Isleisti planuoju apie 140K.
    1. Mindaugo 14 visa galva yra geresnis nei like du, kitokios klases, bet problema pagrindine butu pasirinkimas, visi geri butai yra labai dideli (60 kv. m - 150 kv.m), mazesni neturi vaizdo ir iseina langais i vidini kiema (i kitu butu langus), o tai jau yra fak, nes turejau patirties parduodant toki buta.
    2. Basanaviciaus 9, vieta puiki, bet vel gi, patrauklus 2 kambariu buvo ispirkti dar pries pradedant statybas ir neturint leidimo statybai (itariu pirko antrines imones). Like butai nera prasti, bet vel gi nuo 60 kv.m ir kaina kvadrato ~2.4 - 2.5K eur.
    3. NR pagrindinis minusas Zirmunu alsavimas i nugara, gal situacija siek tiek gelbsti Verslo centras, kuris uzdengia vaizda i minsko zieda. Pasirinkti su vaizdu i kalnu parka, Neri ir Gedimino pili imanoma.
    Visu situ 3 projektu kainos yra so so adekvacios, kiekvienas is ju turi savo pliusu ir savo minusu, manau rinksiuosi nagrinedamas konkrecius butus.
    Yra dar 2 projektai:
    1. Kraziu namai
    2. Tilto 12
    Nuo Kraziu namu atgraso Lukiskes, o Tilto 12 vidinis kiemas ir parkingo perspektyvos.
    Niekur dabar Vilniuje neinvestuočiau (ir neinvestuoju) išskyrus Užupį. Priežastis labai aiški - by far didžiausias projektų kiekis Vilniuje, kas reiškia, kad beveik visa aplinka/infrastruktūra bus nerealiai sutvarkyta. Plius kaimo/mieste jausmas yra nerealus. Plius vienintelis rajonas Vilniuje su vos ne natūralia siena (Vilnelė/Olandų gatvė). Plius vis dar gai rasti kainas po 2.5K už kvadratą naujos statybos butuose, kas yra labai gerai ...
    Paskutinis taisė nomad; 2015.07.18, 02:38.
    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

    Comment


      Čia tokie poreikiai keisti - nori buto mieste, bet blogai, kad mietas už nugaros alsuoja... Įdomu kaip žmogus gyventų kokiame Niujorko centre, kur daug prastesnių butų kainos puikiai žinome nuo kiek prasideda...
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė nomad Rodyti pranešimą
        Niekur dabar Vilniuje neinvestuočiau (ir neinvestuoju) išskyrus Užupį. Priežastis labai aiški - by far didžiausias projektų kiekis Vilniuje, kas reiškia, kad beveik visa aplinka/infrastruktūra bus nerealiai sutvarkyta. Plius kaimo/mieste jausmas yra nerealus. Plius vienintelis rajonas Vilniuje su vos ne natūralia siena (Vilnelė/Olandų gatvė). Plius vis dar gai rasti kainas po 2.5K už kvadratą naujos statybos butuose, kas yra labai gerai ...
        Vilnelė su šlaitu kaip ir siena, sunkiau patekti tiek vietiniams, tiek turistams. Tarsi rajonas pretenduoja būti ramesniu, gal neištiks senamiesčio triukšmingas likimas.
        Man tik įdomiau, kaip bus su automobiliu srautu tarp Olandų g. ir senamiesčio. Kiek girdėjau iš ten gyvenančių, užsiminė, kad padaugėjo automobilių, o ir panašu, kad automobilių kiekis ateity tik didės.
        Bei pastebiu, kad Užupio g. daugėja parduotuvių, barų ir kavinių. Ramiai taip nebus ateity, bet kaip Vokiečių gatvėje tiek žmonių nebus niekad, manau. Per siaura gatvė, mažai kur atsisėsti. Nėra erdvės koncertams. Apskritai, per daug ankšta.
        Paskutinis taisė andyour; 2015.07.18, 13:01.

        Comment


          Parašė SPX Rodyti pranešimą
          Čia tokie poreikiai keisti - nori buto mieste, bet blogai, kad mietas už nugaros alsuoja... Įdomu kaip žmogus gyventų kokiame Niujorko centre, kur daug prastesnių butų kainos puikiai žinome nuo kiek prasideda...
          Miesto norėjimas nereiškia gyvenimą prie troleibusų stotelės ar ant kokio praėjimo, pvz. Pilies g. yra kaip Vilniaus akropolio tarpduris.

