Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Swedbank“ būstinės Vilniuje statybos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atrodo prasidejo siokie tokie rimtesni darbai statybu aiksteleje, ekskavatorius kapstosi.

    Comment


      Parašė tadux
      Atrodo prasidejo siokie tokie rimtesni darbai statybu aiksteleje, ekskavatorius kapstosi.
      Matyt, sliekų žvejybai ieško..

      Comment


        Parašė John
        Na as nezinau, ar yra dar viena versija, taciau A.Ambras minejo, kad projektas dar gali buti tobulinamas. Tik nera aisku kiek tobulinamas ir kiek vizualiai tas pastatas keitesi po antrosios versijos (gal ir isvis nesikeite).
        Nepykit jei sena zinia tingiu vartyt bet nieko tokio jei ir pakartosiu
        Sveiki,
        Norime gauti kainos ir darbų atlikimo terminų pasiūlymą Hansabanko naujai statomam administracinaim pastatui. Keletas bendrų skaičių pateikta apačioje.
        Antžeminės dalies (du 15 aukštų pastatai ir 4 aukštų pastatas) plotas 42800 m2; požeminės (parkingų) 19100 m2.
        Ekspertuoti architektūrą, konstruktyvą ir inžineriją.
        Pagarbiai
        UAB "CONTESTUS"
        taigi kazi ar kas besikeis nuo:

        Comment


          Parašė John
          Idomiai atrodo zemosios dalies stogas. Sprendziant is sito modelio, nt jo turetu buti galima uzlipti (?)
          Anyway, swindler, gal turi daugiau renderiu?
          deja, nes kolkas nelabai norime sutikt ekspertuot

          Comment


            atrodo šauniai
            man ypač patinka žemutinė pastato dalis. tik pamenu "statybų pilote" atrodo buvo rašoma kad ta žemutinė dalis bus apželdinta, o šiame renderyje nepanašu į tai. šito laužyto stogo įdėja - kad butų galima ten užlipti ir vaikščioti, būtų pratęsti žalieji plotai nuo upės pusės.

            Comment


              Vakar




              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Gaila kad tik zemes dar kasamos

                Comment


                  Banali aukštuminė Hansabanko dalis nelabai dera su įdomia apatine dalimi.

                  Comment


                    Man visąlaik buvo įdomu kas per vamzdžiai ten kyšo- šitoje Manto nuotraukoje matosi?
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      Parašė Vermichelis
                      Gaila kad tik zemes dar kasamos
                      O ko tu tikėjaisi?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        To ir Tikejausi.Taciu labai laukiu kada jis prades kilti

                        Comment


                          Bent jau maketas man labiau patinka, nei Hansa Rygoje
                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                          Comment


                            Man tai tiesa sakant maketas atrodo tragishkai...Antri spaudos rumai
                            :geria: Už Lietuvą!!

                            Comment


                              Šiandien



                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Ar aš kažką maišau ar jį turėjo statyti kausta, o ant tvoros yra rangosiv iškabos? Ačiū už visus atnaujinimus Mantai, kol manęs nebuvo daug kas pasistūmėjo į priekį.

                                Comment


                                  Negi visą tą laiką nebuvai Vilniaus centre? Sveikas sugrįžęs, tikiuosi dažniau tave čia matysime
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė Mantaz
                                    Negi visą tą laiką nebuvai Vilniaus centre? Sveikas sugrįžęs, tikiuosi dažniau tave čia matysime
                                    Nebuvau, aš buvau išvykęs (aplankiau ir kelias užsienio šalis, pvz. Prancūziją). Vėliau gal bus nuotraukų, o kolkas nebūsiu labai aktyvus, bet vėliau greičiausiai "paaktyvėsiu".

                                    Comment


                                      Parašė Edd
                                      Ar aš kažką maišau ar jį turėjo statyti kausta, o ant tvoros yra rangosiv iškabos? Ačiū už visus atnaujinimus Mantai, kol manęs nebuvo daug kas pasistūmėjo į priekį.
                                      Nzn del rangovo paminejimo, bet iskaba yra
                                      :geria: Už Lietuvą!!

                                      Comment


                                        Parašė Edd
                                        Nebuvau, aš buvau išvykęs (aplankiau ir kelias užsienio šalis, pvz. Prancūziją). Vėliau gal bus nuotraukų, o kolkas nebūsiu labai aktyvus, bet vėliau greičiausiai "paaktyvėsiu".
                                        O aš dar galvojau- kur tas Edd'as prapuolė- sveikas sugrįžęs
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Parašė Edd
                                          Nebuvau, aš buvau išvykęs (aplankiau ir kelias užsienio šalis, pvz. Prancūziją). Vėliau gal bus nuotraukų, o kolkas nebūsiu labai aktyvus, bet vėliau greičiausiai "paaktyvėsiu".
                                          O aš dar galvojau kur tas Edd'as prapuolė- sveikas sugrįžęs
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X