Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą

    Ta banga yra ikvepta sito boksto Vankuveryje.
    kurio fasadas beje daug įdomesnis už siūlomo Vilniuj. O šiaip tai man jis primena unitazo išilginį pjūvį apžvelgiamą iš priekio, nes unitazas žiūrint vis aukštyn irgi išplatėja . Tai todėl balsą duodu NY o ne unitazui.

    Comment


      Nors NY ir Unitazas abu isties geri, bet unitaza prarast noreciau maziau Jis limpa is visu rakursu, net ir dienos metu. NY dienos metu ziurisi nekaip. Labiausiai pavergia renderis-veliavnesys, kuris gerai ziurisi tik is vieno kampo ir tik tokioj prietemoj. Unitazas universalenis. Jei pasirinkis kazkuri is siu dvieju, bus LIKE anyway. Click image for larger version

Name:	222.jpg
Views:	40
Size:	313,9 kB
ID:	1738721Click image for larger version

Name:	555.jpg
Views:	40
Size:	344,9 kB
ID:	1738722Click image for larger version

Name:	777.jpg
Views:	39
Size:	399,4 kB
ID:	1738723Click image for larger version

Name:	999.jpg
Views:	37
Size:	358,1 kB
ID:	1738724Click image for larger version

Name:	3333.jpg
Views:	40
Size:	363,8 kB
ID:	1738725

      Comment


        Ir dar priminimui..

        Comment


          #TeamUnitaz
          O šiaip wtf jei jum mūsų NMC per daug stiklo tai geriau net nežiūrėkit į kokį Paryžių kaip pvz.

          Comment


            Man tai atrodo kažkas pritrenkiančio - nenorėti tokio faino projekto vien dėl to, kad "ai, per daug stiklo". O tai kodėl daugumai taip patiko išvingiuotas Green Hall 2? Kodėl patiko irgi stiklo trūkumu nesiskundžiančio Park Town stogas su banga? O čia - tokį wow projektą siūlo, ir "stiklo per daug, tai gal paimkim tą stačiakampių formų, ten stklo mažiau". Nepergyvenkit, nebus daug to stiklo. Vienas tik gana kuklus stiklinis rajonėlis per visą mūrinį, betoninį, monolitinį ir vietomis net ruberoidinį Vilnių.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Aš už sulankstytą Quadrum'ą Savo profaniška nuomone urbanistikoje, jį laikyčiau darniausiai ir kokybiškiausiai įsiliejančiu į konstitucijos prospekto liniją.

              Comment


                Norint, kad tas "nestiklinis" pastatas būtų gražus reikia LABAI kokybiško fasado, geriau tamsaus, pvz. natūralaus akmens ar plytų. Tada jis gali būti labai gražus. Kita vertus, panaudok pigų aliumininį "sumuštinį" ir jis atrodys kaip vienas baisiausių 70'ųjų pastatų.

                Su stikliniu fasadu pastatą daug sudėtingiau sugadinti, nes esant įdomiai formai ir pigiam stiklui pastatas blogiausiu atveju atrodys vidutiniškai, kaip pavyzdžiui burės, bet vis tiek ne baisiai.
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                  Nors NY ir Unitazas abu isties geri, bet unitaza prarast noreciau maziau Jis limpa is visu rakursu, net ir dienos metu. NY dienos metu ziurisi nekaip. Labiausiai pavergia renderis-veliavnesys, kuris gerai ziurisi tik is vieno kampo ir tik tokioj prietemoj. Unitazas universalenis. Jei pasirinkis kazkuri is siu dvieju, bus LIKE anyway.
                  Šiaip nelabai suprantu kuo kai kuriems patinka šitas unitazas ir kam NMC reikia dar vieno, tik persukto Quadrumo (nieko prieš jį neturiu, vienas geriausių pastatų, bet kam kartotis kaip su "balta mada" kaip M.M.M. ir t.t.?) , o dėl visų rakursų ir universalumo tai išvis man kažkoks kosmosas, kaip ir visi tas pačias vizualizacijas matom... Na gerai, palyginkim iš kelių rakursų jūsų unitazą su, mano požiūriu, kompoziciškai vienu geriausių projektu:

                  Nuo Gedimino kalno:



                  Nuo Subačiaus apžvalgos aikštelės:



                  Iš Lvovo gatvės:



                  Comment


                    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                    Šiaip nelabai suprantu kuo kai kuriems patinka šitas unitazas ir kam NMC reikia dar vieno, tik persukto Quadrumo (nieko prieš jį neturiu, vienas geriausių pastatų, bet kam kartotis kaip su "balta mada" kaip M.M.M. ir t.t.?) , o dėl visų rakursų ir universalumo tai išvis man kažkoks kosmosas, kaip ir visi tas pačias vizualizacijas matom... Na gerai, palyginkim iš kelių rakursų jūsų unitazą su, mano požiūriu, kompoziciškai vienu geriausių projektu:

                    Nuo Gedimino kalno:

                    Jei nelabai supranti, kuom jis man patinka, tai gal ir nelabai suprasi, kaip ir tavasis persamas, kuris mano favoritams tiesiog nepriklauso ir tiek ir tikiuos jis nebus winner. O del universalumo jis buvo lygintas su NY projektu, kuris yra gerokai "slidesnis".
                    Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.07.29, 12:33.

                    Comment


                      Tai kad tos panoramu vizualizacijos netikslios, atrodo kad su photoshopu “mazdaug” iklijavo ir tiek, nesiskirs taip ju vietos kaip siuose palyginimuose. O unitazas yra tikrai neblogas variantas, gal net geriausias.

                      Comment


                        Pagal tas "panoramas" ir NY telpa i kalva ir unitazas, nesvarbu, kad skirtumas 30m. Prie ju aklai prisirisineti nederetu.

                        Comment


                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                          Jei nelabai supranti, kuom jis man patinka, tai gal ir nelabai suprasi...
                          Tai norėčiau sužinot, gal tai pakeis mano nuomonę.

                          ...kaip ir tavasis persamas, kuris mano favoritams tiesiog nepriklauso ir tiek ir tikiuos jis nebus winner. O del universalumo jis buvo lygintas su NY projektu, kuris yra gerokai "slidesnis".
                          Jis nėra peršamas, aš sakau, kad kompoziciškai jis yra vienas geriausių, jeigu ne geriausias, bet pavyzdžiui dėl fasado yra klausimų, nelabai aišku koks jis bus ir kaip tai atrodytų gyvai... O dėl NY projekto, kol buvo tik viena naktinė vizualizacija, jis man atrodė absoliutus lyderis, bet likusios vizualizacijos parodė, kad fasadas dieną atrodo žymiai prasčiau ir pastatas visiškai netinka tai vietai, nes iš daugumos rakursų atrodo blogai, nors šiaip projektas yra gan įdomus.

                          Comment


                            Parašė Edd Rodyti pranešimą
                            Tai kad tos panoramu vizualizacijos netikslios, atrodo kad su photoshopu “mazdaug” iklijavo ir tiek, nesiskirs taip ju vietos kaip siuose palyginimuose. O unitazas yra tikrai neblogas variantas, gal net geriausias.
                            Vizualai spėju iš čia paimti http://www.architektusajunga.lt/konk...nkurso-darbai/

                            Comment


                              Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                              viena naktinė vizualizacija, jis man atrodė absoliutus lyderis, bet likusios vizualizacijos parodė, kad fasadas dieną atrodo žymiai prasčiau ir pastatas visiškai netinka tai vietai, nes iš daugumos rakursų atrodo blogai, nors šiaip projektas yra gan įdomus.
                              Taip, sitoj vietoj pritariu, kad flagmanas subyrejo pamacius dieninius vaizdus ir pradejau ieskot jam alternatyvos. O kuom man patinka unitazas? Na man patinka ir Jenifer Lopez, nezinau kuom. Gal kuno linijom, gal odos spalva, nosies tiesumu/kreivumu sunku nusakyt, tiesiog matau vaizda ir ji samone arba priima arba atmeta, cia labai ilga diskusija gautusi. Tavasis variantas man siek tiek primena dar vienas bures, nelabai ju noretusi, o rakurso tasku gyvai yra daugiau nei vienas milijonas, o mes matom tik kreivus fotoshopus, pritemptus prie kiekvieno atskiro projekto.