          Comment


            SPX, Žirmunai - ne New York'as
            Pats gyvenu Uzupyje, viskas ok su savo masina, srautai tikrai dideja, rajonas pleciasi. Perversmas bus, kai MG Valda uzbaigs Krantines ir visi pamatys kokio masto statybos bus Tymo kvartale. Uzupis supanases su senamiesciu anyway. Bet ateinantys keli metai parodys kuom tikrai virs Uzupis.
            Del Sporto/Olimpieciu/Raitininku gatviu prognozes siam momentui irgi teigiamos, bet istikruju reiketu palaukti, ka ten nori daryti Hanner'is. Turiu spejima, kad vis del to tas blokas virs lokaliu "Canary Wharf'u" (+Kongresu rumai +sutvarkytas broadwalk'as +Hanner pastatys ofisu)

            Comment


              Parašė Davidas Rodyti pranešimą
              SPX, Žirmunai - ne New York'as
              Pats gyvenu Uzupyje, viskas ok su savo masina, srautai tikrai dideja, rajonas pleciasi. Perversmas bus, kai MG Valda uzbaigs Krantines ir visi pamatys kokio masto statybos bus Tymo kvartale. Uzupis supanases su senamiesciu anyway. Bet ateinantys keli metai parodys kuom tikrai virs Uzupis.
              Del Sporto/Olimpieciu/Raitininku gatviu prognozes siam momentui irgi teigiamos, bet istikruju reiketu palaukti, ka ten nori daryti Hanner'is. Turiu spejima, kad vis del to tas blokas virs lokaliu "Canary Wharf'u" (+Kongresu rumai +sutvarkytas broadwalk'as +Hanner pastatys ofisu)
              Man pats Hanneris kaip vystytojas...bijau kad sudarkys teritoriją su savo mąstymu. Tikėkimes geriausio.

              Comment


                /\ Kol kas panašu, kad jie supranta teritorijos reikšmę ir tikrai nepasišiukšlins.

                Comment


                  Parašė Davidas Rodyti pranešimą
                  SPX, Žirmunai - ne New York'as
                  Pats gyvenu Uzupyje, viskas ok su savo masina, srautai tikrai dideja, rajonas pleciasi. Perversmas bus, kai MG Valda uzbaigs Krantines ir visi pamatys kokio masto statybos bus Tymo kvartale. Uzupis supanases su senamiesciu anyway. Bet ateinantys keli metai parodys kuom tikrai virs Uzupis.
                  Del Sporto/Olimpieciu/Raitininku gatviu prognozes siam momentui irgi teigiamos, bet istikruju reiketu palaukti, ka ten nori daryti Hanner'is. Turiu spejima, kad vis del to tas blokas virs lokaliu "Canary Wharf'u" (+Kongresu rumai +sutvarkytas broadwalk'as +Hanner pastatys ofisu)
                  Nereikia apsimetinėti, gerbiamasis. Puikiai suprantate apie ką aš čia kalbu Vilnius ne New York'as, bet ir ne koks Kavarskas, tai priimkite, kad miestas taip ar taip alsuos už nugaros.
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    /\ Jei ne automobiliai, tyla būtų kaip miške, tik dar tyliau, nėra paukščių ir ošiančių medžių.

                    Comment


                      http://www.svitrigailosnamai.lt/


                      Gal kas nors galėtų daugiau pakomentuoti šį projektą? kodėl verta/neverta būtų jame rinktis butą ?

                      Comment


                        Iš gražaus projekto Eika padarė eilinį savo "šedevrą". Man pačiam asmeniškai buvo labai įdomus šis projektas, bet po to, kai vizualiai buvo nusipiginta, nesivarginau domėtis toliau, bet vėlgi čia tik mano nuomonė.

