Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savanorių prospekto projektai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • vital7777
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Verslas pats sprendžia kokius statyti
    Nu cia totali nesamone Kai verslas pats sprendzia ka jam statyti gaunasi afrikos kaimas o ne europos miestas. Civilizuoti miestai paprastai turi pilna visokiu taisykliu, ir reikalingu patvirtinimu kad leisti statybas.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Verslas pats sprendžia kokius statyti

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Aš pasikartosiu - uzdrausčiau žemesnius nei 4-5 aukštų pastatus Savanorių pr.

    Komentuoti:


  • JPeters
    replied
    Man tai čia toks wtf? Atrodo tokioje mandroje vietoje, o tokia 2 aukštų kamurkė.

    Dabar didžioji Mikrovisata, Saulės Gimnazija, Radijo gamykla aplink tokie didoki pastatai. Bent Žaliakalnio pradinę mokyklą dar galima pateisint, nes ji šimtametė, apsupta medžių, tai kažkiek įsilieja. O čia plyname lauke iš esmės.

    Labai nenoriu dar nebaigus statybų bei nemačius projekto būt pesimistu, bet nusimato ryškokas fail'as.
    Paskutinis taisė JPeters; 2020.09.25, 14:29.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    WOW! dėžė, bet nejuoda!

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Savanorių pr. 97 "Veronikos" pastatas jau nugriautas, bet dabar priekyje atsistojo Gabrielius. Laikinai...

    Click image for larger version  Name:	Savanorių pr. 97.JPG Views:	0 Size:	106,1 kB ID:	1827303

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Savanorių pr. 97

    Click image for larger version

Name:	savanorių 97.1.JPG
Views:	1707
Size:	60,4 kB
ID:	1822784

    Click image for larger version

Name:	savanorių 97.2.JPG
Views:	1702
Size:	79,4 kB
ID:	1822785

    Click image for larger version

Name:	savanorių 97.3.JPG
Views:	1699
Size:	77,8 kB
ID:	1822786

    Click image for larger version

Name:	savanorių 97.4.JPG
Views:	1713
Size:	70,1 kB
ID:	1822787

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė JPeters Rodyti pranešimą

    Gatvės lygyje taip pat 20 vietų yra. Ten gal kiek sudėtingiau perskaityt, bet P raidės aplink pastatą sudėtos dar sklypo ribose. 10-ame Puslapyje.
    Šiaip tai pastatas prie pat labai gerų VT susisiekimo taškų, naujo ir ilgo dviračių tako. Norėčiau naiviai tikėti, kad bent į ateitį žiūrint šie faktai paskatins nenaudoti nuosavo automobilio.
    Jei padarytų Aklųjų sankryžą draugiškesnę dviračiams. Dabar dėl blogai įrengtų latakų dviračiams norisi tą perėją aplenkt.

    Komentuoti:


  • JPeters
    replied
    Parašė CloudmakerLT Rodyti pranešimą
    Gal tik problema su automobilių statymu bus. Ar čia man vienam atrodo, jog numatyta projekte, kad bus 20 vietų požeminėje, o ant žemės nesuplanuota, nors projektas mini "40 stovėjimo vietų". Gyvenu netoliese, tai panašu, kad ant įvažiavimo į kitą kiemą statys be gailesčio, o ir šiaip ten dienomis tragedija su statymu dėl apmokestinto Savanorių pr.
    Gatvės lygyje taip pat 20 vietų yra. Ten gal kiek sudėtingiau perskaityt, bet P raidės aplink pastatą sudėtos dar sklypo ribose. 10-ame Puslapyje.
    Šiaip tai pastatas prie pat labai gerų VT susisiekimo taškų, naujo ir ilgo dviračių tako. Norėčiau naiviai tikėti, kad bent į ateitį žiūrint šie faktai paskatins nenaudoti nuosavo automobilio.

    Komentuoti:


  • CloudmakerLT
    replied
    Gal tik problema su automobilių statymu bus. Ar čia man vienam atrodo, jog numatyta projekte, kad bus 20 vietų požeminėje, o ant žemės nesuplanuota, nors projektas mini "40 stovėjimo vietų". Gyvenu netoliese, tai panašu, kad ant įvažiavimo į kitą kiemą statys be gailesčio, o ir šiaip ten dienomis tragedija su statymu dėl apmokestinto Savanorių pr.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Pastatas puikiai įkomponuotas į gatvės užstatymą. Užstatymo tūris taip pat su niekuo nedisonuoja. Urbanistiškai viskas perfect.

