Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Swedbank“ būstinės Vilniuje statybos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [QUOTE=deep'as;139560]1. Forma tikrai neeilinė.
    2. Kam tas marmuras? Yra medžiagų ir be jo. Šonuose kur nėra stiklų reikia tikėtis kažko panašaus kaip Vilniaus vartuose. O Vilniaus vartuose tiek stiklas tiek plokštės sakyčiau aukštos kokybės.
    3. Gerai atrodo ne vien brangios medžiagos. Architektui įdėjus kažkiek kūrybos ir iš paprastų skardų galima padaryt fasadą kuris atrodys kur kas geriau nei marmuras.
    Pora pavyzdžių:
    1. Apskrities viršininko administracija Vilniuje. Paprastas sprendimas stiklas + skarda ir galutiniam variant super vaizdas.http://i7.photobucket.com/albums/y27...t/DSC00394.jpg
    http://i7.photobucket.com/albums/y27...t/DSC00385.jpg

    2. 51 Lime street Londonas (The Willis Building)
    http://www.skyscrapernews.com/images...lding_pic4.jpg
    http://i23.photobucket.com/albums/b3...camputer21.jpg

    Pasirodžius RC vizualizacijai iš karto ji daugumai kėlė abejonių, o šiuo atveju abejonių nekyla. Beja pirminiam variante žemutinė dalis buvo visiškai netikusi palyginus su dabartine.[/QUOTE]

    ------------------------------------------------------------------------------
    Nesupratau, kaip tai derinasi su tavo nuomone iš RC temos

    "Apsukau šiandien pora ratų aplink. Visgi ką pamačiau tai man netgi labai nepatiko.
    Fasado apdailai naudojamos 3 skirtingos medžiagos. Pilkos skardos, rudos ir šitos plėmuotos plytelės. Beja pažvelgęs į rudus langų rėmus (antroje nuotraukoje) turiu įtarimą, kad šios plytelės paruduos kaip tai yra matoma pirmoje nuotraukoje kairiame kampe. Galutiniam variante manau turėsim "Helios 2" arba bus dar blogiau".

    Comment


      Konkrečiai parašyk ko tu nesupratai, nes aš pats nesuprantu ko tu nesupratai.

      A... Jeigu tu apie paskutinį sakinį, kur pabraukęs tuomet nežinau kaip tu jį supratai, bet reikėjo suprasti taip: Pasirodžius RC vizualizacijai iškart ji kėlė abejonių, o mano išsakyta nuomonė RC temoje tik patvirtina tas abejones.
      o šiuo atveju abejonių nekyla. Beja pirminiam variante žemutinė dalis buvo visiškai netikusi palyginus su dabartine
      o čia jau kalba apie Hansabanką.
      Paskutinis taisė deep'as; 2007.01.21, 14:54.

      Comment


        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
        Konkrečiai parašyk ko tu nesupratai, nes aš pats nesuprantu ko tu nesupratai.

        A... Jeigu tu apie paskutinį sakinį, kur pabraukęs tuomet nežinau kaip tu jį supratai, bet reikėjo suprasti taip: Pasirodžius RC vizualizacijai iškart ji kėlė abejonių, o mano išsakyta nuomonė RC temoje tik patvirtina tas abejones.
        o čia jau kalba apie Hansabanką.
        Ačiū, kad nesuprasdamas, ko aš nesupratau, paaiškinai, ko nebuvau supratęs
        Man nebuvo aišku, kad tavo pasakymas "šiuo atveju" nurodo jau į Hansa, o ne į RC.

        Dabar viskas OK, čia mano "nesupratingumo" problemos

        Comment


          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Be abejo kad vyksta. Pažiūrėk į nuotraukas. Berodz paruošiamieji turėtų jau eiti į pabaigą ir prasidėti statybos darbai.
          Šiuo metu ten visiškas štilis. Matyt dar leidimo statyboms neturi.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Ten gi buvo parašyta, kad iki 2007 01 vyks "Sklypo paruošiamieji ir komunikacijų darbai". Sausis dar nesibaigė, tad viskas lyg ir pagal grafiką. O dar atsižvelgiant į tai, kad pas mus statytojai mėgsta numatyti "atostogas" žiemos metu, tai dabar ir laukia kovo mėnesio, kol "atšils"

            Comment


              Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
              pas mus statytojai mėgsta numatyti "atostogas" žiemos metu, tai dabar ir laukia kovo mėnesio, kol "atšils"
              Niekas žiemos metu atostogaut darbuotojų neišvaro, bent jau Ranga IV tai tikrai, nebent kelininkai. Darbuotojai nedirba kuomet būna daugiau nei -20 ir tai tik tie kuriems atvirame lauke reikia dirbt.