                              Comment


                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                Tai kad tos panoramu vizualizacijos netikslios, atrodo kad su photoshopu “mazdaug” iklijavo ir tiek, nesiskirs taip ju vietos kaip siuose palyginimuose. O unitazas yra tikrai neblogas variantas, gal net geriausias.
                                Na jeigu projektuotojai konkursiniam darbui negali savo projektą įklijuot tinkamu masteliu į tinkamą vietą, tai sorry, tai kažką apie juos pasako... O unitazo kūrėjai, panašu, kad tikrai nelabai orientuojasi aplinkoje, nes K18 įkišo maždaug į Europos aikštę ir Lvovo gatvę

                                Paskutinis taisė ttttt; 2019.07.29, 13:16.

                                Comment



                                  Kas nors paaiškinkit žmogui, kad vizualizacijos būna tik orientacinės ir dažnai neatitinka nei lašo realybės. Pasisako prieš unitazą, bet rootina už dar dvi bures vos ne toje pačioje vietoje. Panašu, kad projekto autoriai stovėjo prie burių ir nusprendė "va, šaunam dar dvi tokias pat". Turbūt dėl neutralumo, kaip gi mes čia išsišoksim Lietuvoje.

                                  Comment


                                    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                    Na jeigu projektuotojai konkursiniam darbui negali savo projektą įklijuot tinkamu masteliu į tinkamą vietą, tai sorry, tai kažką apie juos pasako... O unitazo kūrėjai, panašu, kad tikrai nelabai orientuojasi aplinkoje, nes K18 įkišo maždaug į Europos aikštę ir Lvovo gatvę
                                    Taip, cia neblogai prigrybauta Bet praktiskai pas visus “is akies” buvo ipaisyta panoramose, daug kur ir pats projektas gerokai uz sklypo ribu arba aukstis visai neatitinka. VMS gyresi Vilniaus 3D zemelapiu i kuri galima ikelti statiniu 3D modelius ir tiksliai ivertinti kaip atrodys panoramose, nezinau ar ta jie daro ir ar komisija ta daro, turbut ne?

                                    Comment


                                      Parašė justinas adam Rodyti pranešimą

                                      Kas nors paaiškinkit žmogui, kad vizualizacijos būna tik orientacinės ir dažnai neatitinka nei lašo realybės. Pasisako prieš unitazą, bet rootina už dar dvi bures vos ne toje pačioje vietoje. Panašu, kad projekto autoriai stovėjo prie burių ir nusprendė "va, šaunam dar dvi tokias pat". Turbūt dėl neutralumo, kaip gi mes čia išsišoksim Lietuvoje.
                                      Arch. konkurso dalyviai pateikia tik orientacines vizualizacijas, be lašo realybės ir pastatai gali būti bet kur... lol, kokioj realybėje jūs gyvenat?

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                        Taip, sitoj vietoj pritariu, kad flagmanas subyrejo pamacius dieninius vaizdus ir pradejau ieskot jam alternatyvos.
                                        Siaip gana akivaizdu kad pateiktos bent dvi to pacio projekto versijos. Labiau isdirbtas rusvas(brangesnis) ir paprastesnis baltas/pilkas(pigesnis). Tai cia jau matomai priklausomai nuo uzsakovo biudzeto... Penktadieni suzinosim.

                                        Comment


                                          Bus juokingiausia, jei ne vienas cia minetu favoritu nebus pasirinktas, o nueis pigiausiu keliu su zemaauksciu - juk ir paprasciau statyt, su Lvovo 37 praktiskai nekilo jokiu problemu tvirtinant Na reik tiketis, kad taip nebus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X