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Parašė MintiesRatas Rodyti pranešimą

    Savanorių pr. yra tokia architektūrinė mišrainė, kad turbūt reiktų jį visą sulyginti su žeme ir perstatyti iš naujo, norint įvesti ten kažkokią dermę..
    Pritariu. Ten išties, tokia mišrainė, kad šis pastatas nei pamaišys, nei prisidės... Tiesiog bus vienas iš daugelio...O gal priprasim ir sakysim - o, koks puikus gavosi, tie brežneviniai penkiaaukščiai visai nesiderna prie jo, gal nugriaunam?..

    Komentuoti:


  • PukiS
    replied
    Parašė Malach Rodyti pranešimą
    Savanorių pr vietoj dabartinio medinuko prie Aklųjų sankryžos projektuojamas visiškai į aplinką neįsipaišantis pastatas. Aš šiaip už atsinaujinimą ir šalia gyvenu ir jau laukiau, ką vietoj medinuko statys, bet nu kažkaip labai atrodo keistas architektūrinis sprendimas.
    http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...B3-pr.-239.pdf
    Vizualizacijos: http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...ALIZACIJOS.pdf
    O į ką ten paišytis? Chruščiofkes? Viskas su juo labai neblogai.

    Komentuoti:


  • skyrma
    replied
    Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą

    Gal net per geras pastatas
    Būtent. Palyginkite su iš šonų stovinčiomis chruščiovkėmis ir suprasite, kad čia geriau nei gerai.

    Komentuoti:


  • Vaidosius
    replied
    Parašė Malach Rodyti pranešimą
    Savanorių pr vietoj dabartinio medinuko prie Aklųjų sankryžos projektuojamas visiškai į aplinką neįsipaišantis pastatas. Aš šiaip už atsinaujinimą ir šalia gyvenu ir jau laukiau, ką vietoj medinuko statys, bet nu kažkaip labai atrodo keistas architektūrinis sprendimas.
    http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...B3-pr.-239.pdf
    Vizualizacijos: http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...ALIZACIJOS.pdf
    Gal net per geras pastatas

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Pagalvokit apie tai, kad Savanorių pr. yra maždaug 8 km ilgio. Ar daug teko matyt tokio ilgio gatvių su vienodu ir vientisu stiliumi?

    Komentuoti:


  • MintiesRatas
    replied
    Parašė Malach Rodyti pranešimą
    Savanorių pr vietoj dabartinio medinuko prie Aklųjų sankryžos projektuojamas visiškai į aplinką neįsipaišantis pastatas. Aš šiaip už atsinaujinimą ir šalia gyvenu ir jau laukiau, ką vietoj medinuko statys, bet nu kažkaip labai atrodo keistas architektūrinis sprendimas.
    Savanorių pr. yra tokia architektūrinė mišrainė, kad turbūt reiktų jį visą sulyginti su žeme ir perstatyti iš naujo, norint įvesti ten kažkokią dermę..

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Pastato mintis turbūt yra: "šiuolaikinis Kauno stilius valdo!". Bandoma įpaišyti naują Kauno architektūros tendenciją tarp Aklųjų sankryžos daugiabučių, kuris stipriai iš jų išsiskirtų. Bendrai paėmus, man tik ta raudona spiralė nesižiūri, atrodo per daug nerealistiškai vizualizacijose.

    Tiesą sakant, kol dar tiek netvarkytų pastatų Kaune, tai man asmeniškai vos ne bet kas sueis, kas "nauja". Svarbu, kad mieste liktų kuo mažiau susidėvėjimo kaip tokio. Standartų laikymasis sukuriant patogią infrastruktūrą taip pat svarbus. Neigiamas pvz. buvo, kai tvarkydami Savanorių pr. Baldų parduotuvės kompleksą, Savanorių pr. šaligatviuose įrengė per aukštus bortelius, tai teko parašyti pastabą Savivaldybei, kad taip neturėtų būti... paskui sutvarkė.
    Paskutinis taisė PoDV; 2020.06.23, 22:37.

    Komentuoti:


  • Malach
    replied
    Savanorių pr vietoj dabartinio medinuko prie Aklųjų sankryžos projektuojamas visiškai į aplinką neįsipaišantis pastatas. Aš šiaip už atsinaujinimą ir šalia gyvenu ir jau laukiau, ką vietoj medinuko statys, bet nu kažkaip labai atrodo keistas architektūrinis sprendimas.
    http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...B3-pr.-239.pdf
    Vizualizacijos: http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...ALIZACIJOS.pdf

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Dar viena tipinė abejotinos kokybės dėžutė prospekte:
    http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...020/04/PP1.pdf

    Komentuoti:

Working...
X