Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    butent kad NESAMONES
    Pažiūrėk nuo Taurakalnio į Vilniaus vartų paaukštinimą ir suprasi kas yra vizualinė tarša.

    Comment


      Nelabai suprantu, kur tuos 16 000 kvadratų sutalpins Architektūra patinka
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Nu nebloagai. Noretusi siek tiek aukstesnio, bet ka padarysi del tos apsaugines zonos.
        Paskutinis taisė Rolandas.; 2006.11.24, 08:31.
        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
          Pažiūrėk nuo Taurakalnio į Vilniaus vartų paaukštinimą ir suprasi kas yra vizualinė tarša.
          Nežinau, bet gal tai nevisiems atrodo tarša. Man kaip tik patinka Vilniaus vartai ir kaip jie atrodo nuo Taurakalnio. man, pvz. Taurakalnio "perlas" yra tikra tarša toje aplinkoje, kokie ten stovi pastatai, jis nesiderina. Tai yra kiekvieno asmeninė nuomonė

          Ir naujasis TEO pastatas tikrai galėjo bent kokių 18 aukštų turėti. Gaila, kad neleido... Aplinkiniai pastatai juk gerokai aukštesni, nekalbant apie NMC, bet ir Delfinas yra aukštesnis.
          Parašas :)

          Comment


            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Taigi jau seniai šioje temoje buvo parašyta kiek bus aukštų ir kad aukštesnio pastato jiems statyti neleidžia. Taip kad čia nuo TEO tas nepriklauso.
            o kas sako, kad aš kaltinu teo?

            Comment


              o aš galvoju, kad jo aukštis kaip tik - geriau tegu kalva buna iš šonų žemesnė, o patys aukščiausieji pastatai dominuoja viduryje . hmm tik pastato kompozija keistoka, atrodo ant juodojo pastato kažkas uždėjo nuo kito dangoraižio dalį. nesiriša man apačia su viršum, lyg dvieju arkitektu daryta.

              Comment


                Gražus pastatas, tikėkimės, kad realybė nuo renderio itin smarkiai nesikeis - labai viskas priklausys nuo medžiagų kokybės!

                Sutinku su tosh'u, kad truputį kontrastuoja kelios pastato dalys. Apatinė turi kažką tokio iš "brežnevinių" laikų, o stiklinė dalis

                Aukščio gal norėtųsi daugiau, nes nuo kitos upės pusės pastato beveik nesimatys Be to, truputį keistokai atrodo antena, kurios aukštis vos ne kaip likusio pastato. Nežinau, jei uždės panašų raudonai-baltą "gargarą" kaip ant Europos tai gali visą vaizdą pagadinti. Tikėkimės, taip nebus

                Comment


                  Apatinė dalis man primena dabartinį jų pastatą - gal bando tam tikrą tęstinumą pademonstruot?

                  Comment


                    Labai nekokybiškas vaizdelis. Pailginau originalią nuotrauką, todėl realiai teo iš to taško turėtų būti pasislėpęs kažkur už medžių.

                    Comment


                      /\ koks mažylis šalia kitų

                      Comment


                        Nieko tokio, kad neaukštas. Labai neblogai atrodys palaipsninis aukščio perėjimas nuo Europos iki kitų mažiukų.

                        Comment


                          Čia aišku nėra viskas tikslu. Bet iš šio kampo jis manau ir realybėj atrodys mažiukas, nes čia jo siauroji pusė ir jis yra toliau nei pvz. hansabankas (tuo tarpu pvz. nuo Gedimino kalno atrodys stambiau).

                          Comment


                            Iš paskutinės nuotraukos tai skystai atrodo, o vizualizacijose, iš arti, labai neblogai. Išvada: keletas papildomų aukštų tikrai nepamaišytų.

                            Comment


                              Bendrai ir nuo Gedimino kalno jis sunkiai matysis:
                              http://foto.terpe.lt/inkelti/20061123/DSC_5218.JPG

                              Comment


                                Jo- nelengva bus rasti tinkamą kampą visam NMC apglėbti gražiai. O sprendžiant iš tavo vizualizacijos, tai labai norėtųsi dar kokio aukštesnio pastato, kad matytųsi tarp EB ir EA...
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Viena aišku, kad kai baigs visus šiuo metu žinomus projektus, NMC bus daug įdomesnis iš įvairių kampų. Nes dabar jis manau jau spėjo daug kam nusibosti (bent jau man tai tikrai).
                                  Kadangi jus nuvyliau su praeita teplione, tai padariau dar vieną, šį kartą ant Romo nuotraukos:


                                  Šiaip į mano "vizualizacijas" daug dėmėsio nekreipkit, nes pločio/aukščio tikslumo tikrai nėra ir net nežinau ar taip pastatas atrodys iš tos pusės.
                                  Paskutinis taisė Edd; 2006.11.24, 18:29.

                                  Comment


                                    Brangieji, nesupykit, bet akivaizdžiai per mažą Jūs tą TEO paišot. Pažvelkit į "Europą", kurios biurų plotas yra 15700 kv.m, čia gi aukščio turim daugiau nei dvigubai mažiau, vadinasi į plotį turės būt gerokai daugiau. 16000 matyt bendras plotas viso statinio, o naudingasis gal bus kokie 10000. Taigi vis delto gerokai masyvesnis jis turėtų būti, mano nuomone. O tada ir tas ūgio trūkumas ne taip jausis.
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                      Brangieji, nesupykit, bet akivaizdžiai per mažą Jūs tą TEO paišot. Pažvelkit į "Europą", kurios biurų plotas yra 15700 kv.m, čia gi aukščio turim daugiau nei dvigubai mažiau, vadinasi į plotį turės būt gerokai daugiau. 16000 matyt bendras plotas viso statinio, o naudingasis gal bus kokie 10000. Taigi vis delto gerokai masyvesnis jis turėtų būti, mano nuomone. O tada ir tas ūgio trūkumas ne taip jausis.
                                      O ar aš teigiu, kad paišau identišką? Dėl "akivaizdžiai per mažo", tai aš to akivaizdumo čia tikrai nematau, jei atkreiptum dėmėsį, tai būtent pastato siauroji dalis atsukta į Tauro kalną ir ta siauroji dalis užima daugiau kaip pusę savivaldybės plačiosios dalies.

                                      Comment


                                        Parašė John
                                        Bent tai, kas metosi renderyje, vertinu labai pozityviai. Tokie pastatai atliks "tankintoju" vaidmeni. Tiesiog ta aukstos kokybes "mase", kuri turetu ateityje turetu uzpildyti NMC. Idomu, kokia medziaga bus naudojama apdailai? Is vaizdeliu galima itarti, kad tai galetu buti tamsaus poliruoto granito ploksteles (kas butu tiesiog pasakiska!)
                                        Straipsyne parašyta kad akmuo...

                                        Comment


                                          Pastatas - labai gražus, tik ūgio tikrai trūksta, bet ką padarysi...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X