                        Bet, kaip bebūtų, mano nuomone tai vienas geresnių projektų Naujamiestyje, visus vystomus rikiuočiau tokia tvarka:

                        1. Naujamiesčio namai
                        2. Oslo namai
                        3. Švitrigailos namai
                        ...
                        99. Markso kvartalas
                        Aviate, navigate, communicate

                        Comment


                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                          Iš gražaus projekto Eika padarė eilinį savo "šedevrą". Man pačiam asmeniškai buvo labai įdomus šis projektas, bet po to, kai vizualiai buvo nusipiginta, nesivarginau domėtis toliau, bet vėlgi čia tik mano nuomonė.

                          Bet, kaip bebūtų, mano nuomone tai vienas geresnių projektų Naujamiestyje, visus vystomus rikiuočiau tokia tvarka:

                          1. Naujamiesčio namai
                          2. Oslo namai
                          3. Švitrigailos namai
                          ...
                          99. Markso kvartalas
                          Aš dar gerai pagalvočiau apie Light House dėti į antrą vietą.
                          Atėjo, pamatė, pastatė...

                          Comment


                            Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                            Iš gražaus projekto Eika padarė eilinį savo "šedevrą". Man pačiam asmeniškai buvo labai įdomus šis projektas, bet po to, kai vizualiai buvo nusipiginta, nesivarginau domėtis toliau, bet vėlgi čia tik mano nuomonė.

                            Bet, kaip bebūtų, mano nuomone tai vienas geresnių projektų Naujamiestyje, visus vystomus rikiuočiau tokia tvarka:

                            1. Naujamiesčio namai
                            2. Oslo namai
                            3. Švitrigailos namai
                            ...
                            99. Markso kvartalas
                            Nežinau ko Jums taip patinka tie Švitrigailos namai. Žiūrėjau ir aš. Ten daugiau minusų nei pliusų.
                            Pirmiausia tai kaiminystė. Jei turi langus į Švitrigailos gatvę, pirmiausia matai "Kemi" autoservisą, kuris ir šeštadieniais dirba, tai langų nelabai atsidarysi. Į Maximos puse pieva, kuri tikrai užsistatys. Be to pastatas statomas kaip "Turizmo centras", tad reikia žiūrėti ka perki, nors tikina, kad paskirtį pakeis ir bus visur butai.
                            Vienintelis pliusas tik kad arti centro.... Bet mano nuomone nevertas šitas projektas prašomų pinigų...
                            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                            Comment


                              Parašė skunk Rodyti pranešimą
                              Nežinau ko Jums taip patinka tie Švitrigailos namai. Žiūrėjau ir aš. Ten daugiau minusų nei pliusų.
                              Pirmiausia tai kaiminystė. Jei turi langus į Švitrigailos gatvę, pirmiausia matai "Kemi" autoservisą, kuris ir šeštadieniais dirba, tai langų nelabai atsidarysi. Į Maximos puse pieva, kuri tikrai užsistatys. Be to pastatas statomas kaip "Turizmo centras", tad reikia žiūrėti ka perki, nors tikina, kad paskirtį pakeis ir bus visur butai.
                              Vienintelis pliusas tik kad arti centro.... Bet mano nuomone nevertas šitas projektas prašomų pinigų...

                              Kodėl langų neatsidarysi, nes už 30 metrų yra tiesiog dirbantis ofisas? Juk centre nerasi už tokią kainą buto su langais į upę ar gedimino kalną Čia vienintelis minusas apskritai kurį aš įžvelgiu iš pagrindinių, bet ir tai manau, kad vaizdas pro langa nėra pagrindinis kriterijus, jeigu tai yra tiesiog ofisas, o ne kapines, gamykla ar dar kas nors.. dėl paskirties, taip ten apartamentai, bet niekas nepasakytų kuo tai yra didžiulis minusas perkant, žinant, kad keičiamas be problemų, juk visas ozo parkas praktiškai buvo ne tik gyvenamosios paskirties man asmeniškai kainos ir kokybės santykis atrodo labai normalus, vieta labai gera, išplanavimai puikūs, langų pusė pasirinktinai pagal kišenę, nes priešingoje nei švitrigailos gatvė nebus nieko neužstatyta.

                              Comment


                                langu neatsidarysi ne del to, kad uz 30m ofisai, o del to kad uz 3m KEMI autoservisas, kuriame pastoviai dirba verzliasukiai, su kuriais nuimineja ratus, tikrina varikliu darbus, vyksta ivairus uzgazavimai, pergazavimai, meistru/klientu susiburimai ir t.t. ir panasiai. Tas ir buvo turima galvoj. Zinau ta vieta, kasdien pro ten vaziuoju.

