Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kazkur jau minejau, kad PLH projekto buvo atsisakyta. Dabar paskutinis variantas buvo projektuotas JAD'e, bet kiek girdejau projektavimas kazkodel pristojes..

    Comment


      Trumpa info iš "Statybų piloto". Projektą rengia S.Pamerneckio (iš JAD) grupė. Projektuojamas apie 54 aukštų pastatas (paskaičiavau, kad jei aukštas bus tiek metrų kaip "Europoje", bus dvylika aukštų). Rangovas, matyt, bus "Kausta". Numatoma statybų pradžia - kitą pavasarį, pabaiga - 2008 pradžioje.

      Comment


        Parašė Toris
        Trumpa info iš "Statybų piloto". Projektą rengia S.Pamerneckio (iš JAD) grupė. Projektuojamas apie 54 aukštų pastatas (paskaičiavau, kad jei aukštas bus tiek metrų kaip "Europoje", bus dvylika aukštų). Rangovas, matyt, bus "Kausta". Numatoma statybų pradžia - kitą pavasarį, pabaiga - 2008 pradžioje.
        Na nieko nepadarysi- 12, tai 12. Belieka tikėtis, kad pastato architektūra ir įgyvendinimas bus išties kokybiški.
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Hm... gal pakeist temos pavadinimą į "TEO pastatas dešiniajame Neries krante"

          Comment


            Parašė Vaidas
            Hm... gal pakeist temos pavadinimą į "TEO pastatas dešiniajame Neries krante"
            Tikrai taip, ant pastato tikrai nebus "Lietuvos Telekomo" iškabos, bet bus TEO.

            Comment


              Parašė Toris
              Trumpa info iš "Statybų piloto". Projektą rengia S.Pamerneckio (iš JAD) grupė. Projektuojamas apie 54 aukštų pastatas (paskaičiavau, kad jei aukštas bus tiek metrų kaip "Europoje", bus ....
              Labai patiko skaityti iki cia "...dvylika aukštų). Rangovas, matyt, bus "Kausta". Numatoma statybų pradžia - kitą pavasarį, pabaiga - 2008 pradžioje"


              Siaip geros naujienos
              turetu buti gan masyvus pastatelis
              Paskutinis taisė evvt; 2006.06.09, 06:06.

              Comment


                Parašė maxas
                P.S vyrokas loc*as (h)...




                P.S. 12 aukštų bus.

                Comment


                  Parašė Llinass




                  P.S. 12 aukštų bus.
                  P.S Vyrokas ,,biski'' apgadino NMC!
                  ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                  Comment


                    Parašė maxas
                    P.S Vyrokas ,,biski'' apgadino NMC!
                    Čia kalbama apie Telekomo pastatą, o Vyrokas jau turi savo temą.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantaz
                      Čia kalbama apie Telekomo pastatą, o Vyrokas jau turi savo temą.
                      atsiprasau biski ne i tema rasiau...
                      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                      Comment




                        tai kaip suprantu sis projektas jau buvo pakeistas?

                        Comment


                          Man nelabai patinka šis projektas. Negaliu pasakyti kodėl, bet kažkodėl jis nesižiūri.
                          Parašas :)

                          Comment


                            Man atrodo jūs čia HB ofiso projektą aptarinėjat...
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              Parašė vytauc
                              Man atrodo jūs čia HB ofiso projektą aptarinėjat...
                              Nesupratau????????? Tai čia ne TEO pastatas ?????????
                              Parašas :)

                              Comment


                                Parašė vytauc
                                Man atrodo jūs čia HB ofiso projektą aptarinėjat...

                                oi atsiprasau biski perkaitau gal ta mano posta istrint reiktu

                                Comment


                                  Parašė Toris
                                  Trumpa info iš "Statybų piloto". Projektą rengia S.Pamerneckio (iš JAD) grupė. Projektuojamas apie 54 aukštų pastatas (paskaičiavau, kad jei aukštas bus tiek metrų kaip "Europoje", bus dvylika aukštų). Rangovas, matyt, bus "Kausta". Numatoma statybų pradžia - kitą pavasarį, pabaiga - 2008 pradžioje.

                                  Tori, tai kiek bus tų aukštų - 12 ar 54? Man labiau panašu susipainiojai gramatikoje Ir kas gi tave jos mokė..........
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė spirit
                                    Tori, tai kiek bus tų aukštų - 12 ar 54? Man labiau panašu susipainiojai gramatikoje Ir kas gi tave jos mokė..........
                                    nu baikit nejuokinkit su 54

                                    Comment


                                      Parašė tadux
                                      nu baikit nejuokinkit su 54
                                      Tai kad nieks tavęs ir nejuokina
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        54 m bus aukstis

                                        o cia tai hansabankas tas pasutinis idetas
                                        Propoganda ir penas mintims >>>

                                        Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                        www.ted.com

                                        Comment


                                          na ir pralinksmino peripetijos šioje temoje
                                          54 aukštai, iš kažkur hanzabankas, ir netgi vyrokas pasivaideno
                                          sorry kad irgi ne į tema.

                                          o statybų pilote straipsnis labai trumpas, ir visi faktai temoje jau buvo išdėstyti, tik žinoma, ne 54 aukštai, o 54 metrai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X