Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sakyčiau 54 m galėtų būti iki 17-18 aukštų pastatas..

    Comment


      Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
      Sakyčiau 54 m galėtų būti iki 17-18 aukštų pastatas..
      Jeigu tai būtų gyvenamasis.

      Comment


        Taip, 54 metrų aukštis yra pakankamai daug. Galim įsivaizduoti, kad ten stovės žaliasis hanneris. Taigi ir TEO pastatas šiek tiek pagerins dangoskyrą. Tik įdomu kaip ten bus su leidimais?

        Comment


          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          Taip, 54 metrų aukštis yra pakankamai daug. Galim įsivaizduoti, kad ten stovės žaliasis hanneris. Taigi ir TEO pastatas šiek tiek pagerins dangoskyrą. Tik įdomu kaip ten bus su leidimais?
          Teisingai kalbi. "Dievui" (t.y. TEO) tik "dangoskyra" ir tinka uzsiimeti, juolab, kad zmogiskai aptarnauti savo vartotoju sis "dievas" nesugeba

          Comment


            Maciau projekta, ten bus 14 aukstu bokstas.
            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

            Comment


              Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
              Maciau projekta, ten bus 14 aukstu bokstas.
              nedaug, nedaug tu aukstu
              W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
              Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
              Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

              Comment


                Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                Maciau projekta, ten bus 14 aukstu bokstas.
                Gal plačiau pakomentuot gali? Kokie pagrindiniai sprendimai, kurioje sklypo dalyje bus bokštas? Fasadas?

                14 aukštų (jei tai tiesa) tai dar pusė velnio. Bus panašaus ūgio su RC žemesniuoju bokšteliu.
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Na as kol kas detaliai ten visko nenagrinejau, tik uzmetes aki buvau. zinau tik kad tai bus 14 aukstu g/b monolitas su stiklo-aliuminio fasadais. Kai turesiu tikslesnes info, pasidalinsiu.
                  Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                  Comment


                    Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                    Na as kol kas detaliai ten visko nenagrinejau, tik uzmetes aki buvau. zinau tik kad tai bus 14 aukstu g/b monolitas su stiklo-aliuminio fasadais. Kai turesiu tikslesnes info, pasidalinsiu.
                    Padaryk slapčia ir porą kadrų
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                      Na as kol kas detaliai ten visko nenagrinejau, tik uzmetes aki buvau. zinau tik kad tai bus 14 aukstu g/b monolitas su stiklo-aliuminio fasadais. Kai turesiu tikslesnes info, pasidalinsiu.
                      O gal projektas (ar maketas) kažkur viešai eksponuojamas ir visi norintys gali "akį užmest"?

                      Comment


                        Na nezinau ar jau viesai eksponuojamas, nes dar viskas TP stadijoje. O stroikes tai kitu metu apie viduri prasidet turi.
                        Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                        Comment


                          Parašė minjey Rodyti pranešimą
                          O gal projektas (ar maketas) kažkur viešai eksponuojamas ir visi norintys gali "akį užmest"?
                          TEO slepia projekta, kol nepraejo visu instituciju, atsisako rodyti. Kvailyste.

                          Comment


                            Parašė bujakauskas Rodyti pranešimą
                            TEO slepia projekta, kol nepraejo visu instituciju, atsisako rodyti. Kvailyste.
                            Turbūt bus kažkoks siurprizas
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Slepia kol bus 100% patvirtintas kad galėtų pradėti statyti ir nebūtų laiko prieš projektą protestuoti .

                              Comment


                                Nu bet jeigu taip slepia tai man baisu dėl kokio siurprizo kaip Helios
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Viskas dėl tų Viniaus panoramų gynėjų
                                  Gal Teo bando prastumti aukštesnį, nei iki šiol buvo kalbama pastatą, o kai parodys projaktą, bus jau pervėlu prieš ką nors protestuoti. Tikiuosi nebus prasčiau nei pirmas projektas.

                                  Comment


                                    Teko girdet, kad su projektu viskas OK. Gal pries du menesius jau praejo ekspertu taryba, o tai reiskia, kad architektai, nepriestarauja pasirinktam aukstingumui ir pastato kompozicijai. Taigi nera cia ko slept nuo tos visuomenes. 12 aukstu, daugiau nebus. Plius technines patalpos ant stogo. Galit but ramus, kiek is vizualizaciju matyti, miesto vaizdo tikrai negadins.

                                    Comment


                                      Dabar svarstomas, o gal jau ir patvirtintas - nesugaudziau naujienu - detalus 14-15 ausktu pastatui.

                                      Taryboje maciau vizualizacijas. Lyg ir viskas tvarkoje, buvo argumentuota, kad fasadams bus naudojamos aukstos kokybes medziagos, o ir pats pastatas architekturines kalvos kontekste prasosi paaukstinamas.

                                      Turiu daugiau info, bet negaliu paleisti, kol negavau vizualizaciju, bet ju TEO neduoda, nes yra sumauti biurokratai. Baisiai biesina tai, kad jos vis tiek nesikeis, o jei ir keisis, tai labai nezymiai.

                                      Comment


                                        TEO turės naują administracijos pastatą Vilniuje

                                        Telekomunikacijų bendrovė TEO LT, AB po dvejų metų ketina įsikelti į naują administracijos pastatą Vilniuje, kurį projektuoja ir statys bendrovė „YIT Kausta“. Dešiniajame Neries krante šalia sostinės savivaldybės Lvovo gatvėje iškils naujas 14 aukštų bendrovės pastatas su antstatu ir požemine automobilių stovėjimo aikštele.

                                        Comment


                                          Straipsnis su vizualizacijom:
                                          http://www.teo.lt/lt/naujienos/prane...1094-1356.html

                                          Comment

                                          Working...
                                          X