                                Comment


                                  Parašė Juodatapke Rodyti pranešimą
                                  Kodėl langų neatsidarysi, nes už 30 metrų yra tiesiog dirbantis ofisas? Juk centre nerasi už tokią kainą buto su langais į upę ar gedimino kalną Čia vienintelis minusas apskritai kurį aš įžvelgiu iš pagrindinių, bet ir tai manau, kad vaizdas pro langa nėra pagrindinis kriterijus, jeigu tai yra tiesiog ofisas, o ne kapines, gamykla ar dar kas nors.. dėl paskirties, taip ten apartamentai, bet niekas nepasakytų kuo tai yra didžiulis minusas perkant, žinant, kad keičiamas be problemų, juk visas ozo parkas praktiškai buvo ne tik gyvenamosios paskirties man asmeniškai kainos ir kokybės santykis atrodo labai normalus, vieta labai gera, išplanavimai puikūs, langų pusė pasirinktinai pagal kišenę, nes priešingoje nei švitrigailos gatvė nebus nieko neužstatyta.
                                  Ofisai kitoj gatvės pusėl čia ne prie ko. Čia svarbiausia yra autoservisas "Kemi". Labai super gyventojams bus ventiliacija iš serviso po langai.
                                  Na dėl paskirties keitimo, tai patys "Kemi" turi susirūpint ir rašyt skundus savivaldybei, kad nepavyktų pakeisti paskirties į būtų, nes priešingu atveju naujieji gyventojai juos nuolat skūs dėl trukšmo, CO ir pan. Čia visai kita situacija nei "Ozo parke".
                                  Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                  Comment


                                    Parašė Juodatapke Rodyti pranešimą
                                    Kodėl langų neatsidarysi, nes už 30 metrų yra tiesiog dirbantis ofisas? Juk centre nerasi už tokią kainą buto su langais į upę ar gedimino kalną Čia vienintelis minusas apskritai kurį aš įžvelgiu iš pagrindinių, bet ir tai manau, kad vaizdas pro langa nėra pagrindinis kriterijus, jeigu tai yra tiesiog ofisas, o ne kapines, gamykla ar dar kas nors.. dėl paskirties, taip ten apartamentai, bet niekas nepasakytų kuo tai yra didžiulis minusas perkant, žinant, kad keičiamas be problemų, juk visas ozo parkas praktiškai buvo ne tik gyvenamosios paskirties man asmeniškai kainos ir kokybės santykis atrodo labai normalus, vieta labai gera, išplanavimai puikūs, langų pusė pasirinktinai pagal kišenę, nes priešingoje nei švitrigailos gatvė nebus nieko neužstatyta.
                                    Is pradziu klausia minusu/pliusu o po to pats/pati isvardija 'pliusus' geriau uz bet koki pasalieti, matem cia tokiu 'nesusijusiu'

                                    Comment


                                      Parašė AngeLT Rodyti pranešimą
                                      Aš dar gerai pagalvočiau apie Light House dėti į antrą vietą.
                                      Kalbama apie Naujamiesty, Lighthouse didelis minusas yra aukštos įtampos linijos einančios visai greta namo.

                                      Parašė skunk Rodyti pranešimą
                                      Nežinau ko Jums taip patinka tie Švitrigailos namai. Žiūrėjau ir aš. Ten daugiau minusų nei pliusų.
                                      Tiek daug nesidomėjau, kaip minėjau visas domėjimas baigėsi, "nusipiginus", kai vietoj lodžijų padarė balkonus ir atsisakė stiklinių ploksčių ir t.t.

                                      Bet vaizdas pro langą, tikrai neturėtų būti pagrindinis argumentas perkant butą
                                      Aviate, navigate, communicate

                                      Comment


                                        na ka, Hanner - "Pilies apartamentai" )) http://hanner.lt/naujajame-hanner-pr...es-pakranteje/
                                        Pavyks jiems?

                                        Comment


                                          tarpkitko, del autoservisu. Basanaviciaus 9A kieme taip pat yra Autoservisas.. nežinote koks jo likimas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X