              Comment


                Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                Niekas žiemos metu atostogaut darbuotojų neišvaro, bent jau Ranga IV tai tikrai, nebent kelininkai. Darbuotojai nedirba kuomet būna daugiau nei -20 ir tai tik tie kuriems atvirame lauke reikia dirbt.
                "atsotogaut" rašiau su kabutėmis, t.y. panašiai kaip dabar nesiskubindami "atostogauja" Ukmergės ir Geležinio vilko g. viaduko statytojai, nes planavo, kad bus žiema...

                Comment


                  I statybų etapas lyg ir baigėsi/baigiasi. II etapo ir pastebimesnių statybos darbų dar teks ilgokai palaukti. II etapui paskelbtas gen. rangovo konkursas. Konkurso pabaiga - 2007-03-26. O darbų pradžia tik 2007-05-07. Darbų pabaiga 2008-05-10. Tad dar 3 mėn. teks palaukti.

                  http://www.contestus.lt/index.php/pa...e/0/itemid/139

                  Comment


                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                    Niekas žiemos metu atostogaut darbuotojų neišvaro, bent jau Ranga IV tai tikrai
                    Ranga IV savu darbininku nebeturi, dirba kaip pagrindinis rangovas, generalinis taip sakant, ir naudoja subrangovu darbo jega. O administracija jos eina atostogu matyt kada nori.
                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                    Comment


                      Parašė praetor Rodyti pranešimą
                      Ranga IV savu darbininku nebeturi, dirba kaip pagrindinis rangovas, generalinis taip sakant, ir naudoja subrangovu darbo jega. O administracija jos eina atostogu matyt kada nori.
                      Kas tau tokių pasakų pripasakojo? Rangoj dirba apie 500 darbininkų.

                      Comment


                        Gal kazka ir supainiojau, bet kiek girdejau is zmoniu dirbanciu toj srity, sako neturi, dirba kitos bendroves. Su tavo minetais tekstais deja nesusiduriu.
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment






                          www.contestus.lt
                          Lithuanian Top 5 tallest buildings
                          1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                          2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                          3. Arfa 100 m. 29 f.
                          4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                          5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                          Comment


                            Ačiū, aukseli, už papildomus renderius. Man kas labiausiai patinka šitame projekte tai jo laužytos formos (nenuobodu). Dėl ko truputį abejoju, tai paties fasado, nes truputį kvepia 80-ųjų naftalinu (iš serijos "Spaudos rūmai"). Ir įdomu, kaip su ta ruda spalva bus (neįdės vėl kokių "surūdijusių" medžiagų)

                            Comment


                              Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                              Ačiū, aukseli, už papildomus renderius. Man kas labiausiai patinka šitame projekte tai jo laužytos formos (nenuobodu). Dėl ko truputį abejoju, tai paties fasado, nes truputį kvepia 80-ųjų naftalinu (iš serijos "Spaudos rūmai"). Ir įdomu, kaip su ta ruda spalva bus (neįdės vėl kokių "surūdijusių" medžiagų)
                              Niekaip nesuprantu, kodėl mūsų architektams taip patinka rūdžių spalva?
                              Parašas :)

                              Comment


                                tai ten ne tik spalva ten grynas oksidas is arti priejus matosi
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Parašė Aukselis Rodyti pranešimą


                                  man jis yra baisus, bet prie ex-"Lietuva" labai tiks.
                                  noriu tiketi, kad tai pirmas ir paskutinis toks nevykes naujagremezdis Vilniuje.

                                  Comment


                                    Puikus projektas, na tik vienas trukumas kad zemutine dalis tik 4a.Kokiu 6-7 uztektu

                                    Comment


                                      Teisingiau būtų pasukti aukštąjį banko tūrį 90 laipsnių kampu į Neries pusę.

                                      Comment


                                        Parašė D.C. Rodyti pranešimą
                                        Teisingiau būtų pasukti aukštąjį banko tūrį 90 laipsnių kampu į Neries pusę.
                                        kiek pamenu, pagrindinė projekto įdėja buvo skaidrų daugiaaukščio tarpą suorientuoti į pėsčiųjų taką (nuo Kalvarijų gatvės iki universalines, o iki Hanzabanko būtų kaip pratęsimas). man atrodo kaip tik todėl šis projektas ir laimejo konkursą.

                                        tokia mintis, kad tobulindami daugiaaukštį, autoriai šį tą perėmė iš II vietos Paleko projekto - didelę skaidrią erdvę. iš pradžių šiame projekte ji gerokai mažesnė. bet manau visa tai tik į gerą. jei gerai įgyvendins, nors ir ūgiu žemesnis už kaimynus, bet architektūra bus aukštesnis visa galva.

                                        Comment


                                          Vargu,ar daugiaaukštis tūris patobulėjo-ko gero,atvirkščiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X